تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 99 از 314 اولاول ... 49899596979899100101102103109149199 ... آخرآخر
نمايش نتايج 981 به 990 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان

قیمت لب تاپ الان ---- . میگن قیمتش افزایش یافته کسی می دونه ؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    پیش عشقم Justin

پيش فرض

سلام دوستان

قیمت لب تاپ الان ---- . میگن قیمتش افزایش یافته کسی می دونه ؟؟

درسته دوست عزیز به علت نوسانات بی سابقه قیمت ارز قیمتها بین 30 تا 50 تومان بیشتر شده...
    البته با نزدیک شدن به ماه رمضان به علت ابنکه بسیاری از فروشنده ها تخفیف هایی رو در نظر می گیرن بعضی شرکت های پخش کننذه اصلی شروع به افزایش قیمت می کنند که البه به زودی خواهد شکست....
    بهترین زمان برای خرید در ایام ماه رمضانه .. به علت رکود بازار که اتفاق خواهد افتاد و قیمت ها معقول تر خواهد شد....
    Last edited by em0fab0y; 25-06-2011 at 23:23.

3. 3 کاربر از em0fab0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

7 مشکل هنگی

با سلام.... من اچ چی پاولیون6090 دارم ...موقع لود ویندوز بعد از اینکه ویندوز ویلکام داد وارد شد حدود 1 تا ا.30 دقیقه طول میکشه تا بتونم باهاش کار کنم ..... یعنی اشاره گر ماوس میچرخه و نمیشه کاری کرد....همه جارو چک کردم از ام اس کانفیگ تا جاهای دیگه اما متوجه شدم مشکل از درایور بلوریم هست که میزنه ناشناس...اما بعد از 5 6 مین میشناسش دوباره بعدش میزنه ناشناس ...حالا من باید چکار کنم راهی واسه برطرف کردنش هست .... قبلا بهم پاسخ دادین که درایورا وبایوس رو آپدیت کنم این کارو کردم.....اما مشکل مرتفع نشد راه دیگه ای هست؟

داره خودمونی میشه بی مخ!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی، من بین دو لپ تاپ HP D6-6090 و Dell XPS L502X مردد موندم کدوم رو بخرم! اول نظرم XPS بود ولی الان نظرم اومده روی HP ولی می خوام بدونم شما کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
    شما دوستان که 6090 دارید تا حالا به مشکلی باهاش برنخوردید؟ (البته 25صفحه اول تاپیکو خوندم همه تعریف کرده بودن ازش!)
    و اینکه اگه 6090ee نباشه یعنی فقط 6090 باشه چه فرقی داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

با سلام.... من اچ چی پاولیون6090 دارم ...موقع لود ویندوز بعد از اینکه ویندوز ویلکام داد وارد شد حدود 1 تا ا.30 دقیقه طول میکشه تا بتونم باهاش کار کنم ..... یعنی اشاره گر ماوس میچرخه و نمیشه کاری کرد....همه جارو چک کردم از ام اس کانفیگ تا جاهای دیگه اما متوجه شدم مشکل از درایور بلوریم هست که میزنه ناشناس...اما بعد از 5 6 مین میشناسش دوباره بعدش میزنه ناشناس ...حالا من باید چکار کنم راهی واسه برطرف کردنش هست .... قبلا بهم پاسخ دادین که درایورا وبایوس رو آپدیت کنم این کارو کردم.....اما مشکل مرتفع نشد راه دیگه ای هست؟
    شماره سریال لپ تاپت چیه ؟

با برنامه Intel Rapid storage .... ببین internal system disk یا همون هارد دیسکت port چند زده ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی، من بین دو لپ تاپ HP D6-6090 و Dell XPS L502X مردد موندم کدوم رو بخرم! اول نظرم XPS بود ولی الان نظرم اومده روی HP ولی می خوام بدونم شما کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
    شما دوستان که 6090 دارید تا حالا به مشکلی باهاش برنخوردید؟ (البته 25صفحه اول تاپیکو خوندم همه تعریف کرده بودن ازش!)
    و اینکه اگه 6090ee نباشه یعنی فقط 6090 باشه چه فرقی داره؟
    من می خوام hp dv 6 6090 بگیرم زیاد تعریف شنیدم ولی از dell زیاد خبر ی نیست .

8. این کاربر از mohsen19x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت pedram.t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ممنون اولش مشکلم حل نشد ولی الان حل شد خیلی ممنون
    Last edited by pedram.t; 26-06-2011 at 20:25.

داره خودمونی میشه seyed_mahdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام

عزیزان من یه سوال در مورد باطری این لبتاپها داشتم میشه یه توضیحی در مورد نحوه استفاده اون در حالت مختلف بگید منظورم اینه که مثلا اگه کابل وصله بهش آیا باطری رو در بیاریم یا نه ؟ مثلا آیا باطری رو وقتی که روشنه هم میشه در آورد یا نه ؟

از همین جور سوالا اگه نمیتونید یه توضیح کامل بدید بگید تا همه سوالارو بپرسم.دی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

2

شماره سریال لپ تاپت چیه ؟

با برنامه Intel Rapid storage .... ببین internal system disk یا همون هارد دیسکت port چند زده ؟

شماره سریال لپتاپم : 5CH1090FR9
    پورت هاردمم : Port 0

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام

عزیزان من یه سوال در مورد باطری این لبتاپها داشتم میشه یه توضیحی در مورد نحوه استفاده اون در حالت مختلف بگید منظورم اینه که مثلا اگه کابل وصله بهش آیا باطری رو در بیاریم یا نه ؟ مثلا آیا باطری رو وقتی که روشنه هم میشه در آورد یا نه ؟

از همین جور سوالا اگه نمیتونید یه توضیح کامل بدید بگید تا همه سوالارو بپرسم.دی
    دوست عزیز اولین نکته ای که باید بدونین شارژ اولیه هست و اونم 3 شارژ 8 ساعته برای این لپ تاپ هست....همونطور که میدونین وقتی لپ تاپ رو میخرین یه مقدار شارژ اولیه داره پس شما باید باهاش کار کنین تا خاموش شه....وقتی خاموش شد اون رو 8 ساعت در حالت خاموش و بدون وقفه شارز کنین بعد از 8 ساعت کابل رو در بیارین و باهاش کار کنین تا دوباره خاموش شه و یه شارز 8 ساعته دیگه...این کارو برا شارز سوم هم تکرار کنین....
    دومین نکته ای که باید بدونین اینه که باطری محافظ لپ تاپ در برابر شدت جریان نیست( یعنی واقعا فکر می کنین یه کمپانی مولتی میلیون دلاری فکری برا محافظت از محصولش نکرده؟؟؟ ) بلکه این کار رو ترانس لپ تاپ انجام میده...( یعنی دوباره فکر می کنین همون کمپانی مولتی میلیون دلاری نمیتونست یه ترانس کوچیکتر بسازه؟؟) پس در زمانی که لپ تاپ رو میخواین برا مدت چند روز یه جا بذارین باطری رو جدا کنین و از سیستم برق شهری استفاده کنین....برا اینکه خیالتون راحت تر هم بشه میتونین از 3 و 4 راه های محافظ دار استفاده کنین...ترجیحا مارک معتبر...
    سومین نکته هم اینه که هنگام عوض کردن باطری سیستم حتما shut down باشه تا از هرگونه مشکلی پیشگیری بشه...
    هنگام وصل کردن سیستم به برق اول دو شاخه رو به پریز بزنین بعد اون سرش رو به لپ تاپ وصل کنین چون موقع وصل کردن دو شاخه احتمال جرقه زدن و پیش اومدن مشکل برا لپ تاپ هست...
    نکته بعد اینه که باطری های این مدل ( لیتیومی) هر موقع به طور کامل خاموش شن یه مقدار از قدرت نگهداری شارژ خودشون رو از دست میدن پس سیستم های اچ پی وقتی میزان شارژ شما به حدود 7% میرسه سیستم اتوماتیک روی حالت hibernate قرار میگیره و خاموش میشه تا این مشکل براتون پیش نیاد پس اگه همچین اتفاقی افتاد فکر نکنین لپ تاپ یا باطریتون خرابه....
    نکته بعد اینکه اگه باطری رو جدا کردین و از سیم برق استفاده کردین برا اینکه باطری خراب نشه هر 2 هفته یه بار باطری رو به لپ تاپ وصل کنین و اونو فول شارژ کنین و ازش استفاده کنین تا خاموش شه...به این کار به اصطلاح کالیبر کردن میگن و برا باطری هم خوبه....
    نکته بعد اینکه اگه میخوای باطری رو جدا کنین و از برق استفاده کنین به هیچ وجه باطری رو پر نگهداری نکنین و حتما وقتی ازش استفاده کردین و شارژ نداره اونو نگهداری کنین...

و مهمترین نکته...
    جدا از تا کردن، انداختن توی آتیش، نگهداری در محیط گرم، دور انداختن باطری و شستن اون خودداری فرمایید....

چیزه دیگه ای یادم نمیاد اگه کسی چیزه دیگه ای میدونه و یا خودت سوالی داری بپرس...
    اگرم کسی فکر میکنه چیزی از اطلاعات من غلط هست لطفا همینجا بگه...

13. 4 کاربر از iranzaminn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •