تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 300 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 2997

نام تاپيک: Clash of Clans ™

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

شما لولتون چنده؟

من 6ام

کاربر فعال انجمن آموزش عالی Rossin's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    NeveRLanD

پيش فرض

شما حالا حالاهاا راه درازی در پیش رو داری
    ماشالا بچه ها اکتیون همه لولا بالا

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

کاربران عزیز مِن بعد لطف کنید تمامی مسائل و مشکلات خودتون رو در تاپیک زیر مطرح بفرمائید تا از مقصود این تاپیک دور نشیم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

( پست هایی با این مضامین در تایپک فعلی به تاپیک فوق منتقل خواهند شد )
    با تشکر

4. 4 کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Georges St-Pierre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Керманшах

پيش فرض

سلام, منم تازه شروع کردم به بازی و کلا تو این سبک هم بازی نکردم ...
    چندتا توصیه واسه تازه کارا میگید ؟

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

سلام, منم تازه شروع کردم به بازی و کلا تو این سبک هم بازی نکردم ...
    چندتا توصیه واسه تازه کارا میگید ؟
    الماس هات رو استفاده نکن بزار بمونه که بیلدر بخری. اول بازی فقط دفاعی ها رو آپگرید کن. سرباز ها رو زود به زود آپگرید کن.
    توون حال رو تا 7 زود ببر بالا بعدش یه مدت طولانی بمون رو 6 و همه چی رو آپگرید کن و بعد برو بالا.

راستی دیوار ها رو هم سلول سلول دوره ساختمون ها بکش.

7. 3 کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Georges St-Pierre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Керманшах

پيش فرض

ممنون بابت راهنمایی ,
    به نظرتون همین اوله کاری حمله نکنم واسه غارت و اینا ؟ سربازها وقتی حمله میکنی چطور بهشون دستور بدم به یه چیزه خاص حمله کنن اول ؟
    از توون حال و ذخیره طلام بیشتر از بقیه باید مراقبت کنم و دیوار بکشم ؟

9. این کاربر از Georges St-Pierre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال kiar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

درسته دیوار مهمه ولی از نظر من ( که خلاف عقیده خیلی هاست ) مواضع دفاعی مهم تر هستند. شما توپ و مورتار و آرچر توو و ویزارد توور رو باید قوی کنی بعدش دیوار ها بعدش ساختمون ها و آخر توون هال.بعضی اصن متوجه روند بازی نیستن و تا یه پولی دستشون میاد سریع توون هال رو میبرتن بالا ... .
    در ظمن همین اول بازی به فکر به آخر رسوندن لول معدن هات شو ( لول 11 ) . هم الکسیر و هم طلا. چون وقت استفاده از این معادن همین الانی هست که داری بازی می کنی. بالا که بیایی میفهمی معدن ها زیاد هم خوب نیستن و باید فقط بری غارت کنی.

همین دیگه ! اگر 3 تا بیلدر داشته باشی سرعتت خیلی بالا میره. من الان 4 تا بیلدر دارم حدود 1500 تا جم دادم برای این 2 تا اضافه.
    عکس اون خانومه سمت راست رو میبینی ؟ ( اول سمت چپ بود ) برو ماموریت هایی که بهت داده رو انجام بده تا جم بگیری، مثلا 20 30 و حتی 100 تا الماس بهت میده. من حدودا نصفش کردم.
    الماس هات رو استفاده نکن بزار بمونه که بیلدر بخری. اول بازی فقط دفاعی ها رو آپگرید کن. سرباز ها رو زود به زود آپگرید کن.
    توون حال رو تا 7 زود ببر بالا بعدش یه مدت طولانی بمون رو 6 و همه چی رو آپگرید کن و بعد برو بالا.

راستی دیوار ها رو هم سلول سلول دوره ساختمون ها بکش.
    ممنون. توضیحاتتون خیلی بهم کمک کرد فقط من نفهمیدم برای شروع لول توون هال رو ببریم بالا یا لول پایین بمونیم بهتره؟

-------------------------

چندتا هم سوال داشتم اگه کمکم کنین ممنون میشم!

1- میشه بازیو سیو کرد که اگه مجبور شدم پاکش کنم از اول شروع نکنم؟

2- بازی تیمی چجوریه؟ مثلا اگه بخوام با چندتا از دوستام بازیو شروع کنم میشه؟

3- من دو روزه بازیو شروع کردم اگه فرصت Shield که داده شده تموم بشه هر کسی میتونه بهم حمله کنه؟

4- اگه بهم حمله بشه و بیلدرم نابود بشه مجبورم دوباره 250 تا جم بدم یکی دیگه بسازم؟
    Last edited by kiar; 08-06-2014 at 22:59.

آخر فروم باز virus2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    NormandySR2       نام.گوشی : Samsung Galaxy Note3

پيش فرض

سلام عزیزان

ایتم از مپ ما در حالت عادی و جنگ :

محتوای مخفی: normal 

محتوای مخفی: War 
    Last edited by virus2009; 09-06-2014 at 15:16.

12. 3 کاربر از virus2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

ممنون بابت راهنمایی ,
    به نظرتون همین اوله کاری حمله نکنم واسه غارت و اینا ؟ سربازها وقتی حمله میکنی چطور بهشون دستور بدم به یه چیزه خاص حمله کنن اول ؟
    از توون حال و ذخیره طلام بیشتر از بقیه باید مراقبت کنم و دیوار بکشم ؟
    چرا ؟ باید حمله کنی تا پیشرفت کنی دیگه. وگرنه منابع از کجا میخوای بیاری ؟
    همچین امکانی نیست. خودشون حمله می کنن. اما موردی که هست، هدف مهم سرباز هاست. مثلا غول اولین و مهم ترین هدفش نابود کردن مواضع دفاعی هست. یا مثلا وال بریکر مهم ترین هدفش شکستن دیوار هاست. تو بخش اینفو سرباز ها برید همش نوشته. + ساختمون ها هم همین طور هستند. مثلا اون ساختمون دفاعیه که برق میزنه به سربازا ( اسمش دقیقا یادم نیست ) مهم ترین هدفش کشتن پیکا هست. تو اینفو برید تمام اینها نوشته شده.
    آره هم مخزن طلا و هم الکسیر هر دو به جاش مهم هستند. توون هال خیلی مهمه چون اگر بهت حمله کنن فقط و فقط توون هال رو نابود کنن امتیاز منفی میگیری. اما در حالت عادی باید 50 درصد شهر رو نابود کنن تا امتیاز منفی بگیری.

ممنون. توضیحاتتون خیلی بهم کمک کرد فقط من نفهمیدم برای شروع لول توون هال رو ببریم بالا یا لول پایین بمونیم بهتره؟

-------------------------

چندتا هم سوال داشتم اگه کمکم کنین ممنون میشم!

1- میشه بازیو سیو کرد که اگه مجبور شدم پاکش کنم از اول شروع نکنم؟

2- بازی تیمی چجوریه؟ مثلا اگه بخوام با چندتا از دوستام بازیو شروع کنم میشه؟

3- من دو روزه بازیو شروع کردم اگه فرصت Shield که داده شده تموم بشه هر کسی میتونه بهم حمله کنه؟

4- اگه بهم حمله بشه و بیلدرم نابود بشه مجبورم دوباره 250 تا جم بدم یکی دیگه بسازم؟
    ببینید من نمیتونم صد در صد یک چیزی رو بگم که درست باشه. مثلا همین مسئله توون هال که خیلی هم بحث بر انگیزه. آپگرید توون هال از موارد خیلی خاصه. شما از همون اول بازی که لول 1 هستی، تمام ساختمون ها رو آپگرید کن بعد که آپگرید ها تموم شد برو برای آپگرید توون هال. همون جور که گفتم بعضیا تا یه پولی دستشون میاد بدون در نظر گرفتن لول سربازا و ساختمونا میرن توون هال بعد که این کار باعث خسته شدن بازیکن در طلانی مدت میشه. به جایی میرسه که هر چی اپگرید میکنید تموم نمیشه و ... . بهتره آپگرید توون هال رو بزارید آخرین گزینه.
    یک روش دیگه ای هم هست اینه که تا لول 6 7 با سرعت توون هال رو ببرید بالا ( البته ساختمون ها رو هم کما بیش آپگرید کنید ) اما بعدش رو لول 7 یک مکث بلند مدت در حده 2 ماه داشته باشید. کاری که الان من کردم. لولم ( اون آبیه ) 60 هست. در صورتی که توون هال 7 هستم. با این لول خیلی ها توون هال 8 یا حتی و بعضا 9 هستند. و من باز هم میخوام چند هفته رو این توون هال بمونم. ویزارد توور هام + معادن + سرباز خونه و چند تا ساختمون دیگه آپگریدشون مونده.
    در کل چند هفته بازی کنید چم و خم بازی دستتون میاد و روش متناسب با خودتون رو پیدا می کنید.

جواب سوالاتون :
    1- راستش دقیقا نمیدونم ولی به گوگل اکانت یا آیتیونز که وصل شید فکر می کنم سیو بشه. چون خودمم یه بار بازی رو دلیت کردم و دوباره که نصب کردم از همون سیو اومد.
    2- متوجه نمیشم ! خب کلن بزنید برای خودتون و تو وار کلن شرکت کنید و به هم سرباز دونات کنید. حالت دیگه ای برای همکاری در این بازی نیست.
    3- آره، در واقع هر کسی هم که نه. فقط کسایی که هم لول و کلا هم اندازه خودتن بهت حمله می کنن.
    4- نه، حمله که میشه در واقع شکستی وجود نداره و ساختمونا که خراب شدن دوباره خود به خود از نو ساخته میشن + بیلدر ها اصلا قابل کشتن نیستن . حمله که می کنن بیلدر ها تو خونه قایم میشن.
    Last edited by Thor God; 09-06-2014 at 00:09.

14. 4 کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

سلام عزیزان

ایتم از کلن ما در حالت عادی و جنگ :

.
    .
    .

ماشالله چه قوی هستید شما.
    ولی برام عجیبه، الکسیر ساز ها و معادن طلا و سربازخونه شما لول پایینی دارن.

راستی کلن چشم نخوره صلوات ... .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •