تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام کاراکتر را بیشتر دوست دارید؟

راي دهنده
132. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • کلاه قرمزی

24 18.18%
  • پسرخاله

27 20.45%
  • پسر عمه زا

42 31.82%
  • ببعی

54 40.91%
  • فامیل دور

85 64.39%
  • جگر

33 25.00%
  • گابی

9 6.82%
  • آقای همساده

46 34.85%
  • دختر همسایه

9 6.82%
  • بچه‌ی فامیل دور

23 17.42%
  • دیوی

11 8.33%
  • عزیزم ببخشید

27 20.45%
Multiple Choice Poll.
صفحه 9 از 20 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 194

نام تاپيک: کلاه قرمزی 93

پروفشنال Aryana_b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    همین نزدیکیا...

پيش فرض

راستی واقعا چطوری این عروسکها را میگردونن اصلا هیچی مشخص نیست مثلا وقتی از سر و کول اقای مجری میرفتن بالا

میشه توضیح بدین یکم

به نظر من عروسک گردانی کل مجموعه یکی از بهترین کارای عروسکیه که تاحالا انجام شده همه ی حرکاتشون حساب شدست: تکون دادن دست فامیل دور یا شونه هاش, جیگر وقتی میخواد فکر کنه دستشو رو میز میزاره مث بچه ها حرکت میده ....
    اون قسمتی هم که شما میگین اگه به حرفاشون دقت میکردین متوجه میشدین, میخواستن باهم برن کوه که آقای مجری نزاشت اونام در عوض تصمیم گرفتن که "مجری کوه" رو فتح کنن برا همین داشتن میرفتن بالا . به گردنش گفتن گردنه

فامیل گفت زیر اون غار (دماغ) یه محله سرسبزیه (سبیل آقای مجری) همونجا چادر بزنیم

2. 5 کاربر از Aryana_b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

اینایی که مجموعه رو از سروش سیما تهیه می کنن اصولا دیگه نباید تبلیغات و تگ های اضافی داشته باشه ، یا اونم داره ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

باید در دعوت مهمان دقت بیشتری بشه ...اینکه عده ای زیادی از بازیگران رابطه خوبی با طهماسب دارن دلیلی نمیشه دعوت بشن .. طناز طباطبایی و نگار جواهریان اصلا بدردنخور بودن طنز نداشتن و رو اعصاب .... فکر کنید عادل فردوسی پور چرا دعوت نمیشه؟ اگه طهماسب یه بار اینکارو بکنه متوجه میشه که چطور و از چه کسی دعوت کنه ؟ فکر کنین تقابل فامیل دور و فردوسی پور ! حتی بازیگری مثل رامبد جوان هم که دعوت شد زیاد شوخی نکردو و خودشو گرفت ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه awz2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    ╩╨¤]

پيش فرض

باید در دعوت مهمان دقت بیشتری بشه ...اینکه عده ای زیادی از بازیگران رابطه خوبی با طهماسب دارن دلیلی نمیشه دعوت بشن .. طناز طباطبایی و نگار جواهریان اصلا بدردنخور بودن طنز نداشتن و رو اعصاب .... فکر کنید عادل فردوسی پور چرا دعوت نمیشه؟ اگه طهماسب یه بار اینکارو بکنه متوجه میشه که چطور و از چه کسی دعوت کنه ؟ فکر کنین تقابل فامیل دور و فردوسی پور ! حتی بازیگری مثل رامبد جوان هم که دعوت شد زیاد شوخی نکردو و خودشو گرفت ...
    من اون قسمت که طناز طباطبایی بود رو بیشتر از 5 بار نگاه کردم به نظر من بهترین قسمت کلاه قرمزیه
    Repeat بههههههههههههههههه

6. این کاربر از awz2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hamidchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Right there where they belong

پيش فرض

اون قسمت که نگار جواهریان بود جالب نبود ، دوباره یه جورایی داستان تکراری داشت . ولی به نظرم قسمت رامبد جوان و طناز طباطبایی که فوق العاده بود
    البته بیشتر، داستان مربوط به اون قسمتا بود که باعث قشنگ شدنش شده بود و الا اگه واسه نگار جواهریان هم موضوع و قصه ی بهتری نوشته میشد قشنگ تر بود
    باران کوثری امسال هم که دو تا آیتم آخرش خیلی خوب بود
    Last edited by hamidchi; 03-04-2014 at 12:50.

اگه نباشه جاش خالی می مونه arming900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

اون قسمت که نگار جواهریان بود جالب نبود ، دوباره یه جورایی داستان تکراری داشت . ولی به نظرم قسمت رامبد جوان و طناز طباطبایی که فوق العاده بود
    البته بیشتر، داستان مربوط به اون قسمتا بود که باعث قشنگ شدنش شده بود و الا اگه واسه نگار جواهریان هم موضوع و قصه ی بهتری نوشته میشد قشنگ تر بود
    باران کوثری امسال هم که دو تا آیتم آخرش خیلی خوب بود
    رامبد جوان امسالم بود؟ کدوم قسمتش بود؟ قشنگ بود اگر بود دانلود کنیم

پروفشنال hamidchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Right there where they belong

پيش فرض

رامبد جوان امسالم بود؟ کدوم قسمتش بود؟ قشنگ بود اگر بود دانلود کنیم
    من که این قسمتای آخرش رو کامل نتونستم ببینم ولی منظورم از سال قبل بود

10. این کاربر از hamidchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

شاید کلاه‌قرمزی و پسرخاله خندیدن رو کمتر بلد باشن اما شاد بودن رو خوب بلدن حتی با خلقش از چیزای ساده و کوچیک.

تنها بخش غمگین برنامه هم مربوط می‌شه به صورت بغض‌آلود مجری موقع خداحافظی آخرین برنامه که اونم طلب دیدار مجددمونه.

سال 88
    شخصیت‌های جدید: پسرعمه‌زا و گیگیلی
    خداحافظی در قسمت 16 :

سال 90
    شخصیت‌های جدید: فامیل دور، ببعی، دوره و خانوم جون
    خداحافظی در قسمت 15:

سال 91
    شخصیت‌های جدید: دخترعمه‌زا، خواهرزاده‌زا، جیگر، آقوی هم‌ساده، دلاک، این (شاگرد داروخانه)
    خداحافظی در قسمت 14 :

سال 92
    شخصیت‌های جدید: دختر همسایه، گابی، معلم کودکی مجری، گدا (در ویژه‌های بعد از عید اضافه شد)

خداحافظی در قسمت 18 (اولین بغض مشهود مجری) :

سال 93
    شخصیت‌های جدید: بچه‌ی فامیل، عزیزم ببخشید فرزند لطفاً، دیبی (شباهت ببخشید با دلاک :‌دی)
    خداحافظی در قسمت 15 :

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

اصلا یه شخصیت که خیلی جای کار داره و از شهر عجیبی هم میاد گیگلی هستش اونم خیلی خوبه ... کم ازش ... استفاده شد .

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

دغدغه‌های امسال ما :

فامیل دور : تربیت بچه و امنیت

لی لی لی لی حوضک، گنجیشکه اومد آب بخوره خورد توو در، این گفت درو وا کنیم اون گفت درو ببندیم، اون گفت درو همینجور نیمه‌باز بذاریم، اون یکی گفت که با این در اگر در بند در مانند درمانند، بعد او یکی گفت درو کی کنده گفت منه منه کَره گنده ...

پسرخاله: آقای مجری این فامیل دور اول میره آب گرمو وا می‌کنه که حموم داغ بشه تازه میره لباس مباساشو بیاره مگه آب بخاریه
    فامیل دور: تو دیدی؟! آقای مجری ما توی حمومم امنیت نداریم تو این خونه، حمومم می‌ریم ما رو تماشا می‌کنن

مجری: مشکلت چیه فامیل دور اینقدر عصبانی...
    فامیل دور: مشکلم اینه که من احساس امنیتم از بین رفته
    دیو جان عزیز من! من از تو خواهش می‌کنم تمنا می‌کنم هر وقت کسی تو دستشوییه تو سریع درو باز بکن تماشا بکن
    ئه! من نمی‌خوام وقتی دستشوییم کسی منو تماشا بکنه. ما یه جا تو این خونه احساس آرامش می‌کردیم اونم از ما گرفتن

پسرعمه‌زا : ارواح عمه‌ی خطرناک، عروسی جوجه‌ی بی‌بی

پسرخاله: چی گفتی! نه می‌خوام ببینم چی گفتی؟ یعنی برگِ عشق و محبت و صفا و مروت به درد نمی‌خوره؟!

ببعی
    : کنسرت تایتانیک بدون اعمال فشار، سرم می‌گه کاهو دلم می‌گه ترب

...I fell in love baaaaaa, Torob Ghernmez a lady in red baaaa Torob in red is dancing with me

جیگر
    : زمزمه‌ی «چارتار» با صدای بلند، گفته بودم که یه بار یه اسبه می‌رسه به یه شتره... بقیش مهمه؟ مهمه؟ مهمه؟!
    گابی: این نون خِشکایی که نخوردم، هر چی که بود و نبود من خوردم، زمین خوردم دمپایی و زنگ مدرسه و ... شِکُلفه‌ی شَکَلپیچ، دایی شخمی

عزیزم ببخشید: مرد تیپیکال شرقی! ، ... سینی ولامین یا چینی؟

دختر همسایه
    : من زشتم؟ ، فرشته جونو که میشناسی فهمیدی شی شد عروسیشون بهم خورد... دست و جیغ و هورای بلند

بچه‌ی فامیل دور
    : پددرر پددرر، پشتوونَـ، چیشوری بودم، کیه کیه در مِزَ نَه

دیبی: آب آب، خاله ماچ ماچ، ازت متنفرم غریبه‌ی نزدیک

کلاه‌قرمزی
    : شوکولاتای توی کمد، یکی بود یکی نبود یعنی پسرعمه‌زا جان بود من نبودم؟، معلممون اومد به خوافم گفت ها کلاه‌قرمزی چند وقته مدرسه نمیای

آقوی هم‌ساده: قناری مال کدوم باغ اناری، آقا من احساس می‌کنم که آبستن حوادث هستم، نَمیدونم دیگه دست سرنوشت ما را در کدامین گردباد رها خواهد کرد هااااااء

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •