تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 95 از 113 اولاول ... 4585919293949596979899105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 941 به 950 از 1125

نام تاپيک: طرفداران لپ تاپ قدرتمند xps L502

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

کمک
    راهنمای نصب و راه اندازی dell xps l502 TV تلویزیون دل رو میخواستم به صورت کامل . اگه کسی تصویری هم داشته باشه سپاس گذارم
    میدونم خیلی ها همچین مشکلی رو دارند لطفا راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

کمک
    راهنمای نصب و راه اندازی dell xps l502 TV تلویزیون دل رو میخواستم به صورت کامل . اگه کسی تصویری هم داشته باشه سپاس گذارم
    میدونم خیلی ها همچین مشکلی رو دارند لطفا راهنمایی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه M.Amorous's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام.
    دوست عزیز اگر لپ تاپ شما آپشن کارت تلویزیون رو داره برید توی windows media center و از اونجا گزینه watch TV رو انتخاب کنید. بقیه چیزا مربوط به نحوه کانال یابی فکر میکنم وضح باشه و نیازی به توضیح نداره.

موفق باشید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

دوست عزیز من این گزینه watch TV پیدا نکردم اگر لطفا کنی و کمک کنی آموزش رو به صورت تصویری قرار بده خیلی ها رو دیدم که همچین مشکلی دارن با سپاس فراوان از کمک شما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوست عزیز شما اول باید مطمئن شی اصلا این لپ تاپ و این کانفیگی که داری tv tunner داره یا نه.
    اگه داشت اول مطمئن شو که درایورشون نصب هست یا نه اگه نبود از توی dvd خود لپ تاپ یا سایت دل برو دانلودش کن....مابقی کار رو دوستان گفتند.

سلام فراوان

مژده مژده مژده . ..

من تونستم بدون حتی یه بار هنگی بازی Battle Field 3 رو بازی کنم، لپ تاپ هم کاملا متصل به برق بود. راه حلش هم آپدیت بایوس بود، طبق این فرومی که این دوست عزیز معرفی کرده :
    منم به کلی مشکلم حل شد و حتی به طور خیلی محسوسی دمای لپ تاپم پایین اومده...اما متاسفانه همچنان توی برنامه فتوشاپ cs6 مشکل دارم خیلی وقتا هنگ می کنه و کلی از کارام و به باد می ده!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

دوست عزیز شما اول باید مطمئن شی اصلا این لپ تاپ و این کانفیگی که داری tv tunner داره یا نه.
    اگه داشت اول مطمئن شو که درایورشون نصب هست یا نه اگه نبود از توی dvd خود لپ تاپ یا سایت دل برو دانلودش کن....مابقی کار رو دوستان گفتند.

دوست عزیز بله tV داره چون قبلا کار میکرد از جایی به جای دیگه میرم کار نمیکنه باید دوباره سرچ کرد ولی یادم نیست از خیلی ها که این لب تاپ رو دارم هم میپرسم اونها هم مشکل منو دارن برای همین از دوستان خواش میکنم یکی طریقه صحیح و کامل رو بگه برای همه اگر بتونه به صورت تصویری هم آموش بده که خیلی عالی هست و سپاس گذارش هستیم
    چطور بفهمم درایورشون نصب هست ؟؟چطور از سایت دانلود کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه M.Amorous's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان محترم یعنی شما گرافیک BF3 همه گزینه ها رو میزارید روی Ultra بازی میکنید؟!
    من با High بازی میکردم فریمش زیاد چنگی به دل نمیزد ولی تمومش کردم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوستان اگه لطف کنید و کمکم کنید ممنون میشم
    سیستمم رو روشن کردم توی محیط ویندوز که رفت یک دفعه یه صفحه آبی اومد مجبور شدم لپ تاپ رو دستی خاموش کنم بعد که روشن کردم گفت سیستم عامل نداری اومدم با دی وی دی ریستورش کنم ولی ارور میده میگه هارد رو نمیتونه ساپورت کنه و باید سایز هارد گیگابایت باشه یعنی چی آخه؟؟؟؟؟ نمیدونم چیکارش کنم:((((((
    خواهش میکنم کمکم کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

با سلام

دوستانی که این لپ تاپ قدرتمند رو دارند

میشه لطف کنید از این مسیر مدل و سازنده مانیتور رو بگذارید ممنون میشم

در ویندوز 7 کلیک راست در دسکتاپ کنید بعد:
    Screen Resolution > Advanced Settings > Monitor > Properties > Details > Hardware Ids

زیرش مینویسه (مثلا برای بنده)
    MONITOR\AUO2177
    که خوب ساخت شرکت AUO هست

با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان اگه لطف کنید و کمکم کنید ممنون میشم
    سیستمم رو روشن کردم توی محیط ویندوز که رفت یک دفعه یه صفحه آبی اومد مجبور شدم لپ تاپ رو دستی خاموش کنم بعد که روشن کردم گفت سیستم عامل نداری اومدم با دی وی دی ریستورش کنم ولی ارور میده میگه هارد رو نمیتونه ساپورت کنه و باید سایز هارد گیگابایت باشه یعنی چی آخه؟؟؟؟؟ نمیدونم چیکارش کنم:((((((
    خواهش میکنم کمکم کنید
    سلام دوست گلم ، من تا حالا همچین اتفاقی ندیدم اما اینجور که شما میگی گفته هارد باید گیگابایت باشه احتمالا برای هاردت مشکل پیش اومده اگر توش اطلاعات خاصی نداری ببر بده تعمیر یا حتی نو بخر نگران نباش قیمت چندانی نداره اما اول مطمئن شو ایراد از هارده
    میتونی رو فلش مموری لینوکس مثل Ubunto بیاری بالا مثلا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •