تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 97 از 103 اولاول ... 478793949596979899100101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 961 به 970 از 1021

نام تاپيک: SAMSUNG GALAXY NOTE III

حـــــرفـه ای runner's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

ممنون از جوابتون. ولی مسءله اینه که گزینه LTE در گوشی نیست. که بخواییم 4G را فعال کنیم. میخواستم بپرسم روش فعال کردن این گزینه چیه. که انگار مخفی هست.
    تو مدلای سونی مثل Z بعد از به روز رسانی در دسترس قرار گرفته و تو نوار ابزار گزینه ای برای روشن و خاموش کردنش اضافه شده ولی بنده خودم با اندروید 5 روی S5 نسخه اروپا گزینه 4G یا LTE رو ندارم

2. این کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام .اساتید اگه میشه راهنمایی کنید من مدل ان نهصد دارم چن روز پیش رام رسمی اماراتو با اودین روش فلش زدم متاسفانه بعد فلش سریالم پرید انتنم ندارم بگید چه کنم راستی بکاپ هم ندارم

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام .اساتید اگه میشه راهنمایی کنید من مدل ان نهصد دارم چن روز پیش رام رسمی اماراتو با اودین روش فلش زدم متاسفانه بعد فلش سریالم پرید انتنم ندارم بگید چه کنم راستی بکاپ هم ندارم
    سلام. الان با کد #06#* چی میاره ؟

اگه سریال به صورت Null یا 0049 در اومده تنها راهش رایت کردن دوباره سریال با باکس Z3X هست .. هزینش هم بسته به انصاف طرف از 30 تا 100 تومن
    Last edited by M@hdi-B; 09-01-2015 at 17:36.

5. این کاربر از M@hdi-B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام. الان با کد #06#* چی میاره ؟

اگه سریال به صورت Null یا 0049 در اومده تنها راهش رایت کردن دوباره سریال با باکس Z3X هست .. هزینش هم بسته به انصاف طرف از 30 تا 100 تومن
    داش مهدی سریالش null شده.بجز باکس راهی نداره تو بعضی سایتا یه راه حل هایی گذاشتن ولی یکم واسه من که مبتدیم سخت بود.یه سوال دیگه من cpu z نصب کردم همیشه و ودر همه حالت هشتا سی پی یو با هم در حال کارند این عادیه؟چون رو هر گوشیه دیگه cpu z نصب میکنم در حال انجام کار عادی معمولا دو هسته درحال کاره و بقیه رو میزنه استپ پیشاپیش ممنون

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

داش مهدی سریالش null شده.بجز باکس راهی نداره تو بعضی سایتا یه راه حل هایی گذاشتن ولی یکم واسه من که مبتدیم سخت بود.یه سوال دیگه من cpu z نصب کردم همیشه و ودر همه حالت هشتا سی پی یو با هم در حال کارند این عادیه؟چون رو هر گوشیه دیگه cpu z نصب میکنم در حال انجام کار عادی معمولا دو هسته درحال کاره و بقیه رو میزنه استپ پیشاپیش ممنون
    من که تمام اون راهها رو رفتم ولی موفق نشدم .. جالب اینجاست من سریال داشتم پیغام not registered on network میومد که با انجام اون روشها سریالم هم Null شد

حالا اگه تهرانی پ.خ بده بفرستمت پیش یه آدم حسابی با 30-40 تومن درستش کنه برات.

راجع به سوال دوم اطلاعاتی ندارم حقیقت زیاد تو نخش نرفتم دوستان دیگه راهنمایی می کنن

حـــــرفـه ای runner's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

EFS بک آپ نگرفتین؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه axilbam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    کلاله

پيش فرض

من با این گوشی کار نکردم ولی عاشق طراحیش شدم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من که تمام اون راهها رو رفتم ولی موفق نشدم .. جالب اینجاست من سریال داشتم پیغام not registered on network میومد که با انجام اون روشها سریالم هم Null شد

حالا اگه تهرانی پ.خ بده بفرستمت پیش یه آدم حسابی با 30-40 تومن درستش کنه برات.

راجع به سوال دوم اطلاعاتی ندارم حقیقت زیاد تو نخش نرفتم دوستان دیگه راهنمایی می کنن
    داداش من مشهدم حقیقتش من اصن اولش نفهمیدم که نول شده چون اصن رو گوشی سیم کارت نمیذارم و گوشی بیشتر واسه گیم و نت استفاده میکنم D: مرسی بابت راهنماییت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

نه داداش نگرفتم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من با این گوشی کار نکردم ولی عاشق طراحیش شدم.
    اخرت گوشیه پیشنهاد میکنم امتحانش کنید البته خیلی باطریش اذیتم میکنه که اونم بستگی به شانستون داره چون واسه خیلی ها اینحوریه واسه خیلیام بسیار عالی و بادوامه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •