تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 94 از 132 اولاول ... 4484909192939495969798104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 931 به 940 از 1317

نام تاپيک: Atrix | گوشي قدرتمند موتورلا با پردازنده ي دو هسته اي و صفحه نمايش 4 اينچي

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

رو رام ائورا بايد فارسي ساز بريزي تا فارسيشه
    ولي رام cm7 رو خودش فارسي هست حتي تا فارسي کردن کل گوشي.
    اين رام رو تازه نصب کردم بهتر از رام ائورا هست و در حال تکميل شدن .
    اقا هادي چه ميکني با گوشيت .
    ايا بوت لودر را انلاک کردي ؟ گوشي به نظرت چطوره ؟

Sent from my MB860 using Tapatalk

سلام .خوبي سيانوژن اينه كه هر روز بهتر ميشه و هر 10 روز آپديت ميشه مثل سيانوژن مد 7 كه واسه ديفاي اومده بود. حتي منو ها هم فارسي ميشه .
    من فعلا" كاري نكردم واسه آنلاك بوت لودر .
    آخه هيچ كدوم يك آموزش نميزارين كه چيكار كنيم . يا لينك xda رو بدين !
    به نظرم گوشي خيلي خوبيه و همونيه كه ميخواستم باشه . اولش با ديزاينش حال نميكردم چون قبلش ديفاي داشتم برام يكم تكراري بود . اما الان از از ظاهر ديفاي هم به نظرم قشنگتره . پشت گوشي هم كه كلا" زيبا و با كلاس هست . قابليتهاش هم كه نياز به تعريف نداره و همه كارايي هاش در حد عاليه .
    فقط يه چيزي اگر ما روت كنيم و رام سيانوژن رو فلش بزنيم بعد ميتونيم به 2.3 اصلي موتو بريم ديگه . يا نه بايد آنروت كنيم ؟
    و اينكه يك لينكي چيزي از اين بازيهاي مخصوص تگرا دارين كه اجرا كرده باشين آدرس بدين .
    ممنون

2. 2 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه zare57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام .خوبي سيانوژن اينه كه هر روز بهتر ميشه و هر 10 روز آپديت ميشه مثل سيانوژن مد 7 كه واسه ديفاي اومده بود. حتي منو ها هم فارسي ميشه .
    من فعلا" كاري نكردم واسه آنلاك بوت لودر .
    آخه هيچ كدوم يك آموزش نميزارين كه چيكار كنيم . يا لينك xda رو بدين !
    به نظرم گوشي خيلي خوبيه و همونيه كه ميخواستم باشه . اولش با ديزاينش حال نميكردم چون قبلش ديفاي داشتم برام يكم تكراري بود . اما الان از از ظاهر ديفاي هم به نظرم قشنگتره . پشت گوشي هم كه كلا" زيبا و با كلاس هست . قابليتهاش هم كه نياز به تعريف نداره و همه كارايي هاش در حد عاليه .
    فقط يه چيزي اگر ما روت كنيم و رام سيانوژن رو فلش بزنيم بعد ميتونيم به 2.3 اصلي موتو بريم ديگه . يا نه بايد آنروت كنيم ؟
    و اينكه يك لينكي چيزي از اين بازيهاي مخصوص تگرا دارين كه اجرا كرده باشين آدرس بدين .
    ممنون
    براي نصب رام کاستوم نياز به بوت لودر انلاک داري و ربطي به روت نداره يک فايل به نام پودينگ که پسوند sbf داره بايد داشته باشه تا بتوني بااستفاده از rsd اينو تو گوشي فلش کني شما چون نسخه گلوبال رو دارين ميتونين از پودينگ شرکتهاي ديگه هم استفاده کني اون اموزش دوستمون اقا دانيال تو فروم همسايه که برات گذاشته بودم به نظر کامل مياد .
    در مورد برگشت به رام 2.3.4 اصلي بگم که اره شما ميتوني به رام اصلي هم برگردي البت بايد ديد که يراي شما چه وقت رام اصلي مياد. حالا چرا AT&T نخريدي ؟
    من خودم از وقتي رام کاستوم ريختم ديگه به رام اصلي برنگشتم انگار اين رامها برام جالبتره.

4. 2 کاربر از zare57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

آقا این Photon خیلی شاخ تره انگار .. دیزاینش هم بهتره

اینجا کار می کنه؟ چه جوری میشه خرید؟ قیمت چنده؟

6. این کاربر از M@hdi-B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

هادی جان گوشی مبارکت باشه . مبارک بقیه بچه ها هم باشه .
    اون کیس هایی که گفتی من قیمت کردم از همون وبلاگی که گذاشتی لینکشو . اونجا nillkin رو میگفت 39 تومان . البته دو هفته پیش . ولی همین nillkin رو تو این سایتی که میذارم ادرسشو 24 تومان میفروشن . البته سفارشی مثل همون ایران دلیور یا ایران شیپینگ اینا .
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. این کاربر از sarovan3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

براي نصب رام کاستوم نياز به بوت لودر انلاک داري و ربطي به روت نداره يک فايل به نام پودينگ که پسوند sbf داره بايد داشته باشه تا بتوني بااستفاده از rsd اينو تو گوشي فلش کني شما چون نسخه گلوبال رو دارين ميتونين از پودينگ شرکتهاي ديگه هم استفاده کني اون اموزش دوستمون اقا دانيال تو فروم همسايه که برات گذاشته بودم به نظر کامل مياد .
    در مورد برگشت به رام 2.3.4 اصلي بگم که اره شما ميتوني به رام اصلي هم برگردي البت بايد ديد که يراي شما چه وقت رام اصلي مياد. حالا چرا AT&T نخريدي ؟
    من خودم از وقتي رام کاستوم ريختم ديگه به رام اصلي برنگشتم انگار اين رامها برام جالبتره.

پس كاري كه من بايد بكنم اينه كه پودينگ مخصوص ورژن گوشيم رو با rsd-lite فلش بزنم كه بوت لودر آنلاك بشه و بعدش رام كاستوم سيانوژن(يا آئورا و .... ) رو فلش بزنم .
    والا من گفتم نسخه جهانيش بهتر باشه و ساپورت فارسيش مشكلي نداشته باشه . چون اصفهان هم بودم ديگه گفتم گوشي شاپ برام بفرسته كه مطمئن هم باشه .
    من خودمم رو ديفاي يا xt720 رامهاي كاستوم ريخته بودم . كلا" كاستوم رام يه حال ديگه داره بخصوص وقتي صحبت سيانوژن يا miui درميون باشه .

واي بازم بحث فوتون اومد وسط .
    فوتون جي اس ام هست و بايد همه جا كار بده به شرطي كه آنلاك شده باشه . آنلاك فكتوري ازش تا الان نديدم اما آنلاك با كد وجود داره تو سايت ebay .تو gsmarena يك نفر پست ميده كه گوشي رو خريده و تو آلمان داره آستفاده ميكنه و خيلي هم از گوشي تعريف ميكنه . ببين فوتون مثل آتريكس تو بورس نيست چون جهاني نيست ومختص يك اپراتوره . اما با اين وجود گوشي توپيه و همه رو جذب ميكنه . ايران دليور هم واردش ميكنه

Last edited by fire159; 19-09-2011 at 08:46.

داره خودمونی میشه jabarmandumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ببخشید که تو بخش آتریکس میپرسم این دروید بیونیک نسخه جهانی داره یا نه و کی وارد بازار میشه و جنس بدنه اش چیه چون بعد از مایلستون دیگه گوشی خوب با کیفیت و بدنه فلزی ندیدم
    دلمون به آتریکس خوش بود که اونم پلاستیکیه جنس بدنه اش

11. این کاربر از jabarmandumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

ببخشید که تو بخش آتریکس میپرسم این دروید بیونیک نسخه جهانی داره یا نه و کی وارد بازار میشه و جنس بدنه اش چیه چون بعد از مایلستون دیگه گوشی خوب با کیفیت و بدنه فلزی ندیدم
    دلمون به آتریکس خوش بود که اونم پلاستیکیه جنس بدنه اش
    آتریکس جنس بدنه اش خیلی خوبه و مثل گوشی های کره ای نیست که از پلاستیک بی کیفیت باشن .
    نمونه اش گوشی خودم که بدجور افتاد روی زمین تو خیابون گوشی هیچی نشده .غیر از یک تو رفتگی سر سوزنی کنار قاب گوشی .

---------- Post added at 01:16 PM ---------- Previous post was at 01:12 PM ----------

هادی جان گوشی مبارکت باشه . مبارک بقیه بچه ها هم باشه .
    اون کیس هایی که گفتی من قیمت کردم از همون وبلاگی که گذاشتی لینکشو . اونجا nillkin رو میگفت 39 تومان . البته دو هفته پیش . ولی همین nillkin رو تو این سایتی که میذارم ادرسشو 24 تومان میفروشن . البته سفارشی مثل همون ایران دلیور یا ایران شیپینگ اینا .
    کد:
    مرسی داداش .
    این سایته عکس از محصولاتش نداره !؟ میشه خودت عکس بزاری ببینم چیا داره ؟ من خودمم به اون سایت که لینکش رو صفحه قبل گذاشتم زنگ زدم . اون کیفی چرمیه یا اون کیس خوبه رو میداد 68 هزار !!!
    بیخیالش شدم . ارزونتر هم چیزهایی گیر میاد .
    من از این هم خوشم اومده

کد:

13. این کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Anonymous13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

ایول داداش . یه فوتون بخر تا منم بخرم
    نمیخری بریم آتریکس بخریم . اما باطری دیفای یه چیزه دیگه ست

15. این کاربر از Anonymous13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز johnypersian1656's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

دوستان شاید سوال تکراری باشه ببخشید . اما توی فروم کدوم یکی از بچه ها از ایران دلیور خریدن؟قیمتی که توی سایتش زده آخر سر چقدر بهش اضافه میشه ؟ منظورم هزینه ی پست و ..... قیمت فوتون و دروید 3 رو خیلی عالی زده.البته فوتون هم مثل اینکه با اینکه 8 مگاپیکسله دوربین خیلی شاخی نداره واسه عکاسی.

17. این کاربر از johnypersian1656 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه zare57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

[QUOTE=fire159;6477117]
    پس كاري كه من بايد بكنم اينه كه پودينگ مخصوص ورژن گوشيم رو با rsd-lite فلش بزنم كه بوت لودر آنلاك بشه و بعدش رام كاستوم سيانوژن(يا آئورا و .... ) رو فلش بزنم .
    والا من گفتم نسخه جهانيش بهتر باشه و ساپورت فارسيش مشكلي نداشته باشه . چون اصفهان هم بودم ديگه گفتم گوشي شاپ برام بفرسته كه مطمئن هم باشه .
    من خودمم رو ديفاي يا xt720 رامهاي كاستوم ريخته بودم . كلا" كاستوم رام يه حال ديگه داره بخصوص وقتي صحبت سيانوژن يا miui درميون باشه .

درسته بايد فايل پودينگ مربوط به نسخه خودتون با rsd فلش کنين تا گوشيتون بوت لودرش انلاک بشه ، ولي من هنوز تو سابت xda پودينگ مربوطه به رام شما را نديدم واسه همه اپراتور ها هست .
    راجع به فارسي ، من تا بحال مشکل فارسي نداشتم چه تو فرويو چه تو جينجر برد ، الان که cm7 رو گوشيم دارم کلا فارسي را ساپورت ميکنه.

19. این کاربر از zare57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •