تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 973 از 1125 اولاول ... 47387392396396997097197297397497597697798310231073 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,721 به 9,730 از 11250

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

تشکر از
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به خاطر راهنمایی های کرد
    من هاردم کلا خراب شد رفتم توشیبا گرفتم یک ترا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    یه هارد مکستور 160 داشتم که تا اونجایی که یادم میاد موقع خوندن اطلاعات ترغ ترغ میکنه البته نه شدید طوری که فقط صدا میده و معلوم میشه داره یه کارایی میکنه ...... این صدا که خطرناک نیست درسته؟؟؟؟
    اما متاسفانه یه هارد یک ترا داشتم وسترن گرین که اول فکر کردم بدسکتور نرم افزاری داره اما با برنامه hdd generator بد سکتور گیری کردم اما بعدش با این که بدسکتور نداشت سرعتش پائین تر اومد و ..... به طوری که ویندوز نمی تونست بالا بیاد ..... میشه بگید مشکل هارد من چی بوده؟؟؟؟ هارد هم ثابت و اینترنال بوده !!!!!

داره خودمونی میشه TS.datarecovery's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام , هارد وسترن شما دچار خرابی فریم وری شده که بدست متخصص تعمیر میشود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

ممنونم بابت راهنمایی و پاسختون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید

من یک هارد اکسترنال WD My Passport Ultra یک ترابایتی دارم که دچار مشکل شده ...

مشکل از اونجا شروع شد که من داشتم چند تا فایل کپی میکردم که یهو هنگ کرد و و بعدا از دوباره زدن هارد به کامپیوتر هارد بالا نیومد :(

کامپیوتر شناسایی میکرد چراغش هم روشن میشد و درایو تو مای کامپیوتر بالا نمیومد و به هارد دسترسی نداشتم

بعد از چند روز کار و فعالیت روی هارد یهو خود به خودی هارد بالا اومد :/ ولی بعد از بالا اومدن وقتی رفتم که اطلاعات هارد رو کپی کنم تو هارد دیگه یا اصن تو هارد خود کامپیوتر سرعتی که واسه انتقال فایل میداد زیر 1 مگا بایت . در حد 300 کیلوبایت اینا ... یعنی یه فایل 1/5 گیگی 40 دقیقه زمان میبره :/

هر کاری کردم نتونستم درستش کنم و مجبورا با اون سرعت کم هارد رو میزاشتم کپی در حدی که مثلا 2 روز بکوب داشت کپی میکرد. با این روش از 820 گیگ اطلاعات مهم داخل هارد فقط 40 گیگ تونستم درآرم.

ولی آخرین باری که گذاشتم کپی کنه بعد 1 روز اومدم دیدم کپی وایستاده و نمیره . خواستم برم داخل هارد ارور داد

ارور location is not available

بعد اون روز هر بار که هارد رو زدم این ارور رو میداد و کاری هم نمتونستم بکنم .

دقیقا بد 2 روز هارد باز خود به خود بالا اومد ولی باز همون مشکل سرعت رو داشت
    یعنی هارد دقیقا برگشت به همون حالت قبلی که داشت (سرعت بسیار کم در کپی)

اینم بگم هارد تقربیا 850 گیگش پر بود ولی با کپی و حذف بعضی اطلاعت هارد رو به 750 گیگ رسوندم (100 گیگ کمتر کردم اطلاعات داخل هارد رو )
    از یه طرف هم هارد کلا سنگینه ، یعین زیاد روان نیست . بعضی اوقات داخل پوشه رفتنی زمان میبره

الان واقعا کلافه شدم . نزدیک 2 هفته ست من بکوب دارم با این هارد کلنجار میرم

خواهشا کمک کنید . اطلاعت داخل ـش خیلی مهمه ( جونم به اونا بستت)
    به جز فرمت یه راه حلی چیزی بگین :( من تعریف این فروم رو زیاد شنیدم

PLSSSSSSSSSSSSS / خواهش مـــــــــِکنم :((
    Last edited by Parsa_Dante; 11-01-2015 at 00:51.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید

من یک هارد اکسترنال WD My Passport Ultra یک ترابایتی دارم که دچار مشکل شده ...

مشکل از اونجا شروع شد که من داشتم چند تا فایل کپی میکردم که یهو هنگ کرد و و بعدا از دوباره زدن هارد به کامپیوتر هارد بالا نیومد :(

کامپیوتر شناسایی میکرد چراغش هم روشن میشد و درایو تو مای کامپیوتر بالا نمیومد و به هارد دسترسی نداشتم

بعد از چند روز کار و فعالیت روی هارد یهو خود به خودی هارد بالا اومد :/ ولی بعد از بالا اومدن وقتی رفتم که اطلاعات هارد رو کپی کنم تو هارد دیگه یا اصن تو هارد خود کامپیوتر سرعتی که واسه انتقال فایل میداد زیر 1 مگا بایت . در حد 300 کیلوبایت اینا ... یعنی یه فایل 1/5 گیگی 40 دقیقه زمان میبره :/

هر کاری کردم نتونستم درستش کنم و مجبورا با اون سرعت کم هارد رو میزاشتم کپی در حدی که مثلا 2 روز بکوب داشت کپی میکرد. با این روش از 820 گیگ اطلاعات مهم داخل هارد فقط 40 گیگ تونستم درآرم.

ولی آخرین باری که گذاشتم کپی کنه بعد 1 روز اومدم دیدم کپی وایستاده و نمیره . خواستم برم داخل هارد ارور داد

ارور location is not available

بعد اون روز هر بار که هارد رو زدم این ارور رو میداد و کاری هم نمتونستم بکنم .

دقیقا بد 2 روز هارد باز خود به خود بالا اومد ولی باز همون مشکل سرعت رو داشت
    یعنی هارد دقیقا برگشت به همون حالت قبلی که داشت (سرعت بسیار کم در کپی)

اینم بگم هارد تقربیا 850 گیگش پر بود ولی با کپی و حذف بعضی اطلاعت هارد رو به 750 گیگ رسوندم (100 گیگ کمتر کردم اطلاعات داخل هارد رو )
    از یه طرف هم هارد کلا سنگینه ، یعین زیاد روان نیست . بعضی اوقات داخل پوشه رفتنی زمان میبره

الان واقعا کلافه شدم . نزدیک 2 هفته ست من بکوب دارم با این هارد کلنجار میرم

خواهشا کمک کنید . اطلاعت داخل ـش خیلی مهمه ( جونم به اونا بستت)
    به جز فرمت یه راه حلی چیزی بگین :( من تعریف این فروم رو زیاد شنیدم

PLSSSSSSSSSSSSS / خواهش مـــــــــِکنم :((
    یک عکس از تب health نرم افزار hd tune به همراه یک عکس از disk managment وقتی هارد متصل است بدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

یک عکس از تب health نرم افزار hd tune به همراه یک عکس از disk managment وقتی هارد متصل است بدید
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

این برنامه ای که گفتین رو اصن نمیشناختم تازه دیدم خوب بود

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

تعداد relocated sector های هارد خیلی زیاد شده و متاسفانه به روش نرم افزاری قابل حل و تعمیر نیست باید به یک کلینیک هارد نشون بدید هارد رو سرعت پایین انتقال اطلاعاتتون هم به خاطر همین موضوع است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

تعداد relocated sector های هارد خیلی زیاد شده و متاسفانه به روش نرم افزاری قابل حل و تعمیر نیست باید به یک کلینیک هارد نشون بدید هارد رو سرعت پایین انتقال اطلاعاتتون هم به خاطر همین موضوع است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

اگه بخوام فرمت و ریکاوری کنم اطلاعاتم مثل قبل خواهد بود ؟

یعنی کامل و با پوشه بندی ها قبلی و بدون خرابی

چون هاردم پر فیلم ، سریاله کیفیت و سالم بودن ویدیو خیلی واسم مهمه :(

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •