تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 94 از 416 اولاول ... 4484909192939495969798104144194 ... آخرآخر
نمايش نتايج 931 به 940 از 4160

نام تاپيک: لیست قیمت + مشاوره خرید کنسول های بازی و لوازم جانبی ( پست اول خوانده شود ! )

حـــــرفـه ای sonixax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

سلام
    ميخواستم تاريخ انتشار اين بازي رو بدونم......

بابا بیخیال

2. این کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه alex_metal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    internet

پيش فرض

ps3 رو به تلوزیون قدیمی میشه نصب کرد آخه من تو اتاقم یک تلوزیون پارس دارم
    2 فیشه است یعنی یه فیش سفید و قرمز میخوره! میخوام بدونم میشه یا نه ؟
    البته تلوزیون LCD هم داریم 42 اینچه ولی تو اون نمیذارن بازی کنم یا بهLCD کامپیو ترم میشه وصل کرد ورودی HDMI داره مدلش
    LG W2261v هست میشه PS3 رو به اون با HDMI وصل کرد?
    Last edited by alex_metal; 11-05-2010 at 10:26.

داره خودمونی میشه adook's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

ps3 رو به تلوزیون قدیمی میشه نصب کرد آخه من تو اتاقم یک تلوزیون پارس دارم
    2 فیشه است یعنی یه فیش سفید و قرمز میخوره! میخوام بدونم میشه یا نه ؟
    البته تلوزیون LCD هم داریم 42 اینچه ولی تو اون نمیذارن بازی کنم یا بهLCD کامپیو ترم میشه وصل کرد ورودی HDMI داره مدلش
    LG W2261v هست میشه PS3 رو به اون با HDMI وصل کرد?
    منم مشکل تو رو داشتم بابام نمیذاشت به lcd وصل کنم بعد از کلی دعوا مرافع که بابا شما نمیذارین بچه هاتون لذت ببرنو از ایت حرفا راضی شد گفتم بابا من که حرفتو قبول ندارم ولی حالا قبول بزار عمر دستگاه 2 سال کم شه ولی بچت لذت ببره آخه xbox خریدم بخاطر کیفیتش اونم راضی شد بهشم قول دادم زیاد باهاش بازی نکنم

5. این کاربر از adook بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه alex_metal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    internet

13

منم مشکل تو رو داشتم بابام نمیذاشت به lcd وصل کنم بعد از کلی دعوا مرافع که بابا شما نمیذارین بچه هاتون لذت ببرنو از ایت حرفا راضی شد گفتم بابا من که حرفتو قبول ندارم ولی حالا قبول بزار عمر دستگاه 2 سال کم شه ولی بچت لذت ببره آخه xbox خریدم بخاطر کیفیتش اونم راضی شد بهشم قول دادم زیاد باهاش بازی نکنم
    میودنید آخه چیه من هنوز نگرفتم تحقیق می کنم ببینم لپ تاپ بخرم یا PS3 یا XBOX دارم پیشبینی میکنم که بابام بعد از خریدن کنسول بازی چی میگه یا اصلا میذاره بخرم یا بعد از خریدن چیکار باید بکنم
    هنوز به بابام نگفتم میترسم وقتی بگم بگه 21 سالته میخواهی کنسول بازی بخری بچه ای و از این جور حرف ها

آخر فروم باز joykiller360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران (میثم صیام)(www.XboXworld.ir)

پيش فرض

میودنید آخه چیه من هنوز نگرفتم تحقیق می کنم ببینم لپ تاپ بخرم یا PS3 یا XBOX دارم پیشبینی میکنم که بابام بعد از خریدن کنسول بازی چی میگه یا اصلا میذاره بخرم یا بعد از خریدن چیکار باید بکنم
    هنوز به بابام نگفتم میترسم وقتی بگم بگه 21 سالته میخواهی کنسول بازی بخری بچه ای و از این جور حرف ها
    ببنید به نظرم دور ps3 رو که خط بکشید و بهتر هست بین لپ تاپ و xbox360 انتخاب کنید. اگه لپ تاپ اپل میخواهید بخرید بی خیال 360 بشید.
    تازه این چیز ها به سن نیست که...

8. 2 کاربر از joykiller360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام. بین لپ تاپ و کنسول بازی اختلاف بسیار زیادی هست! اگه ما دسکتاپ رو به عنوان خط میانه در نظر بگیریم که هم می شه باهاش بازی کرد و هم کار های نرم افزاری مختلف (مثل برنامه نویسی ، فیلم دیدن ، گشت و گذار در اینترن و ... ) در نظر گرفت ، کنسول های در یک سمت اون خط هستند و لپ تاپ ها در سمت مخالف . پس اگه شما هدفتون رو مشخص کنید ، انتخاب بین این دو سخت نخواهد بود (البته بازی کردن مداوم و جدی با لپ تاپ رو فراموش کنید چون چه از نظر فنی و چه از نظر ساختاری مناسب این کار نیست و ازش هیچ لذتی نخواهی برد.)
    در مورد مدل کنسول هم شخصأ ps3 رو بیشتر دوست دارم (هم به دلیل ساختار و هم بازی هاش ) ، ولی قیمت بازی هاش این قدر بالاست که خریدش اصلأ و ابدأ منطقی نیست! پس یک xbox360 می مونه!
    در مورد پدرت هم حق داری! البته تجربه ثابت کرده که پدرها با پسراشون کنار میان!! پدر خودم هم وقتی که روزی 10 ساعت با سیستم بازی می کنم بهم می گه که تو دوران بچگیم قفل کردم!! البته خودمون می دونیم که بازی های کامپیوتری دیگه فقط برای بچه ها نیست !!
    Last edited by alborz_k; 12-05-2010 at 10:28.

10. این کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sadeghbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

سلام!
    دوستان به نظر شما تو این شرایطی که میخواد ایکس باکس 720 بیاد و 1-2ساله دیگه هم ps4 آیا ارزش داره الان من یه کنسول بخرم!!!دوستان میدونم سوالم کلی بود ولی خواهشا برام جزییات رو هم بگین!راستی راهنمایی هم بکنین ببینم کدوم کنسول بهتره؟!!!
    دم همگی گرم!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زیر خط فقر

پيش فرض

سلام!
    دوستان به نظر شما تو این شرایطی که میخواد ایکس باکس 720 بیاد و 1-2ساله دیگه هم ps4 آیا ارزش داره الان من یه کنسول بخرم!!!دوستان میدونم سوالم کلی بود ولی خواهشا برام جزییات رو هم بگین!راستی راهنمایی هم بکنین ببینم کدوم کنسول بهتره؟!!!
    دم همگی گرم!
    نمی خواد بیاد فعلا کی گفته ؟ تازه نام گزاری هم کردن 720!!!!
    این نسل کنسول هنوز به نیمه راه هم نرسیده.

100% ارزشش رو داره البته بستگی به نیاز و وضعیت مالی شما داره.
    در حالت کلی XBOX 360 کنسول خوبیه.
    اگه به عناوین اختصاصی سونی علاقه دارید PS3 قیمت بازی ها البته بالاست.
    اگه به بازی های با خانواده و تفریح علاقه دارید Wii. (بازی های خود نینتندو که عالیه سری های خوب دیگه ای مثل RE و ... هم داره که نسخه های مخصوص Wii دارند.)
    اگه هم کنسول های دستی علاقه دارید psp و ds هر دو کنسول خوبی هستند.

بهتر و بدتر اصلا مطرح نیست بستگی به نیاز و توان مالی و شرایط شما داره.
    Last edited by Big-Boss; 14-05-2010 at 23:11.

13. 3 کاربر از Big-Boss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Alex Fera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    طهران اسم:محمد

پيش فرض

سلام به بچه های کنسول باز داداش من داره میره دبی و من هم میخوام یه کنسول بخرم به نظر شما اونجا چه کنسولی رو میشه راحتتر خرید منظورم اینه که اینجا بشه راحت باهاش بازی کرد و ادمو اذیت نکنه البته یادم رفت من میخوام xbox 360 یا psp بخرم

یه سوال دیگه اگه از اونجا این دو تا رو بخرم کپی خور هستش یا خودم باید کپی خورش کنم؟
    xbox یا psp راحتتر کپی خور میشه؟
    در مورد psp یه چیزایی میدونم اما در مورد xbox اطلاعاتم صفره

ممنون میشم یه توضیحه کامل بدید تا پولمو به جوب نریزم

پروفشنال ali gamma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

رفقا میخوام یه 360 ارکید بن شده ی جاسپر رو بگیرم از بکی از دوستان 170 . باتوجه به ارکید اکبند 230 تومنه . به نظرتون قیمت چجوره ؟ خیلی اهل کنسول نیسم و فقط اختصاصی ها رو میخوام بازی کنم و بهد هم بفروشمش.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •