تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 96 از 99 اولاول ... 46869293949596979899 آخرآخر
نمايش نتايج 951 به 960 از 985

نام تاپيک: مشاوره ی شغلی

پروفشنال BEHZAD2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

سلام دوستان عزیز اگر مغازه برای خودت باشه جایگاه نسبتا مناسبی هم داشته باشه
    به نظرتون چه کاری توش راه بیندازم
    نظرتون راجع به گیم نت چیه ؟در کنارش فروش سی دی و کارهای کامپیوتری ؟
    ایا اصلا میصرفه ؟
    با تشکر

حـــــرفـه ای poonel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

تفاوت کارمند قراردادی و پیمانی در یک سازمان دولتی چیست؟

پروفشنال solo8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

سلام دوستان من درباره خودم توضیح بدم که جوانی هستم 27 ساله و ساکن مشهد که پنج سال در شهرک صنعتی طوس در یک کارگاه کوچک با قانون کار کار کرده ام و الان بنا به دلایلی بیرون امدم مجرد هستم وکل سرمایه ای که در این مدت جمع کردم 17 میلیون هست الان حدو دو ماه که بیکارم ونمیدونم واقعا باید چه کار کنم تحصیلاتم دیپلم ریاضی هست وتخصصصم هم در زمینه سخت افزار کامپیوتر هست اخیرا مدرک فنی و حرفه ای تعمیر کار عمومی کامپیوتر را نیز گرفته ام خودم به نظر رسید که برم یک خدمات کامپیوتری باز کنم ولی با هر کی از این مغازها مشورت وتحقیق کردم میگن الان بازار خیلی خرابه کرایه مغازها هم واقعا بالاست و اگه من این پولو که خدایش با خونو ودل جمع کردم از بین بره دیگه نمیدونم باید چکار کنم توی این دو ماه توی فکر همه چی بودم از مغازه س.پر مارکت گرفته تا خریدن وانت نیسان و واقعا نمیدونم باید چه کار کنم اخه بیکارم که ادم نمیتونه بشینه دوستان خواهش میکنم هر نظری کاری فکری دارند رو کنند هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم پیشاپیش بسیار ممنونم
    داداش یا 17 تومن کا خاصی نمیشه کر.ولی بنظرم اگه بتونی رو یه ماشین کار کنی بهتر باشه.نیسان فکر خوبیه ولی همش تو جاده و ...

البته یه چیز دیگه هم خوبه.گل خونه صنعتی البته.دیمی ها بدرد نمیخوره که اونم یه هزینه ای داره ولی وام میدن.کلا گل در آمد خوبی داره.ولی رسیدگیش هم مرد میخواد.میتونی گل خونه گیاهان درویی بزنی که تو خراسان هم کارخونه افشره هست ازت میخرن.ولی بودجشو نمیدونم چقدر نیازه...

4. این کاربر از solo8 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

ایا اصلا میصرفه ؟
    با تشکر

در مورد گیم نت و کافی نت دوستان توی صفحات قبل خیلی گفته اند.شما سرمایه ات چقدره؟چه مغازه هایی اطاف مغازه ات هستند؟انجا محل رفت و امد چه افرادی هست؟زن یا بچه یا مرد یا کارمند یا چی؟

اگر محل رفت و امد بچه ها هست.مثلا نزدیک مدرسه هست خیلی خوبه.اگر نزدیک دانشگاه هست کافی نت خیلی خوبه
    اگر نزدیک محل رفت امد خانم ها هست فکر نکنم زیاد بگیره

6. 2 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال BEHZAD2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

در مورد گیم نت و کافی نت دوستان توی صفحات قبل خیلی گفته اند.شما سرمایه ات چقدره؟چه مغازه هایی اطاف مغازه ات هستند؟انجا محل رفت و امد چه افرادی هست؟زن یا بچه یا مرد یا کارمند یا چی؟اگر محل رفت و امد بچه ها هست.مثلا نزدیک مدرسه هست خیلی خوبه.اگر نزدیک دانشگاه هست کافی نت خیلی خوبهاگر نزدیک محل رفت امد خانم ها هست فکر نکنم زیاد بگیره
    ممنون دوست عزیز از پاسخت مغازه داخل کوچه هستش ولی دور تا دورش اپارتمانه مطمئنا باید بچه داشته باشه به نظر شما تا چند سال برگشت سرمایه داره مثلا فرض میگیرم 4 تا کلاینت pc و 4 تا هم کنسول ممنون از پاسخ شما

8. 2 کاربر از BEHZAD2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

برادر شرمنده اما اینهایی که تو تهران خونه میخرن و سرمایه گذاری میکنن روش احمق هستن
    چون قیمت ها واقعی نیست و تمام این سودها میره به جیب یه سری بساز بفروش عوضی
    من خودم ساختمون میسازم و میدونم که این ساختمون هایی که تو تهران میسازن متری زیر 300 تومن در میاد
    حالا شما با قیمت زمینش حساب کن نهایت میشه متری 1.400
    اما با قیمت های متری 3 میلیون دارن میندازن به ملت و ملت هم خوشحال که دارن سرمایه گذاری میکنن هی میخرن و روز به روز قیمت غیر واقعی بالاتر میره

بازم میگم رو خونه سرمایه گذاری نکنید هیچ وقت چون سود واقعی رو بساز و بفروش میبره

من تو شهرستان دارم خودم همین کارو میکنم و دقیقا میدونم این بساز بفروش های تهران چقدر سود میکنن

با سلام

1)دوست عزیز کسی نمیتونه تورم سالیانه در بخش مسکن رو انکار کنه اگر من گفتم یک واحد آپارتمان بخره با توجه به تورم سالیانه تو بخش مسکن (مخصوصا تو تهران) رو گفتم شما کار دیگه ای سراغ دارید که با توجه به تورم سالیانه بشه تو یه سال انقدر سود کنی
    2)منظور من آپارتمان نوساز نبود که با 70 تومن اصلا تو تهران نمیشه الان یه آپارتمان نوساز خرید (با توجه به افزایش قیمت ها) البته مناطق جنوبی تهران رو نمیدونم
    3)با توجه به افزایش قیمت مصالح و افزایش قیمت دستمزد کارگر و ... تو تهران کی با متری 300 خونه میسازه شما دستمزد یک کارگر یا حقوق ماهانه نگهبان ساختمان یا اجرت کار گچ کار - رنگ کار و ... تو تهران رو با شهرستان یکی میکنی یا هزینه بردن بار - خاک - مصالح و ... در تهران با شهرسان یکی هستش
    در ضمن قبول دارم که اگه بساز بفروش آدم عوضی باشه میتونه راحت از سر و ته کار بزنه و به قولی یه کار تف مالی تحویل بده برای همین باید حتما با یه آدم مطمئن تو امر ساخت و فروش مشورت کنی
    3) مسلما بساز و بفروش سود زیادی میکنه اما باید در نظر بگیریم که اونم سرمایش و می زاره وسط و کسایی که پول ساخت مسکن ندارند راهی غیر از این ندارند که زمینشون رو بدن بساز بفروش اینم درسته که هیچ کاری سودش بیشتر از بساز و بفروشی نیستش اما اینم یادمون نره که هر کسی سرمایه ساخت رو نداره و بساز بفروشی هم کار هر کسی نیستش

4)دوست من پارسال یه واحد آپارتمان رو پیش خرید کرده 75 میلیون تومن (البته این قیمت پیش خرید بود) الان شده 140 میلیون یعنی حدودا 65 میلیون توی 1 سال به نظر شما این مبلغ کمی سود هستش برای 1 سال به طوریکه خود بساز بفروشه الان گیر داده که باید به من بیشتر بدی وقتی دیده این تو 1 سال انقدر سود کرده
    البته فراموش نکنیم با توجه به تورم حال حاظر خرید مسکن کاهش پیدا کرده و فروش یه کم مشکل شده که این هم موقتی هستش

10. 3 کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

ایا اصلا میصرفه ؟
    با تشکر
    اگر از موبایل سر در بیاری و بتونی تو بخش نرم افزار موبایلم کار کنی که خیلی خوبه در کنار کار های کامپیوتری خرید و فروش لپ تاپ و قطعات کامپیوترم سود خوبی داره به شرطی که مشتریش رو داشته باشی

12. 2 کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

سلام
    چنتا از دوستان از پرورش قارچ نوشته بودن ولی نیومدن بعدا در مورد سود حاصل اینا بنویسند
    یک سوله داریم خیلی بزرگ هست اینقدر که قبل از اینکه یعنی چند ماهی میشه مرغداری رو دیگه ادامه ندادیم بعد از 40 سال اینا توش حدود 10 هزارتایی مرغ با قفس هاشون البته جا میشد و انتهاش هم خیلی خالی می موند حالا قفس ها جمع شده و این سوله خالی ست - البته یک سالن دیگه هم خالی ست که به اون کار ندارم - با توجه به اینکه ارتفاع خیلی خوبی داره و اینکه خیلی هم بزرگ و جا دار هست به صرف هست کشت قارچ ؟ به کمک یک آدم اینکاره ؟ کسی که رشته اش کشاورزی ست و همچنین مشاوره مالی و..... ؟
    تقریبا سود ماهانه چقدر میتونه باشه ؟

14. این کاربر از piishii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

سلام
    چنتا از دوستان از پرورش قارچ نوشته بودن ولی نیومدن بعدا در مورد سود حاصل اینا بنویسند
    یک سوله داریم خیلی بزرگ هست اینقدر که قبل از اینکه یعنی چند ماهی میشه مرغداری رو دیگه ادامه ندادیم بعد از 40 سال اینا توش حدود 10 هزارتایی مرغ با قفس هاشون البته جا میشد و انتهاش هم خیلی خالی می موند حالا قفس ها جمع شده و این سوله خالی ست - البته یک سالن دیگه هم خالی ست که به اون کار ندارم - با توجه به اینکه ارتفاع خیلی خوبی داره و اینکه خیلی هم بزرگ و جا دار هست به صرف هست کشت قارچ ؟ به کمک یک آدم اینکاره ؟ کسی که رشته اش کشاورزی ست و همچنین مشاوره مالی و..... ؟
    تقریبا سود ماهانه چقدر میتونه باشه ؟
    پرورش قارچ سود خوبی داره ولی کار سختی هم هستش باید خیلی مراقب باشی که محصولت نره رو هوا که کلی ضرر کنی ولی حتما تو این زمینه با یک کارشناس مشورت کن تو روزنامه هم تو بخش سرمایه گذاریش میتونی با کارشناس های همین کار تماس بگیری و بخوای که راهنماییت کنن

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری ali2424's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

داداش یا 17 تومن کا خاصی نمیشه کر.ولی بنظرم اگه بتونی رو یه ماشین کار کنی بهتر باشه.نیسان فکر خوبیه ولی همش تو جاده و ...

البته یه چیز دیگه هم خوبه.گل خونه صنعتی البته.دیمی ها بدرد نمیخوره که اونم یه هزینه ای داره ولی وام میدن.کلا گل در آمد خوبی داره.ولی رسیدگیش هم مرد میخواد.میتونی گل خونه گیاهان درویی بزنی که تو خراسان هم کارخونه افشره هست ازت میخرن.ولی بودجشو نمیدونم چقدر نیازه...
    کلا کار با نیسان بهتره یا یک ماشین صفر بخرم بندازم توی ازانس شما چی پیشنهادمیکنید

17. این کاربر از ali2424 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •