تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 99 از 112 اولاول ... 49899596979899100101102103109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 981 به 990 از 1113

نام تاپيک: ✎ کـانـون فـرهـنـگـی آمـوزش (قـلـم‌چـی) || سؤالات متداول در پست اول

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

من که تهران نیستم ولی دوستان می گن تقلب زیاده مثلا یکی پاسخنامه رو می دی بعد پاسخنامه رو کش مرن از روی اون میزنن!!جالبه نه

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

من که تهران نیستم ولی دوستان می گن تقلب زیاده مثلا یکی پاسخنامه رو می دی بعد پاسخنامه رو کش مرن از روی اون میزنن!!جالبه نه

بله توی قلم چی تقلب زیاده منهم در پستهای قبلی گفتم .(البته یک راه دیگه تقلب هم هست که میتونی همه تخصصی هارو 100 بزنی)

برنامه قلم چی اگر ببینید خیلی هم جالب نیست.اغلب از ندرسه جلوتر هست.
    چون میخواد تموم کنه بره سراغ جمع بندی
    وقتی که واسه ذوج کتابهاش میزاره اصلا با هم برابر نیست .
    خصئصا نیمسال دوم خیلی فشرده میشه

3. این کاربر از alavi71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واسه تخصصی زبان هم آزمون داره این قلم چی؟

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

واسه تخصصی زبان هم آزمون داره این قلم چی؟

گاج دارد. قلم چی هنرش رو هم غیر حضوری دارد

داره خودمونی میشه Muhammad110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام
    و اما تجربه ی قلم چی:

من هیچ وقت به برنامه ش نرسیدم به قول یکی از دوستام میگفت محمد 2سال رفتم به خدا نتونستم حتی یه 2 هفته برنامه ش رو عملی کنم حتی یه آزمون!! محمد کاشکی خودمون میخوندیم!!
    همین موسسه کاری کرد که دیگه به سمت هیچ موسسه ای نرم! و نسبت به همشون بدبین بشم
    چند تا دوست بودیم که همیشه توی مدارسمون جزو شاگرد اول ها بودیم ولی دست اخر همه سر از دانشگاه ازاد در اوردیم! با یه کوله باری از حسرت!! و شاید عقده!
    این موسسات چنان تبلیغاتی دارند که ادم رو تحت تاثیر قرار میدن! بلا نسبت مثل ... پشیمونم که رفتم توی چنین موسسه ای! به خدا چنان خاطره ی بدی از کنکور برام گذاشته که هیچ وقت فراموشش نمیکنم

برنامه هاش هم فقط تبلیغ بود و مزخرف!:
    مثلا میومد دیفراسیل رو اینطوری برنامه ریزی میکرد:2هفته فصل اعداد حقیقی بعدش 2هفته دنباله بعدش 2 هفته سری ها و بعدش یه 2 هفته جمع بندی از کل 2فصل قبل .
    روی هم رفته 8 هفته وقت میذاشت روی یه مبحثی که کلا 2تا تست ازش توی کنکور میومد!که خیلی وقت ها با عدد گذاری حل میشد اما فصلی مثل مشتق و کاربرد مشتق که 14 تا تست ازش میومد رو توی 3 هفته تموم میکرد!!!(یه ازمون + جمع بندی نهایی)
    بعد تبلیغاتش هم این بود کانون یعنی برنامه ریزی _خود باوری
    اون از برنامه ریزیش بود که اوایل آروم بود و بعد چنان شتابی میگرفت که نگو (دلم به حال بچه هایی که اونجا میرن میسوزه به خدا یه بار بعد از چند سال گذرم به اون موسسه ی نکبت با اون مسئول شیاد دروغگوش افتاد وقتی از پله های اون موسسه بالا میرفتم اشک توی چشمام جمع شد و بغض گلوم رو گرفت با خودم گفتم یادش بخیر قدیما با چه امید و انگیزه ای از این پله ها بالا میرفتم خدایی وقتی پام رو روی هر پله میذاشتم انگار میخ توی پاهام فرو میرفت)

حالا خود باوریش:

من که هیچ وقت به اون برنامه ریزی مزخرفش نرسیدم!! و وقتی نتونستم اون برنامه رو اجرا کنم حالا گیرم ازمونش رو هم دادم وقتی ترازم بیاد پائین به نظرتون خود باوریم نسبت به دوستام پائین نمیاد!!؟احساس شکست نمیکنم!؟ خدایی چون نتونستم با برنامه ش هماهنگ بشم و همیشه ترازم میومد پائین البته این رو هم بگم که هر درسی رو میخوندم بالاترین درصدها رو میزدم ولی نمیتونستم همه ی درسا رو با اون برنامه نکبت بخونم همیشه حس میکردم حتما ضریب هوشیم از دوستام پائینه! تا اینکه یه سال که خودم شروع کردم به خوندن (که البته بازم نتونستم اون رشته دلخواهم رو قبول بشم چون این موسسه کلا پارادایم های فکری و برنامه ریزیم رو عوض کرده بود اما بعدها که رفتم دانشگاه دونستم باید چطوری بخونم) ازمونای یکی از دوستام رو که مکانیک قبول شده بود رو ازش گرفته بودم یادمه وقتی
    بعد از خوندن همون درس ازموناش رو میزدم به خودم میگفتم خدایا این طرف چقدر بیسواد بوده این چطوری مکانیک قبول شده!!؟ چنان اشتباهات علمی فاحشی داشت که نگو و نپرس!
    (خدایی دیفرانسیل
    69 درصد زده بود همون ازمون رو میزدم 96 درصد! یادم نیست ازمونی فیزیکش رو زیر 100 زده باشم)
    حالا حساب کن وقتی میرفتم پیش همین آدم خیلی با غرور چنان کلاسی از دانشگاهش برام میذاشت که نگو!( توی دلم میگفتم تو همونی هستی که من وقتی آزمونات رو میزدم تنها چیزی که توی ذهنم نقش میبست کلمه ی بیسواد بود!) من باید طوری برنامه ریزی میکردم که تموم درسها رو بخونم ولی با برنامه این موسسه نشد بعدا هم که خودم خوندم هم نتونستم چون کلا پارادایم ها و بک گراندم رو نسبت به برنامه ریزی عوض کرده بود

خلاصه حیف اون همه انگیزه که به شکست منتهی شد حیف!!
    امام علی علیه السلام:
    فرزندم مشکلاتی که در زندگی برایت روی میدهد حمل بر نادانی و بی تجربگیت بدان چون تو از مادر نادان متولد میشوی و چه بسیار مسائلی هستند که تو نمیدانی و دانشت به آن راهی ندارد و چه اندک است آنچه میدانی در برابر انچه نمیدانی!

توی کنکور از دو چیز خاطره ی بدی دارم:
    1.مدرسه ای با دبیران بیسواد که فقط به زور چماق !! حضور و غیاب سر کلاسشون باید حاضر میشدم( چقدر سر این کلاسها حرص خوردم و اعصابم خورد شد!)
    2. این موسسات با تبلیغات دروغین و پوچشون که فقط ادم رو تلکه میکردن

ببخشید سرتون رو درد آوردم ولی به نظرم مخ ها توی کنکور یکسانه و این نحوه ی خوندن ادم هاست که اونا رو جلو و عقب میندازه

و برنامه ای که میریزیم باید از قانون من دراوردی خودم به اسم تار و پود پیروی کنه
    یعنی مشخص کنی در یه روز چه درسایی رو باید بخونی (قانون پود!) واین درسها رو تا چه مدتی باید بخونی مثلا هر فصلی رو در رنج های 10 روزه یا 7روزه(یه هفته) مشخص کرده باشی(قانون تار)
    !!

موفق باشید

7. این کاربر از Muhammad110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه m.prodigy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    در خودم

پيش فرض

محتوای مخفی: نقل قول 
    سلام
    و اما تجربه ی قلم چی:

من هیچ وقت به برنامه ش نرسیدم به قول یکی از دوستام میگفت محمد 2سال رفتم به خدا نتونستم حتی یه 2 هفته برنامه ش رو عملی کنم حتی یه آزمون!! محمد کاشکی خودمون میخوندیم!!
    همین موسسه کاری کرد که دیگه به سمت هیچ موسسه ای نرم! و نسبت به همشون بدبین بشم
    چند تا دوست بودیم که همیشه توی مدارسمون جزو شاگرد اول ها بودیم ولی دست اخر همه سر از دانشگاه ازاد در اوردیم! با یه کوله باری از حسرت!! و شاید عقده!
    این موسسات چنان تبلیغاتی دارند که ادم رو تحت تاثیر قرار میدن! بلا نسبت مثل ... پشیمونم که رفتم توی چنین موسسه ای! به خدا چنان خاطره ی بدی از کنکور برام گذاشته که هیچ وقت فراموشش نمیکنم

برنامه هاش هم فقط تبلیغ بود و مزخرف!:
    مثلا میومد دیفراسیل رو اینطوری برنامه ریزی میکرد:2هفته فصل اعداد حقیقی بعدش 2هفته دنباله بعدش 2 هفته سری ها و بعدش یه 2 هفته جمع بندی از کل 2فصل قبل .
    روی هم رفته 8 هفته وقت میذاشت روی یه مبحثی که کلا 2تا تست ازش توی کنکور میومد!که خیلی وقت ها با عدد گذاری حل میشد اما فصلی مثل مشتق و کاربرد مشتق که 14 تا تست ازش میومد رو توی 3 هفته تموم میکرد!!!(یه ازمون + جمع بندی نهایی)
    بعد تبلیغاتش هم این بود کانون یعنی برنامه ریزی _خود باوری
    اون از برنامه ریزیش بود که اوایل آروم بود و بعد چنان شتابی میگرفت که نگو (دلم به حال بچه هایی که اونجا میرن میسوزه به خدا یه بار بعد از چند سال گذرم به اون موسسه ی نکبت با اون مسئول شیاد دروغگوش افتاد وقتی از پله های اون موسسه بالا میرفتم اشک توی چشمام جمع شد و بغض گلوم رو گرفت با خودم گفتم یادش بخیر قدیما با چه امید و انگیزه ای از این پله ها بالا میرفتم خدایی وقتی پام رو روی هر پله میذاشتم انگار میخ توی پاهام فرو میرفت)

حالا خود باوریش:

من که هیچ وقت به اون برنامه ریزی مزخرفش نرسیدم!! و وقتی نتونستم اون برنامه رو اجرا کنم حالا گیرم ازمونش رو هم دادم وقتی ترازم بیاد پائین به نظرتون خود باوریم نسبت به دوستام پائین نمیاد!!؟احساس شکست نمیکنم!؟ خدایی چون نتونستم با برنامه ش هماهنگ بشم و همیشه ترازم میومد پائین البته این رو هم بگم که هر درسی رو میخوندم بالاترین درصدها رو میزدم ولی نمیتونستم همه ی درسا رو با اون برنامه نکبت بخونم همیشه حس میکردم حتما ضریب هوشیم از دوستام پائینه! تا اینکه یه سال که خودم شروع کردم به خوندن (که البته بازم نتونستم اون رشته دلخواهم رو قبول بشم چون این موسسه کلا پارادایم های فکری و برنامه ریزیم رو عوض کرده بود اما بعدها که رفتم دانشگاه دونستم باید چطوری بخونم) ازمونای یکی از دوستام رو که مکانیک قبول شده بود رو ازش گرفته بودم یادمه وقتی
    بعد از خوندن همون درس ازموناش رو میزدم به خودم میگفتم خدایا این طرف چقدر بیسواد بوده این چطوری مکانیک قبول شده!!؟ چنان اشتباهات علمی فاحشی داشت که نگو و نپرس!
    (خدایی دیفرانسیل
    69 درصد
    زده بود همون ازمون رو میزدم 96 درصد! یادم نیست ازمونی فیزیکش رو زیر 100 زده باشم)
    حالا حساب کن وقتی میرفتم پیش همین آدم خیلی با غرور چنان کلاسی از دانشگاهش برام میذاشت که نگو!( توی دلم میگفتم تو همونی هستی که من وقتی آزمونات رو میزدم تنها چیزی که توی ذهنم نقش میبست کلمه ی بیسواد بود!) من باید طوری برنامه ریزی میکردم که تموم درسها رو بخونم ولی با برنامه این موسسه نشد بعدا هم که خودم خوندم هم نتونستم چون کلا پارادایم ها و بک گراندم رو نسبت به برنامه ریزی عوض کرده بود

خلاصه حیف اون همه انگیزه که به شکست منتهی شد حیف!!
    امام علی علیه السلام:
    فرزندم مشکلاتی که در زندگی برایت روی میدهد حمل بر نادانی و بی تجربگیت بدان چون تو از مادر نادان متولد میشوی و چه بسیار مسائلی هستند که تو نمیدانی و دانشت به آن راهی ندارد و چه اندک است آنچه میدانی در برابر انچه نمیدانی!

توی کنکور از دو چیز خاطره ی بدی دارم:
    1.مدرسه ای با دبیران بیسواد که فقط به زور چماق !! حضور و غیاب سر کلاسشون باید حاضر میشدم( چقدر سر این کلاسها حرص خوردم و اعصابم خورد شد!)
    2. این موسسات با تبلیغات دروغین و پوچشون که فقط ادم رو تلکه میکردن

ببخشید سرتون رو درد آوردم ولی به نظرم مخ ها توی کنکور یکسانه و این نحوه ی خوندن ادم هاست که اونا رو جلو و عقب میندازه

و برنامه ای که میریزیم باید از قانون من دراوردی خودم به اسم تار و پود پیروی کنه

یعنی مشخص کنی در یه روز چه درسایی رو باید بخونی (قانون پود!) واین درسها رو تا چه مدتی باید بخونی مثلا هر فصلی رو در رنج های 10 روزه یا 7روزه(یه هفته) مشخص کرده باشی(قانون تار)
    !!

موفق باشید

این حرفهایی که شما زدی اصلا منطقی نبودن.شما این برنامه کانون که نسبت به بقیه موسسات سبکتره و خورده خورده پیش میره رو نمی تونستی جمع کنی در حالی که هزاران نفر حتی دو دور میخوندن.شما به فرض تموم میکردی و ترازت خوب نمیشد ؛ولی هزاران نفر هستن که میخونن یاد میگیرن و ترازشون خوب میشه.پس مشکل از برنامه نیست بلکه به نظر ضریب هوشی شماست.

کی گفته که میزان فهم و هوش همه یکسانه و شیوه در خوندن اونا رو متمایز میکنه!!! شیوه تاثیر داره اما نه در این حد که شما میفرمایی.با این حساب این همه ادم نخبه که توی کشور وجود داره با یه ادم کودن فرقی نداره.

شما درک درستی از برنامه ریزی و شیوه درس خوندن ندارید و نباید همه تقصیر رو گردن یه موسسه بندازید.اون یه مسیر رو نشون میده؛شما اگه باهوشی و میبینی اشتباهه ؛خب نرو .انجام نده.

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام

من تست هوش هم دادم جزو افراد باهوش محسوب میشم

حالا شما بگیر از نظر هوشی متوسطم

من خیلی از دوستام نتونستن اون برنامه رو اجرا کنن اونام کودنن!!

خود رتبه ی 72 منطقه 1 هم میگفت من به برنامه قلم چی نمیرسیدم جتی اون سال توی دفترچه ش نوشته بود کسی نتونسته تا حالا این برنامه رو اجرا کنه حتی یکی از دوستام که 3 رقمی شد کانون رو رها کرد میگفت برنامه ش خیلی سنگینه
    یه سر به فیس بوک بزنید ببینید یه صفحه داره به اسم "من از قلم چی متنفرم" ببینید چقدر لایک خورده!

10. این کاربر از Muhammad110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

اقا اخر سر یه نتیجه گیری درست بگیرید و بگید برای سوم ریاضی قلم چی خوبه یا گزینه 2؟
    کلا گیج شدیم یکی میگه قلم چی خوبه یکی اصلا قبولش نداره لطفا هر دو موسسه رو کامل با ویژگیهاشون بررسی کنید
    ممنون

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام

ببین داداش من هر کدومشون رو اگه بتونی برنامشون رو اجرا کنی خوبه!

شنیدم گزینه 2 سوالاتش سخت تره!

اولین اولویتت این باشه که بتونی برنامه شون رو اجرا کنی
    من که از قلم چی خیری ندیدم !

ولی خدایی من اگه جای تو بودم علاوه بر خوندن دروس سال سوم و پایه از روی کتب درسی و کمک آموزشی 2 تا کتاب دیگه از پیش رو هم میخوندم
    ببین هر درس رو در آینه ی کنکور بخوون و یه موقع به خودت نگی سال بعد کنکوری میخونم اصلا اینطوری فک نکن من اگه جای شما بودم ترم اول هندسه تحلیلی پیش رو هم تموم میکردم و ترم دوم گسسته رو بعد توی تابستون فیزیک و شیمی پیش رو میخوندم و وقتی میومدم پیش دیگه تقریبا تموم درسام رو تموم کرده بودم چون دیفرانسیل همون حسابانه فقط یه کم پیشرفته ترش
    اگه این کار رو بکنی خیلی برات بهتره

به خدا من مثل... پشیمونم رفتم قلم چی به خدا من 2 سال رفتم اصلا به برنامه ش نرسوندم یه ابجی هم داشتم اونم میگفت منم سال 80 میرفتم نمیرسوندم
    به خدا من اگه خودم میخوندم موفق تر بودم اینا ایتم های موفقیت کنکوره:

1.منابع برتر اموزشی
    2. برنامه ریزی دقیق(بهترین برنامه ریزی برنامه ای هست که خودت بریزی!)(1.یادگیری 2.مرور 3.جمع بندی)
    3.پشتکار فراوان
    4.دوری از حواشی
    5. مدیریت سر جلسه

ببین سعی کن از همین الان بتونی به 10 ساعت در روز برسونی خدایی من یه هم دوره ای داشتم الان امریکاست داره نفت میخونه از همون سالهای پایه درست خوند

ببین شکست در کنکور تا سالیان سال خاطره ش میمونه سعی کن شکست نخوری پس مثل یه مرد بجنگ!
    Last edited by Muhammad110; 22-08-2012 at 12:51.

اگه نباشه جاش خالی می مونه m.prodigy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    در خودم

پيش فرض

خب این طبیعیه که هر موسسه (یا فرد) هم داراری معایب هست و هم دارای مزایا.و کانون هم از این قضیه مستثنی نیست.اما صحبت من سر اینه که نباید همه تقصیر ها رو متوجه یک موضوع کنیم.برای موفقیت در هر کاری مجموعه عوامل هستند که تاثیر مستقیم یا غیر مستقیم بر روی پروژه دارن(مثل: مهمتر از همه خود فرد؛خانواد؛مدرسه؛محیط زندگی؛شرایط مالی؛موسسات؛مشاوره ها و....)که به نظر میاد شما بقیه رو نا دیده گرفتین وو همه چیز رو متوجه یک مورد کردین.
    بسیار از دوستان منم بودن(که الان در المپیاد ریاضی دانشگاهی کشور مدال اوردن=>با هوش بودن)که با برنامه قلمچی جلو نیومدن و توی کنکور رتبه خوبی نیاوردن و بعد می گفتن ای کاش ما هم با همین برنامه جلو اومده بودیم).
    و هستند کسانی نظیر شما که از این موسسه ناراضی ان. و این طبیعی هست.

ما باید بیایم یک مقایسه بین اونایی که هستند انجام بدیم و ببینیم که فلسفه وجودی و کاری کدوم بهتره و با ما سازگاری بیشتری داره.از جمله چیز هایی که قلمچی رو از بقیه متمایز میکنه اینا هستند که خودم بتجربه کردم و دیدم:
    1- جامعه اماری : که از بقیه موسسات بزرگتره و نکته مهمتر اینکه کسانی که خیلی قوی هستند اکثریت در این ازمون هم شرکت میکنن.(تا حالا شده مثلا گزینه 2 بیاد یه مصاحبه از یک رتبه 1 رقمی توی مجله اش چاپ کنه؟اگه اره چند مورد.حالا بیا با قلمچی مقایسه کن!)
    2-طراحان سوال مجرب: تعدا زیادی از طراحان سوالات ازمونهای کانون کسانی ان که خودشون رتبه های برتر المپیادهای کشوری و جهانی بودن.مثلا :(مهرداد ملوندی=ریاضی)یا افراد بزرگ و مشهوری که نمیدونم ایا مدالی بودن یا نه ولی کارشون فوق العاده است و با بررسی سوال هاشون میشه به سادگی به این موضوع پی برد(محسن طالب مهر و نصرالله افضل و خوارزمی=فیزیک) شجاع الدین امیری و علی کرامت =زیست
    3-ازمونهای جامع فوق العاده: درصد های رتبه های برتر به طور عجیبی با درصدهای ازمونهای جامع(سه زمون اخر)شبیه است.امسال خودم رتبه های برتر (دو رقمی)شهرمون رو بررسی کردم دیدم خیلی شبیه!ولی هر چی رتبه بالاتر میره(مخصوصا بلای 5000)شباهت کمتر میشه.
    4-کتابهای سطح بندی :خیلی ها میگن کانون سطح سوالهاش پایینه و مشابه ابی میده.اما باید پرسی که سوال های کتاب ابی غیر از سوالهای کنکور است؟در ضمن اگه سوالهای ابی جواب استعداد شما رو نمیده خب بنفش بزن و لذت ببر(مخصوصا فیزیک و زبانش )
    5- کارنامه در همان روز: اینش که دیگه واضحه.میگن مزد کارگر رو تا عرقش خشک نشده باید داد.تا طرف داغه.بعدش که دیگه تاثیر انچنانی و تحولی بر روی طرف نمیذاره
    Last edited by m.prodigy; 22-08-2012 at 12:55.

14. 3 کاربر از m.prodigy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •