تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 90 از 98 اولاول ... 4080868788899091929394 ... آخرآخر
نمايش نتايج 891 به 900 از 975

نام تاپيک: تایپک اختصاصی فایل های اپدیت محصولات LG

اگه نباشه جاش خالی می مونه PAK FA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام

اولا" که این ایراد کم و بیش تو یکسری از تلوزیون ها هست ! ولی من جای شما باشم به ورژن نرم افزار تلوزیون نگاه میکنم (تو تنظیمات) و اگر ورژن جدیدتری اومده باشه آپدیت میکنم چه بسا مشکل حل بشه من الان دیدم آخرین ورژنی که براش اومده 05.00.20 هست که فکر کنم برای شما پایین تر باشه که اگر نیاز به آپدیت داشت برات لینکش رو در آوردم و میتونی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    کنی و تو پست های قبلی گفتم چجوری با فلش آپدیت کنی .

اگر یک درصد درست نشد بزنگ به گلدیران و بکششون به مسلخ !!!

در ضمن هنگام دیدن فوتبال وقتی "حالت تصویر " رو عوض میکنی به حالت " ورزشی " تفاوتی احساس نمیکنی ؟؟؟

*** نکته مهم ** تو فوتبال های کانال داخلی این مشکل رو نداری ؟؟
    اگر تو کانال های داخلی این مشکل نبود برو تو تنظیمات ----- و رزولایشن ----- رو روی 720p و 60Hz رو انتخاب کن ، احتمال داره تاثیر زیادی داشته باشه .
    (چون هیچ کانال 1080p نداریم بذار 720p که کیفیتش از 1080i بالاتره )
    بی نهایت ممنونم بابت راهنماییتون

با توجه به این که این تلویزیون های LG به احتمال زیاد در ایران تولید میشن و این آپدیتی که شما دادین مال خود سایت LG هست رو دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد؟

وقتی حالت تصویر روی فوتبال هم میذارم تغییری احساس نمیشه.

تو فوتبال های کانال ها ی داخلی چون کیفیت خیلی پایین هست اصلا به چشم نمیاد یعنی عملا جزیاتیی نمی بینم اما فوتبال از کانال های اچ دی چون شفافیت تصویر خیلی بالاست تا دوربین سریع حرکت میکنه این راه راه بودن تصویر خیلی به چشم میاد.
    رزولوشن ----- هم به 720 تغییر دادم ولی راه راه بود باز. و این که این رسیوری که من دارم هم 1080i داره هم 1080p ولی با این وجود رزولوشن رو تغییر دادم ولی تغییری نکرد.

مطمئنم زنگ بزنم گلدیران میگن ایراد از شبکه ی شماست نه تلویزیون شرکت ما!!!

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

بله من ورژن 4 رو آپدیت کردم ، چطور مگه ؟؟

با USB آپدیت کردم و میشه گفت تو سرعت و کیفیت کمی بهتر شده
    چنتا اپدیت اومده
    اما حیف نمیزنه چه تعغیراتی میکنه
    اخرین اپذیتی که اومده
    SOFTWARE FILE(VERSION 04.00.25)
    منم فایلشو گرفتم اما نزدم -ورژن خود tv پاینه بعد اون چنتایی اومده

اگه نباشه جاش خالی می مونه ommolfesad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    سلول بي مرز

پيش فرض

چنتا اپدیت اومده
    اما حیف نمیزنه چه تعغیراتی میکنه
    اخرین اپذیتی که اومده
    منم فایلشو گرفتم اما نزدم -ورژن خود tv پاینه بعد اون چنتایی اومده
    دوست عزیز من آخر حرفت رو متوجه نشدم ، اگه فایل رو گرفتی چرا آپدیت نمیکنی ؟!

اگر فایل مشکلای با تلوزیونت داشته باشه از قبیل تفاوت ورژن و ... آپدیت انجام نمیشه .

دوما" شما میتونی این آپدیت رو از کشور دیگه ای بگیری و تو برنامه اصلی هیچ تفاوتی نمیکنه و فقط تو اپلیکیشن ها تفاوت هست و همچنین تو زبان پیش فرض .

بالاخره باید از یه جایی آپدیت کنی دیگه ! شما تلوزیون رو از ایران خریدی و درستش هم اینه که از همین lg ایران آپدیت کنی و آپدیت کن و جای نگرانی نداره .
    راه دیگه ای هم هست که اگر سرعت اینترنتت بالاست (یعنی بالای 4 یا 5 مگ ، شرکت های خصوصی تو تعرفه های حجمی تا 16 رو هم ارائه کردن ) از طریق خود تلوزیون آپدیت کن .

ولی فعلا تنها راه حل احتمالی برای مشکل شما این هست .

4. این کاربر از ommolfesad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    سلول بي مرز

پيش فرض

ب
    این که این رسیوری که من دارم هم 1080i داره هم 1080p ولی با این وجود رزولوشن رو تغییر دادم ولی تغییری نکرد.
    صدالبته میدونم که 1080p داره منظورم اینه که چون هیچ کانال 1080p وجود نداره و ----- شما داره همون 1080i رو تو حالت 1080p پخش میکنه و کیفیت تغییر نمیکنه ، یعنی داری 1080i میبینی .

کلا" خود من هم 720p میذارم چون نهایت کیفیت رو که ----- میده استفاده میکنم . ولی راه حل مشکل تلوزیون شمارو تو پست قبل گفتم .

موفق باشی

6. این کاربر از ommolfesad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    یه سوالی رو قبلا چند بار پرسیدم ولی کسی نتونسته درست راهنماییم کنه.امیدوارم اینبار جوابمو بگیرم.
    من تی وی 49uf850v دارم ازبانه خریدم ،از همون اول منو فارسی بود ولی نمیتونم از استور ایران استفاده کنم،چون ایران بینشون نیست.
    یه سوالم اینه که شما از کجا فایل اپدیتو دانلود میکنید چون تو سایت انگلیس که تی وی منم اونجا هست،فایلش قدیمیه .البته من الان انلاین اپدیت میکنم ولی اگه فایلش باشه خیلی راحتره.سوال دومم اینکه من واقعاً نمیتونم چجوری میشه برنامه های تلویزیونی رو ضبط کرد،در واقع در کمال تعجب اصلا تو منو ها گزینه ضبط و پیدا نمیکنم.
    سوال اخرمم درباره تنظیمات تصویر برای کانالهای ایرانه.ببخشید اگه سوالام زیاد شد ولی اگه بتونید کمکم کنید مخصوصاً دو سوال اخرو ممنون میشم.

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوست عزیز من آخر حرفت رو متوجه نشدم ، اگه فایل رو گرفتی چرا آپدیت نمیکنی ؟!

اگر فایل مشکلای با تلوزیونت داشته باشه از قبیل تفاوت ورژن و ... آپدیت انجام نمیشه .

دوما" شما میتونی این آپدیت رو از کشور دیگه ای بگیری و تو برنامه اصلی هیچ تفاوتی نمیکنه و فقط تو اپلیکیشن ها تفاوت هست و همچنین تو زبان پیش فرض .

بالاخره باید از یه جایی آپدیت کنی دیگه ! شما تلوزیون رو از ایران خریدی و درستش هم اینه که از همین lg ایران آپدیت کنی و آپدیت کن و جای نگرانی نداره .
    راه دیگه ای هم هست که اگر سرعت اینترنتت بالاست (یعنی بالای 4 یا 5 مگ ، شرکت های خصوصی تو تعرفه های حجمی تا 16 رو هم ارائه کردن ) از طریق خود تلوزیون آپدیت کن .

ولی فعلا تنها راه حل احتمالی برای مشکل شما این هست .
    ممنون از پاسخ
    اما صلا منظور منو متوجه نشدین من مشکلی ندارم با اپدیت اصلا تست نکردم که ببینم فایل مشکل داره یا نه اما نبایدم مشکل داشته باشه
    فایل اپدیتم طبق مدل دقیق tvگرفتم زیر فایل اپدیتم مینیویسه برای کدوم مدل هاست
    من از ایران گرفتم اما بدون گاارنتی
    من سوالم این بود که چیا تغییرر کرده میارزه اپدیت کنم یا نه -من همیشه با اپدیت موافقم اما توی فروم خیلی ها از اپدیت tvشون ناراضی بودن به مشکل خوردن البته مدل های قدیمیه برند ها برای همین سوال کردم ببینم
    شرکت lg حیف نمیزنه چیا تغییر کرده من حتی با suportچت کردم اما گفت ما نمیتونیم بگیم چیا تغییر کرده
    همچنین md5فایل باید بزنه که نزده

The latest firmware file for upgrade

65UF950Y-TA
    55UF950Y-TA
    65UF950T-TA
    55UF950T-TA

Last edited by Mehrdad092000; 16-02-2016 at 07:37.

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    سلول بي مرز

پيش فرض

سلام دوستانیه سوالی رو قبلا چند بار پرسیدم ولی کسی نتونسته درست راهنماییم کنه.امیدوارم اینبار جوابمو بگیرم.من تی وی 49uf850v دارم ازبانه خریدم ،از همون اول منو فارسی بود ولی نمیتونم از استور ایران استفاده کنم،چون ایران بینشون نیست.یه سوالم اینه که شما از کجا فایل اپدیتو دانلود میکنید چون تو سایت انگلیس که تی وی منم اونجا هست،فایلش قدیمیه .البته من الان انلاین اپدیت میکنم ولی اگه فایلش باشه خیلی راحتره.سوال دومم اینکه من واقعاً نمیتونم چجوری میشه برنامه های تلویزیونی رو ضبط کرد،در واقع در کمال تعجب اصلا تو منو ها گزینه ضبط و پیدا نمیکنم.سوال اخرمم درباره تنظیمات تصویر برای کانالهای ایرانه.ببخشید اگه سوالام زیاد شد ولی اگه بتونید کمکم کنید مخصوصاً دو سوال اخرو ممنون میشم.
    سلام چون عجله دارم تند تند میگم .ترتیب با خودت .**یه کنترل تلوزیون از \شت شهرداری بخر 15 تومن بعد روی کنترل دکمه Record میبینی ! بعدش براحتی میتونی یه هارد و یا یه فلش وصل کنی و ضبط کنی !البته اگه تصویری که داری میبینی از روی hdmi باشه نمیتونی ضبط کنی ها مگر کانال داخلی باشه که از دیجیتالش داری می بینی .**میگی ایران رو بینشون نمیبینی ُ منظورت رو متوجه نمیشم ُ ایرانش رو کجا نمیبینی ُ منم از بانه خریدم زبانم فارسی هست و خیلی از app های آشغال من( خخخخ ) فارسی هست .شما بعد از اتصال به اینترنت صفحه app هارو باز کن اگر هیچ برنامه فارسی نمیبینی بگو تا بگم چیکار کنی چون کمی دردسر داره فقط حتما؛ مدل گوشی موبایلت رو هم بگو چون مربوطه خخخ جدی میگم حتما بگو که اینفرارود داره یا نه .**تو اینترنت یه گشتی زدم برای شما همونطور که گفتی از انگلیس و از این لینک زیر باید دانلود کنی ولی من جای شما باشم استثنا؛ میذارم خود تلوزیون دانلود کنه بعدش ببین ورژنی که اعلام میکنه که داره دانلود میکنه چیه ُ بعد مقایسه کن ببین همین مدل Version 03.20.05 هست که اگر همین بود برو از سایت انگلیس تو صفحه \ایین فایل رو دانلود کن بریز تو usb و آبدیت کن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    سلول بي مرز

پيش فرض

ممنون از پاسخ
    اما صلا منظور منو متوجه نشدین من مشکلی ندارم با اپدیت اصلا تست نکردم که ببینم فایل مشکل داره یا نه اما نبایدم مشکل داشته باشه
    فایل اپدیتم طبق مدل دقیق tvگرفتم زیر فایل اپدیتم مینیویسه برای کدوم مدل هاست
    من از ایران گرفتم اما بدون گاارنتی
    من سوالم این بود که چیا تغییرر کرده میارزه اپدیت کنم یا نه -من همیشه با اپدیت موافقم اما توی فروم خیلی ها از اپدیت tvشون ناراضی بودن به مشکل خوردن البته مدل های قدیمیه برند ها برای همین سوال کردم ببینم
    شرکت lg حیف نمیزنه چیا تغییر کرده من حتی با suportچت کردم اما گفت ما نمیتونیم بگیم چیا تغییر کرده
    همچنین md5فایل باید بزنه که نزده

The latest firmware file for upgrade

65UF950Y-TA
    55UF950Y-TA
    65UF950T-TA
    55UF950T-TA

دوست عزیز منم نمیتونم بگم چون دقیق نمیدونم ولی طبیعی هست آپدیت های اولیه بیشتر در زمینه پایداری و بهبود ضعف های ورژن قبلی هست . معمولا تو کنسول هست که کپی باز ها از آپدیت فرار میکنن عین خودم . ولی تو تلوزیون خود من هر چند وقت یکبار میرم ببینم آپدیتی اومده بزنم یا نه . شک نکن انجام دادنش خیلی بهتر هست از انجام ندادنش !

11. این کاربر از ommolfesad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام چون عجله دارم تند تند میگم .ترتیب با خودت .**یه کنترل تلوزیون از \شت شهرداری بخر 15 تومن بعد روی کنترل دکمه Record میبینی ! بعدش براحتی میتونی یه هارد و یا یه فلش وصل کنی و ضبط کنی !البته اگه تصویری که داری میبینی از روی hdmi باشه نمیتونی ضبط کنی ها مگر کانال داخلی باشه که از دیجیتالش داری می بینی .**میگی ایران رو بینشون نمیبینی ُ منظورت رو متوجه نمیشم ُ ایرانش رو کجا نمیبینی ُ منم از بانه خریدم زبانم فارسی هست و خیلی از app های آشغال من( خخخخ ) فارسی هست .شما بعد از اتصال به اینترنت صفحه app هارو باز کن اگر هیچ برنامه فارسی نمیبینی بگو تا بگم چیکار کنی چون کمی دردسر داره فقط حتما؛ مدل گوشی موبایلت رو هم بگو چون مربوطه خخخ جدی میگم حتما بگو که اینفرارود داره یا نه .**تو اینترنت یه گشتی زدم برای شما همونطور که گفتی از انگلیس و از این لینک زیر باید دانلود کنی ولی من جای شما باشم استثنا؛ میذارم خود تلوزیون دانلود کنه بعدش ببین ورژنی که اعلام میکنه که داره دانلود میکنه چیه ُ بعد مقایسه کن ببین همین مدل Version 03.20.05 هست که اگر همین بود برو از سایت انگلیس تو صفحه \ایین فایل رو دانلود کن بریز تو usb و آبدیت کن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوست عزیز ممنون از کمکت
    فقط اگه تنظیمات تصویرم بگی ممنون. میشم.
    درباره ضبط کردن باید بگم اون کنترلو دارم ولی ازش استفاده نمیکنم وrceمیزنم،هیچ اتفاقی نمیوفته وعمل نمیکنه
    منظورم ازاینکه ایران بینشون نیست اینکه استور ایرانو نداره،گوشیمم ال جی g2که مادون قرمز داره وکنترل خود گوشیم کار میکنه ولی اسمارت ریموت روش کار نمیکنه،
    درباره اپدیتم تاحالا سه یا چهار بار اپدیت کردم که سه بارش انلاین بوده،الانم ورژنش4.00.55

13. این کاربر از vzm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    سلول بي مرز

پيش فرض

دوست عزیز ممنون از کمکت
    فقط اگه تنظیمات تصویرم بگی ممنون. میشم.
    درباره ضبط کردن باید بگم اون کنترلو دارم ولی ازش استفاده نمیکنم وrceمیزنم،هیچ اتفاقی نمیوفته وعمل نمیکنه
    منظورم ازاینکه ایران بینشون نیست اینکه استور ایرانو نداره،گوشیمم ال جی g2که مادون قرمز داره وکنترل خود گوشیم کار میکنه ولی اسمارت ریموت روش کار نمیکنه،
    درباره اپدیتم تاحالا سه یا چهار بار اپدیت کردم که سه بارش انلاین بوده،الانم ورژنش4.00.55
    سلام مجدد

شما تا وقتی یک فلش با FAT32 به تلوزیون نزنی عکس العملی نشون نمیده ، مگر اینکه دو یا 3بار پشت سرهم دکمه Record رو بزنی تا تنظیمات ضبط کردن رو ببینی . یه فلش بزن و تست کن .
    برنامه ای که تو گوشی شما موجوده این قابلیت رو نداره . اگر برنامه smart remote سامسونگ روی گوشی شما نصب بشه میتونی در قسمت تنظیمات برنامه گزینه htc sense رو روشن کنی تا تو گوشی شما فعال بشه . مگر اینکه اصلا نصب نشه که شک دارم نصب نشه .

ورژنی که الان رو تلوزیون شما هست ورژن آخره .

اگر تونستی برنامه smart remote رو نصب کنی با روشی که بهت بگم میتونی مشکل استور ایران رو حل کنی .

آخه مشکل اینجاست خریدن کنترل سرویس lg برای استفاده یکبار ارزش نداره وگرنه میخریدی .

15. این کاربر از ommolfesad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •