تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 912 از 1131 اولاول ... 4128128629029089099109119129139149159169229621012 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,111 به 9,120 از 11304

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

............................
    Last edited by MJ1970; 21-08-2016 at 09:20. دليل: سرقت مطالب توسط کاربر مخرب

2. 5 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Peyman Skylark's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

مسلما فنرهای جلو یا کوتاه شده و یا بر اثر سالها کارکردن، جمع شده و دیگه ارتفاع استاندارد نداره.
    گذاشتن منجیت راه حل ساده ای هست اما خشکی زیادی بوجود میاد و با کمترین دست اندازه، جلوی ماشین بشدت کوبیده میشه انگار که هیچ کمک فنری وجود نداره.

فکر میکنم ارزش این را داره که یک جفت فنر سالم پیدا کنید چون انجام راههای دیگه نتیجه دلخواه و مناسبی نداره.

برای عقب هم همان روش بادگیری باید انجام بشه و البته نه خیلی که از حد استاندارد کمتر باشه. بخشی از نرم و خشک بودن هم به کمک فنرها بستگی داره که ظاهرا بعضی از دوستان از کمک فنرهای ژاپنی مارک " مونرو" استفاده کردند و راضی بودن.

فکر میکنم بهتر اول با تعویض فنر های جلو با نمونه های سالم و استاندارد و بادگیری فنرهای عقب و برگشتن به حالت اولیه، ماشین را در وضعیت ارتفاع مناسب قرار بدید و بعد از این کار بر روی نرم شدن کار بکنید، مثل استفاده از کمک فنرهای نرمتر و تایرهایی با حالت ارتجاعی بیشتر چون لاستیک هم تاثیر زیادی در خشک یا نرم بودن ماشین داره.
    Camaro lt عزیز ممنونم بابت پاسخ.
    تعویض فنر لول جلو تو نرمی هم تاثیر داره یا فقط در ارتفاع تاثیر گذاره؟
    والله تایرهام هر 4 تا نو هست مارک هانکوک کره.که معمولا تو بازار پیشنهاد میکنن.
    اگه لاستیک بهتری مد نظرتون هست معرفی کنید

سلام دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مکانیک چطور متوجه شد که احتیاج به تعویض فنر لول نیست ؟

چرا لاستیک ضربه گیر بین اتاق را تعویض کردید ؟

اقا منجید زیر فنر لول نمیذارن اصلا من تا حالا در این 20 سال چنین چیزی نشنیدم کلا شاسی ماشین بهم میزیزه اگر تعمیرکار نمیدونه بگه بلد نیستم

ارتفاع دلخواه وجود نداره همین که سازنده خودرو گفته باید باشه اگر میخوای درست کنی باید هفت خان رستم را طی کنی به این سادگی نیست

الان فنر لول که تحت فشار هست overall dimension چند سانت هست ؟

1. از لبه بالای فنر به لبه پائین فنر اندازش چند سانت است ؟ در این عکس البته منظورم در فنر رو ماشین نصبه منظورم هست

2.اندازه gap بین فنر لول چند میلیمتر یا سانت هست ؟

3. ایا در قسمت فنر لول های جلو shock absorber یا کمک روغنی نصبه ؟

قسمت عقب ماشین بلندتره ایا کمک عقب را تعویض کردی ؟و چطور این حلت ایجاد شده ؟

اگر فنر لول هم بادگیری کنی ممکنه بعد یک هفته به حالت اول برگرده

سلام.ممنونم از شما بابت وقتی که گذاشتید و جواب مارو دادید
    مکانیک دلیل خاصی نداشت و بخاطر خرج کمتر استفاده از منجید رو پیشنهاد کرد.

بدلیل کوبش ماشین تو دست انداز ها و بازدید لاستیک های اتاق گفت باید تعویض بشن و واقعا هم وضع خوبی نداشتن.بطوریکه همشون فابریک GM بودن و تعویض نشده بودن بعد این همه سال.اینطور شد که اقدام به تعویض اونها کردم.نتیجه بهتر از قبل بود و کوبش ها کمتر شد اما باز هم راضی کننده نیست.

والله من دقیق اطلاع ندارم که چیکار میکنن.اما گفت اگه جلو ماشین رو بخوای بیاری بالا میتونی منجید بذاری که بیاد بالاتر.

ارتفاع دلخواه منظورم این بود که بحالت استاندارد برش گردونم.
    حد استاندارد ارتفاع عقب و جلو باید چقدر باشه؟ اگه ممکنه عکسی از ارتفاع استاندارد بذارید.

در مورد اندازه گیری فنر لول درست متوجه نشدم.باید زمانی که رو ماشین نصب هست اندازه بگیرم؟ چطور باید روغنی بودنشو تشخیص بدم؟

وقتی ماشینو خریدم عقبش بالاتر از جلوش بود.و اقدام به تعویض کمک هم نکردم.

اینم یه عکس از ارتفاع ماشین:

Last edited by Peyman Skylark; 06-06-2016 at 18:38.

4. 7 کاربر از Peyman Skylark بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودروهای آمریکائی kcnc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

جناب MJ1970 ممنون از جواب کاملتون
    یه موردی که در مورد گیربکس شما برای من سواله اینه که چطور قبل از تعویض روغن این صدا وجود نداشت؟؟

حدود 2.5 سال میشه که ماشین را خریدم از روز اول این صدا بصورت کم بود باید دقت می کردی تا متوجه میشدی ، پیش مکانیک با سابقه بردم سوارش شد دوری زد توی همه حالتهای شیفتر تستش کرد متوجه ایرادش نشد کاپوت را زد بالا با اون سن و سالش روی گلگیر دو زانو نشست من هم پشت رول بودم با دستورش ماشین را جلو عقب می کردم و مکانیک به عملکرد موتور و گیربکس توجه می کرد که ایراد پیدا نشد

نا گفته نماند در اون موقع چند بار مسافرت رفتم که گردنه های زیادی داشت که فقط میشد با دنده 1 حرکت کرد که در اون دوران استکانی ها هم خراب بودن و هم دلکو تنظیم نبود طوری بود که در گردنه ها پیکان ازم سبقت میگرفت
    بعد از اون استکانی ها تعویض و سوپاپ ها و دلکو تنظیم شد که در گردنه ها به جرات میتونم بگم وقتی که معکوس می کشد از همه ی ماشینها سبقت می گرفتم
    یک جاده خلوتی هست که دوربین سرعت سنج نداره هر دوماه یکبار اونجا میرفتم وتا سرعت 170 کیلومتر به مسافت 30 کیلومتر این جاده را طی میکردم بعد از اون نفس ماشین باز و گاز خورش عالی می شد مثل وقتی می شد که تازه از مسافرت می آمدم چون بیشتر تو شهر ازماشین استفاده می کنم این کار را انجام می دادم الان شش ماهی میشه که مسافرت و اون جاده خلوت نرفتم صبح ها استارت می زنم موتور با دور آرام کار میکنه بعد از 3 دقیقه دور موتور نرمال میشه

اگر خاطرشریفتون باشه پارسال در پستهای قبلی اشاره کردم که بعد از مسافرت 1000 کیلومتری صدایی توی دست اندازها بگوش میرسید که در منزل در حالت خلاص محکم گاز دادم که متوجه شدم صدا از گیربکسه ، با باز کردن شل گیر دیدم یکی از پیچ و مهره فلایویل را که به توربین وصل میشه نبستن و مقداری هم فلایویل لنگ میزنه و با بستن پیچ و مهره مربوطه تا حدودی درست شد و مابقی لنگی فلایویل را تا اونجا که امکان داشت گرفتم و اون صدا قطع شد

بعد از مدتی باز از زیر ماشین توی دست اندازها صدای آهن به آهن می آمد این بار متوجه شدم که پیچ و مهره هایی که دسته گیربکس را به شاسی وصل میکنه را نبستن ، با4 تا پیچ و مهره بستمشون
    میتونم بگم با این ایرادها که در بالا اشاره شد حدود بیست هزار کیلومتری رانندگی در جاده و شهر شده
    تا اینکه چند روز پیش روغن گیربکس را تعویض کردم که توربین به صدا افتاد
    توصیه شما را در مورد پیاده کردن گیربکس و موتور انجام خواهم داد چون داخل کارتل موتور هم کلی جرم هستش اما در مورد تعمیر کار وارد و دلسوز و با حوصله اینجا پیدا نمی شه باید خودم دست به کار بشم و با کمک شما برزگوارن رفع ایراد بشه ببخشید زیاد پر حرفی کردم.با تشکر فراوان

6. 6 کاربر از kcnc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

Camaro lt عزیز ممنونم بابت پاسخ.
    تعویض فنر لول جلو تو نرمی هم تاثیر داره یا فقط در ارتفاع تاثیر گذاره؟
    والله تایرهام هر 4 تا نو هست مارک هانکوک کره.که معمولا تو بازار پیشنهاد میکنن.
    اگه لاستیک بهتری مد نظرتون هست معرفی کنید
    خواهش میکنم، امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم.

تعویض فنر در ارتفاع تاثیر 100% داره و در واقع کم و زیاد کردن تعداد دورها و حلقه های فنر گرد بطور مستقیم در ارتفاع تاثیر میگذاره، اما نرم شدن یا سفت بودن به چندین عامل دیگه بستگی داره، از جمله جنس و مقدار انعطاف پذیری فنر، اندازه و سایز و کیفیت تایرها، نوع کمک فنر ها و روغنی یا گازی بودن آنها و چند عامل دیگه که در کنار هم روی نرم یا خشک بودن ماشین تاثیر گذار است.

لاستیکهای هانکوک بسیار با کیفیت هستن و من هم از همین نوع لاستیک استفاده کردم و در بین نمونه های موجود به جرات میشه گفت از نرم ترین و انعطاف پذیر ترین نوع لاستیکها به شمار میاد و بارها برای خودروهای آمریکایی مختلف استفاده کردم که البته در گذشته بخشی از اونها مارک " مارشال " بود که به نظر من از جهت کیفیت عاج بهتر ساخته شده بودن.

با توجه به تصویری که گذاشتید من فکر میکنم بهترین کار اینه که اول ارتفاع عقب را کم کنید و به سطح تراز اول برگردانید تا تاثیر این کار روی مقدار ارتفاع جلو و البته شدت نرم و یا خشک بودن ماشین مشخص بشه و بعد از این مرحله در صورتی که حس کردید نیاز هست، روی ارتفاع جلو هم کار کنید.

8. 7 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه armindevile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز خواهش میکنم وظیفه هست

شرمنده گوشی موبایلم معمولی هست قبلا داشتم فروختم

بله زمانی که نصب هست در ماشینتون اندازه بگیرید حتی اگر شما بخوای فنر لول را از lower control arms یا طبقهای بالا و پائین باز کنی و بوشهای اونها را تعویض کنی کار ساده ای نیست تنظیمات داره زاویه کمبر و توی را اگر نتونی تنظیم کنی(شاید هم تنظیم نیست ) کلا جلوبندی ماشینت ولاستیک ها مرخص میشه به این سادگی نیست باید کلی مراحل بگذرونی تا بتونی همین زاویه ها را تنظیم کنی راهنما داره

شما باید فنر لول های چرخهای جلو و چرخهای عقب را از زیر خودرو با متر از بالا اندازه بگیرید منظورم فنر لول که نصب هست در ماشین شما همنطور که گفتم اندازه بگیر از لبه بالا به لبه پائین فنر اندازه بزن ببین چقدر هست

درمورد کمک روغنی در وسط فنر لول های جلو پیچ شده تا ضربه را جذب کنه البته اگر ماشینت داشته باشه

اقا این کمک روغنی هست ماشین شما شاید نداشته باشه از وسط فنر لول به بلا میره و از زیر پیچ میشه =
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینم gap بین فنرلول هست یعنی فنر لول که چند دور خورده فاصله بین هم چند سانت هست چقدر فشار روی هم اومده تا بهم نزدیک شدن =

اینم عکس کل فنر هست منظورم عکس مثال هست اندازه لبه بالایی به لبه پائین که الان در ماشینت نصبه در حالت عمود و تحت فشار هست چقدر جمع شده اندازه بگیر =
    ببین طبق بال و طبق پائین این کل فنر اندازه بگیر

عکسی که از ماشینت گذاشتی =
    1.ماشین که ارتفاعش استاندار نیست ممکنه نوع کمک های روغنی عقب استاندار نباشه

2.در عکسها دیدم فنر شمس عقب حالت تخت یا صاف شده باید قوس داشته باشه ممکنه تعمیر شده یا خرابه باید بدی فنر شمشها را درست کنن احتمال زیاد مشکل ماشینت از همین باشه طرف ارتفاع زده ممکنه طرف وسایلی حمل میکرده

3.درب جلوی ماشینت ول کرده یعنی افتاده احتمالا بوشهای لای در خرابه یا از جلو تصادف داشته

4.زیر ماشین تقریبا پوسیده مثل اینکه در مسیر های گل و بارونی حرکت داشتید معمولا باید حداقل 6 ماه یک بار زیر ماشین با اب معمولی با فشار شسته بشه چون همون گلو لای میچسبه باعث خورندگی زیر ماشین میشه و زنگ میزنه

5.مثل اینکه سپر جلو هم تنظیم نیست

پیغامهای خصوصی بنده باز نمیشه مدیر محترم بررسی کنن

اگر امکان داره عکسهای از طبقهای چرخ جلو از داخل موتور بندازید ببینم قطعه تنظیم زاویه کمبر و کستر هست یا برداشته شده

10. 3 کاربر از armindevile بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Peyman Skylark's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

خواهش میکنم، امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم.

تعویض فنر در ارتفاع تاثیر 100% داره و در واقع کم و زیاد کردن تعداد دورها و حلقه های فنر گرد بطور مستقیم در ارتفاع تاثیر میگذاره، اما نرم شدن یا سفت بودن به چندین عامل دیگه بستگی داره، از جمله جنس و مقدار انعطاف پذیری فنر، اندازه و سایز و کیفیت تایرها، نوع کمک فنر ها و روغنی یا گازی بودن آنها و چند عامل دیگه که در کنار هم روی نرم یا خشک بودن ماشین تاثیر گذار است.

لاستیکهای هانکوک بسیار با کیفیت هستن و من هم از همین نوع لاستیک استفاده کردم و در بین نمونه های موجود به جرات میشه گفت از نرم ترین و انعطاف پذیر ترین نوع لاستیکها به شمار میاد و بارها برای خودروهای آمریکایی مختلف استفاده کردم که البته در گذشته بخشی از اونها مارک " مارشال " بود که به نظر من از جهت کیفیت عاج بهتر ساخته شده بودن.

با توجه به تصویری که گذاشتید من فکر میکنم بهترین کار اینه که اول ارتفاع عقب را کم کنید و به سطح تراز اول برگردانید تا تاثیر این کار روی مقدار ارتفاع جلو و البته شدت نرم و یا خشک بودن ماشین مشخص بشه و بعد از این مرحله در صورتی که حس کردید نیاز هست، روی ارتفاع جلو هم کار کنید.
    در حال حاضر اگه بخوام فنر لول رو عوض کنم بهترین جنس تو بازار چیه؟ بنظرتون دست دوم ارزش خرید داره؟
    در مورد کمک فنر چطور باید بفهمم که کمک فنر روغنیه یا گازی؟ کدومش نرم تره؟

علاوه بر عقب ، ارتفاع جلو هم صد در صد باید روش کار بشه چون خیلی پایینه اگه با سرعت از ناهمواری ها رد بشم امکان برخورد با زمین هست!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بگفته فرمایشات دوست عزیزمون armindevile مبرم زیر ماشین و فنر لول رو اندازه میگیرم نتیجه رو میگم.
    Last edited by Peyman Skylark; 06-06-2016 at 23:55.

12. این کاربر از Peyman Skylark بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

در حال حاضر اگه بخوام فنر لول رو عوض کنم بهترین جنس تو بازار چیه؟ بنظرتون دست دوم ارزش خرید داره؟
    در مورد کمک فنر چطور باید بفهمم که کمک فنر روغنیه یا گازی؟ کدومش نرم تره؟

علاوه بر عقب ، ارتفاع جلو هم صد در صد باید روش کار بشه چون خیلی پایینه اگه با سرعت از ناهمواری ها رد بشم امکان برخورد با زمین هست!.
    جنس مشخصی در نظر ندارم چون تا جایی که دیدم فنر نو توی بازار نیست ( شاید اگر هم پیدا بشه ساخت چین یا تایوان ) و اکثرا از نمونه های دست دوم استفاده میشه که اگر سالم باشه خیلی خوب جواب میده و چندین بار استفاده کردم.

اگر قصد داشتید فنر دست دوم بخرید، حتما فنرهای ماشین همراه داشته باشید و با نمونه های جدید از نظر ارتفاع مقایسه کنید.

کمک فنرهای روغنی ، صرفا با روغن پر شده و ضربات را بصورت نرمتر جذب میکنه. این کمک فنرها بیشتر روی خودروهای سبک وزن استفاده میشه. معمولا روی بدنه کمک فنر حک میشه که روغنی هست یا گازی/روغنی .

نمونه گازی /روغنی با ترکیب گاز و روغن پر شده و بشدت تحت فشار هست و برای خودروهای سنگین وزن و یا خودروهایی که بار زیاد حمل میکنند استفاده میشه.

در این تصویر کمک فنر گازی/ روغنی دیده میشه

در این تصویر تفاوت ساختمان داخلی کمک فنر های گازی / روغنی ،با روغنی مشخص هست

در کمک فنرهای روغنی اگر میله کمک فنر به سمت بیرون یا داخل کشیده بشه، در همان حالت قرار میگیره و هیچ عکس العمل خاصی نداره چون صرفا در موقع دریافت ضربه ها عمل میکنه و انرژی را جذب میکنه، اما در کمکهای گازی، میله کمک فنر همیشه تا انتها بیرون آمده چون تحت فشار شدید گاز هست و اگر با دست میله را فشار بدید، دوباره با فشار درونی گاز داخل کمک فنر، به سمت بیرون حرکت میکنه و به همین دلیل معمولا در بسته بندی بوسیله بستهای فلزی یا پلاستیکی محکم شده تا میله به سمت بیرون حرکت نکنه و کمک فنر ابعاد کمتری برای بسته بندی داشته باشه

مهار کردن کمک گازی بوسیله بست پلاستیکی

کمک فنرهای گازی برای جلوی شورلت استفاده میشه ولی در مورد کمکهای عقب با توجه به وضعیت استفاده از اتومبیل باید کمک فنر انتخاب کنید، یعنی اگر همیشه بار و مسافر زیادی توی ماشین هست و یا ماشین گازسوز شده و مخازن گاز در صندوق عقب نصب هست، حتما باید کمک فنر گازی بگذارید تا از شدت ضربات وارد شده کم بکنه.

حد استاندارد ارتفاع عقب و جلو باید چقدر باشه؟ اگه ممکنه عکسی از ارتفاع استاندارد بذارید.

اندازه های دقیق ابعاد شورلت نوا که از یک سایت آمریکایی پیدا کردم، و برای این قسمت " ارتفاع استاندارد جلو و عقب " در شورلت نوا مدل 1979 :

از سپر جلو تا سطح زمین 12.2 اینچ ( 31 سانتیمتر)
    از سپر عقب تا سطح زمین 11 اینچ ( 28 سانتیمتر)

اندازه ها احتمالا باید از زیر لبه سپر باشه و این اندازه ها ممکنه با سایز تایر و اینکه ضرباتی به سپر و شاسی وارد شده باشه تغییر بکنه و نمیشه صرفا بر اساس وضعیت فنرها تعیین بشه.

اندازه بیشتر در بخش جلو احتمالا بخاطر بالاتر بودن محل نصب سپر نسبت به سپر عقب باید باشه.

14. 5 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

........................
    Last edited by MJ1970; 21-08-2016 at 09:20. دليل: سرقت مطالب توسط کاربر مخرب

16. 5 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه armindevile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین چرخ های جلو کلا حرکت بالا و پائین را توسط فنر لول و (کمک روغنی )اگر نصب باشه کنترول میشه

فنر لول قدیمی بهتر از جدید در بازار هست چون الیاژ جنس فنر لول های جدید مشخص نیست چه نوعی هست و در کجا ساخته شده

ارتفاع کمک های عقب ماشین شما ایراد داره احتمالا فنر شمشهای عقب ارتفاع خورده یا از تنظیم استاندارد خارج شده

به نظرم اول باید قسمت تعلیق عقب خوردو ایرادش برطرف بشه و قسمت تعلیق جلو اندازه گیری بشه با تعمیر تعلیق عقب
    شاید کلا ایراد برطرف بشه
    اگر فنر لول دست دوم میخوای بخری باید اندازه استاندار را در نظر بگیری

برای اندازه گیری ارتفاع جلو و عقب ماشین باید به این صورت عمل بشه طبق کاتولگ توضیح میدم=

باک خودرو باید خالی باشه بجز لاستیک ژاپاس و جک خودرو
    1.اگر کمک روغنی عقب نصبه باید باز بشه و خودرو در یک سطح صاف باشه
    2. از یک نفر کمک بگیرید سپر عقب را بالا بیارید و بعد ول کنید تا حالت عادی برگرده بعد از مرکز سپر به کف زمین را اندازه بگیرید
    3. دوباره این بار سپر را با دست چند بار فشار بدید پائین و بالا و بعد ول کنید به حالت عادی برگرده و یک بار دیگه اندازه گیری از مرکز سپر به کف زمین انجام بدید
    اندازه در این دو حالت کمتر از 1/2 اینچ باشه

لاستیک که شما در ماشینت هست چه نوع
    COMBINATIN NUMBER زیر استفاده شده ؟
    G
    B
    D
    E
    ایا لاستیک های چرخهای اکسل جلو و عقب دو جفت یه مارک و یه اج tread انداختی؟

باد چرخهای جلو و عقب چند تا هست ؟ باد چرخهای مهم ترین قسمت است که در این چهار مدل =

G
    B
    D
    E
    =فرق داره و در حالت سرد وگرم و سرعتهای 65 mph محاسبه شده و ارائه میده=
    سواری رضایت بخش
    پایداری
    کنترل فرمان
    سائیدگی اج
    عمر لاستیک
    مقاومت
    فشار باید باید 3 ساعت بعد از اینکه حرکت کردید و در حالت cold اندازه گیری بشه و بعد در حالت گرم بعد از طی مسافت 1 مایل هم اندازه گیری بشه معمولا در حرکت حدودا 6 درجه باد چرخ زیاد میشه -valve caps سوزن والف لاستیک یا تیوب باید بسته باشه چون از ورود خاک و اب جلوگیری میشه
    اگر باد چرخ بیشتر از درجه توصیه شده باشه چهار عامل باعث خرابی لاستیک میشه
    واگر باد چرخ کمتر از درجه توصیه شده باشه 10 عامل باعث ایراداتی میشه حتی مصرف سوخت ماشین بیشتر میشه
    طریقه جابجا کردن لاستیک راهنما داره
    طریقه سفت کردن پیچهای چرخ باید طبق کاتولگ بسته بشه

خیلی مسائل دیگه در مورد همین بحث هست که کار ساده ای نیست

18. 3 کاربر از armindevile بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودروهای آمریکائی kcnc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

عدم گردش بالانس این مجموعه حتی میتونه باعث لرزش اتاق ماشینتون هم بشه .(نمیدونم این مورد رو در ماشینتون دارید یا نه).
    ممنونم جناب MJ1970 که به فکر بنده هستیدتشخیصتون کاملا درسته چک کردم هنگام روشن بودن ماشین نگاه کردم فلایویل حدود 3میلیمتر تاب داره اما طوری نیست باعث لرزش اتاق بشه اما توربین کاملا دور میچرخه
    با این اوصاف متهم اصلی فلایویل هست شاید بشه تابش را درآورد.
    Last edited by kcnc; 07-06-2016 at 20:44.

20. 4 کاربر از kcnc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •