تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 94 از 214 اولاول ... 4484909192939495969798104144194 ... آخرآخر
نمايش نتايج 931 به 940 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

اگه نباشه جاش خالی می مونه deadboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

این دارو از مشتقات ویتامین آ هست و عوارض کبدی هم داره.

من که ندیدم و نشنیدم تا حالا کسی یک سال مداوم این قرصو مصرف کنه.حداکثر 4 تا 6 ماه و تو موارد خیلی خیلی شدید هر دوره 9 ماه تعیین میشه.

شنیدم بعضی از دکترا دوره درمان رو زیاد میکنن و زود زود آزمایش مینویسن تا دفعات مراجعتون بیشتر بشه.

البته نباید به نوشته های کسایی که تو نت نظر میدن اعتماد کرد و تصمیم اول و آخر رو باید متخصصتون بگیره.
    این بابام جونه ننش یعنی متخصص بود!
    من دیدم کسایی رو که حتی نزدیک 2سالم مصرف کردن.
    این دکتره هر ماه برا من آزمایش مینوشت میدید چیزیم نمیشه میگفت بزار 1دوره دیگه بره!همینجری شد رفت تا 360تا!

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

این بابام جونه ننش یعنی متخصص بود!
    من دیدم کسایی رو که حتی نزدیک 2سالم مصرف کردن.
    این دکتره هر ماه برا من آزمایش مینوشت میدید چیزیم نمیشه میگفت بزار 1دوره دیگه بره!همینجری شد رفت تا 360تا!
    چی بگم واللا.به نظر من دوباره شروع نکنی بهتره.چون هر دارویی عوارضی داره و این عوارض ممکنه چندین سال بعد ظاهر بشه.یه نگاهی هم به لینک پایین بنداز.عوارض دائمی و کوتاه مدتش رو نوشته.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یه چند وقتی بود که برای درمان جوش صورتم میخاستم استفاده کنم ولی با این تجربه ای که شما داشتین دیگه حتی بهش فکر هم نمیکنم.از این به بعد سعی میکنم روش های موضعی رو امتحان کنم.راستی یه مدتی از کیسه زبر و صابون معمولی استفاده کردم.یه خورده بهتر شد ولی بعدش صورتم خیلی خشک میشد و اذیت میکرد واسه همین دیگه استفاده نکردم.ولی فکر میکنم بهترین روش همینه.نه هزینه داره نه عوارض.احتمالا با یه کیسه نرم تر مشکل خشک شدن پوست هم حل میشه.

3. این کاربر از AB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه deadboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

چی بگم واللا.به نظر من دوباره شروع نکنی بهتره.چون هر دارویی عوارضی داره و این عوارض ممکنه چندین سال بعد ظاهر بشه.یه نگاهی هم به لینک پایین بنداز.عوارض دائمی و کوتاه مدتش رو نوشته.

کد:
    یه چند وقتی بود که برای درمان جوش صورتم میخاستم استفاده کنم ولی با این تجربه ای که شما داشتین دیگه حتی بهش فکر هم نمیکنم.از این به بعد سعی میکنم روش های موضعی رو امتحان کنم.راستی یه مدتی از کیسه زبر و صابون معمولی استفاده کردم.یه خورده بهتر شد ولی بعدش صورتم خیلی خشک میشد و اذیت میکرد واسه همین دیگه استفاده نکردم.ولی فکر میکنم بهترین روش همینه.نه هزینه داره نه عوارض.احتمالا با یه کیسه نرم تر مشکل خشک شدن پوست هم حل میشه.
    من که دیگه حالم از هرچی قرص و کرمو ژلو کوفتو زهر ماره بهم میخوره!
    من برا صورتم کاراییکردم که بهتون بگم دیوونه میشید.مثلا 1بار 1بابایی گفت بیا بریم ونک حجامت رو صورت!رفتیم دکتره برداشت صورتمو مثل هندونه قاچ قاچ کرد.(فکر کنید)تا 10روز اصلا روم نمیشد از خونه بزنم بیرون!
    1بار رفتم رژیم درمانی!روزی 1گالون آب کرفس و آب انار و عرق کاسنی میخوردم!دکتره به اصطلاح متخصص تغذیه میگفت شما کبدت باید تقویت بشه و اینا کبدتو بیدار میکنه!بعد که ما رفتیم از اینو اون فهمیدم این زهره ماریارو واسه مکمل کمکی کسایی میدن که کبدشون چربه!
    این آخریم که خودمو بستم به راکوتان آخرشم هیچی به هیچی!
    از اون به بعد گفتم دیگه عمرن برم دکتر واسه صورتم!

5. این کاربر از deadboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

AB

پروفشنال mehran_pqqp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

آیا در حین مصرف دکوتان ، می توان از کرم های لایه بردار هم استفاده کرد؟ مثلا رژودرم؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

آیا در حین مصرف دکوتان ، می توان از کرم های لایه بردار هم استفاده کرد؟ مثلا رژودرم؟
    یکی از دوستام رو که در جریان درمانش هستم الان داره علاوه بر مصرف روآکوتان(همون دکوتان) از کرمهای لایه بردار هم استفاده میکنه.
    البته چون جوشهاش خوب شده بود دکترش اول مصرفش رو از هر روز ۱ قرص به ۱ روز در میون رسوند و بعد براش یه لایه بردار خفیف نوشت.این دوره که رفت مصرفش رو ۳ روز یه قرص کرد و یه لایه بردار جدید هم نوشت که با لایه بردار قبلی به صورت یه روز در میون استفاده کنه.
    استفاده از لایه بردارها هم بهتره زیرنظر خود متخصص باشه.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

دوستان میشه لطف کنن و بگن که نحوه کارکرد کرمهای لایه بردار چطوری هست؟
    این دوستم که ذکر خیرش توی پست بالا هم بود داره از دو تا لایه بردار یکی Aaven و یکی هم Locacid استفاده میکنه.
    یک روز در میون ازشون استفاده میکنه.یعنی یه روز locacid و فردا شبش aaven.
    حالا صورتش یه حالتی پیدا کرده که اگه با دقت بهش نگاه کنی(توی مواقعی که نرم کننده صورت استفاده نمیکنه)یه مقدار پوسته پوسته شده.
    این حالت طبیعیه یا نه؟

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

سلام دوستان

من 23 سالمهو هر موقع ریشامو میزنم صورتم جوش میزنه و خارش میگیره
    البته با صابون همیشه صورتمو میشورم.اما این مشکل دیگه داره اعصابمو خورد میکنه

راه حلی سراغ ندارید

پروفشنال mehran_pqqp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

یکی از دوستام رو که در جریان درمانش هستم الان داره علاوه بر مصرف روآکوتان(همون دکوتان) از کرمهای لایه بردار هم استفاده میکنه.
    البته چون جوشهاش خوب شده بود دکترش اول مصرفش رو از هر روز ۱ قرص به ۱ روز در میون رسوند و بعد براش یه لایه بردار خفیف نوشت.این دوره که رفت مصرفش رو ۳ روز یه قرص کرد و یه لایه بردار جدید هم نوشت که با لایه بردار قبلی به صورت یه روز در میون استفاده کنه.
    استفاده از لایه بردارها هم بهتره زیرنظر خود متخصص باشه.
    خیلی ممنون ، دکتر من هم مصرف دکوتان رو برام کم کرده الان هفته ای 1 قرص می خورم و آخری دوره ی درمانم هست

دوستان میشه لطف کنن و بگن که نحوه کارکرد کرمهای لایه بردار چطوری هست؟
    این دوستم که ذکر خیرش توی پست بالا هم بود داره از دو تا لایه بردار یکی Aaven و یکی هم Locacid استفاده میکنه.
    یک روز در میون ازشون استفاده میکنه.یعنی یه روز locacid و فردا شبش aaven.
    حالا صورتش یه حالتی پیدا کرده که اگه با دقت بهش نگاه کنی(توی مواقعی که نرم کننده صورت استفاده نمیکنه)یه مقدار پوسته پوسته شده.
    این حالت طبیعیه یا نه؟
    بله کاملا طبیعی هستش چون اکثر کرم های لایه بردار بعد از یه مدت به تدریج لایه های سطح پوست رو برمیدارن (شدت پوسته پوسته بستگی به کرم یا ژل لایه بردار داره )، البته بعضی از لایه بردارها هم هستن که لایه های برداشته شده از سطح پوست تو کرم یا ژل حل میشن و این موردی که گفتید رو ندارن
    نگران نباشید خصلت اکثر لایه بردارها همین هستش ، و این که بهتره تو طول روز یا وقتی قراره از خونه بره بیرون از کرم ضد آفتاب استفاده کنه چون استفاده از کرم های لایه بردار یه مقدار پوست رو حساس می کنن
    Last edited by mehran_pqqp; 22-11-2011 at 14:26.

11. این کاربر از mehran_pqqp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ميگم افتر شيو
    nivea
    after shave balsam
    extreme comfort

براي ضدجوش
    ميخوام ببينم اين مخصوص پوست هاي چرب هست يا خشك؟
    يا فرقي نداره؟ و خشك و چرب نداره؟
    کد:

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

ميگم افتر شيو
    nivea
    after shave balsam
    extreme comfort

براي ضدجوش
    ميخوام ببينم اين مخصوص پوست هاي چرب هست يا خشك؟
    يا فرقي نداره؟ و خشك و چرب نداره؟
    کد:
    معمولا افتر شیوهای الکلی برای جوش مناسبن ولی اگه زیاد استفاده بشن پوست رو خشک میکنه.

من که اصلا از نیوآ راضی نبودم.ژیلت خیلی بهتره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •