تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 936 از 1137 اولاول ... 4368368869269329339349359369379389399409469861036 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,351 به 9,360 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

اگه نباشه جاش خالی می مونه POUYOL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

دوستان حالا در کل واسه من که هندسه پایم زیاد خوب نیس چه کتابی خوبه که هم از پایه درس داده باشه هم در حد کنکور باشه؟؟؟؟؟

نظر من رو میخواهی : نشر دریافت. با این کتاب هم برای کنکور خونده ای و هم دروقتت صرفه جویی کرده ای . ولی تست های کنکورهای اخیر رو بررسی کن.

امیدوارم جواب بده.برای من که داد.

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

برای شیمی پایه من شیمی 2 و شیمی 3 مبتکران را دارم . برای پیش شیمی مبتکران خوبه ؟
    سلام میشه چند تا کتاب خوب برای موارد زیر معرفی کنید ؟ (رشتم تجربیه)
    1. معنی لغت ادبیات فارسی
    2. قرابت معنی ادبیات فارسی
    3. املا ادبیات فارسی
    4. آرایه های ادبیات فارسی
    5. کتاب فیزیک خوب برای پایه و پیش (به غیر از گاج و گتاب های خیلی سبز)
    6. کتاب ریاضیات تجربی
    7. کتاب عربی تست !!! (به غیر از گاج) نمی دونم اون کتاب خیلی سبز (که عکس صفحه کلید روشه ) خوبه یا نه !؟

ممنون که راهنمایی کنید >> سطح کتاب هارو بالا در نظر بگیرید <<

1-خیلی سبز خیلی خوبه (از سری کتابهای هفت خوان) ولی فقط تستای کنکور رو نداره (که البته برای این مبحث زیاد حساس نیست از اول تست بزنی وبعد هم تستای کنکور رو میشه زد ) ولی از لحاظ اموزش خیلی خوبه چون لغات شبیه به هم رو در کنار هم اورده و درس به درس رفته جلو.

2-نشر دریافت -دکتر هامون سبطی ،بهترین کتاب دکتر سبطی همینه به نظر من.این کتاب عالیه.

3-خیلی سبز (هفت خوان) - نشر الگو.از هامون سبطی هم خوبه ولی 100 درصد نه.

4 - برای اموزش روون و ساده رمزینه ،برای اموزش مختصر و بانک تست نشر الگو ،و برای یه سری ریزه کاری ها و اموزش جلد اول همایش نشردریافت از دکتر سبطی. نظر من : نشرالگو.

5-غیر از گاج و خیلی سبز فکر کنم نشر الگو گزینه بدی نباشه.البته برای اموزش فار خوبه . اندیشه سازان هم اگه گیر بیاری ،کتابای قوی ای هستند.ولی به نظر من گاج بگیر.

6-گاج خوبه ولی ریاضی خیلی سبز برای سطح و درصد بالاتر خوبه.ریاضی خیلی سبز عالیه.رتبه 3 تجربی میگفت بهترین کتاب کنکوری که خوندم ریاضی خیلی سبز بود.

7-همون عربی خیلی سبز که صفحه کلید روشه.
    Last edited by POUYOL; 09-09-2012 at 20:28.

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

سلام عزيزان

بچه ها براي رياضيات پايه چه كتابي پيشنهاد مي ديد ؟ مي خوام آموزش كامل باشه.

چند نفر كتاب ماشاالله رضوي رياضي پايه از انتشارات راه علم پيشنهاد دادن و گفتن سخت گير مياد ، اينو مي تونم پيدا كنم از نظرتون ؟

بعد كتاب رياضي پايه استاد منتظري چطوره ؟

من رشتمم تجربيه.

مرسي

دوستان کسی کتاب ریاضیات پایه عالی ای سراغ داره؟

به نظر من کتاب اقای عباس مرادی با طعم گیلاس انتشارات کوله پشتی کتاب با کیفیت و معروفیه برای این بخش.

اگه سریع بخواهی روی تستای کنکور مسلط بشی ،ریاضیات پایه ابی قلم چی رو بگیر برای ریاضی پایه.چون سوالات ریاضی پایه حتی مثلثات نیاز به فرمول های فرعی نداری و اکثر سوالات کنکور این بخش سوالات نسبتا ساده و کلیشه ای هستند.

تو کتابفروشی باز یه نگاهی بنداز. نظر من رو بخواهی : ابی قلم چی بگیرکه به دردت جمع بندیت هم بخوره.البته باید رو بخشهایی کار کنی که سوالات کنکور ازش میاد مثل مثلثات ،لگاریتم ،دنباله و ....مثلا اون بخش های اولش زیاد به درد سراسری نمیخورن.
    Last edited by POUYOL; 09-09-2012 at 20:24.

4. این کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

دوستان کسی خبر داره واسه دین و زندگی جدید کتاب تست اومده یا کی میاد؟
    به نظر من بهترین کتاب برای دین وزندگی کتاب جامع گاجه. کامل و عالیه این کتاب کاملا منطبق با سوالات کنکوره.

مثلا اگر ایه ای در کنکور یک سال مطرح شد و مفهومش روزی طلبی عنوان شده بود ،گاج هم در بخش اموزشش این ایه رو با همین مفهوم عنوان کرده.(بدون هیچ معادلی)

خط به خط کتاب درسی رو اورده و اندیشه و تحیقیق ،و بخش های کتب درسی کاملا بررسی شده اند و روی یه سری لغات هم تمرکز میکنه و هایلایتشون کرده.مثلا در بخش اموزش دین وزندگی 2 این جور متنی اورده :"هر موجودی خود را وابسته به خالقی می یابد که ...".وقتی یکی اینو میبینه میگه چرا "می یابد" هایلایت شده! ولی وقتی شما سوال دینی هنر 87 رو میبینی که بخشی از تست این جوریه : هر موجودی خود را وابسته به خالقی ... 1)می داند 2)می یابد " میفهمی که چرا مولفان گاج این کلمه رو bold کرده اند! کلا برای کنکورهای ازمایشی و کنکور به نظر من این کتاب چیزی کم نگذاشته.

یه ایه داریم در پیش دانشگاهی که بعضی میگن این بیانگر توحید ذاتیه و بعضی معلم ها هم میگن این توحید افعالیه. ولی در این کتاب با ذکر همین موضوع میگه با توجه به تستای سنجش این ایه بیانگر توحید افعالیه.منظورم اینه که این کتاب کاملا با تستای کنکور هماهنگه. .پیام های هر ایه رو هم اورده.پیام هایی که در کنکور از اون ایه رو اورده و بعد هم گاج در صورت لزوم بهشون اضافه کرده .

انتشارات گاج برای این کتاب دی وی دی هم تهیه کرده که به صورت رایگان میتونید تهیه کنید . نیاز نیست که با کتابش بگیرید.

کتاب جدید گاج متناسب با کتاب درسی جدیده:

Last edited by POUYOL; 10-09-2012 at 11:19.

6. 4 کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Haj_Amoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    پادشاهی قدسی اخوت برحق

پيش فرض

شیمی پیش گاج سفید چطور کتابیه؟
    همین‎طور آبی کانون برای فیزیک پایه؟
    همچنین جزوه‎های گزینه دو برا هندسه پایه و امار؟

با تشکر!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

من رشته ریاضیم
    واسه کتابای ریاضی پایه چه کتابی رو پیشنهاد میدین که کنکور رو بالای 60 بزنم؟؟
    مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

من رشته ریاضیم
    واسه کتابای ریاضی پایه چه کتابی رو پیشنهاد میدین که کنکور رو بالای 60 بزنم؟؟
    مرسی
    به نظر من رمزینه دیفرانسیل عالیه
    راستی هر کی که بچه تهران بگه 5شنبه ها کلاس کنکوری هدف فیزیک برگزار میشه .کسی میتونه یگه مهندس عرب شاهی کجاها تدریس میکنن زمان هم یه تحقیق بکنید ممنون میشم اخه من بچه اهوازم میخوام بیام تهران برا فیزیک

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

رمزينه حساب ديفرانسيل و انتگرالش مطالب اضافي زياد داره و براي من مفيد نبود!نشر الگو فوق العادس انديشه فائق همچنين ولي در كل نشر الگو البته الان كتاب تستي داره مهر اموزشيش هم مياد خيلي كتاباي به درد بخورتر از رمزينه هم هست خواسته تقليدي از بهمن بازرگاني كرده باشه!منتهي اون شخصيتها تنها ابهاماي مولف رو بر طرف ميكنه اصلا مناسب دانش اموز بي علاقه و علاقمند نيست!

11. این کاربر از نادر1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام به همه ، می خوام چندتا کتاب خوب معرفی کنم که واقعا امتحانشونا پس دادن (تایید شده توسط خیلی از داوطلب های کنکور سال 91 که رتبشون خوب شده + معلم های مطرح کنکور !)
    شیمی : سال دوم : شیمی مبتکران / سال سوم : مبتکران یا خیلی سبز / پیش : مبتکران یا خیلی سبز/
    ریاضی تجربی : خیلی سبز / مهروماه
    زیست : خیلی سبز / همگامان / بانک تست تخته سیاه <<<به نظر خودم 8000 گاج هم خوبه>>>
    1. ژنتیک : تخته سیاه
    فیزیک : الگو / خیلی سبز / گاج
    دین و زندگی : گاج
    عربی : مبتکران + گاج + درک مطلب گاج + لغات مهروماه
    زبان عمومی: درک مطلب به زبان ساده از شهاب اناری / جامع کنکور خیلی سبز یا زبان جامع کنکور مبتکران

13. این کاربر از Kingarr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر من رمزینه دیفرانسیل عالیه
    راستی هر کی که بچه تهران بگه 5شنبه ها کلاس کنکوری هدف فیزیک برگزار میشه .کسی میتونه یگه مهندس عرب شاهی کجاها تدریس میکنن زمان هم یه تحقیق بکنید ممنون میشم اخه من بچه اهوازم میخوام بیام تهران برا فیزیک
    من خونمون ستارخانه فك كنم تويه جلال آل احمد (نرسيده به پل گيشا )اسمه اين آقا رو يكي از تابلو ها بود....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •