تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 985 از 1184 اولاول ... 48588593597598198298398498598698798898999510351085 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,841 به 9,850 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام
    لطف کنید چند ادکلن خوب با رایحه ملایم و دلنشین مردانه معرفی کنید. عطر با رایحه تند هم اگر تندیش زیاد نباشه مشکلی نیست.
    -----
    امروز یه دوری زدم و one million و black sx رو امتحان کردم. هر دو تا خوب بود ولی از one million بیشتر خوشم اومد. با وجود اینکه one گرم است آیا برای فصول گرم مناسب است یا خیر؟
    همچنین vip 212 و Lanuit رو هم امتحان کردم ولی دیگه متوجه دقیق بوی این دو نشدم. به نظر شما چه ادکلنی رو انتخاب کنم. منتظر پیشنهادهای شما هستم.
    مناسب نیست چون فوق العاده گرم و شیرینه . باز وی ای پی رو ممکمه بشه تو تابستون زد چون بوش تلخه اما وان میلیون رو فکر نمیکنم.تو چه سبک بویی دوس دارید؟

2. 3 کاربر از robin_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amirfakhrian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ممنون از جوابتون.
    محیط کارم صنعتی است و زیاد مناسب استفاده از ادکلن نمی باشد و بیشتر برای بیرون از خونه و مهمونی(اگر برم) می خوام بنابراین مصرف روزانه کمتری دارم. حالا شما چند تا ادکلن خنک(اگر گرم باشه و چهار فصل هم باشه که خوبه) و شیک معرفی کنید فردا دوباره می رم یه تستی می کنم ببینم کدومشون برای من بهتر است.
    یه چرخی تو اینترنت زدم این رو پیدا کردم و به نظرم یکم گرون است، ولی اگر بوش خوب باشه مشکلی نداره.
    Allure Homme Sport
    -----------
    یه چیزی که یادم رفت این است که پخش بوش هم خوب باشه و خیلی تند هم نباشه.
    Last edited by amirfakhrian; 26-03-2014 at 07:43.

4. این کاربر از amirfakhrian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

ممنون از جوابتون.
    محیط کارم صنعتی است و زیاد مناسب استفاده از ادکلن نمی باشد و بیشتر برای بیرون از خونه و مهمونی(اگر برم) می خوام بنابراین مصرف روزانه کمتری دارم. حالا شما چند تا ادکلن خنک(اگر گرم باشه و چهار فصل هم باشه که خوبه) و شیک معرفی کنید فردا دوباره می رم یه تستی می کنم ببینم کدومشون برای من بهتر است.
    یه چرخی تو اینترنت زدم این رو پیدا کردم و به نظرم یکم گرون است، ولی اگر بوش خوب باشه مشکلی نداره.
    Allure Homme Sport
    -----------
    یه چیزی که یادم رفت این است که پخش بوش هم خوب باشه و خیلی تند هم نباشه.
    من به شما الور اسپورت و الور اسپورت اکستریم از شنل و ورساچه اروس و ورساچ پور هوم و مونت بلان لجند اینتنس رو پیشنهاد میکنم.کاملا 4 فصل هستند و پخش خوبی دارن.بین شنل ها اکستریم پخشش بالاتره

6. 3 کاربر از robin_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام به دوستان
    یک عطر یا ادکلنی که به درد محیط دانشگاه بخوره و چهار فصل باشه که بهتر .مناسب سن 23 ساله باشه (مردانه)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام دوستان.. بین Noir De Rio از برند ریوکالکشن و silver sent از بوگارت کدوم رو پیشنهاد میدین برا خرید.. ؟؟ راستش نمیدونم پخش بوی و ماندگاری Noir De Rio در چه حدیه و مثلا تا 3 چهار ساعت میمونه یا نه؟؟ از طرفی سیلورسنت هم تندو تلخه هم پخش و ماندگاری وحشتناکی داره.. کلا طرفدار بوهای تلخ وتندم.. بین رایحه لالیک و پخش و ماندگاری سیلورسنت موندم.. تا حالا بوی سیلورسنت رو تست نکردم ایا ممکنه دخترا ازش فراری بشن؟؟ بوش دلپذیر هست برا جنس مخالف ؟؟ بی صبرانه منتظر راهنمایی شما هستم..
    راستی خارج از سوال خودم کلا تو این رنج زیر 70 تومن (دانشجویی حساب کردم دیگه) یه چند تا ادکلن تلخ و خنک و تند با کلاس و جوون پسند با پخش بوی عالی و موندگاری خوب چی پیشنهاد میدین؟؟؟

9. این کاربر از elec1987 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amirfakhrian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

امروز رفتم و چند تا ادکلن رو تست کردم و سرانجام polo blue رو گرفتم. رایحه شیک و خوبی دارم. همچنین از دوست عزیز robin_a به خاطر راهنمایی های خوب و مفیدش تشکر می کنم.

11. 2 کاربر از amirfakhrian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

امروز رفتم و چند تا ادکلن رو تست کردم و سرانجام polo blue رو گرفتم. رایحه شیک و خوبی دارم. همچنین از دوست عزیز robin_a به خاطر راهنمایی های خوب و مفیدش تشکر می کنم.
    خواهش می کنم دوست عزیز مبارکت باشه.راضی هستی ازش؟

13. 2 کاربر از robin_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Emad HD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دوستان اینجا کسی بلک ایکس اس داره؟سوالی دارم درباره اش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه.من بین چند تا ادکلن بدجور موندم اگر راهنماییم کنین ممنونتون میشم که کدوم رو بخرم.میخوام بوی شیک و مناسبی داشته باشه و در محیط کار هم کسی رو اذیت نکنه و مثلا باعث سر درد نشه.موندگاریشم در حد معقولی باشه و هر دقیقه نیاز به رفرش شدن نداشته باشه و جوریم نباشه که فقط خودم بوش رو احساس کنم.اولی ck eternity دومی st dopunt noir سومی azzaro visit چهارمی azzaro chrome پنجمی happy clinique و ششمی mont blanc legend اگر تو رنج 150 تومن ادکلن بهتری هم هست خوشحال میشم راهنمایی کنید.سوال دومم اینه که از کجا میتونم اصلشونو با قیمت مناسب بگیرم؟برم بازار تهران یا مروی یا وزرا؟پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون
    Last edited by sky-boy; 29-03-2014 at 11:40.

پروفشنال a6543210's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیژن یورد

پيش فرض

سلام دوستان
    ممنون مي شم راهنمايي کنيد
    داداشم بانه رفته.مي خوام برام اتکلن بگيره البته حداکثر تا قيمت 30تومن!!!
    به نظرتون يه اتکلن مردونه که هم بوي خوب و جوون پسن داشته باشه هم ماندگاري و با قيمتي که گفتم به نظرتون چي بگيره؟!
    بهم زنگ زد گفت هاوايي اصل قيمتش 25تومنه اونجا
    راضي هستين ازش؟
    ممنون مي شم زودتر راهنمايي کنيد.
    اصلا قیمت بانه با جاهای دیگه فرق داره؟
    لازم به ذکر است هیچ اطلاعاتی تو زمینه خرید اتکلن و عطر ندارم!.
    ممنونم
    Last edited by a6543210; 29-03-2014 at 16:15.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •