تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 98 از 214 اولاول ... 4888949596979899100101102108148198 ... آخرآخر
نمايش نتايج 971 به 980 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

اگه نباشه جاش خالی می مونه ted1996's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

دوستان صابون یا کرم چی پیشنهاد میدید که صورت برای همیشه روشنتر بشه،
    من گردن و صورتم نسبت به بقیه بدنم خیلی تیره تره
    راه حل دایمی فک نمیکنم باشه...کرم روشن کننده ی سینره من استفاده میکنم بدک نیست قیمتش هم مناسبه...باید مرتب استفاده کنی

حـــــرفـه ای Jang Bogo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام
    من شنیدم برای درمان جوش خوردن شراب مفید می باشد.
    لطفا اگر منبع معتبر یا تجربه ای دارید . در این تاپیک بیاورید.
    اگر مفید و جوابگوست . چه مقدار در روز وطی چه مدت زمان باید مصرف شود. تا اثر مثبت بگذارد با تشکر
    اگه هم خوب کنه حرومه. آدم که گناه کبیره انجام نمیده واسه هر چیزی عزیز. مطمئن باش ضررش خیلی خیلی خیلی بیشتر از فایدشه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

اگه هم خوب کنه حرومه. آدم که گناه کبیره انجام نمیده واسه هر چیزی عزیز. مطمئن باش ضررش خیلی خیلی خیلی بیشتر از فایدشه.
    من یه مدت جایی بودم که اینجور افراد رو از نزدیک میدیدم خیلی هم صورت خوبی نداشتن و خیلی هم داغون بودن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من به خاطر جوشهایی که صورتم تو چند سال گذشته میزده ولی الان دیگه خیلی کم شدن اما جاهاشون به صورت وحشتناکی مونده رو صورتم و شرایطمم طوریه که رو روحیه ام تاثیر خیلی منفی گذاشته, میخواستم بدونم کسی هست که از کرم اسکار رژودرم استفاده کرده باشه و نتیجه اش رو به منم بگه .من الان 2ماهی میشه ازش استفاده میکنم اما تاثیری ندیدم تا این لحظه.میخوام ببینم اگه لایه بردار بهتری میشناسین بهم معرفی کنین.

آخر فروم باز Amin4All's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

من یه دونه پن صورت ایرانی با قیمت 4 تومن گرفتم (خارجی هاش 8 به بالا بود ) + ژل گیاهی انتی اکنه گرفتم.
    اگر رو صورت مرتب بزنم تاثیر داره اما چیزی که من میخام اینه که چین و چروک های ریز پوست رو از بین ببره و پوست رو صاف کنه.
    کسی پیشنهادی داره ؟

آخر فروم باز Amin4All's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

11

صابون تی تری عالیه
    فقط هر شب نباید بشوری و بعد از شستن حتما با یه کرم خوب مرطوب کننده چرب کن

قیمتش چنده این صابون ؟ خارجیه یا ایرانی ؟
    کرم مرطوب کننده چی بگیریم ؟ اگر چرب کنه که پوستمون هم چربه.
    چرب در چرب بد نیست ؟

راه حل دایمی فک نمیکنم باشه...کرم روشن کننده ی سینره من استفاده میکنم بدک نیست قیمتش هم مناسبه...باید مرتب استفاده کنی

این بهتره یا t3 ?

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_oyama's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    sbr

پيش فرض

من به خاطر جوشهایی که صورتم تو چند سال گذشته میزده ولی الان دیگه خیلی کم شدن اما جاهاشون به صورت وحشتناکی مونده رو صورتم و شرایطمم طوریه که رو روحیه ام تاثیر خیلی منفی گذاشته, میخواستم بدونم کسی هست که از کرم اسکار رژودرم استفاده کرده باشه و نتیجه اش رو به منم بگه .من الان 2ماهی میشه ازش استفاده میکنم اما تاثیری ندیدم تا این لحظه.میخوام ببینم اگه لایه بردار بهتری میشناسین بهم معرفی کنین.
    سلام این مشکل من هم هست
    میشه در مورد کرم رژو درم نظر بدبد که بخریم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

بعضی از کرمها مدتی رو طول میکشه تا اثرات درمانیشون معلوم بشه.به خصوص روی پوست صورت.ممکنه این کرم هم همینطور باشه و دوره درمانش طولانی باشه.
    اما به نظر من بهترین راه اینه که به یه پزشک خوب مراجعه کنین تا برای درمان جای جوشها راهنماییتون کنه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

غیر از لیزر چه راه هایی واسه از بین بردن جای جوش وجود داره؟ کدوم بهتره؟ البته واسه من خیلی حاد نیست ولی خب اونم مهمه واسم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

غیر از لیزر چه راه هایی واسه از بین بردن جای جوش وجود داره؟ کدوم بهتره؟ البته واسه من خیلی حاد نیست ولی خب اونم مهمه واسم
    راستش راههایی مثل سابسیژن،میکرودرم و پانچ هم هست.سابسیژن به نظرم روش بدی نیست اما برای پوستهایی که مشکل حاد داشته باشن بیشتر استفاده میشه.
    میکرودرم هم اونطور که من فهمیدم زیاد فایده نداره.
    لیزر به نظرم بهترین روش برای اینکاره البته به شرطی که پزشک خوبی رو برای اینکار انتخاب کنین.

11. این کاربر از Sub007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •