تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 955 از 1211 اولاول ... 45585590594595195295395495595695795895996510051055 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,541 به 9,550 از 12107

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2010

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    اقا من میخاستم از طرق اینتر نیت بازی onlineهنجام بدم که سایت pesشناسایی کرد منو و فهمید بازیش اصلی نیست و بازیو کلا غیر فعال کرد
    راهی برای درست کردن بازی هست یا باید از اول نصبش کنم
    سپاس

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

خیلی ممنون دوست عزیز از راهنمایی هایی که کردی.در مورد حجم فایل من خودم یه عمر دارم با dial up میسازم من میخوام اونو ول کنم اون منو ول نمی کنه (در مورد این dial up یه مطلب کوچک توی تاپیک طنز در حیطه بازی الان نوشتم حتما بخونش). حتما سعی می کنم فایل حجم پایین بذارم.
    بعد منظورت از آموزش گل زدن چیه؟با عکس توضیح بدم؟ در ضمن من یه سری گل های ذخیره شده دارم که بعضی هاشون ضربه کاشته به صورت دو نفره و بسیار زیبا هستش و میتونی یه آموزش باشه اونارو چه جوری بذارم؟
    منظورم همون کلیات گل زدن برای افراد مبتدی بود . مثلا شما چه روشی باری گل زدن دارید ؟ از چه سمتی حمله میکنید و ایا سانت میکنید یا ...
    خوب همون گلها رو هم میتونی با نرم افزار 3GP Video Convvertor به فرمت 3GP تبدیل کنی تا حجمش بیاد پایین و همون جا اپ کنی .
    راستی شما مثلا بارآل در برابر بارسلونا ه بازی میکنی با کامپیوتر در زمان 10 دقیقه و روی Top Player چند تا گل میزنی و میخوری تقریبا ؟ میخوام خودمو بتستم ببینم چقدر حرفه ایم
    شما از دریبلهای حرفه ای هم توی بازی استفاده میکنید ؟ اخه من توی بازی از هر نوع دریبلی اومدم استفاده کنم توپو ازم گرفتن ! خیلی دور عمل میکنه !
    ببخشدی یکم سوالام زیاد بود
    انشاالاه عروسیت

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منظورم همون کلیات گل زدن برای افراد مبتدی بود . مثلا شما چه روشی باری گل زدن دارید ؟ از چه سمتی حمله میکنید و ایا سانت میکنید یا ...
    دوست عزیز بذار بعدا در موردش توضیح بیشتر میدم چون یکمی شاید طولانی بشه. الان خوابم میاد
    راستی شما مثلا بارآل در برابر بارسلونا ه بازی میکنی با کامپیوتر در زمان 10 دقیقه و روی Top Player چند تا گل میزنی و میخوری تقریبا ؟ میخوام خودمو بتستم ببینم چقدر حرفه ایم
    من با رئال یادم میاد توی مسترلیگ بعضی وقت ها 5 بر 1 می بردمش و حتی بعضی وقت ها 6 تایی می کردمش(البته من طرفدار هر جفت تیم ها هستم).شاید بازی دوستانه برم کمتر گل بزنم ولی کلا هر شماره که میاد اولش یکمی شاید نتونی درست بازی کنی ولی بعدا بهش عادت می کنی و راحت میشه.
    شما از دریبلهای حرفه ای هم توی بازی استفاده میکنید ؟ اخه من توی بازی از هر نوع دریبلی اومدم استفاده کنم توپو ازم گرفتن ! خیلی دور عمل میکنه !
    من بیشتر دربیل هایی که میزنم به صورت سر توپ و یا دریبل های سرعتی هست.نمی دونم چه جوری توضیح بدم و اسم دریبل هامو نمیتونم دقیق بگم چیه کلا در این مورد دوست عزیز بعدا توضیح بیشتر میدم.شما اگر هر چی بیشتر بازی کنی بیشتر یاد میگری چه جوری دریبل کنی.

4. این کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Esi-72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

آقا کسی راهی داره که pro evo editing studio را بدون دانلود فایل 50 مگابایتی باز کنیم .

پروفشنال FCBarcelona.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان کسی راهی سراغ داره که بشه یه تیم اضافه کرد، ولی یه جوری ذخیره ش کرد که زمانی که پچی چیزی نصب میشه و فایل Edit جایگزین میشه، اون تیم از دست نره؟

پروفشنال MB3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سام علیک یه سوال ... هیچ نوع دریبل تخیلی بدون گیم پد با کیبورد شدنیه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان کسی راهی سراغ داره که بشه یه تیم اضافه کرد، ولی یه جوری ذخیره ش کرد که زمانی که پچی چیزی نصب میشه و فایل Edit جایگزین میشه، اون تیم از دست نره؟
    دوست عزیز میشه منظورت رو دقیقتر بگی؟
    سام علیک یه سوال ... هیچ نوع دریبل تخیلی بدون گیم پد با کیبورد شدنیه؟
    آره دوست عزیز. من خودم با کیبورد میرم و بیشتر دریبل ها را انجام میدم و فقط فکر کنم دریبل زیدانی با کیبورد نشه بزنی ولی بقیه رو میشه.بگو چه نوع دریبلی میخوای تا بگم چه جوری هستش.

پروفشنال mani_2004_2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Gachsaran

پيش فرض

ُسلامن علیکم . دوتا سوال

1- چه جوری بازیکنای کلاسیک رو آزاد کنم ؟

2- فایلی چیزی هست که بشه اسامی بازیکنای کلاسیک رو درست کرد ؟

کاربر فعال انجمن آفیس ebibarati's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مالمير - MIR

پيش فرض

به نظر سیستم 2-2-4 از همه بهتره. به این صورت این سیستم باشه که دو تا هافبک دفاعی و دو تا هافبک گوشه داشت باشی و دو تا مهاجم یه نفر مهاجم هدف یا همون نوک باشه و یه نفر هم مهاجم دوم یا ss باشه. حالا دوست عزیز چند تا نکته در مورد رئال اول بگم اینکه مثلا بازیکنی مثل هیگوئن با اینکه خیلی خوب درست نشده ولی واقعا توی واقعیت خیلی بازیکن توپی هست و الانم فکر کنم بهترین گلزن رئال باشه. من خودم یکمی خصوصیاتش رو زیاد کردم ولی اگر تو زیادش نکردی حداقل میتونی Index هایی مثل Goal Poacher یا Fox to Box رو براش بذاری.در ضمن کلا هیگوئن پیشرفت زیاد می کنه من تا 99 باهاش رفتم
    حالا در مورد بازیکن ها باهات صحبت کنم به نظر من ترکیب اصلی این خوبه:(توجه کن بعضی پستها چند بازیکن پیشنهاد کردم تا هر کدوم رو خواستی بذاری که البته بعضی هاشو باید بخری)

دفاع های وسط:آلبیول-اگر(لیورپول)یا کیریشیتو(جنوا)
    دفاع راست:سرجیو راموس
    دفاع چپ:آربلوا یا مارسلو یا اینسوا(لیورپول) یا فیلیپه(تیمشو دقیق یادم نیست)
    هافبک های دفاعی:آلونسو-کومپانی(منچستر سیتی) یا فیلیپه ملو(یوونتوس) یا دی آگوستیو(اودینزه) یا ایلنر(اودینزه)
    هافبک های گوشه:کاکا-مارسلو یا ریبری(بایرن مونیخ) یا والکات(آرسنال) یا سیلوا(وانسیا)
    مهاجم دوم: هیگوئن یا بنزما
    مهاجم نوک:رونالدو یا هیگوئن یا بنزما

البته یه توضیح بیشتر باید بدم. دوست عزیز به نظر من برای دفاع حتما بازیکنی مثل کریشیتو که در جنوا بازی میکنه بخر که واقعا فوق العاده پیشرفت می کنه و بهترین دفاع وسط میشه.در مورد هافبک دفاعی به نظر من آلونسو تا دو سال خیلی خوبه ولی بعد از اون حتما بفروش اونو چون افت می کنه.بعد تاکید می کنم بهت که حتما کومپانی رو بخر که حتی تا 95 هم می رسه. در مورد هافبک گوشه من تعدادی رو نوشتم ولی خیلی بازیکن برای گوشه هست و حتی میتونی رونلدو رو بعضی وقت ها بذاری هافبک گوشه.بعد اینو هم بگم مارسلو شاید اول ضعیف هست ولی بعد از دو سال خیلی پیشرفت می کنه.در ضمن اگر سیلوا رو بخری خیلی سود کردی چون خیلی خیلی پیشرفت می کنه و به نظر من خیلی شبیه مسی هستش. در مورد مهاجم ها اگر نظر من رو میخوای بنزما رو بفروش و رونالدو و هیگوئن رو دو زوج خط حمله بذار . من خودم با این زوج خیلی حال کردم چون از هر لحاظ کامل هستند.
    در ضمن اینو بگم که رئال در ترکیب انعطاف زیادی داره و مثلا شما میتونی کاکا رو بذاری بعضی وقت ها مهاجم دوم و یا رونالدو هافبک گوشه و یا مارسلو دفاع چپ و یا راموس دفاع چپ و وسط و خیلی چیزهای دیگه که بستگی به خودت داره که توی هر بازی میتونی ترکیب مختلفی بذاری.
    سلام وحید جون دستت درد نکنه 2-2-4 که میشه 8 تا دو تاش کجان
    رائول و گوتی رو چکار کنم خیلی دوسشون دارم گوتی رو بیخیال میشم ولی رائول رو یه جایی براش پیدا کن
    بنزماو دل پیرو رو می فروشم و به جاش از هیگوائن استفاده می کنم
    گه بخوام اون بازیکنایی که گفتی بخرم تا نیم فصل باید صبر کنم یعنی حالا پیشنهاد بدم که تا نیم فصل جذب بشن چون حالا هفته سوم نیم فصل اول هستم البته یه دور کلا همه سه جام رو گرفتم و واقعا پول خوبی هم اضاف کرد راستی تو بازی اگه گل بیشتر بزنی پولش هم بیشتر میشه یا نه مبلغ برد ثابت هستش

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام وحید جون دستت درد نکنه 2-2-4 که میشه 8 تا دو تاش کجان
    رائول و گوتی رو چکار کنم خیلی دوسشون دارم گوتی رو بیخیال میشم ولی رائول رو یه جایی براش پیدا کن
    بنزماو دل پیرو رو می فروشم و به جاش از هیگوائن استفاده می کنم
    گه بخوام اون بازیکنایی که گفتی بخرم تا نیم فصل باید صبر کنم یعنی حالا پیشنهاد بدم که تا نیم فصل جذب بشن چون حالا هفته سوم نیم فصل اول هستم البته یه دور کلا همه سه جام رو گرفتم و واقعا پول خوبی هم اضاف کرد راستی تو بازی اگه گل بیشتر بزنی پولش هم بیشتر میشه یا نه مبلغ برد ثابت هستش
    اقا حواسم نبود منظورم 2-4-4 بود در مورد گوتی که خیلی پسرفت می کنه و کلا فقط پاسور خوبی هست و سرعتش خیلی پایین میشه. در مورد رائول هم پسرفت می کنه ولی میتونی اون مثلا توی ذخیره ها بذاری و به نظر من اصلا برای ترکیب ثابت خوب نیست مخصوصا اگر چند فصل گذشته باشه.
    در مورد خرید اون بازیکنان به نظر من حتما زودتر اقدام کن چون توی تمام فصل امکان خرید هستش و اگر فقط بخوای نیم فصل به فکر نقل و انتقالات باشی اصلا نمی تونی بخری اونارو.فقط یه نکته بهت بگم سعی کن سیستم متعادلی داشته باشی یعنی مثل یکی از دوستان که باسیستم 5-1-4 با رئال بازی می کرد تو بازی نکنی چون بالاخره دفاع تیم هم مهم است.همون سیستمی که گفتم بهترین برای رئال هست.
    در مورد سوال آخر من دقیقا نمی دونم ولی به اسپانسرت خیلی ربط داره و مثلا اگر چند تا بازی پشت سر هم ببری پول بیشتری بهت میده.
    بعد یادت باشه بازیکانی که میخوای بفروشی زودتر بذار توی لیست فروش تا بهت راحتر پیشنهاد بدن.

12. 2 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •