تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 97 از 229 اولاول ... 478793949596979899100101107147197 ... آخرآخر
نمايش نتايج 961 به 970 از 2290

نام تاپيک: محلي براي عنوان كردن سوالات و يا مطالب جزيي

آخر فروم باز Bracket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوست خوبم طبق شكل اين هيتسينك با بدنه برخورد مي كنه و ممكنه برقي كه در بدنه باشه رو به مادربورد برسونه و قطعه اي رو معيوب كنه
    شما بايد كيس رو انتخاب كني كه اين قسمت سيني خالي باشه
    نه بابا چی میگی قسمت سینی خالی باشه چیه مگه همچین چیزی داریم , پست بالایی منو بخون .

آخر فروم باز shahab_blaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

نه بابا چی میگی قسمت سینی خالی باشه چیه مگه همچین چیزی داریم , پست بالایی منو بخون .
    آره بعضي از كيس ها قسمت هايي از سيني برش خوردس و فضاي خالي داره

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

دوست عزیز با Spacer کاملا آشنایی دارم
    اما هیتسینک ها خیلی بلنده!
    از هرکسی سوال کردم نمیدونست
    ایشالا فردا زنگ میزنم پشتیبانی فنی آواژنگ میپرسم .

از کمک شما هم متشکرم

آخر فروم باز Bracket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوست عزیز با Spacer کاملا آشنایی دارم
    اما هیتسینک ها خیلی بلنده!
    از هرکسی سوال کردم نمیدونست
    ایشالا فردا زنگ میزنم پشتیبانی فنی آواژنگ میپرسم .

از کمک شما هم متشکرم
    هیتسینکاش پیچیه بازش کن اصلا .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    آقا cpu من بد جور داغ می کنه!!!؟
    مدل اینتل سلرون 1.7 هست.
    کمکم کنید....

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

سلام
    آقا cpu من بد جور داغ می کنه!!!؟
    مدل اینتل سلرون 1.7 هست.
    کمکم کنید....
    ببين فن CPU درست كار مي كنه
    بازش كن تميزش كن و خمير سيليكن بزن بهش اگه راه نيوفتاد يه فن نو بخر

اگه نباشه جاش خالی می مونه mseddighi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان سلام.
    من يه سيستم روهم کردم. روشن که کردم هيچ مشکلي نداشت. شروع به نصب ويندوز کردم که بعد از چند دقيقه يک دفعه خاموش شد. وقتي چک کردم ديدم کارت گرافيکش خيلي داغ کرده . گفتم شايد به همين دليل بوده.
    ولي امروز که دوباره ميخوام روشنش کنم روشن نميشه. يعني يک لحظه رو شن ميشه و بلافاصله خاموش ميشه.
    دو بار روشن کردم هر دو بار همين جور شد. من که ديگه جرات نکردم روشنش کنم. گفتم شايد يه چيزيش بشه.
    لطفا کمکم کنين. حالا بايد چي کار کنم؟ مشکش واسه چيه؟ اگه دوستان کمک کنن واقعا لطف کردن.

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

دوستان سلام.
    من يه سيستم روهم کردم. روشن که کردم هيچ مشکلي نداشت. شروع به نصب ويندوز کردم که بعد از چند دقيقه يک دفعه خاموش شد. وقتي چک کردم ديدم کارت گرافيکش خيلي داغ کرده . گفتم شايد به همين دليل بوده.
    ولي امروز که دوباره ميخوام روشنش کنم روشن نميشه. يعني يک لحظه رو شن ميشه و بلافاصله خاموش ميشه.
    دو بار روشن کردم هر دو بار همين جور شد. من که ديگه جرات نکردم روشنش کنم. گفتم شايد يه چيزيش بشه.
    لطفا کمکم کنين. حالا بايد چي کار کنم؟ مشکش واسه چيه؟ اگه دوستان کمک کنن واقعا لطف کردن.
    پاور سيستم رو عوض كن با يه پاور وات اصلي چك كن و جنس خوب

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    همه جای ایران سرای من است

پيش فرض

دوستان سلام
    سیستم رو باز کردم و با یه سشوار تمیزش کردم ، سیم ساتا هاردم مشکل داره ، از طرف هاردم انگار گیره پلاستیکیش شکسته یعنی با فوت هم در میاد . من هم اونو مثه همیشه در آوردم و بعد از تمیز کردن دوباره سیم رو گذاشتم سر جاش
    فکر نکنم تا اینجا مشکلی پیش اومده باشه
    تا اینکه یه دست مال کاغذی گذاشتم توی شیارهای فن سی پی یو و فن رو دور دادم ( ممکنه تیکه های خرد شده دستمال بیفته توی سی پی یو ؟ )
    و وقتی کامپیوتر رو روشن کردم ، کامل بالا اومد به همراه نوار پایین ، ساعت و آنتی ویروس ولی اجزایی که توی دسکتاب هستند نیومدند ! راست کلیک هم که میکنم اتفاقی نمیفته ! از توی منوی استارت زدم روی مای کامپیوتر که یه ساعت شنی اومد ! و کامپیوتر یه نیمه هنگی کرد ولی هنوز بقیه چیز ها کار میکردند ! آقا با دیکمه ریستارت کردم ، دوباره همون وضع بود ، از منوی استارت بازی سنگین ساکر 6 رو که توی درایو غیر ویندوزم بود اجرا کردم ، که به راحتی اجرا شد ، ولی مای کامپیوتر باز نمیشد ، مدیا پلیر هم روی فایل که زدم هنگ کرد ، ولی یاهو مسنجر که توی درایو ویندوزم بود اجرا شد !
    آقا دوباره با اعصاب خردی ریستارت کردم ، که کامپیوتر اون صفحه آبی قبل ویندوز که هارد رو چک میکنه آوردش و بعد کامپیوتر درست شد ، حالا این 3 روزه این مشکل رو دارم بعضی وقت بعد از روشن کردن کامپیوتر مشکل نداره ، یعضی وقت ها باید چند بار ریستارت کنم تا درست بشه
    در ضمن وقتی که مشکل داره Alt + Ctrl + Delete رو میزنم و میبینیم سی پی یو روی 100 درصده
    سیستم من تقریبا سنش 4 ساله هست
    سی پی یو 2.4
    رم 256
    هارد 80
    گرافیک 5400 - 128 Gforce
    ممنون میشم راهنماییم کنید !

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

دوستان سلام
    سیستم رو باز کردم و با یه سشوار تمیزش کردم ، سیم ساتا هاردم مشکل داره ، از طرف هاردم انگار گیره پلاستیکیش شکسته یعنی با فوت هم در میاد . من هم اونو مثه همیشه در آوردم و بعد از تمیز کردن دوباره سیم رو گذاشتم سر جاش
    فکر نکنم تا اینجا مشکلی پیش اومده باشه
    تا اینکه یه دست مال کاغذی گذاشتم توی شیارهای فن سی پی یو و فن رو دور دادم ( ممکنه تیکه های خرد شده دستمال بیفته توی سی پی یو ؟ )
    و وقتی کامپیوتر رو روشن کردم ، کامل بالا اومد به همراه نوار پایین ، ساعت و آنتی ویروس ولی اجزایی که توی دسکتاب هستند نیومدند ! راست کلیک هم که میکنم اتفاقی نمیفته ! از توی منوی استارت زدم روی مای کامپیوتر که یه ساعت شنی اومد ! و کامپیوتر یه نیمه هنگی کرد ولی هنوز بقیه چیز ها کار میکردند ! آقا با دیکمه ریستارت کردم ، دوباره همون وضع بود ، از منوی استارت بازی سنگین ساکر 6 رو که توی درایو غیر ویندوزم بود اجرا کردم ، که به راحتی اجرا شد ، ولی مای کامپیوتر باز نمیشد ، مدیا پلیر هم روی فایل که زدم هنگ کرد ، ولی یاهو مسنجر که توی درایو ویندوزم بود اجرا شد !
    آقا دوباره با اعصاب خردی ریستارت کردم ، که کامپیوتر اون صفحه آبی قبل ویندوز که هارد رو چک میکنه آوردش و بعد کامپیوتر درست شد ، حالا این 3 روزه این مشکل رو دارم بعضی وقت بعد از روشن کردن کامپیوتر مشکل نداره ، یعضی وقت ها باید چند بار ریستارت کنم تا درست بشه
    در ضمن وقتی که مشکل داره Alt + Ctrl + Delete رو میزنم و میبینیم سی پی یو روی 100 درصده
    سیستم من تقریبا سنش 4 ساله هست
    سی پی یو 2.4
    رم 256
    هارد 80
    گرافیک 5400 - 128 Gforce
    ممنون میشم راهنماییم کنید !
    ويندوزت رو عوض كردي ببيني درست ميشه يا نه اگه ويندوزت تازه عوض شده اينطوري شده يا اينكه عوضش كردي و بازم اينطوري شد مشكل سخت افزاري داري كه بايد قطعات چك شه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •