تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 96 از 103 اولاول ... 46869293949596979899100 ... آخرآخر
نمايش نتايج 951 به 960 از 1027

نام تاپيک: ✪ بحث و مشاوره انیمه

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

چیز فلسفی عمیق تخیلی داغون غمگین داغون بازم داغون نیومده؟
    می خوای یک چیزی بزاریم ملت رو از زندگی ناامید کنی که چی بشه اخه؟

اینارو دیدی؟
    Kagewani
    Taboo Tattoo
    Joker Game
    91 Days
    این محدوده ات هم معلوم نیست از کی تا کی است

من چند روزه بدجوری درگیر این اینه شدم
    Elfen lied
    خیلی قشنگه
    حیف وقتم خیلی ازاد نیست پشت سر هم توی یه روز تموم ش کنم
    کاش ادامه داشت باشه

یه انیمه دیگه هم دیدم سه قسمتی:

Aki Sora Yume no Naka

بدک نبود
    خیلی پ.و. ... رن مانند بود
    میخواستم ببینم ادامه ش چی میشه
    که بدجایی تموم شد
    انگاری دیگه ادامه نداره
    چه قدر عجله داری زود تمومش کنی ( بگذریم که من موندم چطور می خوای اخر شب بخوابی وقتی همه قسمت هاشو تو یک روز دیدی)

اهسته پیوسته بهتره،

اینارو هم ببینم فکر کنم به سبکت نزدیک باشه - گرچه من خودم اگر بخوام اینارو ببینم بقلش چند تا انیمه شاد یا کار شاد می کنم...
    Blood+
    Mirai Nikki
    Deadman Wonderland
    Gokukoku no Brynhildr

همه موارد باسه این دو تا، بالای جوان به بالا ببیند و گرنه تلفات می دین بدجور

+

اخه یک چیز بزار بشه بحث کرد........

دوستان این انیمه Taboo Tattoo چطوره ارزش داره دانلود کنم مبارزاتش قشنگ هستش؟

اینجا کسی پیدا میشه یکم نرمال تر هم ببینه؟؟؟؟؟

anyway

از لحاظ داستانی تا الان که با مانگا امده جلو و خوب بوده و از لحاظ مبارزاتش هم با مانگا بوده و اغراق نکرده ( از این نبرد ها نیست که هر حرکتش یک قسمت طول بکشه).

اینورا کسی Arslan Senki یا Shokugeki no Souma نگاه می کند؟

2. 3 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

چه قدر عجله داری زود تمومش کنی ( بگذریم که من موندم چطور می خوای اخر شب بخوابی وقتی همه قسمت هاشو تو یک روز دیدی)

اهسته پیوسته بهتره،

اینارو هم ببینم فکر کنم به سبکت نزدیک باشه - گرچه من خودم اگر بخوام اینارو ببینم بقلش چند تا انیمه شاد یا کار شاد می کنم...
    Blood+
    Mirai Nikki
    Deadman Wonderland
    Gokukoku no Brynhildr

همه موارد باسه این دو تا، بالای جوان به بالا ببیند و گرنه تلفات می دین بدجور

+

عجله ای خیلی ندارم
    ولی بعضی خیلی قشنگ ن و ادم نمیتونه از پاش بلند بشه
    الان مثلا برسرک نه قسمتش رو دیدم ولی قسمت نه یه جایی تموم شد که بدجوری تو کفش موندم
    باید یه هفته صبر کنم تا قسمت جدید ش بیاد

بعد جناب اون قسمتش که گفتی جوان به بالا ببینند وگرنه تلفات میدین؟؟
    اون کدومشه؟
    من عاشق تلفاتم آخه

4. این کاربر از Mr.World.Wide بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Zaghan_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان من خیلی اهل انیمه نیستم.زیاد حال نمیکنم.
    این لیست انیمه هاییه ک دیدم:

cowboy bebop این یکی رو حتی تمومش نکردم
    prison school چندان جالب نبود.اگه نمیدیدم هم اکی بود
    tokyo magnitude 8.0 اینم مث بالایی ولی فقط پایان خیلی قشنگی داشت
    death note خوب بود
    erased رو دوس داشتم جالب بود
    terror in resonance اینو همین الان پشت سرهم نگاه کردم و بد نبود ولی بیشتر اعصابم خورد میشد .. از اون کاراکتر پنج و اینکه چی ب 9 12 و بچه هایی ک باهاشون بودن اومده...
    من تازگیا هرچی نیگا میکنم ی چی پیدا میکنم ک بره رو اعصابم اگ کاراکتر بی خود و رو اعصابی داره یا اتفاقای الکی ک نیازی نیست میوفته توش اون سریال یا فیلم واسم خراب میشه!
    اما الان چندتا انیمه دگ دارم میخام ببینم ک اگه شبیه ب اینایی ک بالا نوشتم هستن نگاه نکنم.
    دوستانی ک دستی توی انیمه ها دارن لطفا با توجه ب لیست بالا ی نیگاهی ب اینا بندازین اگه ارزش نگاه کردن ندارن بگین من الکی نگه ندارمشون:

FULLMETAL ALCHEMIST BROTHERHOOD
    Monster
    Noragami Aragoto
    Fullmetal Alchemist
    Noragami

ممنون

6. این کاربر از Zaghan_13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام)
    واسم جالب بود اینجا هم اوتاکو ها نفوذ کردن) این تابستون که لیستمون رو نتونستیم از 30 تا جلوتر ببریم امیدوارم بعد ها بشه:/انیمه های تابستون امسال منو جذب کردن کلا ریلایف رو دیدم! کسی دیز(روز ها) رو دیده؟من تعریفشو شنیدم قشنگه دانلود کنم

8. 2 کاربر از Kuzet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه iljimae1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام)
    واسم جالب بود اینجا هم اوتاکو ها نفوذ کردن) این تابستون که لیستمون رو نتونستیم از 30 تا جلوتر ببریم امیدوارم بعد ها بشه:/انیمه های تابستون امسال منو جذب کردن کلا ریلایف رو دیدم! کسی دیز(روز ها) رو دیده؟من تعریفشو شنیدم قشنگه دانلود کنم
    days حرف نداره. اگر دنبال موضوع انگيزشي و كمدي هستي همين معركه است.

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

The Melancholy of Haruhi Suzumiya (Serial)
    +

The Disappearance of Haruhi Suzumiya
    (Film)

کیون پسریه که علاقه و اعتقادش به فانتزی‌ها و تخیلات ماجراجویانه رو در برخورد با واقعیت زندگی فراموش کرده تا اینکه بعد از ورود به دبیرستان با دختری عجیب به اسم هاروهی آشنا می‌شه. هاروهی در معرفی خودش می‌گه علاقه‌ای به آدمای معمولی ندارم و اگه از سیاره‌ی دیگه‌ای اومدین به سمت من بیاین! همین نگاه هاروهی باعث می‌شه که کیون با زنده شدن چیزی که مدت‌هاست به فراموشی سپرده به سمتش جذب بشه. علاقه‌ی هاروهی به موجودات بیگانه و عوامل فرازمینی و غیرمتعارف باعث می‌شه فکر ایجاد باشگاهی برای کشف این موارد به وجود بیاد که با اتفاقات و ماجراهای عجیبی همراه می‌شه...

سریال شروع قابل‌قبولی داره و با وجود ترکیب چند سبک مختلف فضای مانور زیادی به وجود میاره، اما از قسمت دهم بخش‌های اضافه و بی‌ربط زیادی دیده می‌شه که به روند داستان ضربه زده و از حوصله‌ی مخاطب خارج شده. این مشکل در نیمه‌ی دوم سریال که با سه سال وقفه هم ساخته شده بیشتر به چشم میاد. هشت قسمت تحت عنوان Endless Eight از منحصربفردترین تجربه‌های دنیای انیمه است و بیشتر شبیه یک تست روانشناسی است که جلوی شما قرار گرفته، اینکه همه‌ی این قسمت‌ها رو کامل ببینید یا نه به عوامل زیادی بستگی داره. بعد از اون هم قسمت‌های مربوط به ساخت فیلمی عجیب به کارگردانی هاروهی برای فستیوال مدرسه رو شاهدیم که شاید خیلی کشدار و حوصله‌سربرتر از هشت قسمت قبلش باشه. به هر حال می‌شه از اینجای سریال هر چه زودتر به دیدن ادامه‌ی داستان اصلی در فیلم سینمایی اون بنشینید.

تقریباً اصل داستان در طول زمان دو ساعت و چهل دقیقه‌ای فیلم روایت می‌شه و سریال رو با وجود قسمت‌های زیادش باید یک مقدمه برای فیلم حساب کرد، مقدمه‌ای که خیلی طولانی و در بعضی قسمت‌ها اضافه است. اگر از روی بخش‌های اصلی سریال هم یک نسخه‌ی سینمایی فشرده ساخته می‌شد زمانش نصف همین فیلم می‌شد، ژانر زندگی روزمره (slice of life) و مدرسه‌ای بیشتر بخش‌های سریال رو به خودش اختصاص داده که با توجه به خط اصلی داستان و ترکیب ژانرهای مختلف بیش از حد به نظر می‌رسه، بی‌ربط بودن اپیزودهای Lone Island Syndrome که سفر تفریحی گروه رو با یه اتفاق به ماجرایی اسرارآمیز و کاراگاهی مرتبط می‌کنه یا اپیزودهای The Sigh of Suzumiya Haruhi (ساخت فیلم برای فستیوال) که در یک قسمت هم جا می‌شد همچنین اگر مورد عجیب و غریب قسمت‌های هشت بی‌پایان رو هم در این دسته قرار بدیم می‌بینیم که می‌شد روند بهتر و جمع و جورتری در سریال به وجود آورد. جدا از سریال خوشبختانه فیلم سینمایی اینقدر خوب و کم‌نقص هست که با خیال راحت گفت ارزش وقتی که براش صرف می‌شه رو داره.

در کل انیمه‌ای با شخصیت‌های دوست‌داشتنی، دوبله‌های عالی، داستان درگیرکننده‌ی درام به خصوص در فیلم سینمایی و بازی‌های زمانی که به خاطر پرش در زمان در طول داستان شکل گرفته و ... یک فانتزی جذاب و تجربه‌ای لذت‌بخش رو رقم زده که مزه‌اش حتی بعد از تمام شدن داستان حواس شما رو درگیر خواهد کرد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درباره The Disappearance of Haruhi Suzumiya

محتوای مخفی: ! 
    کار جالبی بود، آن هم نه به خاطر داستان گیج کننده و تودرتو، که بیشتر بخاطر نوعی درام تراژیک که گویی حتی در نفس داستان پردازی هم نمود داره. شخصیت اصلی اثر کیون هست. از طرف دیگه تمام دغدغه این شخصیت - که حتی در اسم فیلم نمود داره - پیدا کردن هاروهی هستش، حال آنکه مهمترین شخصیت فیلم، علیرغم حضور نه چندان پررنگ، در واقع ناگاتو هست. ناگاتو بانی اختلال در زمان شد. ناگوتو به کیون علاقه داره. این رو درصحنه هایی مثل کشیدن کت کیون هنگام خروج از خونه ش، یا نگاه های آخر فیلم زمانی که برف می باره می بینیم. ناگاتو در زمان اختلال ایجاد میکنه و کیون رو در شرایطی قرار میده که دو دختر دیگه فیلم دیگه اون رو نمی شناسن. کیون اما نه تنها این رو ظاهرا درک نمیکنه و دلیل ایجاد کردن اختلال ها رو هم به چیزای دیگه ربط میده - ناراحتی از رفتارهای هاروهی و... - بلکه حتی خود فیلم هم گویی این شخصیت رو نادیده میگیره. کیون پسریه که هاروهی - یه دختر فوق العاده پر انرژی - بهش علاقه داره و همینطور میکورو - جذاب -. ایتسوکی کویزومی دو دفعه آشکارا به کیون میگه که در مورد هاروهی بهش حسودی میکنه. علاوه بر این ما صحنه ای رو داریم که کیون سرش رو گذاشته رو پای میکورو.. در این بازی چه جایی برای دختر ساکتی مثل ناگاتو هست؟! فیلم با آهنگی تموم میشه که گویی از زبان ناگاتوست یا حسی مشابه وضعیت این شخصیت داره. و البته بعد از تیتراژ پایانی صحنه ای رو می بینیم که ناگاتو به موقعیتی مشابه موقعیتی که براش توی کتابخونه با کیون رخ داد نگاه میکنه. دو تا بچه - البته با سن کم - میان که پسره برای دختره کارت عضویت میگیره در حالیکه ناگاتو داره به صحنه نگاه میکنه و تمام. این آخرین صحنه فیلم و آخرین لطفی بود که فیلمنامه به ناگاتو میکنه! (و اگر این رو هم نمیذاشت بنظرم بهتر بود! گرچه ممکن بود بعضی بیننده های کم دقت متوجه موضوع نمیشدن) خب این برام جالب بود و در واقع اولین باری بود که درام یا نوعی تراژدی رو به این صورت می دیدم. فیلم ناگاتو رو در کانون توجه قرار نمیده - همونطوری که سایر شخصیت ها و از جمله شخصیت اصلی این کارو نمیکنن! - این من رو یاد اون شعر میندازه که میگه "از هوش می" و "روم"ش رو نمیگه چون دیگه از هوش رفته (رضا براهنی - اجرایی هم از محسن نامجو هست)

لذا بنظر میاد علیرغم پایان خوش ظاهری با نوعی درام تراژیک طرفیم. کم توجهی به ناگاتو از طرف خود فیلمنامه هم هست. و یعنی از اوج گیری های معمول درامهای تراژیک خبری نیست. اوج احساسات رو باید در صحنه بسیار ساده ای دید که ناگاتو گوشه کت کیون رو نگه میداره (و با جلو رفتن فیلم و به انتها رسیدنش تاثیر این صحنه نزد مخاطب بنظر من خیلی بیشتر هم میشه) نکته جالب دیگه اینه که در دنیای واقعی بنظر میاد چنین درام های تراژیک بیشترند. یعنی ما الزاما در یک صحنه اوج گیری داستان ها مرگ یک ابرقهرمان یا معشوقش رو نمی بینیم و مثال هایی از این دست.. بلکه شاید خیلی ساده ترند و ممکنه اصلا به چشم هم نیان! البته اینکه فیلم ناگاتو رو در کانون توجه قرار نمیده و سعی در جبهه گیری آشکار نداره ممکنه سوالی رو هم باعث بشه که آیا اصلا درسته که اون رو محق بدونیم و کیون رو مقصر؟ از طرفی باید دانست ناگاتو در زمان و زندگی کیون اختلال ایجاد کرد و حتی قرار دادن شخصیت قاتلی مثل آساکورا در کنار خودش برای محافظت، میتونه کار خودش بوده باشه. البته ناگاتو راه بازگشتی برای کیون قرار داد، تا به اون امکان انتخاب داده باشه. کیون موظف نیست عاشق ناگاتو باشه و اگر چنین بود گویی عشق حقیقی نبود. پس در پایان ناگاتو به هرحال انتخاب کیون رو پذیرفته. جالبه که در صحنه انتهایی بارش برف وقتی کیون اون دلایل بی ربط رو برای کارهای ناگاتو میگه، ناگاتو فقط گوش میکنه و چیزی نمیگه. اون نمیخواد داستان رو خراب کنه. یک بار به کیون انتخاب داد و کیون انتخابش رو انجام داده

نظر شما چیه؟

+ جالبه، ناگاتو اصلا فامیلی این آدمه و چرا همش به نام فامیلی صداش میزنن؟ درست یادم نیست ولی فکر کنم اولین بار همون صحنه بارش برف هست که کیون بنام یوکی صداش میکنه و گویی اتفاق مهمی در حال رخ دادن باشه بارش برف شروع میشه - و نیز شایدهم ایجاد این تردید که آیا منظور کیون بالاخره اسم کوچیک ناگاتو بود یا برف (یک معنای یوکی در ژاپنی) ؟!
    + انگار مانگای این اثر اصلا به نام The Disappearance of Nagato Yuki-chan بوده. اگر تغییر نام حاصل خلاقیت سازندگان انیمه بوده باشه باید بهشون آفرین گفت چون با این کار هم ذهن بیننده رو بازی دادن هم به بار درام اثر اضافه کردند
    + حرف زدن گربه ها و یا ربات بودن برخی شخصیت ها و اتفاقات که صحبت میشد یا در فیلم موضوعیت نداشتند و در مانگا بهشون پرداخته شده، و یا اینکه حقه ای از طرف ناگاتو بودن. چون ما پیش از اختلال در زمان هرگز چیزای عجیب مثل حرف زدن گربه یا Alien بودن افراد رو نمی بینیم. درواقع هیچ چیز عجیبی نمی بینیم. آیا این فکر ها رو هم ناگاتو از طریق برنامه نویسی وارد ذهن کیون کرد تا اون فکر کنه دنیای قبلیش عجیب و غیرعادی بوده و حالا وارد دنیای نرمال شده،‌ تا بلکه این دنیا رو ترجیح بده؟ در آنصورت این ممکنه سمپاتی ما رو به این شخصیت تحت تاثیر قرار بده
    خب بیشتر سوالاتی که تنها با دیدن فیلم برای شما به وجود اومده داخل سریال زمینه و دلیل قانع‌کننده داره. طبیعیه که باید قبل از دیدن این فیلم با جوانب داستان در انیمه‌ی 28 قسمتی اون آشنا شد، که البته لازم نیست برای دنبال کردن داستان اصلی همه‌ی قسمت‌های سریال رو دید. اینکه هر کدوم از شخصیت‌های کلوپ S.O.S به چه دلیل و با چه ماهیتی وارد ماجرا شدن. با چه منطقی حضور ناگاتو در روابط اینقدر کمرنگه. جذب شدن کیون به طرف هاروهی و دلیل این انتخابش چیه. آساکورا از کجا اومده و اصلاً چرا اینجا با ناگاتو همراه شده... تا جزئیاتی مثل گربه‌ای که حرف می‌زنه یا نحوه‌ی ترکیب وسایل اتاق گروه و غیره. گربه‌ی سخنگو مربوط به فیلمی بود که هاروهی برای فستیوال مدرسه کارگردانی می‌کرد و احتمالاً هاروهی این ویژگی رو بهش داده بود. اما در مورد اینکه چرا ناگاتو هیچ وقت به اسم کوچکش صدا زده نمی‌شه شاید بشه گفت به خاطر فاصله‌ایه که از کیون ایجاد کرده و کم‌کم به حس متفاوتی منجر می‌شه و به اون صحنه‌ی گیج‌کننده‌ی پایانی در برف ختم می‌شه و انیمه هم جوابش رو مستقیم بیان نمی‌کنه.
    The Disappearance of Nagato Yuki-chan هم یه اسپین‌آف از سری مانگای هاروهی سوزویاماست که ازش یه انیمه‌ی 16 قسمتی سال 2015 پخش شد که با محوریت ناگاتوی عاشق در زمان موازی دیگری از داستان ساخته شده که بُعد خاصی به داستان نداده و نکته‌ی جالبی نداره جز اینکه برای طرفداران ناگاتو دیدار متفاوتی باشه. به هر حال ناگاتو با همون وجه درامش ناگاتوست.

بهتره قبل از دیدن فیلم سینمایی حداقل 9 قسمت ابتدای سریال و یکی دو قسمت از هشت بی‌پایان رو ببینید ولی اگه قصد دیدنش رو ندارید داستانش از این قراره که:
      محتوای مخفی: داستان در سریال 
    کیون پسریه که علاقه و اعتقادش به فانتزی‌ها و تخیلات ماجراجویانه رو در برخورد با واقعیت زندگی فراموش کرده تا اینکه بعد از ورود به دبیرستان با دختری عجیب به اسم هاروهی آشنا می‌شه. هاروهی در معرفی خودش می‌گه علاقه‌ای به آدمای معمولی ندارم و اگه از سیاره‌ی دیگه‌ای اومدین به سمت من بیاین! همین نگاه هاروهی باعث می‌شه که کیون با زنده شدن چیزی که مدت‌هاست به فراموشی سپرده به سمتش جذب بشه. علاقه‌ی هاروهی به موجودات بیگانه و عوامل فرازمینی و غیرمتعارف باعث می‌شه فکر ایجاد باشگاهی برای کشف این موارد به وجود بیاد. هاروهی اتاق باشگاه ادبیات که منحل شده رو به عنوان پایگاهشون انتخاب می‌کنه چراکه کسی غیر از ناگاتو که مشغول کتاب خوندنه داخلش نیست. با حساب ناگاتو برای رسمی شدن باشگاه به دو نفر دیگه نیاز هست، یکی میکورو که هاروهی به خاطر خوشگلی و موئه بودن انتخابش می‌کنه و دیگری کویزومی که یه دانش‌آموز انتقالیه و از این حیث برای هاروهی انتخابی مرموز و جذاب محسوب می‌شه!

در ادامه اعضای گروه ماهیت اصلی خودشون و دلیل همراهی هاروهی رو فاش می‌کنن؛ ناگوتو یه انسان ساخته شده توسط موجودات فضاییه که باید طبق برنامه‌ریزی فضایی‌ها عمل کنه، میکورو یه مسافر زمانه که از آینده اومده، کویزومی هم یه Esper با توانایی‌های فراطبیعیه. دلیل جمع شدن این افراد هم کنترل نیروی ویژه‌ایه که هاروهی داره و به خاطر بی‌حوصلگی از عادی بودن دنیا و اتفاقاتش باعث نابودی کل جهان خواهد شد. در واقع هاروهی خدای این دنیا معرفی می‌شه که البته خودش این موضوع رو فراموش کرده اما قدرتش هنوز به صورت بالقوه وجود داره.

کویزومی در یکی از قسمت‌ها کیون رو به دنیای تیره‌ای که به موزات دنیای واقعی قرار داره و در اون هیولاهایی از بی‌علاقگی هاروهی نسبت به دنیای واقعی به وجود اومدن که در حال حمله برای نابودی دنیا هستند. یک بار هاروهی و کیون در رویایی مشترک با هم وارد این فضا می‌شن که با ابراز علاقه‌ی کیون از اون فرم خارج می‌شن در حالیکه روز بعد هاروهی چیزی به یاد نمیاره. آساکورا هم یکی از همکلاسی‌های هاروهی و کیون بود که در یکی از قسمت‌ها به کیون حمله می‌کنه تا از سر راه هاروهی بردارش اما ناگاتو با از بین بردن آساکورا کیون رو نجات می‌ده و از فردا توی مدرسه اعلام می‌شه که آساکورا از اون شهر نقل مکان کرده و...

در قسمت هشتم (Bamboo Leaf Rhapsody) آساهینا میکورو برای اولین بار کیون رو به سفر زمان در سه سال قبل در پارکی می‌بره و بعدش به خواب میره، در اونجا کیون با آساهینایی که از آینده‌ای دورتر اومده ملاقات می‌کنه . آساهینا از کیون می‌خواد که به مدرسه‌ای که جلوتر قرار گرفته بره و به شخصی که اونجا می‌بینه کمک کنه. کیون در اونجا با هاروهی که اول راهنماییه مواجه می‌شه در حالی‌که اون وقت شب داره دزدکی وارد مدرسه‌ی راهنمایی شرقی می‌شه. کیون به هاروهی کمک می‌کنه تا در محوطه‌ی حیاط مدرسه با کچ پیامی روی زمین بازی بنویسه. هاروهی از کیون می‌پرسه آیا به بیگانه‌ها، مسافرین زمان، اسپرها و آدمهایی از دنیای موازی اعتقاد داره؟ کیون که دیگه این موارد رو رد نمی‌کنه خودش رو به مستعار جان اسمیت معرفی می‌کنه و هاروهی متوجه می‌شه کیون از دبیرستان شمالیه و حتی یه نفر با عقاید شبیه به خودش اونجاست. میکورو بعد از رفتن هاروهی از خواب بیدار می‌شه اما متوجه می‌شهچیزی که برای بازگشت لازم دارن رو گم کرده! کیون به یاد یادداشتی که ناگاتو قبل از سفر به زمان بهش داده بود می‌افته و به خونه‌ی ناگاتو می‌ره درحالیکه ناگاتو با همان فرم آینده‌ی خودش اونجا منتظره تا به اون‌ها کمک کنه. کیون و میکورو در اتاقی به خواب میرن و ناگاتو زمان رو برای اون‌ها به مدت سه سال متوقف می‌کنه و بعد از سه سال در همان زمان سفر بیدارشون می‌کنه. کیون متوجه می‌شه وقتی برای اولین بار به خونه‌ی ناگاتو اومده بود تا در مورد مورد عجیب هاروهی و ماموریت خودش بهش توضیح بده در واقع در اتاق کنار خودش و میکورو در خواب بودن...

اما هشت قسمت مربوط به Endless Eight هم مربوط به تعطیلات تابستانی گروه در کنار همدیگه‌ست اما اتفاقات با تغییرات کمی در هر قسمت تکرار می‌شه از قسمت دوم میکورو متوجه می‌شه که توانایی سفر در زمانش رو از دست داده و کویزومی به این نکته پی می‌بره که این چرخه‌ی بیست روزه‌ی تعطیلات تابستانی مدام در حال تکراره چون که بخشی از هاروهی دوست نداره این تعطیلات تموم بشه و هر بار حافظه‌ی همه پاک می‌شه و چرخه تکرار می‌شه. اما تراژدی ماجرا اینجاست که این خاطرات هر بار برای ناگاتو از بین نمی‌ره و تمام خاطرات تکرار شده رو با آمار دقیق داره. کیون از این به بعد سعی می‌کنه تا چیزی رو که هاروهی دوست داره در تعطیلات رخ بده رو پیدا کنه تا این مشکل برطرف بشه اما هر بار در روز آخر دوباره به تکرار می‌رسه، هر بار گروه در کافه‌ای جمع شدن درحالیکه هاروهی لیست کارهایی که در تعطیلات انجام دادن رو چک می‌کنه و دنبال کاریه که هنوز انجام ندادن! چیزی فراموش شده ولی با رفتن هاروهی از کافه چرخه تکرار می‌شه، تا اینکه بالاخره کیون موفق می‌شه در مرتبه‌ی 15532 این چرخه رو متوقف کنه. کاری که هنوز انجام ندادن انجام تکالیف‌شونه! هاروهی این کار رو همون اول تموم کرده اما بقیه هنوز به این کار نرسیدن، هاروهی هم به کمک‌شون میاد و هشت بی‌پایان به پایان می‌رسه...

پ.ن: اگه نسخه‌ای که از سریال دارید از دی.وی.دی گرفته شده و شامل دو سری 14 قسمتیه باید ترتیب درست قسمت‌ها رو به این شکل دنبال کنید:
      محتوای مخفی: ترتیب قسمت‌های سریال 
    The Melancholy of Suzumiya Haruhi I
    The Melancholy of Suzumiya Haruhi II
    The Melancholy of Suzumiya Haruhi III
    The Melancholy of Suzumiya Haruhi IV
    The Melancholy of Suzumiya Haruhi V
    The Melancholy of Suzumiya Haruhi VI
    The Boredom of Suzumiya Haruhi
    - Bamboo Leaf Rhapsody
    Mysterique Sign
    Lone Island Syndrome I
    Lone Island Syndrome II
    - Endless Eight I
    - Endless Eight II
    - Endless Eight III
    - Endless Eight IV
    - Endless Eight V
    - Endless Eight VI
    - Endless Eight VII
    - Endless Eight VIII
    - The Sigh of Suzumiya Haruhi I
    - The Sigh of Suzumiya Haruhi II
    - The Sigh of Suzumiya Haruhi III
    - The Sigh of Suzumiya Haruhi IV
    The Sigh of Suzumiya Haruhi V
    The Adventures of Asahina Mikuru Episode 00
    Live A Live
    The Day of Sagittarius
    Someday in the Rain

11. 2 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

چند روزه متوجه شدم سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بدون نیاز به ابزار خاصی باز می‌شه! خیلی هم خوب (:
    ویرایش: موقت بود!

اخه یک چیز بزار بشه بحث کرد........

اینجا کسی پیدا میشه یکم نرمال تر هم ببینه؟؟؟؟؟

anyway
    دوستان فقط با شاخه‌های حساس سبک Seinen سروکار دارن

اینورا کسی Arslan Senki یا Shokugeki no Souma نگاه می کند؟
    25 قسمت اول ارسلان رو دیدم و این 8 قسمت جدیدش رو هم گرفتم توی نوبته تا ببینمش
    اولش خیلی خوب شروع شد ولی ادامه‌اش بیشتر موقعیت‌های ایرانی انیمه برام جذاب بوده...

Shokugeki no Souma (Food Wars) رو هم همون فصل که شروع شد یک قسمت دیدم ولی فرصت نشد ادامه بدم وسط غذا فن‌سرویس هم زیاد داشت

میگن جنگ بعدی جنگ آبه! اما بدون شک توی انیمه‌ها جنگ بعدی جنگ غذاست

سلام دوستان من خیلی اهل انیمه نیستم.زیاد حال نمیکنم.
    این لیست انیمه هاییه ک دیدم:

cowboy bebop این یکی رو حتی تمومش نکردم
    prison school چندان جالب نبود.اگه نمیدیدم هم اکی بود
    tokyo magnitude 8.0 اینم مث بالایی ولی فقط پایان خیلی قشنگی داشت
    death note خوب بود
    erased رو دوس داشتم جالب بود
    terror in resonance اینو همین الان پشت سرهم نگاه کردم و بد نبود ولی بیشتر اعصابم خورد میشد .. از اون کاراکتر پنج و اینکه چی ب 9 12 و بچه هایی ک باهاشون بودن اومده...
    من تازگیا هرچی نیگا میکنم ی چی پیدا میکنم ک بره رو اعصابم اگ کاراکتر بی خود و رو اعصابی داره یا اتفاقای الکی ک نیازی نیست میوفته توش اون سریال یا فیلم واسم خراب میشه!
    اما الان چندتا انیمه دگ دارم میخام ببینم ک اگه شبیه ب اینایی ک بالا نوشتم هستن نگاه نکنم.
    دوستانی ک دستی توی انیمه ها دارن لطفا با توجه ب لیست بالا ی نیگاهی ب اینا بندازین اگه ارزش نگاه کردن ندارن بگین من الکی نگه ندارمشون:

FULLMETAL ALCHEMIST BROTHERHOOD
    Monster
    Noragami Aragoto
    Fullmetal Alchemist
    Noragami

ممنون
    این چند مورد که نگه داشتی کارای خوبین سعی کن ببینی

مانستر قدیمیه ولی فکر کنم خوشت بیاد تم تعقیب قاتل مرموز و ابعاد روانشناسی داره
    Fullmetal Alchemist قبل از برادرهوود ساخته شده و از جایی به بعد داستانش با مانگا متفاوته، ولی برادرهود بازسازی مطابق با مانگاست و به نظرم همینو ببینی کفایت می‌کنه.
    Noragami سبک ماورایی به همراه عقاید ژاپنی داره... با آماری که دادی دقیق نمی‌تونم بگم خوشت میاد یا نه!
    + اگه Steins;Gate رو ندیدی پیشنهاد می‌کنم ببینی.

سلام)
    البته انیمه دیدن خوبه ولی اوتاکو بودن نه زیاد (;
    نهایت هر فصل سه چهار تا انیمه‌ی جدید رو دید از بهتریناش
    Days رو چند قسمت دیدم بد نیست ولی با انیمه‌ای مثل کاپیتان سوباسا فرق داره و اون حد از اغراقش رو نداره و بیشتر به قول دوستمون انگیزشی هست.

13. 3 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

سلام دوستان
    قبلا یه جا خونده بودم که قرار Death Note به صورت بلوری ریلیز شه
    امروز یکی دو تا تورنت پیدا کردم که زده بود 1080p با حجم 24 گیگ
    میخواستم بدونم ریلیز شده ؟؟؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز Zaghan_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من همین الان آخرین قسمت
    Noragami رو دیدم... هر دو فصلش رو..باید بگم فوق العاده بود .. فوق العاده
    پرفکت بود . بهترین انیمه ای ک تا بحال دیدم.هرچند لیست بلندوبالایی نیس اما بازم.
    خلاصه معرکه بود همه چی داشت .. خنده گریه هیجان 10/10
    فصل سوم رو هم میسازن؟اونجوری ک تموم شد باید باشه.. امیدوارم ادامه داشته باشه ..
    الانم میخام برم سراغ Steins;Gate ک آق مرتضی پیشنهاد کرد.
    دوستان اگه مث این انیمه ای رو میشناسین معرفی کنین.

ممنون

Last edited by Zaghan_13; 16-09-2016 at 13:20.

16. این کاربر از Zaghan_13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

سلام دوستان
    قبلا یه جا خونده بودم که قرار Death Note به صورت بلوری ریلیز شه
    امروز یکی دو تا تورنت پیدا کردم که زده بود 1080p با حجم 24 گیگ
    میخواستم بدونم ریلیز شده ؟؟؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بله نسخه Blu-Ray چند ماه پیش توسط Viz Media ریلیز شده
    نسخه‌ی Standard در 5 دیسک و نسخه‌ی Omega Edition در 6 دیسک که دو فیلم Death Note: Relight رو هم اضافه بر سریال داره و یک آرت بوک هم داخل پکیجش هست.

من همین الان آخرین قسمت
    Noragami رو دیدم... هر دو فصلش رو..باید بگم فوق العاده بود .. فوق العاده
    پرفکت بود . بهترین انیمه ای ک تا بحال دیدم.هرچند لیست بلندوبالایی نیس اما بازم.
    خلاصه معرکه بود همه چی داشت .. خنده گریه هیجان 10/10
    فصل سوم رو هم میسازن؟اونجوری ک تموم شد باید باشه.. امیدوارم ادامه داشته باشه ..
    الانم میخام برم سراغ Steins;Gate ک آق مرتضی پیشنهاد کرد.
    دوستان اگه مث این انیمه ای رو میشناسین معرفی کنین.

ممنون

فصل سوم نوراگامی برای زمستان 2017 تایید شده

نوراگامی شباهت‌هایی به انیمه‌ی Soul Eater از همین استودیو (Bones) داره
    پیشنهاد می‌کنم از ساخته‌های همین استودیو Fullmetal Alchemist: Brotherhood و Darker than Black رو هم ببینی
    بیشتر که انیمه ببینی نوراگامی فقط در بین انیمه‌های خوب فصلی جا می‌گیره نه لیست بهترین‌ها (;

18. 2 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •