تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 94 از 96 اولاول ... 448490919293949596 آخرآخر
نمايش نتايج 931 به 940 از 953

نام تاپيک: { سخت افزار } سوالات و اشکال های سخت افزاری ، نرم افزاری لپ تاپ های اپل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

من یه مشکل بزرگ دارم آقا هرکی با این مشکل برخورده کمممکم کنه
    وقتی که روشن میکنم لپ تاپو 1صفحه سیاه میاد 1دقیقه بعد فن لپ تاپ با سرعت بالا شروع میکنه کار کردن و همینجوری میمونه تا دستی خاموش نکنم وضع همینه!یا وقتی standby میکنم صفحه سیاه میمونه و ویندوز بالا نمیاد !
    کسی به همچین مشکلی بر خورده راهی دارین؟
    دمای قطعات سخت افزاریم هم بالاس
    cpu motherbord 60 75
    گرافیک 50-55
    بالا نیست؟؟؟

2. این کاربر از saeid_s2s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه drsoroush's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام دوستان
    درایور ویندوزم نصب نمیشه. یکی دو تا فایل بوت کمپ هم از سایت اپل دانلود کردم ولی وقتی در محیط ویندوز اجراشون میکنم پیغام میده که بوتکمپ شما نیازی به آپدیت نداره! چی کار کنم؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه abolo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

وقتی که روشن میکنم لپ تاپو 1صفحه سیاه میاد 1دقیقه بعد فن لپ تاپ با سرعت بالا شروع میکنه کار کردن و همینجوری میمونه تا دستی خاموش نکنم وضع همینه!یا وقتی standby میکنم صفحه سیاه میمونه و ویندوز بالا نمیاد !
    cpu motherbord 60 75
    گرافیک 50-55
    بالا نیست؟؟؟
    من هم همین مشکل رو دارم،لطفا یک نفر سریع جواب بده.

داره خودمونی میشه <^SIleNT^>'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

تاپیک اشتباه...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

[QUOTE=koumesh;6217209]سلام
    من یک لپ تاپ sony مدل s13dgx دارم که گاهی اوقات در هنگام کار 2 ثانیه هنگ میکند و صدا می دهد کسی می تونه راهنماییم کنه که مشکل از چی می تونه باشه؟

---------- Post added at 02:07 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------
    سلام دوست عریر. این مشکل لب تاب منم هست. اگه امکانش هست با هم در تماس باشیم.ممنون. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه mrt2iran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    TEHRAN-REY

پيش فرض سلام

سلام مشکل از دو چیزه رم و گرافیک با جابجا کردن رم ها مشکل حل میشه و. اما گرافیگ اگه لبتاب داغ باشه که از حرارته و اگه داغ نباشه هنگ کنه مشکل سخت افزاریه باید بره دکتر البته البته ویروس و نصب بازی و برنامه هم باعث چنین دردی میشن !!! ویروس که نداره...!!??

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مشهد مقدس

پيش فرض استفاده از پد خنک کننده

سلام
    توی یک سایتی که چند نکته برای محافظت از لپ تاب گفته بود، توی نظرات یک نفر به اسم مهدی یک موردی گفته بود که می خواستم نظر دوستان رو راجع بهش بدونم

"در مواقعی که سیستم زیادی داغ میکنه (مخصوصا زمان بازی کردن) ، خود سیستم خودبخود خاموش میشه تا اسیبی به لپ تاپ وارد نشه (در واقع مانع سوختن کارت گرافیک یا سی پی یو میشه). حال اگر از یک پد خنک کننده استفاده کنیم باعث میشه تا سنسور مخصوص خاموش شدن درست کار نکنه و در نهایت موجب سوختن کارت گرافیک میشه. این اتفاق برای خودم افتاده."

واقعا همینطوره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

اقا من لنوو g580 دارم داشتم فیلم میدیدم که یک خو قحفه رو همون تیکه از فیلم موند ولی صداش میومد چون اون فیلم رو قبلا دیده بودم می فهمیدم از رو صداش که داره جلو میره خالا هم تصویر تداره اون موقع هم تو شارژ بوده..چی کار کنم

کاربر فعال انجمن سرویس های آنلاین mohammadi_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

سلام
    توی یک سایتی که چند نکته برای محافظت از لپ تاب گفته بود، توی نظرات یک نفر به اسم مهدی یک موردی گفته بود که می خواستم نظر دوستان رو راجع بهش بدونم

"در مواقعی که سیستم زیادی داغ میکنه (مخصوصا زمان بازی کردن) ، خود سیستم خودبخود خاموش میشه تا اسیبی به لپ تاپ وارد نشه (در واقع مانع سوختن کارت گرافیک یا سی پی یو میشه). حال اگر از یک پد خنک کننده استفاده کنیم باعث میشه تا سنسور مخصوص خاموش شدن درست کار نکنه و در نهایت موجب سوختن کارت گرافیک میشه. این اتفاق برای خودم افتاده."

واقعا همینطوره؟
    دوست عزیز سلام
    اصلا حقیقت نداره.
    این جریان در صورتی صادقه که سنسور خنک کننده رو در حایی قرار بدهند که در سنجش تفاوت دما بین گرافیک و هوای داخل قاب لبتاب دچار اخلال و اشتباه بشه,که جزو محالاته!!
    اشکال سوختن جایی دیگع بوده!یا اگر بر اثر گرما بوده خنک کننده خنک کننده نبوده.!ضمنا خاموش شدن درسته اما میشه غیرفعالش کرد

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

داره خودمونی میشه pasha-85's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

cpu motherbord 60 75
    گرافیک 50-55
    بالا نیست؟؟؟
    سوال نامفهومه !! چطور وقتی ویندوز بالا نمیاد شما استند بای میکنی ؟؟!!
    اگر موقعی که لپ تاپو روشن میکنی و صفحه بایوس رو نمیبینی مشکل میتونه از رم باشه .یا مشکل داره و باید تعویضش کنی یا باز کن و اسلات رو تمیز کن

دقیق توضیح بده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •