تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 95 از 380 اولاول ... 4585919293949596979899105145195 ... آخرآخر
نمايش نتايج 941 به 950 از 3794

نام تاپيک: كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام ببخشید من داشتم یه فیلمیو دانلود میکردم وقته به 84% رسید یه دفعه این پیغام ظاهر شداگر میشه کمکم کنید cannot download the file because of timeoutdetalis:connection timed out
    سلام
    از کجا داشتید دانلود میکردید؟شاید سروری که ازش دانلود می کردید محدودیت زمان دانلود داره؟
    بعضی وقتا به خاطر شلوغی سرور یا پایین بودن سرعت هم ارور هایی مبنی بر قطع دانلود و ادامه ندادن اون وجود داره.

بابا ایول دارینتو بیشتر تاپیکاتون چند تا سوال کردم ولی به هیچ کدوم جواب کامل ندادین.خوب اگر نمیدونین بگین که مابیریم جای دیگه بپرسیم
    شما دو,سه ساعتی نیس که سوال پرسیدین,مطمئن باشید کسی از دوستان اگه سوالتون رو دیدن و جوابش رو دونستن در جواب دادن کوچکترین دریغی نمی کنند.

2. این کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mjt10063's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

خیلی ممنون که باز حداقل یه نگاهی به سوال ما انداختیشاید اینطوری که شما میگین باشه.یه سوال کوچیک دیگه هم دارم خواستم بدونم این بخش بندی هایی که پایین نرم افزار IDM میشه ایا تاثیری هم روی سرعت دانلود داره اگر داره چطور میشه تنظیمش کرد که بیشتر از 8 بخش بشه.ممنون میشه اگر راهنمایی کامل کنید.

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

خیلی ممنون که باز حداقل یه نگاهی به سوال ما انداختیشاید اینطوری که شما میگین باشه.یه سوال کوچیک دیگه هم دارم خواستم بدونم این بخش بندی هایی که پایین نرم افزار IDM میشه ایا تاثیری هم روی سرعت دانلود داره اگر داره چطور میشه تنظیمش کرد که بیشتر از 8 بخش بشه.ممنون میشه اگر راهنمایی کامل کنید.

از منوی download گزینه option و بعد conection اونجا میتونی تنظیم کنی چند تا کانکشن باشه
    تعداد کانکش ها بسته به سرعت شما داره که باید تنظیم بشه
    اگه از اینترنت دایال آپ استفاده میکنید نهایت 4 کانکشن
    اگه از اینترنت Adsl تا سرعت 256 استفاده میکنید نهایت8 کانکشن
    و از 512 به بالا میتونه روی 16 کانکشن تنظیم بشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من الان دو تا سیستم عامل دارم میخوام پرونده هایی که با یکیشون دانلود کردم رو منتقل کنم اونور. البته نه نشونیشونو کلا پروفایلو. یعنی جوری که نه تنها در آدرس قبلی ضبط بشن بلکه حتی قابلیت ادامه هم داشته باشن. آیا راهی بنظرتون میرسه؟

IDM

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

من الان دو تا سیستم عامل دارم میخوام پرونده هایی که با یکیشون دانلود کردم رو منتقل کنم اونور. البته نه نشونیشونو کلا پروفایلو. یعنی جوری که نه تنها در آدرس قبلی ضبط بشن بلکه حتی قابلیت ادامه هم داشته باشن. آیا راهی بنظرتون میرسه؟

IDM

مسیر ذخیره فایل ها در ویندوز XP:

c:\Documents and Settings\ali\Application Data\IDM

مسیر ذخیره فایل ها در ویندوز 7 :

C:\Users\Amir\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\ALEX

مسیر ذخیره فایل ها هستن ولی من شخص تست کردم که با انتقال این فایل ها میشه ادامه دانلود رو انجام داد یا نه ولی شما یکبار از منوی TASK گزینه eXPORT رو بزن و از تمام فایل هات یک بک آپ بگیر و بعد تو ویندوز جدید IDM رو که نصب کردی فولدر فایل های IDM و کپی کن تو مسیر مربوطه وحالا اون فایلی که EXPORT کدی رو اینبار IMPORT کن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

وقتی استخراج (export) را میزنی تنها اطلاعات مسیر دانلود و نه ذخیر0 (حداقل تو نسخه 5.18) میفرسته. باید بگردم پروفایلشو پیدا کنم.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

وقتی استخراج (export) را میزنی تنها اطلاعات مسیر دانلود و نه ذخیر0 (حداقل تو نسخه 5.18) میفرسته. باید بگردم پروفایلشو پیدا کنم.
    export که لینک ها رو برات قرار میده
    شما اون فولدر رو هم کپی گرفتی که آدرس داده بودم؟

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

IDM
    سلام
    این پست رو ببنید.تقریباً کاری که شما می خواید انجام بدید رو توضیح دادند و جواب هم میده.من چندین بار این کار رو کردم.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

10. این کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه davood.2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    در پناه او...

پيش فرض

سلام دوستان گل

یه سوال تو idm دارم:

چرا وقتی دانلود یه فایل به اخر میرسه مثلا حدوده 98% سرعت شدید افت میکنه بطوریکه در حد بایت میرسه و جونه ادم به لبش میرسه تا تموم بشه ؟ علتش چیه؟

بین این برنامه ها کدوم برنامه کامل تره : یعنی سرعت بالا تو دانلود، داشتن زمان بندی، ورود به سایت پسورد دار و ...
    IDM
    DAP
    FLASHGET
    ORBIT

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    این پست رو ببنید.تقریباً کاری که شما می خواید انجام بدید رو توضیح دادند و جواب هم میده.من چندین بار این کار رو کردم.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این راه شاید جواب بده اما این قسمت که نشانیهای محل ذخیره روی قبلیها منطبق بشه رو جواب نمیده. در نظر بگیر اینترنت خوبی داری 50 تا اهنگ رو زدی دانلود، خوب به این راحتی نیست انجام این کاری که میگی برای اینها.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •