تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 99 از 178 اولاول ... 49899596979899100101102103109149 ... آخرآخر
نمايش نتايج 981 به 990 از 1780

نام تاپيک: تاپیک جامع ترابردپذیری سه اپراتور(همراه اول-ایرانسل-رایتل)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

آقا من دو روز پیش رفتم دفتر رایتل برای ترابرد (ایرانسل به رایتل) به ۶۶۷ هم تایید زدم،بعد دو روز هنوز خبری نشده،از کجا بفهمم هنوز توی کدوم مرحله هست؟

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk
    در سایت رایتل
    در قسمت ترابرد
    پیگیری ترابرد
    میتوانید آخرین وضعیت رو ببینید

2. این کاربر از mohsen3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

من دیروز عصر حضوری درخواست ترابرد (ایرانسل به رایتل) دادم و امروز صبح حدود ساعت ۹ سیم کارت جدید وصل شد همراه با یک بسته هدیه آغازین. پیامک های بانکی هم میاد و مشکلی نیست،بالاخره از شر شبکه سرتا پا مسابقات دروغ و وسوسه و کندی اینترنت ایرانسل خلاص شدم

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk

4. 5 کاربر از bardia-vr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

برای من وقتی از همراه اول به رایتل رفتم کدهای یواس اس دی کار نمی کرد مثلا کدی که قبلا باهاش وارد بانک صادارت میشدم دیگه از طریق شبکه رایتل غیر فعال بود تقریبا تمام یو اس اس دی ها غیر فعال شده بود.
    همچنین با بعضی برنامه های موبایل بانک اندروید مشکل پیدا کردم و دیگه وارد نمیشد چون انگار سیمکارتم عوض شده بود .

اما در کل رایتل عالی بود و اگر پیام ترتبرد حذف بشه من دوباره به رایتل بر می گردم

6. این کاربر از stere1980 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

همراه اول مشخصات فردی منو درست نمیکنه دوماه گیر هستم تو سامانه 195 هم شکایت کردم گفتن درست شد ولی نشد و اعتراض گذاشتم رو جوابشون ولی دیگه هیچ کس اون اعتراض رو بررسی نکرد و جواب نداد.
    به نظرتون باید چیکار کنم؟

8. این کاربر از ali1400 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

برای من وقتی از همراه اول به رایتل رفتم کدهای یواس اس دی کار نمی کرد مثلا کدی که قبلا باهاش وارد بانک صادارت میشدم دیگه از طریق شبکه رایتل غیر فعال بود تقریبا تمام یو اس اس دی ها غیر فعال شده بود.
    همچنین با بعضی برنامه های موبایل بانک اندروید مشکل پیدا کردم و دیگه وارد نمیشد چون انگار سیمکارتم عوض شده بود .

اما در کل رایتل عالی بود و اگر پیام ترتبرد حذف بشه من دوباره به رایتل بر می گردم
    رایتل با برخی بانک ها قرارداد ندارد و کدهای ussd کار نمی کند، اما با بانک پاسارگاد،رفاه و چند بانک دیگر قرار داد ussd داشته و راحت کار می کند.

10. 2 کاربر از bardia-vr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

همراه اول مشخصات فردی منو درست نمیکنه دوماه گیر هستم تو سامانه 195 هم شکایت کردم گفتن درست شد ولی نشد و اعتراض گذاشتم رو جوابشون ولی دیگه هیچ کس اون اعتراض رو بررسی نکرد و جواب نداد.
    به نظرتون باید چیکار کنم؟
    منم عین شما رو همین مشخصات موندم . رفتم رمز دوم گرفتم و مشخصاتم رو بررسی کردم ظاهرا درسته و هیچ ایرادی نداره ولی نمیدونم چرا تو سیستم ترابرد میگه عدم مغایرت اطلاعات هویتی ؟ هر سه اپراتور رو برا ترابرد تست کردم رو هر سه اخطار میده ! تاریخ 1395/08/01 درخواست پیگیری دادم تا به امروز هم 3 بار خودم پیگیری کردم ولی هنوز نتیجه نداده . شما منتظر همون اعتراض باش باید از 195 با شما تماس بگیرن . اگر بعد تماس باز هم درست نکردن ارجاء بده به مقام عالی وزارت ارتباطات .

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

منم عین شما رو همین مشخصات موندم . رفتم رمز دوم گرفتم و مشخصاتم رو بررسی کردم ظاهرا درسته و هیچ ایرادی نداره ولی نمیدونم چرا تو سیستم ترابرد میگه عدم مغایرت اطلاعات هویتی ؟ هر سه اپراتور رو برا ترابرد تست کردم رو هر سه اخطار میده ! تاریخ 1395/08/01 درخواست پیگیری دادم تا به امروز هم 3 بار خودم پیگیری کردم ولی هنوز نتیجه نداده . شما منتظر همون اعتراض باش باید از 195 با شما تماس بگیرن . اگر بعد تماس باز هم درست نکردن ارجاء بده به مقام عالی وزارت ارتباطات .
    منم دو ماهه گیر همینم هیچ کس هم پاسخگو نیست حتی ۱۹۵

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. این کاربر از bigbang001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

منم دو ماهه گیر همینم هیچ کس هم پاسخگو نیست حتی ۱۹۵

Sent from my iPhone using Tapatalk
    عجب اشتباهی کردیم ها ! میخوای بمونی رو اپراتور پذیرا نمیشه چرا ؟ خدمات دهی ناقصه و به مشکلات هم رسیدگی نمیکنن . حالا پشیمون هستی و میخوای برگردی به اپراتور پایه اخطار میده نمیشه ؟ نه اپراتور پایه رسیدگی میکنه و نه اپراتور پذیرا . سامانه 195 هم که دیگه شورشو درآورده . قبلا خوب رسیدگی میکرد ولی الان دیگه حتی مشترکان رو جای آدم نمیزاره یه تماس ناقابل باهاشون بگیره و بگه مشکل از چه قراره و یا مشکل حل شد یا نه؟ خیلی ها مثل شما و من به خاطر این طرح مسخره ترابرد الان الاف هستن . خدا به دادمون برسه چیزه دیگه ای نمیشه گفت .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

چطوری ارجاع بدم؟ از طریق اینترنت یا تلفن؟

16. این کاربر از ali1400 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام دوستان
    من از همراه اول ترابرد كردم به رايتل

پيامك هاي بانك به دست من ميرسه و مشكلي نيست.

اما ظاهرا پيامك هاي تبليغاتي قطع شده!

چند سازمان ديگر هست كه پيامك اونها برام مهمه. آيا ممكنه پيامك اين سازمانها هم قطع شده باشه؟ چطور مي تونم مطمئن بشم؟

تشكر

18. این کاربر از mohsen3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •