تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 94 از 1004 اولاول ... 4484909192939495969798104144194594 ... آخرآخر
نمايش نتايج 931 به 940 از 10036

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان غربی

پروفشنال shah abas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

این تخفیف هایی که برای چند ماهه گرفتن نوشته فقط یکیش قابل استفاده است. مثلا برای ۶ ماه یا تخفیف یا بیت دفنتر یا یک ماه رایگان.

ممنون از نگارشتون؛
    یه سوال، شما آیا تونستید پهنای باند رو کامل پر کنید؟ چون یه قسمتی در 168 دقیقه مقدار مصرف 209 مگ شده و تایم دیگه در 52 دقیقه 215 مگ دانلود شده!
    بعد دلیل خاصی داره که از نمایندگی سرویس میگیرید؟ چون یه 50 متر پایینتر دفتر مرکزی پارس هست!
    باز برای بعضی پلنها ستاره گذاشتن، اینا رو هم شانسی هست دیگه که بدن یا نه!؟
    با فلش گت از سرور aol دانلود شده بودند. راهکار خاصی است که کل پهنای باند رو استفاده کنم؟ (البته همزمان فقط یکی رو دانلود می کرد٬ امشب میزارم رو ۵ تا فردا گزارش میدم)
    انگار این دفتر٬ فقط برای پشتیبانی هست٬ نمی فروشه (الآن زنگ زدم پرسیدم)٬ خب من با فنون سخنوری و ... تو نمایشگاه ازشون ۱۰ هزار تخفیف گرفته بودم٬ و فقط این اندیشه گستر غرفه داشت. بنابراین از اینا گرفتم. اگه از اندیشه گستر النا گرفتید شاید باز این فنون خاص استفاده کردم ۲ ۳ تومنی هم براتون تخفیف گرفتم
    اون ستاره ها پایینش نوشته که برای مراکز مخابراتی متخب و چندماهه. الآن زنگ زدم پرسیدم گفتند فقط ۳ ماهه پیش شماره ۳۸ مشکل داره٬ بقیه مشکل ندارند.

ممنون shah abas عزیز، راستی نگفتی شما چه سرویسی رو گرفتین؟

من دیروز رفته بودم پارس آنلاین، در مورد این یک مگ سوال میکردم! گفت که حداقل 1 مگ رو میگیرید!! ولی نمیدونم میشه اعتماد کرد به اینا یا نه...!!!!
    من pol 256 20 گرفتم٬ در مورد این ۱ مگ هم پیشنهاد می کنم این توافق نامه ای که امضا می کنید رو کاملا بخونید. من الآن دسترسی ندارم ولی اون طور که یادمه شرایط خیلی خوبی داشت.

2. 2 کاربر از shah abas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mehr20's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

كسي از وضعيت داونلود شبانه شاتل خبري نداره ؟
    چون رايگانش از 1 تا 8 صبح هست

آخر فروم باز urumchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

اون ستاره ها پایینش نوشته که برای مراکز مخابراتی متخب و چندماهه. الآن زنگ زدم پرسیدم گفتند فقط ۳ ماهه پیش شماره ۳۸ مشکل داره٬ بقیه مشکل ندارند.
    بازم گند بودن مخابرات ايثار يقه منو گرفت ، پيش شماره هايي كه با 38 شروع ميشن مربوط به مركز فوق پيشرفته ايثار ميشن !

با اين حساب واسه من نميصرفه ماه به ماه از پارس اكانت بگيرم
    Last edited by urumchi; 21-06-2011 at 19:04.

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

بازم گند بودن مخابرات ايثار يقه منو گرفت ، پيش شماره هايي كه با 38 شروع ميشن مربوط به مركز فوق پيشرفته ايثار ميشن !

با اين حساب واسه من نميصرفه ماه به ماه از پارس اكانت بگيرم
    البته فقط برای یک سرویس از نوع سه ماهه اش مشکل داره. یعنی همون سرویس ۶ ماهه اش مشکلی نداره.یا سرویس های دیگه مشکل ندارند

آخر فروم باز IVAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

با فلش گت از سرور aol دانلود شده بودند. راهکار خاصی است که کل پهنای باند رو استفاده کنم؟ (البته همزمان فقط یکی رو دانلود می کرد٬ امشب میزارم رو ۵ تا فردا گزارش میدم)
    از idm استفاده کنید. در Options و تب Connection منوی کرکره ای Connection speed گزینه Lan و max connection numbers رو 16 انتخاب کنید. سه تا فایل همزمان هم بزارید دانلود کنه.
    لینک مستقیم پر سرعت هم باشه دیگه عالیه (از این سایتهای فارسی زبان دانلود نکنید )

و در مورد سرویسهایی ویژه شما مطمئنین که فقط برای ۳ ماهه مشکل هست! چون اگه مشکل باشه دیگه به زمان اکانت که مربوط نمیشه به مرکز مخابراتی مربوطه! اینو میشه دوباره بپرسید چون دلیلشون کمی مسخره هست!!

ممنون از شما

7. این کاربر از IVAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

از idm استفاده کنید. در Options و تب Connection منوی کرکره ای Connection speed گزینه Lan و max connection numbers رو 16 انتخاب کنید. سه تا فایل همزمان هم بزارید دانلود کنه.
    لینک مستقیم پر سرعت هم باشه دیگه عالیه (از این سایتهای فارسی زبان دانلود نکنید )
    از نظر لینک که مشکلی نیست٬ سرور aol که قویه٬ لینک هم که مستقیمه. (تریلر فیلم هست این دانلود هام)
    من چون به کپی رایت احترام می زارم٬ برا همین نمیتونم IDM استفاده کنم (۳۰ روزش رو قبلا استفاده کردم). اگر به غیر فلش گت به نرم افزار دیگه ای اطمینان دارید بگید.(این ۳۸ ذو هم پیگیری می کنم می گم)

9. 2 کاربر از shah abas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز IVAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

آقا ممنون ولی این یه شب رو لطفا استفاده کنید. شما که جهت رفع نیاز از این برنامه بهره نمیبرید! برای تست هست و مشکلی نداره
    مرکز ایثار کلافه مون کرده و برای پیگیریتون هم ممنونم

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

آقا ممنون ولی این یه شب رو لطفا استفاده کنید. شما که جهت رفع نیاز از این برنامه بهره نمیبرید! برای تست هست و مشکلی نداره
    مرکز ایثار کلافه مون کرده و برای پیگیریتون هم ممنونم
    دلایلش طولانیه٬ نمیشه (مگه فلش گت چشه؟)

آخر فروم باز urumchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

در مورد سرویسهایی ویژه شما مطمئنین که فقط برای ۳ ماهه مشکل هست! چون اگه مشکل باشه دیگه به زمان اکانت که مربوط نمیشه به مرکز مخابراتی مربوطه! اینو میشه دوباره بپرسید چون دلیلشون کمی مسخره هست!!
    كاملا موافقم خيلي مسخره س اگه 3 ماهه ندن ولي 3 ماه به بالا رو بدن !

من چون به کپی رایت احترام می زارم٬ برا همین نمیتونم IDM استفاده کنم
    این ۳۸ رو هم پیگیری می کنم می گم
    حالا اين بار بخاطر دوستان يه شب ازش استفاده كنيد تا ببينيم اين پارس آنلاين ِ يا پارس آفلاين

راستي شماره شونو بده تا منم يه پيگيري بكنم اگه همونطور باشه كه گفتين اساسي حالشونو ميگيرم

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

2236066
    این شماره اندیشه گستر النا هست. تا ساعت ۷:۳۰ انگار دفتر باز هست.
    حالا اين بار بخاطر دوستان يه شب ازش استفاده كنيد تا ببينيم اين پارس آنلاين ِ يا پارس آفلاين
    نمیشه. مگه همین فلش گت چشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •