تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 99 از 227 اولاول ... 49899596979899100101102103109149199 ... آخرآخر
نمايش نتايج 981 به 990 از 2268

نام تاپيک: ADSL Pishgaman / شرکت پیشگامان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

QOS فعال!!!!
    پینگ در حالت دانلود تغییر نمی کنه!

این QOS چیه جریانش میتونی یکم توضیح بدی و بگی نحوه استفادش چطوره ؟ ممنون

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

این QOS چیه جریانش میتونی یکم توضیح بدی و بگی نحوه استفادش چطوره ؟ ممنون
    یه نوع مکانیزم هست برای تخصیص پهنای باند به سرویس های مختلف!!!
    مثلا بازی / استریم ویدیو و ..
    مخفف Quality of Service هست!!!
    مثلا من دارم بازی می کنم و همزمان میخوام دانلود کنم!!! در حالت عادی اگر بزارم رو دانلود پینگ میره بالا ولی اگر QOS فعال باشه پینگ تغییری نمی کنه و دانلود هم انجام میشه!!! طبق شاتی که گذاشتم معلومه!!!
    البته مودم باید چنین قابلیتی داشته باشه که معمولا داره!

3. این کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

تکراری حذف شود
    Last edited by mehrdad..7; 05-02-2018 at 21:09.

آخر فروم باز Ehsan PCbase's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان مهاجرت از مخابرات به پیشگامان و انتخاب سرویس 8 مگ که 42.500 زده رو توصیه می کنید؟
    مخابرات دیگه رسما گندشو درآورده با این تعرفه هاش! مصرف دو برابر ترافیک بین الملل دزدی تو روز روشنه. تا به خودت میای میبینی 60 گیگ ترافیک خریداری شده به باد رفت! البته بقیه شرکت ها هم همینن فقط میزان دزدی متفاوته. ایران شده دزدخونه!

6. این کاربر از Ehsan PCbase بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام من شنبه ثبت نام کردم امروز چراغ adsl مودم روشن شده و ثابت هست تنظيمات رو ست کردم ولي چراغ اينترنت مودم روشن نميشه تماس گرفتم پشتيباني ميگه از سمت مخابرات هنوز رانژه نشده و 7 روز زمان ميبره ،ولي از هرکي سوال کردم ميگن چراغ که روشن هست پس رانژه شده الا من چطور بفهمم مشکل از مخابرات هست يا پيشگامان؟
    يه چيزه ديگه ام اينک تو پنل من تاريخ شروع سرويس رو زده 21 بهمن در صورتيکه من 14 بهمن ثبت نام کردم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام
    دوستان مهاجرت از مخابرات به پیشگامان و انتخاب سرویس 8 مگ که 42.500 زده رو توصیه می کنید؟
    مخابرات دیگه رسما گندشو درآورده با این تعرفه هاش! مصرف دو برابر ترافیک بین الملل دزدی تو روز روشنه. تا به خودت میای میبینی 60 گیگ ترافیک خریداری شده به باد رفت! البته بقیه شرکت ها هم همینن فقط میزان دزدی متفاوته. ایران شده دزدخونه!
    من پشنهاد می کنم صد درصد ولی من الان 1000گیگ دارم ولی شبانه رو کم می کنه نمی دونم شاید مشکل نرم افزاری هست!
    زنگ بزن بگو یکی از کاربرا اینجوری میگه!

9. 2 کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Jeff hardy M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام
    الان با این مسخره بازیای جدید که ترافیک داخلی/خارجی گذاشتن. من اگه سرویس زیر رو بگیرم و فقط برای سایت های خارجی استفاده کنم. حجم دوبرابر کم میشه و در واقع 100 گیگ نصیبم میشه؟ یا 200 گیگ بدوم دوبرابر کم شدنه ؟

Last edited by Jeff hardy M; 06-02-2018 at 10:46.

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام من شنبه ثبت نام کردم امروز چراغ adsl مودم روشن شده و ثابت هست تنظيمات رو ست کردم ولي چراغ اينترنت مودم روشن نميشه تماس گرفتم پشتيباني ميگه از سمت مخابرات هنوز رانژه نشده و 7 روز زمان ميبره ،ولي از هرکي سوال کردم ميگن چراغ که روشن هست پس رانژه شده الا من چطور بفهمم مشکل از مخابرات هست يا پيشگامان؟
    يه چيزه ديگه ام اينک تو پنل من تاريخ شروع سرويس رو زده 21 بهمن در صورتيکه من 14 بهمن ثبت نام کردم
    روشن شدن چراغ به معنای دایری کامل خط نیست و کارای نرم افزاری هم داره!
    باید تایید شه!
    اون تاریخ مهم نیست وقتی سروس دایر شد ریست میشه!

سلام
    الان با این مسخره بازیای جدید که ترافیک داخلی/خارجی گذاشتن. من اگه سرویس زیر رو بگیرم و فقط برای سایت های خارجی استفاده کنم. حجم دوبرابر کم میشه و در واقع 100 گیگ نصیبم میشه؟ یا 200 گیگ بدوم دوبرابر کم شدنه ؟

200 گیگ خارجی داری ! اگر کلا از سایت هایی استفاده کنی که روی خارج از کشور میزبانی میشن کلا 200 گیگ میتونی استفاده کنی اما اگر داخلی بری میشه 600 گیگ!
    اگر هم ترکیبی استفاده کنی یک سوم کم می کنه! به شرطی که از سایت های تو لیست استفاده کنی!
    مثلا اگر از سایت شاتل لند که تو لیست هست 10 گیگ دانلود کنی 3300 مگ کم میشه یعنی یک سوم!
    ظاهرا قرار شده کلا سایت های داخلی بره تو لیست! نه فقط اون 500 تا!

12. 2 کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

از این مرکز در وضعیت معمولی پینگ DNS گوگل 8.8.8.8 مقدار 130میلی ثانیه است
    در وضعیت و تنظیم گیم برای خط مقدار این پینگ تایم 100ms در وضعیت مناسبی قرار دارد و ارتباط جهانی با اروپا و آمریکا از مسیر آذربایجان برقرار می شود .
    اما متاسفانه با وجود کیفیت اتصال مناسب و خوب به شبکه ، داری پاکت لاست و نوسان پینگ است و برای بازی مناسب نمی باشد.
    بعد از تماس با پشتیبانی مسئله نوسان پینگ و پکت لاست در این مرکز حل گردید و دو روز است که وضعیت بسیار باثبات و بدون پکت لاست را شاهد هستم.
    امروز وضعیت گیم را هم فعال کردم بر روی خط 16 مگابیت اعمال کردند ! و هیچ کاهش پهنای باند نیز انجام ندادن.

کاملا راضی هستم ، سرعت و پهنای مناسب خوب که جای خود دارد.
    وضعیت باثبات و ثابت پینگ تایم ؛ بدون نوسان رضایت من را جلب کرده است.

Last edited by shaahani; 06-02-2018 at 19:20.

14. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

چراغ لینک روشن میشود و چراغ اینترنت به وضعیت قرمز رنگ در خواهد آمد .
    پس از آن با پشتیبانی تماس گرفته و نام کاربری و رمز خود را دریافت کنید . (نام کاریری ، شماره تلفن شما به همراه کد شهر بدون پیش شماره صفر ابتدایی می باشد)
    VPI=0 / VCI=35 به همراه نام کاربری و رمز دریافتی از پشتیبانی را در مودم وارد نمایید (بخش ADSL و PPPoE ) میبایست به اینترنت متصل شوید.
    زمان ثبت نام شما اهمیت ندارد ، از زمانی که اولین ارتباط داده شما از روی خط به سمت شبکه ارسال میشه ، تاریخ شروع سرویس شما خواهد بود.
    با توجه به اینکه به پنل خودتون از روی خط رانژه شده دسترسی دارید ، میبایست اینترنت شما متصل شده باشه مگر اینکه پنل خودتون رو با اینترنت دیگه ای باز کرده باشین که در اینصورت ارتباط شما هنوز برقرار نشده .
    تنظیمات مربوط به NAT در مودم باید فعال باشد ، همچنین DNS خود را در حالت اتوماتیک و یا آدرس ip مودم 192.168.1.1 در کامپیوتر و دیگر دستگاه های متصل باید قرار بدین.

در ضمن مدت زمان قانونی رانژه طبق اعلام رئیس سازمان تنظیم مقررات 12 ساعت کاری است و تمام اوپراتور ها ملزم به اجرای قانون شده اند .
    و گفته شده عدم پیروی از قانون رو به رگولاتوری انعکاس بدین تا برخورد های لازم با سرویس دهنده انجام بگیره .
    البته پیشگامان به من اعلام کرد که بخش نامه ای در این خصوص هنوز دریافت نکرده اند اما به هرحال این موضوع برای سریعتر انجام شدن نیاز به پیگیری بیشتری از طرف شما دارد.

(درخواست رانژه من از پیشگامان به مخابرات در کمتر از 20 دقیقه ارسال شد و طی زمان حدود یک ساعت نیز شرکت مخابرات رانژه را برای من انجام داد.)
    Last edited by shaahani; 06-02-2018 at 12:44.

16. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •