تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 97 از 140 اولاول ... 478793949596979899100101107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 961 به 970 از 1392

نام تاپيک: بهترین شامپو به نظر شما

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

علی جون سلام
    برخلاف میلم از انجام اینکار بنا به دلایلی معذورم آخه دارو اجناس سوپرمارکتی نیست مسالش یکم فرق داره و اون موقع که این پست رو میزدم مطمئن بودم که این سوال حتما پیش میاد ولی از طرفی دلم نیومد هشدار ندم فقط خواستم موقع خرید خیلی دقت کنید، البته موضوع رو به مراجع ذیربط اعلام کرده ام امیدوارم ترتیب اثر داده بشه ولی یه نمونه سادشو براتون میذارم که یک ویتامین ث ساخت امریکاست و روش زده ساخت امریکا، نزده تحت لیسانس یا سفارش امریکا یا چیز دیگه پرچم امریکا هم روش چاپ شده پس منطق میگه که بارکد امریکا هم باید روش باشه که بارکد امریکا با 0 شروع میشه مثلا 000 تا 019 ولی بارکد این محصول با 634 شروع شده قیمت هر عدد قرص هم 250 تومن بود حالا من که اصلا این بارکد رو پیدا نکردم مال کجاست حتی مال چین هم نبود.
    علی جون ازتون خواهش کرده بودم اون متخصص مو که سراغ داشتین رو معرفی کنید من منتظرم چند روز دیگه باید برم ماموریت تا یه مدتی تهران نیستم.
    موفق باشید
    میخواستم عکسشو پیوست کنم، وارد Insert Image شدم اون فرمشو تکمیل کردم هی پیغام داد بعضی فیلدارو تکمیل نکردید. اگر شد راهنمایی بفرمایید ممنونم
    عجب

براتون پ.خ میکنم

منظورتون از عکس رو متوجه نشدم. عکس چی رو میخواید بذارید؟

2. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

عجب

براتون پ.خ میکنم

عکس اون داروی تقلبی رو دیگه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

عجب

براتون پ.خ میکنم

در رابطه با معرفی متخصص مو پخی ازتون دریافت نکردم راستش من هنوز زیاد تو کار کردن با فروم وارد نیستم میخواستم پخ در مورد یکی از داروهای مهم مو براتون بزنم نشد پیغام داد که باید 250 تا ارسال داشته باشم تا بتونم

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

در رابطه با معرفی متخصص مو پخی ازتون دریافت نکردم راستش من هنوز زیاد تو کار کردن با فروم وارد نیستم میخواستم پخ در مورد یکی از داروهای مهم مو براتون بزنم نشد پیغام داد که باید 250 تا ارسال داشته باشم تا بتونم

قسمت پیغام بازدید کنندگان رو چک کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

من شخصا چندین سال مدام شامپو عوض میکردم هیچ شامپویی راضیم نمیکرد تا اینکه شامپو "جو دوسر کلیون" رو تجربه کردم!! اینقدر عالی بود برام که الان2یا 3 ساله فقط و فقط ازهمون استفاده میکنم
    من هم موهام معمولیه...
    سلام میشه یه توضیح بدید از چه لحاظی خوب بود؟ مثلا شوره سر رو کم میکنه یا خشکی سر و یا چربی سرو ازبین میبره یا اینکه باعث ریزش نمیشه و از این جور موارد.
    نرم کنندش که زیاد نیست؟ آخه نرم کننده تو بعضیها ممکنه باعث ریزش بشه
    راستی جو دو سر همون Oad هست دیگه؟

ممنون از لطفتون

آخر فروم باز arashbi2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Unknown!!!

پيش فرض

بچه ها کسی میتونه راهنمایی کنه منو من موهام خشک هست و یه نرم کننده قوی میخوام در حال حاضر نیوا دایمند و لورال 2-3 مدل و نرم کننده شوما رو هم امتحان کردم هیچ کدوم جواب خوبی رو موهام نداده یه نرم کننده قوی تر میشه پیشنهاد کنید که اثرش بیشتر بمونه . در ضمن از سرم مو بعد از نرم کننده هم استفاده میکنم اما تاثیر ندارن:-(

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام میشه یه توضیح بدید از چه لحاظی خوب بود؟ مثلا شوره سر رو کم میکنه یا خشکی سر و یا چربی سرو ازبین میبره یا اینکه باعث ریزش نمیشه و از این جور موارد.
    نرم کنندش که زیاد نیست؟ آخه نرم کننده تو بعضیها ممکنه باعث ریزش بشه
    راستی جو دو سر همون Oad هست دیگه؟

ممنون از لطفتون
    من مشکل شوره نداشتم راستش. موهام معمولی هستش بعد شامپوهای دیگه که میزدم بعد از گذشت یک روز حالت موهام عوض میشد گاهی هم حتی پوست سرم دچار خارش میشد کلا سازگار نبود با هیچ شامپویی! اما اینو که میزنم موهام خوش حالته -نمیشه بگم ضد ریزش هست اما مختصری قدیم ریزش داشتم اینو میزنم مشکلی از این لحاظ ندارم(حالا شاید مربوط به شامپو نبوده باشه )-نرم کنندش هم زیاد نیست که اونجوری بخواد مو نمای چرب شدن رو داشته باشه
    کلا برای من راضی کننده بود

بله البته oat

10. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

من مشکل شوره نداشتم راستش. موهام معمولی هستش بعد شامپوهای دیگه که میزدم بعد از گذشت یک روز حالت موهام عوض میشد گاهی هم حتی پوست سرم دچار خارش میشد کلا سازگار نبود با هیچ شامپویی! اما اینو که میزنم موهام خوش حالته -نمیشه بگم ضد ریزش هست اما مختصری قدیم ریزش داشتم اینو میزنم مشکلی از این لحاظ ندارم(حالا شاید مربوط به شامپو نبوده باشه )-نرم کنندش هم زیاد نیست که اونجوری بخواد مو نمای چرب شدن رو داشته باشه
    کلا برای من راضی کننده بود

بله البته oat
    واقعا ممنون از توضیح کاملتون
    من امروز رفتم تمایندگی گیشا جو دوسر رو نداشت تو دفترچشم نبود. شما از کجا تهیه کردین؟
    یه ضد شوره قویشو گرفتم (cliven no dandruff plus) ضد شوره خفیفشو نداشت الان میترسم استفاده کنم چون بعضی از ضد شوره ها ممکنه باعث ریزش بشن کسی استفاده نکرده تاثیرش رو بگه چطوره؟
    بازم از لطفتون ممنونم

12. 2 کاربر از m.shahi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

واقعا ممنون از توضیح کاملتون
    من امروز رفتم تمایندگی گیشا جو دوسر رو نداشت تو دفترچشم نبود. شما از کجا تهیه کردین؟
    یه ضد شوره قویشو گرفتم (cliven no dandruff plus) ضد شوره خفیفشو نداشت الان میترسم استفاده کنم چون بعضی از ضد شوره ها ممکنه باعث ریزش بشن کسی استفاده نکرده تاثیرش رو بگه چطوره؟
    بازم از لطفتون ممنونم
    خواهش میکنم دوست عزیز

من از تهران تهیه نکردماینی که گفتید رو من تست نکردم اما کلا محصولات کلیون رو خیلی میپسندم از لحاظ کیفیت و تنوعخیلی از وسایلشو داشتم و دارم از کرم انار و کرم کره کاکائو گرفته تا لوسیون و اسکراپ و اسپری پا و مداد چشم و ماسک و شیرپاکن و... همه جوره راضیم ازش

14. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

منم کلیون شامپوی 7 ویتامینه مخصوص موهای چرب رو خریدم هنوز استفاده نکردم

راستی مگه گیشا نمایندگی داره؟ کجای گیشا؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •