تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 923 از 947 اولاول ... 423823873913919920921922923924925926927933 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,221 به 9,230 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

فن اوا قبلا چند ماه پیش خیلی بهتر بود. الان سرعت تو مودم من یه هفتست زده 1115 کیلوبیت . یعنی حدودا یک مگ. زنگ زدم یارو پشتیبانیش میگه مودم اشتباه میزنه دقیق نیست ) آره 2 مگ رو 800 کیلوبیت هم نشون میده با سرعت دانلود 50 60 کیلوبایت. ما هم خریم گوشامون درازه.
    حداقل نمیکنه مثل ادم بگه مثلا ما پهنای باند تو مرکز شما کم داریم یا یه غلطی کردن توش موندیم. بعد میگه با وای فای وصل شدی هم تاثیر داره کابل لن بزن =))))))) اصلا بده ما ریموت بزنیم به سیستمت . یعنی به یکی که ندونه این اراجیف رو بگه طرف فکر میکنه راست میگه ولی کسی که این چیزارو کمی وارده یا خونده میفهمه اراجیفی بیش نیست.
    معیار هم سافت 98 پی سی دانلوده براشون. یه دفعه جمع کنین اینترانت راه بندازین یه سور بزنین به کره شمالی که همه چیتون هم به همه چیتون میاد. یه مشت هندی عراقی ... دنبال دشمن خارجین. دشمن خودتونین لعنتی ها.

اینترنت adsl تو این مملکت 7 8 سال دیگه هم همینه با این خط های مسی عهد قجر تا دمه خونه.
    تنها راهش اینه زیر ساخت رو از ریشه اصلاح کنن و فیبر بشه که وسط بخور بخور ها وقت نمیشه و تجهیزاتشو هم خودشون ندارن. یا بیان قیمت tdlte رو کاهش بدن.

2. 8 کاربر از NIMA_AZX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان درود
    من خطم 16 مگه ولی یک مشکل دارم موقع دانلود سرعت تا 1.7 مگ میاد بعد یک دفعه میاد 300، بعد کم کم زیاد میشه تا 1.7 و باز الی آخر
    من فکر میکردم شاید از mtu باشه کمش کردم ولی بازم درست نشد برگردوندم روی دیفالت (1492).

اگر دوستان تجربه مشابهی دارند لطفا راهنمایی کنند.

این هم وضعیت خطمه

Last edited by Orbix; 13-07-2018 at 17:29.

در آغاز فعالیت ozhan10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام دوستان ، بعد 1 هفته نتم وصل شد دست کارشناس های فن آوا درد نکنه واقعا با ادب و با حوصوله بودن هر بار زنگ میزدم تو ایران کم سابقه داره همچین چیزی !
    سرویس 8 مگ گرفتم سرعت دانلود الآن 750-800 ایناس
    پینگ داخلی 50 پینگ خارجی 130 تو مرکز مخابرات چمرانم اگه سوالی داشتین در خدمتم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام دوستان ، بعد 1 هفته نتم وصل شد دست کارشناس های فن آوا درد نکنه واقعا با ادب و با حوصوله بودن هر بار زنگ میزدم تو ایران کم سابقه داره همچین چیزی !
    سرویس 8 مگ گرفتم سرعت دانلود الآن 750-800 ایناس
    پینگ داخلی 50 پینگ خارجی 130 تو مرکز مخابرات چمرانم اگه سوالی داشتین در خدمتم .
    اهواز هستید ؟

در آغاز فعالیت ozhan10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

نه ، تهرانم !

داره خودمونی میشه shah994's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام شبانه را بر داشتن؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام شبانه را بر داشتن؟
    از قسمت تعرفه های سایت برداشتن ولی تو پنل کاربری جلوی طرحها نوشته +ترافیک شبانه
    نمیدونم جریان چیه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

به قدری این شرکت سرویسش بده که حد نداره 1.5 سال تحمل کردم ولی واقعا بد ترین کیفیت و پایین سرعت و بیشترین قطعی رو داره اولش خوب بود هر یبار زنگ می زنی بهشون یه دروغی می بافن که خطت نویز داره یبار قبول کردن که سیستمشون توئ مخابرات ایراد داره درستش کردن تا دوماه همه چی خوب وبد دوباره سرعت اومد پایین و قطعی زیاد بعد دوماه. من نمی دونم 12 سال من دارم adsl می گیرم ازز4 تا شرکت یه دفعه چی شده که خط من نویز دار شده گفتم خط رو تخلیه کنن . بهیچ عنوان سمت اینا نیاید بدترین تجربه اینترنت adsl یعنی فن آوا

10. 2 کاربر از bizmaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه kourosh4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اينا چرا طرح تابستانه نميزارن..

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •