تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 93 از 1049 اولاول ... 4383899091929394959697103143193593 ... آخرآخر
نمايش نتايج 921 به 930 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

اگه نباشه جاش خالی می مونه dada_zebel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

از همه دوستان دوباره به خاطر لطفشون تشکر میکنم ضمنا از آقای yaghini هم خواهش میکنم اگه ممکنه یه ریویو از دستگاه و باندهاشون برامون بذارن .مخصوصا اون سیستم bi-amp رو چطور دیدید . من اونطور که تو manual خوندم تفاوت مخصوصا تو موسیقی مشهوده . خیلی ممنون و منتظرم.

2. این کاربر از dada_zebel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

فکر کنم مدل DVR-LX70 باید باشه.چون به نظرم فقط همین مدل توی ایران هستش.

آقاي رايان...من به نمايندگي زنگ زدم و پرسيدم...ظاهراً DVR-560 هستش كه قيمتش هم حدود 450 تومان است.

كسي از دوستان اطلاعاتي در مورد اين ركوردر داره؟ امكانات مربوط به پلير اين ركوردر در مقايسه با پلير RS70 چطوره؟

روش ديگري غير از خريد يك ركوردر براي ضبط برنامه هاي ماهواره و تلويزيون (با قابليت دادن برنامه جهت ضبط) وجود نداره؟

4. این کاربر از masharif بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با سلام من دیروز یه w5500 سونی گرفتم آقا چشمتون روز بعد نبینه! power Amp که زدم به برق اصلا روشن نشد و تا همین الان هم دستم به هیچ جایی بند نیست، زنگ میزنم گارانتی میگن زنگ بزدن به فروشگاهی که خریدی زنگ میزنم فروشگاه میگن زنگ بزن گارانتی، خلاصه اینم از 800 تومان پول ما که رفت رو هوا

داره خودمونی میشه 2.5.8.14.1.13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض RS30 Review

خوب همون طور که قول داده بودم میخوام یه Review کوچولو از RS30 بزارم واستون :
    اول اینکه حمل و نقلش اصلا کار آسونی نبود و من که اصفهان بودم مجبور شدم باندها و ساب رو (باند ها یه جعبه اندازه LCD داره و وزنش 31.5 کیلو,ساب هم 17.5 کیلو) باربری بده برام بیارن که 15 تومان هزینش شد.با ماشین نمیشه بیارین مگه با باربند که به دردسرش نمیارزه.
    موقع باز کردن حدود 1ساعت طول کشید.همه چی تکمیل هست و چیزی کم نداره فقط همون موقع خرید آقای محمدی بهتون میگه که باید که کابل Coaxial (از دی وی دی پلیر به آمپ) بگیری که خودش یه مدل داشت و من 29.5 خریدم اما کابلش فوق العاده است.دفترچه های راهنما هم کامل بخونید.بخوبی توضیح داده.
    در نگاه اول واقعا لذت میبری از خریدی که انجام دادی و کیفیت و جنس هر کدام قسمت ها واقعا راضیت میکنه.شما به سه پریز برق احتیاج دارید (آمپ و دی وی دی و ُاب) وقتی که ساب رو از جعبه در آوردم کف کردم.خیلی خفن بود خیلی باش حال کردم.و جالبتر این بود که یک سری تنظیمات پشت ساب بود.اول دکمه Off/On , بعد پیچ Volume , زیرش یه پیچ دیگه که روش نوشته بود 100 و 200 اهم (فکر کنم) که نمیدونستم مال چی بود و بهش دست نزدم خودش روی 200 بود انگار.دو تا دکمه دیگه هم بود که یادم نیست اسمشو که حالت Off/On بود (من سیستمو فعلا جمع کردم وگرنه میرفتم میدیدم.غیر از ورودی که داشت یک خروجه هم داشت که نمیدونم مال چی بود.خلاصه خیلی شاخ بود ساب.
    همه رو وصل کردمو USB رو زدم توش.سرعتش بد نبود.اولین آهنگ رو Play کردم.صدا خیلی کم بود.یواش یواش زیادش کردم.صداش خیلی زنده بود.انگار داشتن همون جا اهنگو اجرا میکردن.تفکیک صدا واقعا فوق العاده بود.اما دیدم بیسش اون جوری که فکر میکردم نیست.یه لحظه نگاه کردم دیدم ساب خاموشه رفتم روشنش کردم و Volume رو یه مقدار آوردم بالا.وقتی که ساب روشن شد تازه فهمیدم جه خبره.وای صداش واقعا فوق العاده و لذت بخشه.همه نوع آهنگی باش گوش دادم که در تمامی آهنگ ها سربلند اومد بیرون.کنترشو که میبینی گیج میشی چون خیلی دکمه داره.Volume رو تا 60 بیشتر جرات نکردم ببرم بالا.با اینکه توی یک فضای 100 متری بودم (پذیرایی) اما واقعا صدا بلند بود و با کیفیت.اما داستان از اونجا جالب شد که دکمه Todoroki روی کنترل داشت چشمک میزد.دکمه رو فشار دادم.وقتی که رفت توی حالت Todoroki تازه انگار صدای بیس و قدرتش معلوم شد.تمام خونه داشت میلرزید.اما بدون کوچکترین افت.Todoroki دو مدل داشت که یکی ضعیف تر و اون یکی قوی تر بود.آمپ به تو Option های زیادی میده برای تنظیم صدا.
    اولش دوتا اسپیکر های بالا که صدایی نمیده (البته میده اما خیلی کم چون Reflex هست) یه ذره حالمو گرفت اما چون تست کرده بودم و تفاوتی با RS70 توی صدا نداشت برام مهم نبود.باند های عقب هم بدون پایه هست و چیدنش دردسر ساز که میشه با 60 تومان هزینه به بهترین نحو مشکلشو حل کرد با پایه هایی که خود نمایندگی داشت.در کل شاید تنها ایرادش همین باند های عقب و صدای اسپیکر بالایی میتونه باشه از نظر من.
    دیگه چیزی یادم نمیاد اگه بازم چیزی بود اضافه می کنم.
    اما یه پیشنهاد به دوستانی که در خرید RS30 و RS70 مردد هستند بدم و اونم اینه که بیخودی 260 تومان پولتونو ندین برای RS70 چون عملا هیچ تفاوتی با هم ندارند (نظر شخصی) و بجای اون هزینه همون RS30 بگیرین با یه HD Media Player خوب لذتشو ببیرن.این کار بهترین کاره.پایه برای باندهای عقبم بخرین بازم پولش به RS70 نمیرسه.تازه میشه 650+165+60=875 تازه 5 تومان ارزونتر.این همین کاریه که من کردم و مطمئن باشین بهترین کاره و پشیمون نمیشین.

7. 10 کاربر از 2.5.8.14.1.13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

این هم یک سینمای خانگی بلوری جدید از فیلیپس

5.1 Home theater

Blu-ray Disc playback

این هم از مشخصاتش :

Picture/Display

D/A converter: 12 bit / 150MHz Picture enhancement: High Def (720p, 1080i, 1080p), Progressive scan, Video upscaling
    Sound

Output power (RMS): 4x125W, 2x250W Total Power (RMS): 1000 W D/A converter: 24 bit, 192 kHz Frequency response: 180-14000 Hz Signal to noise ratio: >65 dB Sound System: DTS, Dolby Digital, Dolby Prologic II, Stereo Sound Enhancement: Class "D" Digital Amplifier, Night Mode Equalizer settings: Rock, Action, Classic, Concert, Drama, Lounge, Gaming, Sports
    Video Playback

Compression formats: DivX Ultra, MPEG1, MPEG2, WMV, AVCHD, avi, MKV, MPEG4, XviD, DivX 3.11, DivX 4.x, DivX 5.x, DivX 6.0, H.264, VC-1, WMV 9 Playback Media: DVD-Video, CD-R/CD-RW, DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, Video CD/SVCD, BD Video, BD-R/RE 2.0, USB flash drive (FAT16/32), USB HDD (FAT32) Video disc playback system: NTSC, PAL
    Audio Playback

Compression format: MP3, WMA Playback Media: DVD+R/+RW, Audio CD, CD-R/RW, DVD-R/-RW, USB flash drive MP3 bit rates: 32-256 kbps and VBR
    Still Picture Playback

Picture Compression Format: JPEG Playback Media: DVD+R/+RW, CD-R/RW, DVD-R/-RW, USB flash drive Picture Enhancement: Rotate, Zoom, Slideshow with music playback
    Tuner/Reception/Transmission

Tuner Bands: FM
    Connectivity

Front / Side connections: Hi-Speed USB, MP3 Line-in Rear Connections: HDMI output, Component Video output, Composite video (CVBS) output, AUX in, FM Antenna, Easy-Fit speaker connectors, Ethernet, Coaxial Digital Input, Optical Digital Input
    Power

Power supply: 120/230VAC, 50/60Hz Standby power consumption: < 0.8 W Power consumption: 180 W
    Loudspeakers

Satellite Speaker: 4 Floor standing pillars, 3 way Satellite speaker drivers: 18mm Dome Tweeter, 2x 3" full range woofer Satellite speaker impedance: 6 ohm Satellite speaker freq range: 150-20000 Hz Center Speaker: Magnetically shielded, 3 way Center speaker drivers: 2 x 2.5" woofers, 18mm Dome Tweeter Center freq range: 150-20000 Hz Center speaker impedance: 3 ohm Subwoofer driver: 8" high efficiency woofer Subwoofer freq range: 40-150 Hz Subwoofer impedance: 3 ohm Subwoofer type: Passive
    Accessories

Included accessories: Remote Control, 2 x AAA Batteries, FM antenna, Power cord, Quick start guide, User Manual, World Wide Warranty leaflet, HDMI cable
    Dimensions

Set Width: 435 mm Set Height: 64 mm
    Set Depth: 341 mm Set weight: 4 kg Surround Speaker Width: 98 mm Surround Speaker Height: 1108 mm Surround Speaker Depth: 93 mm Surround speaker Weight: 3.9 kg Center Speaker Width: 370 mm Center Speaker Height: 104 mm Center Speaker Depth: 87 mm Center Speaker Weight: 1.3 kg Subwoofer Width: 295 mm Subwoofer Height: 375 mm Subwoofer Depth: 295 mm Subwoofer Weight: 6.3 kg Packaging Width: 1115 mm Packaging Height: 610 mm Packaging Depth: 365 mm Weight incl. Packaging: 28 kg
    مشخصات خوبی که من درش دیدم علاوه بر سایر مشخصات سینما خانگی های فیلیپس
    پخش تمام فرمت های موجود از VCD گرفته تا Blu-Ray
    پخش فرمت های DivX Ultra, AVCHD, MKV, DivX 6.0, H.264, VC-1, WMV 9
    دارای پورت LAN
    ایا دوست عزیزاین دسنگاه در تهران هست؟چنده؟اگرنه کی میاد؟

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

با سلام من دیروز یه w5500 سونی گرفتم آقا چشمتون روز بعد نبینه! power Amp که زدم به برق اصلا روشن نشد و تا همین الان هم دستم به هیچ جایی بند نیست، زنگ میزنم گارانتی میگن زنگ بزدن به فروشگاهی که خریدی زنگ میزنم فروشگاه میگن زنگ بزن گارانتی، خلاصه اینم از 800 تومان پول ما که رفت رو هوا
    مگه موقع خزید تست نکردی؟موقع خرید که خود نمایندگی تستش می کنه.
    اگه مغازه دار تست نکرده بهت فروخته بیخود کرده که گفته زنگ بزن گارانتی.بردار ببرش همون فروشگاهی که خریدی بگو این جنسی که خریدی خرابه.دوتا داد هم سرشون بزن.باید واست عوضش کنن.
    دارن تو روز روشن کلاهبردای می کنن.

ایا دوست عزیزاین دسنگاه در تهران هست؟چنده؟اگرنه کی میاد؟
    فکر نکنم وارد ایران شده باشه.منکه تا حالا ندیدم.

اول اینکه حمل و نقلش اصلا کار آسونی نبود و من که اصفهان بودم مجبور شدم باندها و ساب رو (باند ها یه جعبه اندازه LCD داره و وزنش 31.5 کیلو,ساب هم 17.5 کیلو) باربری بده برام بیارن که 15 تومان هزینش شد.با ماشین نمیشه بیارین مگه با باربند که به دردسرش نمیارزه.
    موقع باز کردن حدود 1ساعت طول کشید.همه چی تکمیل هست و چیزی کم نداره فقط همون موقع خرید آقای محمدی بهتون میگه که باید که کابل Coaxial (از دی وی دی پلیر به آمپ) بگیری که خودش یه مدل داشت و من 29.5 خریدم اما کابلش فوق العاده است.دفترچه های راهنما هم کامل بخونید.بخوبی توضیح داده.
    در نگاه اول واقعا لذت میبری از خریدی که انجام دادی و کیفیت و جنس هر کدام قسمت ها واقعا راضیت میکنه.شما به سه پریز برق احتیاج دارید (آمپ و دی وی دی و ُاب) وقتی که ساب رو از جعبه در آوردم کف کردم.خیلی خفن بود خیلی باش حال کردم.و جالبتر این بود که یک سری تنظیمات پشت ساب بود.اول دکمه Off/On , بعد پیچ Volume , زیرش یه پیچ دیگه که روش نوشته بود 100 و 200 اهم (فکر کنم) که نمیدونستم مال چی بود و بهش دست نزدم خودش روی 200 بود انگار.دو تا دکمه دیگه هم بود که یادم نیست اسمشو که حالت Off/On بود (من سیستمو فعلا جمع کردم وگرنه میرفتم میدیدم.غیر از ورودی که داشت یک خروجه هم داشت که نمیدونم مال چی بود.خلاصه خیلی شاخ بود ساب.
    همه رو وصل کردمو USB رو زدم توش.سرعتش بد نبود.اولین آهنگ رو Play کردم.صدا خیلی کم بود.یواش یواش زیادش کردم.صداش خیلی زنده بود.انگار داشتن همون جا اهنگو اجرا میکردن.تفکیک صدا واقعا فوق العاده بود.اما دیدم بیسش اون جوری که فکر میکردم نیست.یه لحظه نگاه کردم دیدم ساب خاموشه رفتم روشنش کردم و Volume رو یه مقدار آوردم بالا.وقتی که ساب روشن شد تازه فهمیدم جه خبره.وای صداش واقعا فوق العاده و لذت بخشه.همه نوع آهنگی باش گوش دادم که در تمامی آهنگ ها سربلند اومد بیرون.کنترشو که میبینی گیج میشی چون خیلی دکمه داره.Volume رو تا 60 بیشتر جرات نکردم ببرم بالا.با اینکه توی یک فضای 100 متری بودم (پذیرایی) اما واقعا صدا بلند بود و با کیفیت.اما داستان از اونجا جالب شد که دکمه Todoroki روی کنترل داشت چشمک میزد.دکمه رو فشار دادم.وقتی که رفت توی حالت Todoroki تازه انگار صدای بیس و قدرتش معلوم شد.تمام خونه داشت میلرزید.اما بدون کوچکترین افت.Todoroki دو مدل داشت که یکی ضعیف تر و اون یکی قوی تر بود.آمپ به تو Option های زیادی میده برای تنظیم صدا.
    اولش دوتا اسپیکر های بالا که صدایی نمیده (البته میده اما خیلی کم چون Reflex هست) یه ذره حالمو گرفت اما چون تست کرده بودم و تفاوتی با RS70 توی صدا نداشت برام مهم نبود.باند های عقب هم بدون پایه هست و چیدنش دردسر ساز که میشه با 60 تومان هزینه به بهترین نحو مشکلشو حل کرد با پایه هایی که خود نمایندگی داشت.در کل شاید تنها ایرادش همین باند های عقب و صدای اسپیکر بالایی میتونه باشه از نظر من.
    اما یه پیشنهاد به دوستانی که در خرید RS30 و RS70 مردد هستند بدم و اونم اینه که بیخودی 260 تومان پولتونو ندین برای RS70 چون عملا هیچ تفاوتی با هم ندارند (نظر شخصی) و بجای اون هزینه همون RS30 بگیرین با یه HD Media Player خوب لذتشو ببیرن.این کار بهترین کاره.پایه برای باندهای عقبم بخرین بازم پولش به RS70 نمیرسه.تازه میشه 650+165+60=875 تازه 5 تومان ارزونتر.این همین کاریه که من کردم و مطمئن باشین بهترین کاره و پشیمون نمیشین.
    واقعا تشکر می کنم ازت.چقدر خوبه دوستانیکه هر مدل سینمایی می خرن یه تحلیل کوچیک در موردش بنویسند.اینجوری به خیلی از دوستان دیگه جهت انتخاب مناسب کمک میشه.

10. 2 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه dario2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

من ال سی دی 46" b690 رو به همراه سینمای خانگیش tz-325 خریدم هرچقدر که از ال سی دی راضیم سینماش ضد حال زده صداش و توان خروجیش از نظر من نسبتا خوبه ولی معایبش اینه که :
    1- قابلیت ضبط تصویر بر روی usb نداره (من راهی پیدا نکردم اگه کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه)
    2- قابلیت اجرای فرمت DVD-R های معمول در بازار رو نداره و فقط می تونه فایل های avi رو که به صورت data (نه با فرمت dvd) تهیه شدن رو بخونه
    3- زیرنویس فارسی رو با فونت ناخوانایی پخش میکنه که خواندنشون رو در حین فیلم مشکل می کنه

در صورتی که خود ال سی دی b690 که قابلیت پخش فیلم هم داره می تونه فرمت های avi و mp4 و mkv رو به همراه زیرنویس بخوبی پخش کنه و از همه جالب تر اینکه این قابلیت رو گذاشته که زیرنویس رو روی فیلم جا به جا کنیم (همگامی زیرنویس)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

mr-rayan عزیز و دوستان گل من امروز زنگ زده بودم به نمایندگی پایونیر با آقای محمدی صحبت کردم اونطوری که من حالیم شد آدم خوبیه . بهش گفتم که تو تبریز rs70 رو گرون میگن . بهم گفت موقع خرید بهش زنگ بزنم تا به طرف بگه rs70 رو بهم 900000 هزار تومن بدن. فقط mr-rayan عزیز و گل یه چیزی که یه ذره منو دلواپس کرده اینه که بهم گفت آمپلی فایر دستگاه چینیه . ظاهرا سری قبل این دستگاه که rs7 بود آمپش مالزی بود. البته آقای محمدی بهم اطمینان داد که جنس اور جیناله و جای نگرانی نیست . حالا از شما ودوستان گل دیگه خواهش داشتم در صورت امکان با مراجعه حضوری به نمایندگی اگه امکانش باشه این موضوع رو از نزدیک پیگیری کنین تا اگه مشکلی نداشته باشه من از همین جا بگیرم و دیگه این همه راه رو نیام تا تهران. چون قبلا یادمه که دوستان میگفتن آمپ و پلیر مالزیه و فقط باندا چینی ان . خودتون میدونین دیگه صحبت یکی دو تومن نیست منم یه کارمندم و میخوام بهترین و مناسبترین انتخاب و داشته باشم تا بعد پشیمون نشم. فدای همه بر و بچه های گل این فروم

13. 3 کاربر از pemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

من ال سی دی 46" b690 رو به همراه سینمای خانگیش tz-325 خریدم هرچقدر که از ال سی دی راضیم سینماش ضد حال زده صداش و توان خروجیش از نظر من نسبتا خوبه ولی معایبش اینه که :
    1- قابلیت ضبط تصویر بر روی usb نداره (من راهی پیدا نکردم اگه کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه)
    2- قابلیت اجرای فرمت DVD-R های معمول در بازار رو نداره و فقط می تونه فایل های avi رو که به صورت data (نه با فرمت dvd) تهیه شدن رو بخونه
    3- زیرنویس فارسی رو با فونت ناخوانایی پخش میکنه که خواندنشون رو در حین فیلم مشکل می کنه

در صورتی که خود ال سی دی b690 که قابلیت پخش فیلم هم داره می تونه فرمت های avi و mp4 و mkv رو به همراه زیرنویس بخوبی پخش کنه و از همه جالب تر اینکه این قابلیت رو گذاشته که زیرنویس رو روی فیلم جا به جا کنیم (همگامی زیرنویس)
    متاسفانه شرکت سامسونگ علیرغم اینکه خیلی از محصولاتش رو با توان بالا و عالی تولید می کنه،تو زمینه تولید سینمای خانگی خیلی ضعیف عمل کرده .

15. 2 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوست عزیز مبارکت با شه و ایشاء الله با خوشی ازش استفاده کنی . منم میخوام بخرم و سوالی که از محضرتون داشتم اینه که آمپلی فایر دستگاه شما هم ساخت چین ؟. واگه جوابتون مثبته شما باهاش مشکلی نداشتین ؟ یه چیز دیگه موقع خرید بهتون تخفیف دادن یانه همون قیمت شرکتیه؟ من منتظر جوابتون هستم . چون منم تا یکی دو روز دیگه به امید خدا میخرم ولی نمیدونم چرا دلم میخواد rs70 رو بگیرم با اینکه قیمت rs30 وسوسه برانگیزه ولی به خاطر اون چند تا قابلیت اضافه میخوام بیشتر هزینه کنم. پاینده باشید

17. 2 کاربر از pemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •