تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 94 از 121 اولاول ... 4484909192939495969798104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 931 به 940 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوستان در این مدل آیا راهی هست بشه فهمید تی وی از ابتدا چند روز کار کرده؟
    اره راحت میشه از تو منو ebout tv فکر کنم همون قسمت باشه دقیق یادم نیست ساعت کارکرد تی وی رو دید گرچه میشه از منو مخفی ساعت کارکردش رو صفر کرد

2. این کاربر از hagijoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام تا حالا کسی تونسته برنامه های تلویزوین رو روی هارد ذخیره کنه توی مدل uh850v

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام تا حالا کسی تونسته برنامه های تلویزوین رو روی هارد ذخیره کنه توی مدل uh850v
    سلام
    خیلی راحت روی USB و هارد اکسترنال 1ترا ضبط کردم بدون مشکل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز اصلا شک نکن که سری sj از این مدل خیلی بهتره قیمتهاشون هم تو یک رنج هستن و اختلاف قیمتی با هم ندارن تو سری ۲۰۱۷ از تکنولوژی نانو سل استفاده شده که نزدیکترین تکنولوژی به اولد هستش
    سلام
    تصویر دوتاشون رو کنار هم دیدم.از نظر نور و روشنایی UH850 بهتره از نظر رنگ میشه گفت با اختلاف بسیار ناچیز SJ اما از نظر Black Uniformity و Gray Uniformity ضعیفتر از UH850 هستش.
    درکل تغییر یا پیشرفت قابل توجه یا بیانی توی مدل جدید نسبت به مدل قبلی بچشم نمیخوره.
    Last edited by masy222; 29-09-2017 at 16:15.

6. این کاربر از masy222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    تصویر دوتاشون رو کنار هم دیدم.از نظر نور و روشنایی UH850 بهتره از نظر رنگ میشه گفت با اختلاف بسیار ناچیز SJ اما از نظر Black Uniformity و Gray Uniformity ضعیفتر از UH850 هستش.
    درکل تغییر یا پیشرفت قابل توجه یا بیانی توی مدل جدید نسبت به مدل قبلی بچشم نمیخوره.
    سلام دوست عزیز شما هر دو تی وی رو تست کردید یا فقط در کنار هم اون هم در فیلم های ۴ کی دیدید؟ چون کثیفی پنل بیشتر در موقع پخش فوتبال و در فیلمهای اس دی مشاهده میشه چون همانطور که گفته بودم مدل uh850v در محتوای ۴ کی خوب عمل میکنه و کیفیت خوبی داره بزرگترین مشکل این مدل نشتی نور اون هم بیشتر در شب و مشکل کثیفی پنل در پخش فوتبال و یا زمینه ابی اسمانی و در اخر کیفیت تصویر ضعیف در پخش کانالهای اس دی هستش شما اگر این تستها رو انجام نداده باشید چطور متوجه داشتن بهبود یا پسرفت در این مشکلات شدید ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز شما هر دو تی وی رو تست کردید یا فقط در کنار هم اون هم در فیلم های ۴ کی دیدید؟ چون کثیفی پنل بیشتر در موقع پخش فوتبال و در فیلمهای اس دی مشاهده میشه چون همانطور که گفته بودم مدل uh850v در محتوای ۴ کی خوب عمل میکنه و کیفیت خوبی داره بزرگترین مشکل این مدل نشتی نور اون هم بیشتر در شب و مشکل کثیفی پنل در پخش فوتبال و یا زمینه ابی اسمانی و در اخر کیفیت تصویر ضعیف در پخش کانالهای اس دی هستش شما اگر این تستها رو انجام نداده باشید چطور متوجه داشتن بهبود یا پسرفت در این مشکلات شدید ؟
    سلام
    هردو رو کنار هم با شبکه های تلوزیون ایران و هم با فیلمهای تست مختلف HD و FHD و 4K و غیره تست کردم.
    مدتهاست درمورد تلوزیون مقاله و مطلب میخونم و چیزی درحدود 2گیگ فیلم و تصویر تست برای تلوزیون از یوتوب و سایتهای مختلف که تخصصشون تست و برسی تلوزیونه جمع آوری کردم برای همین مواقع.
    فایلهایی مثه pure black screen test و Clouding and Banding TV Test و DSE (Dirty Screen Effect) Test Video و Backlight Bleed Test و Dead Pixel Test و Black Uniformity Test و Gray Uniformity Test و.....
    خلاصه هروقت میرم برای تلوزیون خریدن این USB رو هم با خودم میبرم و با کلی صرف وقت و دقت سعی میکنم همه چیزش رو به تا جایی که برام امکان داره درست ببینم.
    اینم اضافه کنم نه کارشناسم و نه ادعای در این مورد دارم و هیچ تعصبی هم درمورد برند یا شرکت خاصی ندارم فقط علاقه شخصی باعث شده در این زمینه تا میتونم بخونم و بخونم و یاد بگیرم. تقریبا تمام نظرات دوستان رو در این تاپیک و تاپیکهای دیگه و حتی سایتهای خارجی درمورد تلوزیون دونه به دونه خوندم و میخونم و لذت میبرم.
    در هرصورت این تجربه شخصیم بود که خدمتتون عرض کردم اما هرکسی دید و نظر خودش رو داره شاید شما با دیدن این تلوزیون متقاعد به خریدنش بشید و اگه خریدید امیدوارم لذتش رو ببرید.
    Last edited by masy222; 01-10-2017 at 03:27.

9. 5 کاربر از masy222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    هردو رو کنار هم با شبکه های تلوزیون ایران و هم با فیلمهای تست مختلف HD و FHD و 4K و غیره تست کردم.
    مدتهاست درمورد تلوزیون مقاله و مطلب میخونم و چیزی درحدود 2گیگ فیلم و تصویر تست برای تلوزیون از یوتوب و سایتهای مختلف که تخصصشون تست و برسی تلوزیونه جمع آوری کردم برای همین مواقع.
    فایلهایی مثه pure black screen test و Clouding and Banding TV Test و DSE (Dirty Screen Effect) Test Video و Backlight Bleed Test و Dead Pixel Test و Black Uniformity Test و Gray Uniformity Test و.....
    خلاصه هروقت میرم برای تلوزیون خریدن این USB رو هم با خودم میبرم و با کلی صرف وقت و دقت سعی میکنم همه چیزش رو به تا جایی که برام امکان داره درست ببینم.
    اینم اضافه کنم نه کارشناسم و نه ادعای در این مورد دارم و هیچ تعصبی هم درمورد برند یا شرکت خاصی ندارم فقط علاقه شخصی باعث شده در این زمینه تا میتونم بخونم و بخونم و یاد بگیرم. تقریبا تمام نظرات دوستان رو در این تاپیک و تاپیکهای دیگه و حتی سایتهای خارجی درمورد تلوزیون دونه به دونه خوندم و میخونم و لذت میبرم.
    در هرصورت این تجربه شخصیم بود که خدمتتون عرض کردم اما هرکسی دید و نظر خودش رو داره شاید شما با دیدن این تلوزیون متقاعد به خریدنش بشید و اگه خریدید امیدوارم لذتش رو ببرید.
    سلام ممنون از به اشتراک گذاشتن تجربیاتتون اگر همینطور که فرمودید همه ابن موارد رو تست کردید با اینکه دیدگاه کیفیت تی وی به نظر شخصی افراد نیز مربوط میشه باز نظر شما قابل تامل و احترامه بنده هنوز موفق به تست هر دو تی وی در کنار هم نشدم البته اگه برای خرید به بانه برم حتما هر دو تی وی رو تست خواهم کرد با توجه به تست شما باید گفت که ال جی در مدلهای جدیدش البته به غیر سری اولد روز به روز داره پسرفت میکنه و این اصلا خوب نیست برای برندی که تو تی وی جهانی هستش بزرگترین مشکل سری جدید تی وی های ips ال جی نشت نور و کثیفی پنل هستش که به نظر بنده اصلا قابل تحمل نیست البته بنده در سری ال ام ۲۰۱۲ تا ۲.۱۵ که بیشتر مدلهاش فول اچ دی بود اصلا این مشکلات رو نداشت و حتی در کانلهای اس دی هم عالی عمل میکرد ولی من تعجب میکنم تو بررسی هایی که بنده تو نت دیدم همه از کیفبت تصویر مدلهای سری sj تعریف میکردن ولی بدبختی اینه که تو رنج قیمت ال جی با امکانات ال جی دیگه برند خوبی نیست که بتونه باهاش رقابت بکنه

11. این کاربر از hagijoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام
    تاییدیه بر نظر خودم و بر اساس rtings!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. این کاربر از reza1348_rezareza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام ممنون از به اشتراک گذاشتن تجربیاتتون اگر همینطور که فرمودید همه ابن موارد رو تست کردید با اینکه دیدگاه کیفیت تی وی به نظر شخصی افراد نیز مربوط میشه باز نظر شما قابل تامل و احترامه بنده هنوز موفق به تست هر دو تی وی در کنار هم نشدم البته اگه برای خرید به بانه برم حتما هر دو تی وی رو تست خواهم کرد با توجه به تست شما باید گفت که ال جی در مدلهای جدیدش البته به غیر سری اولد روز به روز داره پسرفت میکنه و این اصلا خوب نیست برای برندی که تو تی وی جهانی هستش بزرگترین مشکل سری جدید تی وی های ips ال جی نشت نور و کثیفی پنل هستش که به نظر بنده اصلا قابل تحمل نیست البته بنده در سری ال ام ۲۰۱۲ تا ۲.۱۵ که بیشتر مدلهاش فول اچ دی بود اصلا این مشکلات رو نداشت و حتی در کانلهای اس دی هم عالی عمل میکرد ولی من تعجب میکنم تو بررسی هایی که بنده تو نت دیدم همه از کیفبت تصویر مدلهای سری sj تعریف میکردن ولی بدبختی اینه که تو رنج قیمت ال جی با امکانات ال جی دیگه برند خوبی نیست که بتونه باهاش رقابت بکنه
    دوست عزیز همانطور که قبلا بر اساس rtings گفتم از نظر کیفیت تصویر کلا الجی از سونی و سامسونگ ضعیفتره.البته باید توجه کنیم که بررسیهای rtings عمدتا بین سه برند الجی و سامسونگ و سونی هست.و جای برندهای دیگه از جمله پاناسونیک خالیه.ولی !واقعا نمیشه بر اساس مدلهای موجو تو بازار ایران برند الجی رو ارزیابی کرد.واقعا کدوم مرجعی میتونه تایید کنه تلویزیونی که مارک LG خورده واقعا تولید الجی هستش؟فقط یا خود الجی یا نمایندگی واقعی و معتبرش!که هیچکدوم فعلا در دسترس نیستند!به نظر منم منطقی نیست الجی همچین مشکل تابلویی داشته باشه.شاید اون مدلهایی که شما دیدید واقعا الجی بودن!خصوصا اینه 4K منطقا هیچ تاثیری روی full hd نداره.
    به هر حال باتوجه به جمیع شرایط led الجی کاملا رد شده است.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

پس چرا من نمی تونم وقتی هارد وصل می کنم هیچ گزینه ای برای ضبط نداره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •