تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 95 از 1545 اولاول ... 45859192939495969798991051451955951095 ... آخرآخر
نمايش نتايج 941 به 950 از 15446

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

پروفشنال BursT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

خدایی دمت گرم داداش.
    پشتیبانی اردبیل که زنگ زدم کارشناساشون اصلاً چیزی حالیشون نبود مجبوری زنگ زدم دفتر تهران.
    کارشناسشون حدود نیم ساعت راهنمایی کرد و همه ی سرویس ها اعم از محدود و نامحدود رو توضیح داد.
    فعلاً اگه بخوام یه سرویس بخرم که دانلود رایگان شبانه هم داشته باشه باید یکی از این سرویس های 6 مگ و یا 8 مگ رو انتحاب کنم در غیر اینصورت یه سرویس نامحدود بگیرم
    که طبق راهنمایی اون خانم واسه تست یه دونه یه ماهه بخرم ببینم چی درمیاد اگه راضی کننده بود که تمدید میکنم نبود که بیخیال میرم سمت مخابرات یا یه جای دیگه
    بازم ازت ممنونم داداش که وقت گذاشتی و راهنمایی کردی
    خیلی گلی

با توجه به نوع نگارشتون توصیه می کنم نیای شاتل.من 4-5-6 سالی (یادم نیست دقیق)هست که شاتل دارم اگه دنبال شبانه مفتی نامحدود هستی که هر شب بزاری تا صبح دانلود شه اصلا نباید طرف شاتل بیای
    شاتل شبانه اش را محدود می کنه و در طول دوره ات برای سرویس های نرمال(تا 2-4 مگ)تقریبا 20 گیگ می تونی دانلود شبانه رایگان داشته باشی(که اونم باید در طول دوره پخشش کنی)اگه از این روال پیروی نکنی محدود میشی و محدودیت شاتل واقعا وحشتناکه و هر بار که محدود بشی دفعه بعد محدودیتت بدتر از دفعه قبل میشه
    کلا به افرادی که برای شبانه رایگان می خوان اینترنت بگیرن اصلا شاتلو توصیه نمی کنم.سیاست کلی شاتل اینه که هر چه قدر پول بدی حق داری دانلود کنی
    بعضی ها مثل من و این دوستمون از این سیاست بسیار راضی هستند(مثلا برای من کیفیت اینترنت خیلی اهمیت داره و قسمتی از دوستان(اصطلاحا دانلودر)از این سیاست خوششون نمیاد
    چند سال پیش که از شاتل سرویس داشتم این صحبتها هم حتی نبود که 30 گیگ میتونی تو ماه دانلود کنی و بعد سرعتت میاد رو 8 کیلوبایت و از همون اول بدون اینکه هیچ دانلودی داشته باشی شبانه 1 به بعد سرعتت رو 8 بود و جالب تر اینکه اون سرویسی که من زمانی که شاتل بودم داشتم eco office بوده که اصلا شبانه رایگان نداشته ولی بازم ساعت که 1 میشد سرعت هم میومد رو حدود 8 !
    بله دوست من،بنده هم یکی از شاکیان شبانه رایگان بودم....در مراکز شلوغ مخابراتی(که over sale می شد) ملت شب ها میذاشتن دانلود و سرعت به فاک میرفت...حالا شما فکر کن تمام Raid های بازی wow از ساعت 1 به بعد شروع میشد...کلا 7 ساعت اینترنت نداشتم انگارخوشبختانه با شکایت افرادی امثال من و کمی هم پول دوستی شاتل این محدودیت ها اعمال شد و اینترنت شبانه من عالییی شد(حتی بهتر از روزانه شده لامصب)
    این تاپیک همون تاپیک اولیه شاتل نیس نه ؟ عوض شده ؟

سال 87 و 88 چه دعوایی بود سر اینکه چرا بعضی از 128ها 512 بسته شدند ، الان از 8 مگ حرف میزنیم ، البته 8 مگ با اعمال شاقه !

من سرویس رو تغییر دادم به 8 مگ ، نظری پیشنهادی چیزی ندارین در موردش ؟

راستش فک میکنم میخوان اذیتمون کنن ،چون من توی تست فقط تونستم از سرورهای ایران با حدود 900 کیلوبایت بر ثانیه دانلود کنم و از سرورهای خارج کشور نهایت سرعت 300 بود ، چرا ؟
    داداش بترس از محدودیت....این جمله را از من که تجربه دیدن 50 نفر محدود شده را در این تاپیک داشتم قبول کن
    ممنونم عزیز

شبانه هم 3600 هست ؟ اگه محدود بشی و تمدید کنی یا تغییر سرویس بدی هم محدودیت ادامه داره ؟
    هر بار که محدود بشی محدودیت دفعه بعدت شدیدتره
    سرعت دانلود شاتل همین الان برا دوستانی که ادعا داشتند آمار 395گیگ من در 1ماه ساختگی و فیک هست:

من آخر نفهمیدم شما راضی هستی از شاتل یا نه
    2 ساله می خوای از شاتل بری و 10000 بار به من که با شما در بعضی جاها تفاوت آرا داشتیم فحش میدادیو انگ پشتیبان بودن میزدی حالا اومدی میگی شاتل فلان اینا
    دوستان بنده به نمایندگی شهرمون تماس گرفتم و در مورد سرویس های 1 مگ اکو سوال کردم که ایشون گفتن اگه شبی 2 گیگ و همینطور کلا در ماه 60 گیگ دانلود داشته باشید محدود نمیشید! ولی اگه مثلا یه شب 3 گیگ دانلود کنی باید فرداش دانلود نکنی تا محدود هم نشی!!! و اگه محدود بشی تا سر دوره بعد باید واستی......
    میخواستم بدونم تمام گفته های بالا رو تایید میکنید؟ با توجه به اینکه من مصرف شبانم هم نهایتا ماهی 40 گیگ هست ایا پیشنهاد میدید بیام این سرویس رو بگیرم؟
    نمایندگیتون دروغ گفته
    تا 25 گیگ دانلود شبانه رایگان تضمین میشه بعدش محدودیت شانسیه و محدودیت هم خیلی بد هست

2. 7 کاربر از BursT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه amrihh49's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

درود،کسی از دوستان میتونه بنده رو راهنمایی کنه؟ بنده دانلودر هستم و شبی 3 یا 4 گیگ کافیه برام(منظورم ساعات رایگان هستش) بنظرتون از کدوم سرویس دهنده بگیرم بهتره ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

درود،کسی از دوستان میتونه بنده رو راهنمایی کنه؟ بنده دانلودر هستم و شبی 3 یا 4 گیگ کافیه برام(منظورم ساعات رایگان هستش) بنظرتون از کدوم سرویس دهنده بگیرم بهتره ؟
    سئوال خیلی جالبی پرسیدی دوست من
    اتفاقاً جواب این سئوال میتونه یه راهنمایی خیلی خوب واسه من یکی که میخوام مشترک جدید شاتل بشم باشه
    دوستان ممنون میشم اگه جواب بدین

5. این کاربر از shahram20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

عجب بلای هست شاتل،۴۸ساعت مونده به تمدید سرویس محدودیت رو برداشت

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk

آخر فروم باز sleeplessness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

چندتا شرکت که شبانه داشته باشند بیشتر نمونده
    اسیاتک های وب فن اوا
    اسیاتک سرویس های با حجم زیادش شبانه داره
    های وب سه ساعت شبانه داره فن اوا سرعت شبانه اش روی عدد مشخصی فیکس بود190
    هر کدومشون یه ایرادی دارند
    شاتل هم راه دانلودش اینه شبی یک گیگ دانلود کنی نه بیشتر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

دوستان طبق تجربه ای که من و چند تا از دوستام از سرویس های آرت داشتیم در اکثر موارد وقتی حجم دانلودتون تقریبا از گیگی ۱۲۰۰ تومن بیشتر بشه احتمال محدود شدن بسیار زیاد میشه(مثلا آرت ۱ که ۳۰تومن میدی تا ۲۵گیگ-آرت ۴که ۵۷میدی تا ۴۸گیگ و‌‌‌...)این تجربه من و چند تا از دوستامه
    به نظرم منصفانه هم هست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

توی نامحدود شاتل اگر محدود بشیم () جدی جدی سرعت رو میارن رو 8؟ بعد اینا یعنی آدمیزادن؟

بعد این ترفندهایی که استفاده میکنید مربوط به نامحدود هم میشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

توی نامحدود شاتل اگر محدود بشیم () جدی جدی سرعت رو میارن رو 8؟ بعد اینا یعنی آدمیزادن؟

بعد این ترفندهایی که استفاده میکنید مربوط به نامحدود هم میشه؟
    ترفند ها مربوط به دانلود شبانه و سرویس های نامحدوده،حجمی هیچ محدودیتی چه سرور داخلی و چه خارجی نداره
    مرحله مرحله سرعت رو کم میکنن.من آرت ۴دارم و سرعتم رو روی ۲۴۵۰بستند.بعد از ۲۵ روز و دانلود ۶۰گیگ زدن سرعتم رو نرم افزاری آوردن روی ۱مگ.پله پله محدود میکنند

11. 2 کاربر از arashaj74 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

آرت ۴ بعد از ۶۰ گیگ دانلود.عملا نابود شد
    ماه بعد بریم روی آرت ۵ ببینیم اون چطوره

13. 2 کاربر از arashaj74 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Majidson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

ترفند ها مربوط به دانلود شبانه و سرویس های نامحدوده،حجمی هیچ محدودیتی چه سرور داخلی و چه خارجی نداره
    مرحله مرحله سرعت رو کم میکنن.من آرت ۴دارم و سرعتم رو روی ۲۴۵۰بستند.بعد از ۲۵ روز و دانلود ۶۰گیگ زدن سرعتم رو نرم افزاری آوردن روی ۱مگ.پله پله محدود میکنند
    سلام
    دوست عزیز می تونم خواهش کنم شما که ART4 داری؛ Downstream و Upstream تو تنظیمات مودم چک کنی ببینی رو چند بستن ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •