تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 96 از 156 اولاول ... 46869293949596979899100106146 ... آخرآخر
نمايش نتايج 951 به 960 از 1552

نام تاپيک: 2 Apple iPad اا گفت و گو و تبادل نظر

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

سلام.
    فرمت سریال های شما چی هست؟
    نرم افزار های موجود با پخش Divx و MKV مشکلی ندارن؟
    نرم افزار های موجود زیرنویس SRT و SUB فارسی رو ساپورت میکنن؟
    درود برشما
    من سريال how i met... رو با فرمت mkv دارم و سريال دي گري رو با كيفيت فوقالعاده و فرمت mp4 نرم افزار avplayer hd با دايويكي هم مشكلي نداره و انواع فرمتهارو ساپورت ميكنه بدونه مشكل و اين طور كه متوجه شدم فقط srt رو پشتيباني ميكنه

2. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال lurenzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود برشما
    من سريال how i met... رو با فرمت mkv دارم و سريال دي گري رو با كيفيت فوقالعاده و فرمت mp4 نرم افزار avplayer hd با دايويكي هم مشكلي نداره و انواع فرمتهارو ساپورت ميكنه بدونه مشكل و اين طور كه متوجه شدم فقط srt رو پشتيباني ميكنه
    1. یعنی SRT فارسی رو بصورت صحیح نشون میده و حروف خرچنگ قورباغه نشون نمیده؟!!
    2. بغیر از وزن و حجم کمتر و راه اندازی سریعتر ، آیپد چه برتری های دیگه ای نسبت به یه لپ تاپ توی رنج قیمت خودش داره؟ چون اگر فرض کنیم قیمت آیپد 64 گیگ 3G حدود 1100 تومن دربیاد، با این قیمت یه لپ تاپ خیلی خوب میشه خرید!
    3. اسمارت کاور های اصلی رو چجوری میشه از انواع تقلبی تشخیص داد؟
    4. برای استفاده از قابلیت Airplay حتماً باید از Apple TV استفاده بشه؟
    ممنون...

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

1. یعنی SRT فارسی رو بصورت صحیح نشون میده و حروف خرچنگ قورباغه نشون نمیده؟!!
    2. بغیر از وزن و حجم کمتر و راه اندازی سریعتر ، آیپد چه برتری های دیگه ای نسبت به یه لپ تاپ توی رنج قیمت خودش داره؟ چون اگر فرض کنیم قیمت آیپد 64 گیگ 3G حدود 1100 تومن دربیاد، با این قیمت یه لپ تاپ خیلی خوب میشه خرید!
    3. اسمارت کاور های اصلی رو چجوری میشه از انواع تقلبی تشخیص داد؟
    4. برای استفاده از قابلیت Airplay حتماً باید از Apple TV استفاده بشه؟
    ممنون...
    1بله زیر نویس های فارسی رو بدون هیچ گونه مشگلی نشون میده .
    2 آیپد هیچ برتری نسبت به لبتاپ نداره !
    اصلا مقایسه آیپد با لبتاپ کار اشتباهی هست بارها در این تاپیک در موردش صحبت شده .
    3 به سختی . فقط باید از یک جایی خرید کنید که مطمین باشه یا اینکه خودتون نمونه اصلی رو دیده باشید من یه اسمارت کاور تقلبی الان روی آیپدم هست که بد هم نیست !
    4بله

5. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه PNC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بچه ها این مشکل باتری 4s میگن به خاطر یه باگی در iOS 5 هستش.یعنی امکان داره iPad هایی که iOS 5 هستند. این مشکل رو داشته باشند ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه abc2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

1.آقا توی app store بعضی از app ها پولی هستن ولی تو قسمت free app ها که میری اونارو هم می بینی اینا بلاخره فری هستن یا پولی یه جا (مثلا Angry birds رو یه جا میزنه 2 دلار یه جا میزنه فری) قضیه چیه کامل نیستن این فریها بعضیاش هم بغلش میزنه Lite که فریه .
    2. چرا ios من مولتی تسکینگ نداره هرچی کلید home رو نگه میدارم چیزی اون پایین ظاهر نمیشه چیکار کنم بیاد 4.3.5 هستم .
    Last edited by abc2; 01-11-2011 at 15:40.

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

بچه ها این مشکل باتری 4s میگن به خاطر یه باگی در iOS 5 هستش.یعنی امکان داره iPad هایی که iOS 5 هستند. این مشکل رو داشته باشند ؟
    بله یه باگ در ست کردن تایم اتوماتیک با GPS هست، این باگ در آیفون 4 هم وجود نداره و در آیپد ها هم گزارشی نشده، احتمالا که مشکلی نیست.

1.آقا توی app store بعضی از app ها پولی هستن ولی تو قسمت free app ها که میری اونارو هم می بینی اینا بلاخره فری هستن یا پولی یه جا (مثلا Angry birds رو یه جا میزنه 2 دلار یه جا میزنه فری) قضیه چیه کامل نیستن این فریها بعضیاش هم بغلش میزنه Lite که فریه .
    2. چرا ios من مولتی تسکینگ نداره هرچی کلید home رو نگه میدارم چیزی اون پایین ظاهر نمیشه چیکار کنم بیاد 4.3.5 هستم .
    1. Free ها نسخه های Lite همون پولی ها هستن که مثلا در Angry Birds چند لول دارن که شما بازی رو ببینید.

2. باید 2 بار Home رو فشار بدید (پشت سر هم) یا جسچر ها رو فعال کنید (در iOS 5).

9. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه abc2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

اقا یکی تنظیمات چی ز پی ان رو به ما بگه . من ip server و user و pass رو دارم ولی کانکت نمیشه .

داره خودمونی میشه akuji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    من امروز iPad2 32g 3g گرفتم منتها به فروشنده دادم ios5 نصب کنه خواستم ببینم با اکانت خودم می تونم از iTunse دانلود کنم مشکلی نداره؟
    شرمنده اگه سوال یه خورده ضایس تازه کاریم دیگه

پروفشنال lurenzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام
    من امروز iPad2 32g 3g گرفتم منتها به فروشنده دادم ios5 نصب کنه خواستم ببینم با اکانت خودم می تونم از iTunse دانلود کنم مشکلی نداره؟
    شرمنده اگه سوال یه خورده ضایس تازه کاریم دیگه
    مبارک باشه! چند خریدی؟
    چرا نشه؟ میشه!

داره خودمونی میشه akuji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

مبارک باشه! چند خریدی؟
    چرا نشه؟ میشه!
    قابلی نداره 920

14. این کاربر از akuji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •