تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 93 از 102 اولاول ... 4383899091929394959697 ... آخرآخر
نمايش نتايج 921 به 930 از 1011

نام تاپيک: تاپيك طرفداران Philips

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام برادر شیفو عزیز

بخدا من ایرانی هستم و دارم ایرانی حرف میزنم نمیدونم چطور میحرفم متوجه منظور من نمیشید خیلی روشن دارم حرف میزنم به قول برادر زاده من که کسی دروغ بزرگی میگه میگه طرف ضرب در6کرده حرفاشو الان شما شدید درتوصیف حرفهای من

همه برند ها محترم هستن سونی ال جی سامسونگ همشون مدلهای خوب وبد دارن من هیچوقت نگفتم خدا از اسمون فیلیپس رو نازل کرده بنده دارم ماهی چند میلیون پول اجاره فروشگاهم رو میدم نیازی به خرید شما دوستان ندارم چون بیشتر فروش
    ما عمده و به فروشگاه های بزرگ تهران تبریز و شماله واقعا نمیدونم درجواب حرف شما چی بگم من میگم بیشتر برند ها امروزه از پول برندشون واسمشون نون میخورن سامسونگ مدلهای عالی داره همچنین سونی وسری UBوUFال جی که فوقالعاده

هستن.اینجا تایپینک فیلیپسه پس باید حق داد از فیلیپس بیشتر تعریف بشه البته اونم به شکل درستش باورکنید من تو فروشگاه همه برند هارو دارم ولی مشتری تا نیاد خودش از ته دل راضی نباشه برای مدلی که میخواد وقانع نشه من چیزی بهش نمیفروشم بارها شده مشتری اومده توضیح دادم قانع نشد رفت تلویزیون خرید ازهمین بانه خیلی بیشتر از قیمت من شماره منو داشت بهم زنگ زد وابراز پشیمونی میکرد.بنده استاد شیفو عزیز علامه دهر نیستم یکی هستم مثل شما کمی اطلاعات

دارم دوست دارم همه شما ها از اطلاعات من استفاده کنن خدارو شاهد میگیرم قصد من فروش اجناسم نیست شما یه روز دم فروشگاهم باشید بهتون ثابت میشه نیازی به تک فروشی ندارم

درپایان باز منو ببخشید اگر کلامی گفتم که شما وبرادر مهرداد ناراحت شدین

من در خدمت شما هستم یا حق

2. این کاربر از نادری123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال استاد شیفو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام برادر شیفو عزیز

بخدا من ایرانی هستم و دارم ایرانی حرف میزنم نمیدونم چطور میحرفم متوجه منظور من نمیشید خیلی روشن دارم حرف میزنم به قول برادر زاده من که کسی دروغ بزرگی میگه میگه طرف ضرب در6کرده حرفاشو الان شما شدید درتوصیف حرفهای من

همه برند ها محترم هستن سونی ال جی سامسونگ همشون مدلهای خوب وبد دارن من هیچوقت نگفتم خدا از اسمون فیلیپس رو نازل کرده بنده دارم ماهی چند میلیون پول اجاره فروشگاهم رو میدم نیازی به خرید شما دوستان ندارم چون بیشتر فروش
    ما عمده و به فروشگاه های بزرگ تهران تبریز و شماله واقعا نمیدونم درجواب حرف شما چی بگم من میگم بیشتر برند ها امروزه از پول برندشون واسمشون نون میخورن سامسونگ مدلهای عالی داره همچنین سونی وسری UBوUFال جی که فوقالعاده

هستن.اینجا تایپینک فیلیپسه پس باید حق داد از فیلیپس بیشتر تعریف بشه البته اونم به شکل درستش باورکنید من تو فروشگاه همه برند هارو دارم ولی مشتری تا نیاد خودش از ته دل راضی نباشه برای مدلی که میخواد وقانع نشه من چیزی بهش نمیفروشم بارها شده مشتری اومده توضیح دادم قانع نشد رفت تلویزیون خرید ازهمین بانه خیلی بیشتر از قیمت من شماره منو داشت بهم زنگ زد وابراز پشیمونی میکرد.بنده استاد شیفو عزیز علامه دهر نیستم یکی هستم مثل شما کمی اطلاعات

دارم دوست دارم همه شما ها از اطلاعات من استفاده کنن خدارو شاهد میگیرم قصد من فروش اجناسم نیست شما یه روز دم فروشگاهم باشید بهتون ثابت میشه نیازی به تک فروشی ندارم

درپایان باز منو ببخشید اگر کلامی گفتم که شما وبرادر مهرداد ناراحت شدین

من در خدمت شما هستم یا حق
    سلام

ما هم نمیگیم فیلیپس بده ، اتفاقا مدل هایی داره که در قیمت یکسان کیفیت بسیار بهتری رو از رقبا دارند .

منظور من پست های قبلی شما بود که گفتید فیلیپس از سونی و سامسونگ و ال جی بهتر هست .

اگه باعث ناراحتی تون شدم معذرت میخوام .

4. 2 کاربر از استاد شیفو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

برادرشیفو عزیز سلام ادمی هستم که اهل ناراحتی نیستم

منظورمنم از پست های قبلیم مدلهای خاص ازفیلیپسه که مقایسه کردم با ال جی وسامسونگ وگرنه با کلیات برند من کاری ندارم

اطلاعات بروزی دارم دوست دارم که همه از اطلاعات من استفاده بکنن

درمورد حرف اقا مهرداد که میگه من وارد این سایت وتایپینگ شدم خودم رو ادم عادی و خریدارجا زدم ببینم اطلاعات گروه در چه حدی هست وگرنه قصد بی احترامی به کسی رو نداشتم دوست مون اقا مهرداد که ستاره های زیادی داره از حرف و منظور

من بدشون اومد بنده نیت بدی نداشتم همین اگه بتونم اطلاعاتی بدم بهتون خوشحال میشم

درپناه حق باشید

6. این کاربر از نادری123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام به همه بچه ها

اگر کسی مدلی از فیلیپس رو میشناسه که کیفیت تصویر خیلی خوب داشته باشه و مشکل خاصی نداشته باشه رو معرفی کنه ممنون میشم. 55 اینچ قیمت از حدود 4 تا 8 البته درسته بازه زیاده ولی مهم نیست اگر واقعا بیارزه میگیرم البته قیمت مناسب با کیفیت تصویر خوب رو ترجیح میدم

در حال حاضر تی وی های چینی فیلیپس و کشورهای درجه 2 3 اروپایی زیاد شده. هلندش که تو ایران نیست ولی میخوام مجارستان باشه.

چند مدل تو تهران دیدم بنظرم اومد مدلهای قدیمیش سری 9 تصویرشون بهتر بود حتی 9109 جدید رو که 4k هم هست دیدم مثل 9704 قدیمی به چشم نیومد جالبه که همون دموی قدیمی رو پخش میکرد و دموی 4k هم نبود خب به هر حال در حال حاضر هم محتوای 4k زیادی وجود نداره و اکثرا FullHD رو استفاده میکنیم

آقای نادری عزیز هم که هر چی مزاحمشون شدم و زحمت پاسخ دادن رو کشیدن ولی مدلی معرفی نکردن البته نمیدونم پی ام آخری رو دیدن یا نه

خیلی دوست داشتم میشد مدلهای سونی رو با فیلیپس مقایسه کرد مثلا sony X8504 رو با همین philips 9109

ممنون از همگی
    Last edited by m.shahi; 07-10-2015 at 11:05.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام به همه بچه ها

اگر کسی مدلی از فیلیپس رو میشناسه که کیفیت تصویر خیلی خوب داشته باشه و مشکل خاصی نداشته باشه رو معرفی کنه ممنون میشم. 55 اینچ قیمت از حدود 4 تا 8 البته درسته بازه زیاده ولی مهم نیست اگر واقعا بیارزه میگیرم البته قیمت مناسب با کیفیت تصویر خوب رو ترجیح میدم

در حال حاضر تی وی های چینی فیلیپس و کشورهای درجه 2 3 اروپایی زیاد شده. هلندش که تو ایران نیست ولی میخوام مجارستان باشه.

چند مدل تو تهران دیدم بنظرم اومد مدلهای قدیمیش سری 9 تصویرشون بهتر بود حتی 9109 جدید رو که 4k هم هست دیدم مثل 9704 قدیمی به چشم نیومد جالبه که همون دموی قدیمی رو پخش میکرد و دموی 4k هم نبود خب به هر حال در حال حاضر هم محتوای 4k زیادی وجود نداره و اکثرا FullHD رو استفاده میکنیم

آقای نادری عزیز هم که هر چی مزاحمشون شدم و زحمت پاسخ دادن رو کشیدن ولی مدلی معرفی نکردن البته نمیدونم پی ام آخری رو دیدن یا نه

خیلی دوست داشتم میشد مدلهای سونی رو با فیلیپس مقایسه کرد مثلا sony X8504 رو با همین philips 9109

ممنون از همگی
    یه تاپیک طرفداران فیلیپس هست اونم کاملا خلوت. کسی هم که جوابی نمیده فکر کنم با این اوصاف و نداشتن نمایندگی و گارانتی و ... کلا باید قید فیلیپس رو زد نمیدونم بانه ایها چرا اینو وارد میکنن. ولی واقعا حیف این برند خوب البته نمیدونم نارضایتی از تی وی هاش هست یا جدیدا وارد کنندها تی وی های نا مناسب پخش کردن یا اینکه کیفیتاشون بد شده ....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    دوستان پست های قبلی رو بخونن میتونن اطلاعات خوبی بگیرن همه توضیحان در مورد تی وی فیلیپس ومدلهاش داده شده

باز هم سوالی بود من درخدمت هستم

ببخشید چند وقتی نبودم کشور دوست وبرادر چین بودم

10. این کاربر از نادری123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام
    دوستان فيليپس ٤٧مدل ٦٥٨٩/١٢ دارم اين تي وي حدوده ٢ماهه نا مشخص ري استارت ميشه اونم نه هميشه ممكن ٤٨ساعت نشه اما تو ١روز چند باري اين اتفاق بيوفته هر كي يه چيزي ميگه
    گفتن ويروسه!!!يكي گفت پاوره خلاصه موندم خواهش ميكنم اگه كسي از دوستان به اين مشكل برخورده راهنماييم كنه ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام خدمت شما دوست عزیز
    یه سوالی داشتم در صورت امکان میخاستم راهنمایی کنید
    یه تلویزیون فیلیپس مدل 49pux7908 از بانه خریدم از کیفیت تصویرش خیلی راضیم ولی 2 تا مشکل داره که اذیت میکنه
    اولین مشکلم اینه که که صدای کانالهای HD قطع و اون اقایی که برای وصل کردن تلویزیون از طرف شرکتی که گارانتی کرده بود هم همینو بمن گفت که صدای کانالای HD قطع هستش اولش جدی نگرفتم چون فکر کردم فقط کانال اچ دی که بصورت ازمایشی پخش میشه قطع ولی حالا متوجه شدم صدای کل کانالای اچ دی قطع هستش.
    خاستم خودم اپدیت کنم راستش ترسیدم خراب بشه نمیدونم چکار کنم اگر شما میدونید چجوری میشه این مشکل رو حل کرد لطفا منو راهنمایی کنید.
    دومین مشکلم مربوط میشه به تعویض کانالها که خیلی کند انجام میشه میخاستم بونم که قابل حل هست یا نه جالبه که همون اقا هم گفت که این تاخیر از عیوب این تلویزیونه.
    مرسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اگر دیوایس را از طریق منوی خودش آپدیت کنیدِ مشکلی پیش نمی‌یاد.
    می‌شه مدل تلوزیونتون را بگید؟

سلام خدمت شما دوست عزیز
    یه سوالی داشتم در صورت امکان میخاستم راهنمایی کنید
    یه تلویزیون فیلیپس مدل 49pux7908 از بانه خریدم از کیفیت تصویرش خیلی راضیم ولی 2 تا مشکل داره که اذیت میکنه
    اولین مشکلم اینه که که صدای کانالهای HD قطع و اون اقایی که برای وصل کردن تلویزیون از طرف شرکتی که گارانتی کرده بود هم همینو بمن گفت که صدای کانالای HD قطع هستش اولش جدی نگرفتم چون فکر کردم فقط کانال اچ دی که بصورت ازمایشی پخش میشه قطع ولی حالا متوجه شدم صدای کل کانالای اچ دی قطع هستش.
    خاستم خودم اپدیت کنم راستش ترسیدم خراب بشه نمیدونم چکار کنم اگر شما میدونید چجوری میشه این مشکل رو حل کرد لطفا منو راهنمایی کنید.
    دومین مشکلم مربوط میشه به تعویض کانالها که خیلی کند انجام میشه میخاستم بونم که قابل حل هست یا نه جالبه که همون اقا هم گفت که این تاخیر از عیوب این تلویزیونه.
    مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام دوست عزیز مدل تلویزونو که نوشته بودم-49PUX7908

15. این کاربر از amirmelli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •