تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 99 از 3195 اولاول ... 498995969798991001011021031091491995991099 ... آخرآخر
نمايش نتايج 981 به 990 از 31949

نام تاپيک: سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

چرا بد جوری هم اشتباه شد

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

ايران ايکس باکس يا نکست جن ؟ (تعمير مشکل 3 چراغ قرمز)

سلام دوستان گل و گلابی.!
    يک ایکس باکس 360 دارم که مشکل 3 چراغ هاد داره. يعنی ديگه دائما هنگ ميکنه و اصلا بالا نمياد.

زنگ زدم به نکست جن گفت بيخيال اصلا درست نميشه. ولش کن. بعد زنگيدم به ایران ایکس باکس يارو خيلی حرفه ای و با حوصله جواب داد و گفت که درست شدنی هست و تا جايی که بتونيم سعی ميکنيم محکم کاری کنيم. و با دستگاهّای مختلف آزمايشش ميکنيم. خيلی خوشم اومد و تصميم گرفتم ایکس باکسمو وفرستم اونجا. آدرس رو هم گرفتم. گفت بستگی به نوع خرابی از 30 تومان تا 60 تومان خرجش ميشه.
    حالا من ایکس باکسمو ميفرستم خونه ی يکی از فاميل هامون تو تهران و بهش ميگم با پيک موتوری بفرسته برای ایران ایکس باکس.
    ولی ميخواستم قبل از فرستادن نظر شما دوستان رو هم بدونم. کمی درباره همه چی راهنماييم کنيد و نظر خودتون رو بگيد. که چه کارهايی انجام بدم تا ایکس باکسم سالم برسه و سالمتر برگرده؟
    ممنون

آخر فروم باز dark fear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ايران ايکس باکس يا نکست جن ؟ (تعمير مشکل 3 چراغ قرمز)

سلام دوستان گل و گلابی.!
    يک ایکس باکس 360 دارم که مشکل 3 چراغ هاد داره. يعنی ديگه دائما هنگ ميکنه و اصلا بالا نمياد.

زنگ زدم به نکست جن گفت بيخيال اصلا درست نميشه. ولش کن. بعد زنگيدم به ایران ایکس باکس يارو خيلی حرفه ای و با حوصله جواب داد و گفت که درست شدنی هست و تا جايی که بتونيم سعی ميکنيم محکم کاری کنيم. و با دستگاهّای مختلف آزمايشش ميکنيم. خيلی خوشم اومد و تصميم گرفتم ایکس باکسمو وفرستم اونجا. آدرس رو هم گرفتم. گفت بستگی به نوع خرابی از 30 تومان تا 60 تومان خرجش ميشه.
    حالا من ایکس باکسمو ميفرستم خونه ی يکی از فاميل هامون تو تهران و بهش ميگم با پيک موتوری بفرسته برای ایران ایکس باکس.
    ولی ميخواستم قبل از فرستادن نظر شما دوستان رو هم بدونم. کمی درباره همه چی راهنماييم کنيد و نظر خودتون رو بگيد. که چه کارهايی انجام بدم تا ایکس باکسم سالم برسه و سالمتر برگرده؟
    ممنون
    نمیتونی کاری کنی که سالم برگرده یا بر نگرده
    فقط میتونی به تعمیر کار بگی که ولتاژ فن های کنسولت رو بالا تر ببره و برقش رو هم <حتما> از یه آداپتور
    متغیر الجریان تامین کنه که هر وقت خواستی 12 ولت یا کمترش کنی و حتا وقتی کنسول خاموشه
    هم میتونه فن هات رو روشن بذاری

پروفشنال WaTeRsTyLeR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تو باغچه

پيش فرض

ببینم اینکه دستگاه به فنا کشیده میشه رابطه مستقیم با کپی خور کردنش داره؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

دوستان از کجا بفهمم رجيون دستگاهم چيه؟ آخه يادم رفته!!
    و از کجا بفهمم فريمورم چيه؟ و جديد ترين و بهترين فريم وری که تاحالا آمده چيه؟

حـــــرفـه ای p3yman_xl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Somewhere between the end of the line and the middle of nowhere

پيش فرض

دوستان از کجا بفهمم رجيون دستگاهم چيه؟ آخه يادم رفته!!

و از کجا بفهمم فريمورم چيه؟ و جديد ترين و بهترين فريم وری که تاحالا آمده چيه؟
    به احتمال زیاد J هست. پشت جعبه ی دستگاه در قسمت پایین سمت چپ نوشته شده؛ اگه عدد نوشته شده 3 بود، ریجن دستگاه شما J هست.
    فرم ور رو نمیشه از رو کنسول فهمید، باید در کنسول باز بشه و روی درایو خونده بشه.
    بهترین فرم ور که ضد بن از لایو هم هست، iXtreme ــه !

موفق باشید

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

ممنون دوست عزيز.
    تو يکی از سايت های مربوط به بازی های ایکس باکس اینو نوشته : "رجيون هايی که بارنگ آبی نوشته شده است iXtremeميباشد." خوب همه ی رجيون هايی که نوشته برای تقريبا تمام بازی ها آبيه. این يعنی چی؟
    و اینکه نسخه های Freeهمه ی بازی ها ميان يا نه؟ بهتر نيست از همون اول Freeبگيريم؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

دوستان ميخوام فوتبال بگيرم اما نميدونم بين اینا کدوم رو انتخاب کنم!؟
    PES 2008
    FIFa 08
    Winning Eleven 2008
    من ميخوام بازی روان ، ساده بودن استفاده و گرافيک زيبايی داشته باشه.

حـــــرفـه ای p3yman_xl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Somewhere between the end of the line and the middle of nowhere

پيش فرض

ممنون دوست عزيز.

تو يکی از سايت های مربوط به بازی های ایکس باکس اینو نوشته : "رجيون هايی که بارنگ آبی نوشته شده است iXtremeميباشد." خوب همه ی رجيون هايی که نوشته برای تقريبا تمام بازی ها آبيه. این يعنی چی؟
    و اینکه نسخه های Freeهمه ی بازی ها ميان يا نه؟ بهتر نيست از همون اول Freeبگيريم؟
    دوست عزیز اینایی که شما دیدی برای سایت نکس جن هست! اینجا فقط ریجن بازیها رو گفته نه کنسول!
    اون بازیهایی رو هم که با رنگ آبی نوشته ، یعنی iXtreme هستن و با اون اجرا میشن. همین!
    موفق باشید

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

دوست عزیز اینایی که شما دیدی برای سایت نکس جن هست! اینجا فقط ریجن بازیها رو گفته نه کنسول!
    اون بازیهایی رو هم که با رنگ آبی نوشته ، یعنی iXtreme هستن و با اون اجرا میشن. همین!
    موفق باشید
    چرا نکست جن بود اما نخواستم اسمش رو بگم که مديران نيان بگن باز تبليغ کردی!.
    خوب این يعنی اینکه اگه من از اون بازيا بگيرم نميتونم اجراشون کنم؟ رجيون رو هم نگاه کردم NTSC/Jبود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 12 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 12 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •