تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 98 از 113 اولاول ... 4888949596979899100101102108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 971 به 980 از 1122

نام تاپيک: کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش Cd ، Dvd ، رایت و ابزارهای رایت

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

بسيار ممنون اما جواب نداد يعني ميشه گفت لينك هاش منقضي شده بود در صورتي كه كاربر هم اعلام كرده بود.....
    لينك ها كه مشكلي ندارند شما نرم افزاري رو نياز داريد تو انجمن درخواست نرم افزار مطرح كنيد تا در اسرع وقت لينك جديد براي شما قرار داده شود

آخر فروم باز nelahe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام در رایت دیتا بدون اینکه ته سی دی را ببندیم چطور سی دی به صورت تعداد بزنیم مثلاً دو الی سه تا

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام

رایتر من وقتی رایت می کند یک خش بزرگ از بالا به پایین (به صورت یک خط عمود) می اندازد!!!! چکار باید کرد

داره خودمونی میشه 9884's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اونجایی که آرامش داشته باشم.

پيش فرض هر کی هر چی میدونه لطفا دریغ نکنه

با سلام خدمت دوستان گرامی
    سوالی داشتم
    چطور میتوانم فایلهای تصویری که با پسوند .ts و .mpg که از طریق فلش از ریسیورماهواره ضبط کردم و الان روی هارد دارم رو به پسوندی اجرایی برای رایت بر روی دی وی دی و پخش آنها در دی وی دی پلیر تبدیل کنم؟(البته با حجمی پایینتر)؟
    در برنامه نرو امتحان کردم ولی این پسوندها رو برای رایت قبول نمی کند و اد نمیشود.
    آیا باید فایلها رو یکی یکی با برنامه ای کانورت کنم و بعد رایت کنم؟
    بعضی برنامه ها موقه رایت فقط یک مسیر رو میخوان یه پوشه که محتویات همون فقط رایت بشه ولی فایلهای من هرکدوم تو یه پوشه ی جداس

یه سوال دیگه:

بايد نروي شما مجهز به NeroVision باشه. اگه اينطور باشه، گزينه Make Your own Video DVD رو مي زني و فايل دلخواه رو انتخاب كرده و رايت مي كني. از نسخه كامل نرو استفاده كن.

دوستی در پستهای ماقبل این روش رو پیشنهاد دادن اینکه از نرو ویژن استفاده بشه آیا کسی اینو امتحان کرده؟ من میخوام حتما در دستگاه دی وی دی خوان نمایش بده در تلویزیون.

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض رایت فایل هیدن

سلام پوشه هایی که هیدن هستند را رایت کنیم

در سی دی همینطور رایت می شود

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

سلام پوشه هایی که هیدن هستند را رایت کنیم

در سی دی همینطور رایت می شود
    بله همونطوری و با همون مشخصات رایت میشوند

7. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminrafael3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام من از ساختن dvd با نرم افزار convertxtodvd خسته شدم نرم افزار خوب دیگه ای نیست؟

ulead dvd movie factory 7 رو دانلود کردم کرکش کار نکرد trial رفتم فایلهای mkv رو نمیخوند ممنون میشم راهنمایم کنید

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

سلام من از ساختن dvd با نرم افزار convertxtodvd خسته شدم نرم افزار خوب دیگه ای نیست؟

ulead dvd movie factory 7 رو دانلود کردم کرکش کار نکرد trial رفتم فایلهای mkv رو نمیخوند ممنون میشم راهنمایم کنید
    به نظر من بهترین کار اینه اول فرمت رو با یک نرم افزار مبدل به فرمت دی وی دی تبدیل کنید و بعد عمل رایت کردن رو با نرم افزاری مثل Nero انجام بدید

10. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminrafael3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

ممنون دوست عزیزم

میخواستم منو هم داشته باشه واسه dvd.بهترین مبدل چیه؟ که مثلا کیفیت همین فیلمهائی که از اینترنت دانلود میکنیم رو که 720 و 1080 هستند رو تغییر آنچنانی نده

بیشتر میخواستم نرم افزاری باشه که بتونم منوهای زیبا توش بزارم.convertxtodvd محدودیت زیادی در این مورد داره

چند تا نرم افزار مثل wondershare امتحان کردم یکیش فیلمهای دو زبانه رو نمیشد توش انتخاب کنی کدوم زبان باشه و خودش انگلیس رو انتخاب میکرد بعضی از اونا مثلا اگه فیلمم 1 گیگ بود و میخواستم تبدیل کنم میشد مثلا 6 گیگ و رو dvd 4.7 جا نمیشد در حالی که تو convert xtodvd گزینه انتخاب داره 10 فیلمم بخوای تبدیل کنی تو یه dvd4.7 جا میده

نرم افزار ulead dvd movie factory 7 رو هم امتحان کردم فایلهای mkv رو ساپورت نمیکرد

پروفشنال iammahdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام.
    تو نرو 6 وقتی یه سی دی یا دی وی دی رو رایت می کردم وقتی پنجره ی رایت با موفقیت انجام شد می اومد اگه به جای OK روی علامت ضربدر کلیک می کردم می شد بعدا" از قسمت رایت نشده ی دیسک استفاده کرد.
    الان که ویندوزم 7 هست و نمی تونم نرو 6 رو داشته باشم و از نرو 9 استفاده می کنم چطور می شه این تنظیم رو انجام داد.
    یه چیز دیگه نمی دونم تو نرو 9 چطور می شه یه فایل ویدیویی رو تو سی دی رایت کرد؟ وقتی Burn video Disk رو می زنم فقط رایت روی دی وی دی می یاد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •