تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 905 از 1125 اولاول ... 4058058558959019029039049059069079089099159551005 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,041 به 9,050 از 11250

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

man montazeram agha ata

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام . بابام هاردلپتابمو باز کرده . الان هرجا میبره میگه چون باز شده درس نمیشه. مگه خودشونم بخان تعمیر کنن هاردو باز نمیکنن؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام اق اتا لطفا به سوالم پاسخ بده من منتظرم! به نظر شما تو نرم افزار hd tune قسمتی که بنچمارک میکنه هر هاردی که burst rate بالاتری داشته باشه بهتره یا کمتر؟!ضمنا هر هاردی که cpu usage بالترین داشته باشه بهتره یا کمتر؟!

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام . بابام هاردلپتابمو باز کرده . الان هرجا میبره میگه چون باز شده درس نمیشه. مگه خودشونم بخان تعمیر کنن هاردو باز نمیکنن؟؟؟؟؟؟
    یعنی قاب هارد رو باز کردن؟

هارد فقط باید تو اتاق کلین باز بشه ولی قابل بسته شدن است کجا بردید هارد رو ؟ گارانتی ؟

5. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام اق اتا لطفا به سوالم پاسخ بده من منتظرم! به نظر شما تو نرم افزار hd tune قسمتی که بنچمارک میکنه هر هاردی که burst rate بالاتری داشته باشه بهتره یا کمتر؟!ضمنا هر هاردی که cpu usage بالترین داشته باشه بهتره یا کمتر؟!
    سلام .
    در برنامه HDtune هر چه قدر Burst rate بالاتر باشد بهتر هست و هر چه قدر CPU usage کمتر باشد بهتر هست .

در مورد صدایی که در ابتدای روشن شدن شنیده میشود همانطوریکه بارها گفته شد بنظرم نرمال هست . با این حال اگر قانع نمیشوید و یا اگر فکر میکنید در حال خراب شدن هست توصیه میکنم تعویض کنید . به هر حال قرار نیست که هارد دیسک عمر دائمی داشته باشند و بالاخره روزی خراب میشوند .

اتا
    عطا درست هست !

7. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

من از کجا بدونم که هاردم داره خراب میشه؟!من اومدم تا تو این انجمن با شما اساتید و مدیران مشورت کنم که شما هم علتش رو نگفتید و هی پیشنهاد خرید هارد دیگه رو به من میدید!! این کار رو منم بلدم!!اما شما که به این خوبی توی اون لینک از اجزای هارد دیسک بررسی گذاشتید انتظار بیشتر میره تا علت صدای قارت شروع هارد رو بدونید؟ضمنا چرا گاهی اوقت موقع روشن شدن هارد این صدا شنیده نمیشه؟!

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یعنی قاب هارد رو باز کردن؟

هارد فقط باید تو اتاق کلین باز بشه ولی قابل بسته شدن است کجا بردید هارد رو ؟ گارانتی ؟
    نه گارانتی نداره . بابام باز کرده . تو حال پذاریی بازش کرده اتاق کلینش کجا بود . هر هفته میفته جون لپتابم . 1ترا بود کلی اطلاعات داشتم.
    حالا میشه درس کرد ؟ خود اطلاعاتش مهمه نه هاردم.
    Last edited by roya.rashidi; 06-07-2014 at 02:06.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

نه گارانتی نداره . بابام باز کرده . تو حال پذاریی بازش کرده اتاق کلینش کجا بود . هر هفته میفته جون لپتابم . 1ترا بود کلی اطلاعات داشتم.
    حالا میشه درس کرد ؟ خود اطلاعاتش مهمه نه هاردم.
    هارد رو از این به بعد یادتون باشه تو اتاق کلین باید بازو بسته کرد شما باید با الکل پلاتر رو تمیز کنید که گردوخاکی روش نباشه با پنبه بعد خشک که شد سریع قاب رو بزارید کامل پیچش نکنید بزنید به پاور به مدت سه ساعت هارد کار کنه بعد قابش رو سفت کنید برای اینکارم هم باید اتاق کلین باشه چون سریع روی پلاتر خاک میشینه و مشکل ایجاد میکنه بنابراین برای بستن بهتره هارد رو ببرید بیرون به نظر من

11. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

من که گفتم کلاک کارت من همچنان داشت میرفت بالا که من جلوش رو گرفتم ضمنا چیپهای هاینیکس از قابلیت اور کلاک بالاتری نسبت به الپیدا برخوردار هست اینم نرم افزار اورکلاک کم حجم من
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

اقا عطا من منتظر جوابتون هستم!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •