تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 91 از 196 اولاول ... 4181878889909192939495101141191 ... آخرآخر
نمايش نتايج 901 به 910 از 1951

نام تاپيک: بحث های تخصصی آنتی ویروس ها و نتایج تست های معتبر || آرشیو شماره 1 ||

آخر فروم باز mh.attari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان یه سوال دارم لطف کنید دقیق جواب بدید
    بهترین انتی ویروس ها رو میشه به ترتیب تا 10 تا نام ببرید؟
    لطف کنید درانتخابتون این موارد رو لحاظ کنید یعنی برای سیستم زیر انتخاب کنید
    1سیستم کاملا به روز
    2ویندوز ویستا 32 بیتی
    3سرعت بالای انتی ویروس
    4انتی ویروس اواست چه نمره ای میگیره

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

دوستان یه سوال دارم لطف کنید دقیق جواب بدید
    بهترین انتی ویروس ها رو میشه به ترتیب تا 10 تا نام ببرید؟
    لطف کنید درانتخابتون این موارد رو لحاظ کنید یعنی برای سیستم زیر انتخاب کنید
    1سیستم کاملا به روز
    2ویندوز ویستا 32 بیتی
    3سرعت بالای انتی ویروس
    4انتی ویروس اواست چه نمره ای میگیره
    دوست عزيز نتايج جديدترين تستها توسط موسسات معتبر در پست زير قرار دارند.با مطالعه آنها به نتيجه موردنظر خواهيد رسيد:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

میخواستم بپرسم ویروسکشی هست که ویروسهایی که به فایلها میچسبه رو پاک نکنه و فقط تعمیر کنه؟
    این انتی ویروس quick heal چه طوره؟خیلی تعریف میکنن.میگن قویترینه.حقیقت داره.؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

میخواستم بپرسم ویروسکشی هست که ویروسهایی که به فایلها میچسبه رو پاک نکنه و فقط تعمیر کنه؟
    این انتی ویروس quick heal چه طوره؟خیلی تعریف میکنن.میگن قویترینه.حقیقت داره.؟؟؟
    گاهي اوقات با وجود انجام تنظيمات اين امر امكان پذير نيست.
    آنتي ويروس Quick Heal يك آنتي ويروس محصول كشور هند ميباشه و هنوز جايگاهي در تستهاي معتبر جهاني پيدا نكرده و تا رسيدن به نقطه مطلوب راه زيادي در پيش داره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه doctor_apachi2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام. به دور از تعصب و تنها از روی تجربه میگم: من کسپرسکی رو به همه دوستان پیشنهاد میکنم. خصوصیاتی که به عینه بر اثر تجربه دو سه ساله به من ثابت شده:

1-همونطور که در سایتهای معتبر مقایسه شده کسپرسکی یکی از 4 آنتی ویروس برتر جهان در میانگین کلی رتبه دهی موارد مقایسه بوده

2- منوهای ساده و آپشنهای معقول و نیز کاربری آسان در صورتی که فقط نحوه کلید گذاری چند وقت یکبار معمولش رو بلد باشید.

3-آپدیتهای نسبتا کم حجم و مناسب خطوط dialup که بیشتر کاربران ایرانی استفاده میکنند البته در صورتی که دائما آپدیت بشه

4-تشخیص 100٪ ویروسهای معمول 99٪ از کاربرانی ایرانی مثل new folder و autorun و ...

5-سرعت اسکن خوب و ...

اکثر ما کاربرای ایرانی از اینترنت و کامپیوتر استفاده نرمال داریم. نه آنچنان حرفه ای و نه آنچنان ابتدایی.و به نظر من واسه این سطح استفاده کسپرسکی گزینه خوبی هست و البته در سطوح بالاتر رو بنده تجربه نکردم.( البته بماند که تعدادی هم فقط با کامپیوتر فیلم میبینند و موزیک گوش میکنند و نهایتا عکس میبینند! که این قشر اصولن از آنتی ویروس سررشته ای ندارند و اکثرا کامپیوترهاشون دائم الویروسه!).
    به هر صورت به نظر شخصی من واسه کسی که زمان زیادی از وقتش رو پای کامپیوتر و اینترنت میگذرونه یک نرم افزار آنتی ویروس مثل یک وسیله شخصی هست که آدم بعد از مدتی با یک آنتی ویروس از یک شرکت خاص عادت میکنه و براش مفید واقع میشه و به تجربه کاراییش بهش ثابت میشه.

من از اون دوست عزیزمون بسیار تشکر میکنم که پستهای مفید چند صفحه قبل رو زدند و مقایسه آنتی ویروسها رو در سایتهای معتبر به ما نشون دادند.

پیشنهاد آخر برای کسانی که میخواهند یک آنتی ویروس خوب انتخاب کنند: از بین 4 آنتی ویروس Kaspersky ، NOD32 ، Symantec و McAfee که تا به حال بهترینهای سال 2009 شناخته شده اند اول کسپرسکی رو انتخاب کنید. نحوه کلیدگذاریش رو هم از همین سایت یاد بگیرید( ساده هست ) و بعد از مدتی اگر مورد پسندتون نبود 3 آنتی ویروس دیگه که در بالا ذکر شد رو امتحان کنید .
    پیش بینی من انتخاب کسپرسکی توسط اکثر افراد هست البته اگر با کمی تجربه و حوصله انتخاب کنند.

×× یا علی××

7. این کاربر از doctor_apachi2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mahiar0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

یک انتی ویروس واینترنت سکیوریتی بدید برای یکی میخوام نصب کنم چون زیاد وارد نیست یعنی هربار بلد نیست کلید بده یوزر نیم بده و...
    یک چیزی باشه براش کافی باشه تا یک سال دیگه کرکش باطل نشه
    تا حدودی هم امنیت داشته باشه
    به نظرتون اسمارت سکیوریتی نود 32 خوبه ؟چون نیازی به کلیک کاهای اضافی نیست
    درحد ابتدایی
    درضمن اینترنت سکیوریتی باشه کار انتی ویروس هم درست وحساب انجام میده دیگه علاوه بر فایروالی که داره!

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

یک انتی ویروس واینترنت سکیوریتی بدید برای یکی میخوام نصب کنم چون زیاد وارد نیست یعنی هربار بلد نیست کلید بده یوزر نیم بده و...
    یک چیزی باشه براش کافی باشه تا یک سال دیگه کرکش باطل نشه
    تا حدودی هم امنیت داشته باشه
    به نظرتون اسمارت سکیوریتی نود 32 خوبه ؟چون نیازی به کلیک کاهای اضافی نیست
    درحد ابتدایی
    درضمن اینترنت سکیوریتی باشه کار انتی ویروس هم درست وحساب انجام میده دیگه علاوه بر فایروالی که داره!
    تمام محصولات امنيتي تحت عنوان اينترنت سكيوريتي پولي بوده و بصورت رايگان ارايه نميشن.يا بايد خريداري بشن يا بايد كرك شوند يا بايد هر چند وقت يكبار براي آپديت دنبال سريال يا كليد معتبر بگرديد.
    در مورد كركها هم هيچ اعتباري به زمان كاركرد آنها نيست و ممكنه ظرف چند روز كرك محصول توسط كمپاني سازنده آنتي ويروس شناسايي شده و از كار بيفته.
    ولي بعضي كمپانيهاي سازنده آنتي ويروسها يك نسخه رايگان هم منتشر كرده اند كه خب نسبت به نسخه هاي پولي داراي يكسري محدوديتها هستند.مانند Avira يا Avast يا AVG.

آخر فروم باز Mahiar0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

تمام محصولات امنيتي تحت عنوان اينترنت سكيوريتي پولي بوده و بصورت رايگان ارايه نميشن.يا بايد خريداري بشن يا بايد كرك شوند يا بايد هر چند وقت يكبار براي آپديت دنبال سريال يا كليد معتبر بگرديد.
    در مورد كركها هم هيچ اعتباري به زمان كاركرد آنها نيست و ممكنه ظرف چند روز كرك محصول توسط كمپاني سازنده آنتي ويروس شناسايي شده و از كار بيفته.
    ولي بعضي كمپانيهاي سازنده آنتي ويروسها يك نسخه رايگان هم منتشر كرده اند كه خب نسبت به نسخه هاي پولي داراي يكسري محدوديتها هستند.مانند Avira يا Avast يا AVG.
    ممنون
    پس avast تورایگان ها فکنم بهتره

در آغاز فعالیت پسر بابا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    UnREaL-RCE Team

پيش فرض

من اکثر آنتی ویروس ها رو تست کردم بعد از یک ماه بلاخره باید ویندوزمو عوض کنم :(
    هیچ کدومشون به درد نمیخورن :( باز این کسپرسکی یه چیزائی رو میگیره : )

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام
    مدتي هست که وقت نکردم سري به انجمن آنتي ويروس ها بزنم و. در جريان نيستم که وضعيت آنتي ويروس ها چه طوره!
    ميشه به طور خوب و واضع نقاط ضعف و قدرت اين آنتي ويروس ها رو بگيد؟مخصوصا پاندا
    خيلي وقته ازش خبري نيست

اواست-سوفوس-نورتون-اويرا-نود-کسپرسکي-بيتديفندر-پاندا-مک آفي-اي وي جي-پي سي سيلين

يه سوالم دارم!سيستمم قوي نيست!اوني که الان باهاش کار ميکنم!ولي در حال حاضر بازي ميکنم باهاش و کارهاي گرافيکي هم کم و بيش انجام ميدم!!!يه آنتي ويروس ميخوام که سرعت سيستم رو نگيره!
    اويرا سبکه ولي بازم سرعت رو ميگيره!
    چي پيشنهاد ميکنيد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •