تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما اين تاپيك چطوره ؟؟

راي دهنده
921. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عاليه خيلي بدردم خورد

490 53.20%
  • خوبه ولي سطحش پايينه

174 18.89%
  • زياد جالب نيست

52 5.65%
  • درپيت ترين تاپيك P30world همينه

205 22.26%
صفحه 938 از 983 اولاول ... 438838888928934935936937938939940941942948 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,371 به 9,380 از 9822

نام تاپيک: تاپيك مخصوص كانتر (همه چيز درباره كانتر)

آخر فروم باز M e i s a m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هــمـدان

پيش فرض

اره ولی بقیه رو یه دکمه خاصی سیو کردن سریع شکلک میزنن
    والا نوشتن یه : D کاری نداره که لازم باشه دکمه براش تعیین کنن البته بعضی ها این کار رو کردن و هی فرت و فرت شکلک ول میدن از خودشون که اسپم هست و شلوغ کننده ی بیخودی!

حالا شما علاقه داری میتوین این کار رو انجام بدی
    تو کنسول بنویس این رو

Bind "DOKMEi K MIkhay Bezari" "say ya har sheklake digei"
    مثلا:
    bind "P" "say :P" vaseye sheklake p ba dokmeye p
    دکمه اضافه میشه به کانفیگت و تا وقتی کاری نکنی بپره همونجا میمونه
    اتفاقا بلاک کردن Command ها بسیار کار خوبی بود و از ورود چیتر ها جلوگیری میشه مثل لن
    بدترین حرکتشونم همون داک بود که من رو دیوونه می کنه
    این که پلیر هاش کمتر بخاطر اینه که تازه اومده و خیلی ها هنوز باهاش مشکل دارن
    وگرنه اکثر مسابقات رسمی داخل UcP برگزار میشه
    عزیز یعنی چی پلیر داشته باشن؟
    سرور های UcP معمولا همیشه داحلش میکس و کمتر خالی هستن
    سرور پایلیک بیشتر طلبه و طرفدار داره که البته ucp رو هم -- کردن و برای اون هم متاسافنه چیت هست ولی خیلی ها میگن sxe بهتره

مثلا در مورد comand ها که میگید بلاک میشه خوبه خیلی راحت یه پلاگین timepass هست که خیای هم معروفه همین کار رو میکنه سبک هم هست خیلی خیلی امکانات دیگه هم داره
    داک رو که واقعا بیخودیه اصلا چه معنی داره داک رو نذاره روی موس بذاری؟ من خودم استفاده میکنم و بدون اون نمیتونم

دیگه چیزی نمیبینم که سر باشه به sxe...

2. این کاربر از M e i s a m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سرور پایلیک بیشتر طلبه و طرفدار داره که البته ucp رو هم -- کردن و برای اون هم متاسافنه چیت هست ولی خیلی ها میگن sxe بهتره

مثلا در مورد comand ها که میگید بلاک میشه خوبه خیلی راحت یه پلاگین timepass هست که خیای هم معروفه همین کار رو میکنه سبک هم هست خیلی خیلی امکانات دیگه هم داره
    داک رو که واقعا بیخودیه اصلا چه معنی داره داک رو نذاره روی موس بذاری؟ من خودم استفاده میکنم و بدون اون نمیتونم

دیگه چیزی نمیبینم که سر باشه به sxe...
    من برای Match باز ها میگم پاپلیکی ها که به بحث ما مربوط نمیشن
    پلاگین هم نمیشه روی UcP نصب کرد عزیز
    داک از مسابقات بین المللی حذف شده ظاهرا و کسایی حق داک کردن رو نداره !
    در مورد اینکه چرا بهتر موارد زیادی هست و از همه مهم تر اون ها به وجود امدن شرایطی مثل شرایط لن !
    یعنی تیر های شما میس نمیره و دقیق به هدف می خوره و لگ خیلی خیلی کمتر توش
    در مورد مزایای اون هم تو گوگل سرچ کنید فرق اساسیش رو بهتون میگه

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هــمـدان

پيش فرض

والا من سرچ کردم و خوندم
    برای لن و مسابقات اره اصلا مخصوص هست

در بعضی چیزا خوبه چون نمیذاره اکثر کدها توش کار کنن sxe هم همین ویژگی رو داره ولی سطح پایین تر و گفتم که میشه ناقصیش رو با پلاگین جبران کرد نه که پلاگین رو روی uxp بزنیم! در ضمن متوجه نشدم سروری که ucp داره نمیشه پلاگین روش نصب کرد؟

داک رو خیلی ها قبول نمیکنن ولی حرفی نیست ولی اینکه بگیم تیرها میس میشه... اگر sxe بهتر نبود تو رای گیری ها بیشترین کاربر رو نمیداشت! بعلاوه که پینگ 20 من تو بازی میشه 30 خب خیلی که نیست فرقش؟ نت ما ضعیفه تو ایران ربطی نداره تاثیرش هم خیلی نیست من مشکل زیادی ندارم
    در مورد بلاک کردن ها هم اره ucp نوشته که بلاک میکنه همه رو ولی مطمئنم مثل Sxe نقاط ضعف هم داره. از نظر -- شدن هم یه بنده خدایی تو یاهو برام فیلم هکش رو گذاشته بود...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

5 کمک

من همه کار کردم با sxe و وایرلس 128 هم می رم وقتی می خوام وارد سرور بشم تو سرور های اسپیکرز وسط لودینگ هنگ می کنه سرور های اسیا بعد از لودینگ وقتی وارد می شه باید ok رو بزنی اون تیکه هنگ می کنه لطفا کمک کنید مشکلم چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

من همه کار کردم با sxe و وایرلس 128 هم می رم وقتی می خوام وارد سرور بشم تو سرور های اسپیکرز وسط لودینگ هنگ می کنه سرور های اسیا بعد از لودینگ وقتی وارد می شه باید ok رو بزنی اون تیکه هنگ می کنه لطفا کمک کنید مشکلم چیه؟
    احتمالا باید مشکل از کانترتون باشه که برای انلاین مناسب نباشه
    اگر کانترتون پروتکل 48 که باید بگم اگه روی سرور ها کلیک کنید در اکثر مواقع هنگ می کنه !
    SxE هم احرین نسخش رو دارید دیگه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

والا من سرچ کردم و خوندم
    برای لن و مسابقات اره اصلا مخصوص هست

در بعضی چیزا خوبه چون نمیذاره اکثر کدها توش کار کنن sxe هم همین ویژگی رو داره ولی سطح پایین تر و گفتم که میشه ناقصیش رو با پلاگین جبران کرد نه که پلاگین رو روی uxp بزنیم! در ضمن متوجه نشدم سروری که ucp داره نمیشه پلاگین روش نصب کرد؟

داک رو خیلی ها قبول نمیکنن ولی حرفی نیست ولی اینکه بگیم تیرها میس میشه... اگر sxe بهتر نبود تو رای گیری ها بیشترین کاربر رو نمیداشت! بعلاوه که پینگ 20 من تو بازی میشه 30 خب خیلی که نیست فرقش؟ نت ما ضعیفه تو ایران ربطی نداره تاثیرش هم خیلی نیست من مشکل زیادی ندارم
    در مورد بلاک کردن ها هم اره ucp نوشته که بلاک میکنه همه رو ولی مطمئنم مثل Sxe نقاط ضعف هم داره. از نظر -- شدن هم یه بنده خدایی تو یاهو برام فیلم هکش رو گذاشته بود...
    نه عزیز
    هر بار که شما بخوای وارد UcP بشی اطلاعات خودش رو با سرور چک می کنه و کوچک ترین تغییر در کد ها رو تشخیص میده !
    بازم که میگید رای گیری ! عزیز شما فکر می کنی تعداد Match باز ها از پابلیکی ها بیشتره؟ خب معلومه کسی که اصلا نمیدونه UcP چیه میره به SxE رای میده !
    شما خودت بیا شوتینگش رو تست کن متوجه تفاوتش میشی حتما
    والا ما که تو اون خیلی کم لگ میشیم
    اون -- شدناش و چیت هاشم اگه دوستتون داره معرفی کنید مشتری دارم 100 میخره چون فعلا همچین چیزی وجود نداره !
    داک هم شاید با یه سری از گیمر ها اومدیم و یه ایمیل زدیم شاید تصحیح کردن
    چون در مسابقات جهانی هم داک ممنوع نیست !

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هــمـدان

پيش فرض

تصحیح کردن داک فکر نکنم موردی باشه من خودم سرور میزنم با sxe که تنظیمات داره میشه راحت اوکی کرد حالا گفتم از این بگذریم بحث من سر اینه که اگر ucp بهتر هست چرا تو دنـــــیـــــا sxe بیشترین کاربر رو داره؟ شما داری تو ایران رو میگی که پاب بیشتر از مچ ـه که خب حرفی نیست

من کامل قانع نشدم بلخره خیلی ها هستن که جدای از کانتر بازی دولاپر هم هستن و به فکر پیشرفتن چرا تا حالا به فکر نیفتادن از sxe برن به ucp ؟؟

فکر میکنم مطالب خیلی بیشتری باشه
    از این که شما میگی "شوتینگ بهتره" که خب ثابت شده هست که sxe پینگ و لتنسی و همه چیز رو به هم میریزه...

بعلاوه من خودم الانم با پروتکل 48 میرم انلاین مشکل ندارم البته این هنگ کردنه تک و توک هست که اون هم میگن از sxe ـه
    البته یه 47 هم دارم ولی درب و داغونه اصلا دیگه بازشم نمیکنم وقتی نسخه بهتر و جدیدترش هست

شما آیدی یاهو من رو اد کن meysam.fantasy یه صحبتی با هم بکنیم شاید اگر واقعا بهتر هست بزنیم کلا بریم روی ucp و همه سرور ها رو تغییر بدیم چون به عنوان کسی که 4 سال میشه که فقط انلاین بازی میکنم میگم چیتینگ نابود کرده کانتر ایران رو دیگه اصلا ادم میلش نمیکشه به کانتر دست بزنه ادمین و بزرگ و کوچیک همه چیتر و آیمر و فری باز و والر و cfg ---- و....

اگر واقعا ! واقعــــــــا نشه روی Ucp هـــــــیـــــــچ تقلبی کرد از این چندتایی که اسم بردم بخصوص من حتما کاری میکنم که همه بریم روی UCP حتی اگر نصف Sxe هم بهتر باشه من راضی ام بخدا ! ولی اون مطلبی که گفتم رو کامل یادمه یه بنده خدایی لینک گذاشته بود از -- شدن ucp حالا لازم نیست شما ادم بیاری که چیت بخره بحث سر اینه که یه کاری بکنیم کانتر ایران یکم از این بی صاحابی در بیاد

آپدیت:
    شما این لینک گوگل رو نگاه کن:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگر -- نمیشه چرا اینقدر تو گوگل جستجو شده و این همه لینک که وال -- گذاشتن چیه؟؟ البته کلمه ی ha-ck توسط فروم حذف شده شما تو لینک خودت اصلاحش کن

منتظر شما هستم
    Last edited by M e i s a m; 30-05-2013 at 13:29.

داره خودمونی میشه shahryar.k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام دوستانیه سوالی داشتم در مورد اینکه چطوری باید یک کامپیوتر و یک لپ تاپ رو شبکه کنم و بعد یه سرور راه بندازم و کانتر بازی کنم.این هم بگم که کامپیوتر به یک مودم وصله که مودم هم وایرلس داره حالا چطور باید اینکارو بکنم.البته یک بار تونستم با برنامه اچ ال دی اس یک سرور شبکه راه بندازم اما کامپیوتر دیگه نمیتونست وارد سرور بشه.لطفا اگه اطلاعی دارید کمک کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام کسی رمزی داره که sxe بهش گیر نده خیلی نیاز دارم :(

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هــمـدان

پيش فرض

سلام کسی رمزی داره که sxe بهش گیر نده خیلی نیاز دارم :(
    چیزی وجود نداره
    کانتر رمز نداره شما هم اصلا دنبال این موارد و موضوعات و امثالهم نباش...
    سلام دوستانیه سوالی داشتم در مورد اینکه چطوری باید یک کامپیوتر و یک لپ تاپ رو شبکه کنم و بعد یه سرور راه بندازم و کانتر بازی کنم.این هم بگم که کامپیوتر به یک مودم وصله که مودم هم وایرلس داره حالا چطور باید اینکارو بکنم.البته یک بار تونستم با برنامه اچ ال دی اس یک سرور شبکه راه بندازم اما کامپیوتر دیگه نمیتونست وارد سرور بشه.لطفا اگه اطلاعی دارید کمک کنید
    با هم شبکه کنید سیستم ها رو تو یکی برید تو بازی سرور بسازید (همون new game خودمون) تو اون یکی تو قسمت سروریاب تو تب LAN سرور دیگه رو میبینید جوین بشید. کانتر از خودش هیچی نداره فقط مسئله کاملا شبکه شدن و قابل دسترسی بودن سیستم های شماست. تو فروم اموزش شبکه کردن و انواع مختلفش هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •