تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 995 از 1049 اولاول ... 49589594598599199299399499599699799899910051045 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,941 به 9,950 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سوالاتم زیادشدن ببخشید... من 4جفت Onkyo bookshelf 2002...a102 & D-062 AX دارم ایا میتونم بلندگوهاشو عوض کنم واز کابینت اونا + بلندگوهای جدید وبهتر استفاده کنم؟؟ بنده این سیستم رو 10سال دارم...a102..D062ax...D052ax.
    ای معقوله بلندگوهای جدید و بهتری رو جایگزین ووفر این انکیو. ها بکنم..چه نوعی و چه قیمتی؟؟واقعا ممنونم از پاسخهای کامل و با حوصلتون

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بله همین D3020 درسته.

سلام؛
    نیازی به تشکر نیست فقط لطفا اسم بنده در کنار کاسبای هله هوله نذارید برای من از تشکر بهتره
    این آمپ حدود 1400 هست الان. اصلا قابل قیاس نیستن وقتی با اسپیکر درست مچ بشه تازه پتانسیل خودش نشون میده. بزودی NAD ----- سینمایی با توان بالای 100 وات برای هر کانال با همین تکنولوژی که گفتم عرضه میکنه که میتونه انقلابی در صدای سینمایی باشه. علاوه بر اون شرکتی که ماژول های این آمپ برای NAD میسازه یک مورد مشابه ولی گرانتر داره که صرفنظر از کلاس کاری مدار که D هست تحولی بزرگ در دنیای صدای Hi-End ایجاد میکنه. در حقیقت بعنوان کسی که کار فنی میکنه وقتی دیتاشیت های اندازه گیری این ماژول ها دیدم اصلا برام باورکردنی نبود با خودم گفتم اونی که اینو ساخته یا یک فریبکار بوده یا یک نابغه! چون پرفرمانس این تکنولوژی یکم دور از واقعیته روی کاغذ ولی وقتی گوش می کنید متوجه میشید که چقدر پیشرفت کردن در این زمینه ها. در مورد میشن چون تجربه تستشون نداشتم نمیتونم نظری بدم. ترجیحا اسپیکری که حدود 90 دسی بل راندمان داشته باشه با این آمپ میتونه ترکیب مناسب باشه. مثلا همچین اسپیکر با 95 دسی بل راندمان میتونه بسیار مناسب باشه:

و حتی ترکیب های مناسب تری بغیر از فول رنج که میتونه صدای با داینامیک بیشتری ارائه کنه. کمپانی Klipsch امریکا دو مدل بسیار معروف داره به اسم Cornwall و La Scala. کاربران امریکایی (مشخصا آقای Bob Crites) با ترکیب این دو اسپیکر یک مدل غیر رسمی از کلیپش ابداع کرده به اسم Cornscala. یه اسپیکر 3 راهه با ووفر 15 اینچ، میدرنج هورن با کمپرسور 2 اینچ و یه تویتر هورن 1 اینچ. اسپیکری که راندمان بسیار بالایی داره تنها با 1 وات میتونه 100 دسی بل فشار صوتی در 1 متری ایجاد کنه. رنج فرکانسی 30 هرتز تا 20 کیلوهرتز پوشش میده و داینامیک بسیار بالایی داره. این اسپیکر میتونه حداکثر فشار صوتی حدود 126 دسی بل ارائه بده. این اسپیکر با 2-3 تا ترکیب مختلف قطعات ساخته میشه که کلیت همشون یکیه در جزئیات کوچک با هم تفاوت دارن. مثلا این اسپیکر با یه آمپ 3-4 وات میتونه براحتی داخل منزل موسیقی برای شنونده پخش کنه.

سلام اقای نجفی ممنون که پاسخ دادید--
    1-البته منظورم اسپکر منحصر میشن نسیت منظور یک اسپکر چند راهه از هر برندی است--یعنی می شود با یک اسپکر چند راهه خیلی خوب درایو کرد؟؟وات کمی ندارد برای چند راهه ها؟؟؟
    2-این را بگید در مقایسه با امپلی فایرهای دنون ویاماها توی این قیمت در چه سطحی است از مدلهای هم قیمتش توی این برندها عملکرد بهتری دارد؟؟؟
    3-یک چیز جالب که من احساس می کنم توی توضیحات شما توی این فرم و فرم خودتان شما علاقه زیادی به استفاده از فول رنجها و اسپکرهای با درایو مثلا 15 اینچی وهورن دارید وکمتر از اسپکرهای چند راهه توضیح می دهید ونمی سازید؟؟؟برای چی؟؟
    لطفا به هر سه سوال پاسخ دهید------
    اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوستان عزیز که اینجا پست گذاشتن یا پیام خصوصی فرستادن، پوزش می خوام گرفتار بودم نتونستم پاسخ بدم. در اولین فرصت پاسخ همه دوستان میدم.

4. 3 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دوستان فیلم بلوری قبمت مناسب سراغ دارید؟؟

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوستان فیلم بلوری قبمت مناسب سراغ دارید؟؟
    اورجینال دارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

قیمت چنده؟

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام اقای نجفی ممنون که پاسخ دادید--
    1-البته منظورم اسپکر منحصر میشن نسیت منظور یک اسپکر چند راهه از هر برندی است--یعنی می شود با یک اسپکر چند راهه خیلی خوب درایو کرد؟؟وات کمی ندارد برای چند راهه ها؟؟؟
    2-این را بگید در مقایسه با امپلی فایرهای دنون ویاماها توی این قیمت در چه سطحی است از مدلهای هم قیمتش توی این برندها عملکرد بهتری دارد؟؟؟
    3-یک چیز جالب که من احساس می کنم توی توضیحات شما توی این فرم و فرم خودتان شما علاقه زیادی به استفاده از فول رنجها و اسپکرهای با درایو مثلا 15 اینچی وهورن دارید وکمتر از اسپکرهای چند راهه توضیح می دهید ونمی سازید؟؟؟برای چی؟؟
    لطفا به هر سه سوال پاسخ دهید------
    سلام؛
    خواهش می کنم.
    1- آمپی که معرفی کردم 30 وات هست حداقل به اسپیکری نیاز داره که شاخص راندمان 90db@1w/1m داشته باشه در غیر اینصورت بخوبی درایو نمیشه.
    2- آمپی که معرفی کردم جزو بهترین آمپلیفایرهایی هست که زیر 3 میلیون تومن میشه خرید در حال حاضر. اگر بتونید بودجه به 5-6 تومن برسونید میتونید به موارد بهتری هم فکر کنید ولی این مدل D3020 یه کمبو هست که DAC داخلی هم داره.
    3- نه تفاوتی نداره ما هم روی فول رنج ها کار کردیم و میکنیم (چه در قالب فول رنج چه بعنوان بخشی از یک چند راهه) هم اسپیکرهای چند راهه هورن و غیر هورن.

9. 2 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

جناب نجفی شما سورس فیلمها و موسیقیتون چیه؟؟فیلم و دیسکها ی ارجینالل و ا ز کجا و چ قیمتی میشه تهیه کرد؟

11. این کاربر از rex-sa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

جناب نجفی شما سورس فیلمها و موسیقیتون چیه؟؟فیلم و دیسکها ی ارجینالل و ا ز کجا و چ قیمتی میشه تهیه کرد؟
    سورس موسیقی که سی دی اورجینال هست ولی معمولا تمام کارهایی که گوش میدم بصورت FLAC هست که یا خودم از روی سی دی گرفتم یا بصورت FLAC آماده دانلود شده.
    من الان زیاد وقت فیلم دیدن ندارم کارهای مهم تری برای انجام دادن، دارم. سیستم سینمایی هم ندارم. الان فقط کارهای شاخص و ارزنده رو نگاه میکنم که معمولا کیفیت DVD هستند. یه زمانی برای مجله ای نقد فیلم می نوشتم خیلی بیشتر فیلم نگاه می کردم ولی حتی اون زمان هم کیفیت در درجه دوم اهمیت بود.
    Last edited by mr_rayan; 29-05-2015 at 06:46.

13. 2 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •