تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 91 از 164 اولاول ... 4181878889909192939495101141 ... آخرآخر
نمايش نتايج 901 به 910 از 1638

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید مودم های 3G و 4G

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

دوستان با توجه به اینکه 525 نیست نظرتون درباره این چیه ؟به نظرتون ارزش داره بگیرم فقط تو مودم مارت هستش
    Huawei E5885 Mobile WiFi Pro 2 CAT6 With Lan

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

دوستان با توجه به اینکه 525 نیست نظرتون درباره این چیه ؟به نظرتون ارزش داره بگیرم فقط تو مودم مارت هستش
    Huawei E5885 Mobile WiFi Pro 2 CAT6 With Lan

این مودم فریمورش چینی هست و فریمور انگلیسی نداره . قطعا به مشکل اساسی خواهید خورد.
    حتی جعبه اش هم روش چینی نوشته و انگلیسی نوشته نشده است.
    البته منظورم این مودم هایی هست که مودم مارت و نوین فون دارن اگر فروشنده دیگه ای پیدا کردید، حتما قبلش از فروشنده بخواهید که عکس جعبه و بسته بندی مودم رو برای شما ارسال کنه. اگر انگلیسی بود بخرید ( البته من خیلی گشتم حتی توی سایت های خارجی هم میخواستم سفارش بدم و اونها هم گفتن جعبه چینی هست با فریمور چینی ) دلیل اینکه نسخه انگلیسی این مودم نیست و یا گیر نمیاد رو هم من متوجه نشدم.
    Last edited by .::Mohammad::.; 02-11-2017 at 00:03.

3. این کاربر از .::Mohammad::. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

این مودم فریمورش چینی هست و فریمور انگلیسی نداره . قطعا به مشکل اساسی خواهید خورد.
    حتی جعبه اش هم روش چینی نوشته و انگلیسی نوشته نشده است.
    البته منظورم این مودم هایی هست که مودم مارت و نوین فون دارن اگر فروشنده دیگه ای پیدا کردید، حتما قبلش از فروشنده بخواهید که عکس جعبه و بسته بندی مودم رو برای شما ارسال کنه. اگر انگلیسی بود بخرید ( البته من خیلی گشتم حتی توی سایت های خارجی هم میخواستم سفارش بدم و اونها هم گفتن جعبه چینی هست با فریمور چینی ) دلیل اینکه نسخه انگلیسی این مودم نیست و یا گیر نمیاد رو هم من متوجه نشدم.
    اره متاسفانه فریمورش چینیه ولی از ظواهر امرو کامنت های سایت های خرجی و ایرانی ب این جور به نظر می یاد مودم خوبیه بخصوص اینکه هم یک جورایی رومیزیه هم همراه
    از چه لحاظ می گید مشکل حاد خواهیم داشت؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

من فردا میخوام یه مودم کت 6 بگیرم که قابلیت قفل کردن روی باندهای مختلف و تجمیع داشته باشه.
    تا الان تصمیمم روی
    E5785 هست.تو همین رنج انتخاب بهتری میتونم داشته باشم؟ لطفا راهنمایی کنید.ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

من فردا میخوام یه مودم کت 6 بگیرم که قابلیت قفل کردن روی باندهای مختلف و تجمیع داشته باشه.
    تا الان تصمیمم روی
    E5785 هست.تو همین رنج انتخاب بهتری میتونم داشته باشم؟ لطفا راهنمایی کنید.ممنون
    دوست عزیز یکی از ایرادات این مودم این هست که متاسفانه E5785 پلاس نمیشه !
    طبق صحبتی که با بخش فنی شرکت IDH که وارد کننده مودم های هواوی هست داشتم ، اونها هم قبول داشتن که علامت پلاس برای این مودم نشون داده نمیشه و تجمیع به درستی انجام نمیشه! ولی اینکه شما میخواهید فقط روی یک باند قفل کنید شدنی هست ولی من جای شما بودم مودم B525 رو می گرفتم که هم پلاس میشه و هم کیفیت بهتری داره.

Last edited by .::Mohammad::.; 03-11-2017 at 01:10.

7. این کاربر از .::Mohammad::. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

ممنون از راهنمایی.
    B525 به نظر مودم خوبی میاد ولی نزدیک 400 گرم وزنشه و جابه جا کردنش سخت میشه.
    نظرتون در مورد m7650 چیه؟
    میخوام آنلاین بگیرم پیشنهاد میکنید از کدوم سایت بگیرم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

اقا این مودم 790s وبسایت سازندش میگه که از چهار حالت تجمیع پشتیبانی میکنه :
    ۱- ۱۸۰۰+۷۰۰
    ۲- ۱۸۰۰+۲۶۰۰
    ۳- ۲۶۰۰+۷۰۰
    ۴ - ۲۶۰۰+۲۶۰۰
    این حالت ۲۶۰۰+۲۶۰۰ رو کسی تست کرده ببینه تو ایران کاربرد داره؟
    کلا بین این و دو مدل b525 و e5186-22 هواوی کودوم رو پیشنهاد میکنید؟ من خودم تو دو راهی گیر کردم چون به امید tdd اسیاتک و شاتل میخوام یچی بگیرم که باند ۳۸ رو ساپورت کنه و اونجور که من متوجه شدم 790s کلا باند tdd نداره وگرنه همین netgear رو میگرفتم هم ارزونتره هم قابل حمل، از اون طرفم تو این انجمن کسیو نمیبینم که راجع به کیفیت این مودم نظری داشته باشه نمیدونم خوبه یا نه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

اقا این مودم 790s وبسایت سازندش میگه که از چهار حالت تجمیع پشتیبانی میکنه :
    ۱- ۱۸۰۰+۷۰۰
    ۲- ۱۸۰۰+۲۶۰۰
    ۳- ۲۶۰۰+۷۰۰
    ۴ - ۲۶۰۰+۲۶۰۰
    این حالت ۲۶۰۰+۲۶۰۰ رو کسی تست کرده ببینه تو ایران کاربرد داره؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

دوست عزیز یکی از ایرادات این مودم این هست که متاسفانه E5785 پلاس نمیشه !
    طبق صحبتی که با بخش فنی شرکت IDH که وارد کننده مودم های هواوی هست داشتم ، اونها هم قبول داشتن که علامت پلاس برای این مودم نشون داده نمیشه و تجمیع به درستی انجام نمیشه! ولی اینکه شما میخواهید فقط روی یک باند قفل کنید شدنی هست ولی من جای شما بودم مودم B525 رو می گرفتم که هم پلاس میشه و هم کیفیت بهتری داره.

هرچقدر اون E5785 ریخته تو بازار این B525 کمیابه همه تموم کردن.فک کنم 1 دونه دیگه مونده بود اونم من خریدم

12. این کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

سلام

دوستان من ۱ ماهی میشه که مودم B525s-23a رو خریداری کردم از دیجی کالا

مشکلات:
    ۱. بدترین مشکل اینکه هنگ (یا قاطی) میکنه این مودم و اینترنت و دسترسی به مودم کلا قطع میشه، یعنی مثلا یهو میبینم اینترنت قطع شده، از طریق Wifi که میخوام برم تو پنل مودم هم باز نمیشه، یا باید چند ساعت صبر کنم درست شه، یا برم دستی خاموش روشن کنم که چون مودم دوره واقعا اعصابمو بهم میریزه، معمولا روزی ۱ ۲ بار اینطور میشه
    ضمنا داخل لاگ هم تعداد زیادی از این مورد هست ولی مطمئن نیستم قاطی کردن از این باشه:
    Security Warning Detect UDP port scan attack, scan packet from 192.168.8.100
    من بیشتر دانلود فیلم و بازی و سایت گردی میکنم، نمیدونم این اتک ها چی هست

۲. مشکل بعدی اینکه با اینکه گوشیم همیشه 4G+ هست (۴ خط آنتن)، این مودم اکثرا 4G هست، فقط یک بار دیدم داخل پنلش نوشته 4G+ اونم ۱ ساعت بعد باز شد 4G و راهی هم بلد نیستم که اجبارا بگم 4G+ متصل بشه، ولی خوب دقیقا تو پنل نوشته بود 4G+ و این نشون میده که حداقل این قابلیت رو داره

خوبی ها:
    ۱. میشه با پنلش پیامک ارسال و دریافت کرد
    ۲. همزمان ۴ تا کانکشن Wifi میشه ساخت که من فقط همون ۲ تای دیفالت رو دارم
    ۳. پشتیبانی از 5Ghz

در کل توصیه نمیکنم و واقعا انتظار همچین چیزی از هواوی نداشتم که مودمش اینطور قاطی کنه... حالا مجبورم یک مودم دیگه هم بگیرم
    Last edited by hartz; 04-11-2017 at 13:50.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •