تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 26 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 259

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا | فصل 2012-2013 | مرحله یک چهارم نهایی

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

شما خیلی از جنبه قواعد احتمالات به مسیر دو تیم نگاه میکنین. هرچند اشتباه هم نیست ولی با دید شهودی و با توجه به شرایط میشه حدس زد که بارسلونا اگر تو این مسیر قرار میگرفت شانس کمتری برای صعود داشت.
    من همچین حدسی نمی زنم متاسفانه. هیچ دلیل منطقی و فوتبالی هم نمی بینم که فکر کنم شانس صعود بارسا از اون گروه کمتر از رئال بوده، یا اینکه شانس بارسا جلوی یونایتد کمتر از رئال بوده همونطور که دلیلی نمی بینم که فکر کنم اگه رئال جای بارسا بود شانس کمتر یا بیشتری داشت برای رسیدن به این مرحله.

تیم هایی در سطح رئال و بارسای فعلی قابلیت انجام هر کاری رو دارن، همین برگشتن بعد از باخت مقابل میلان در تاریخ باشگاه های اروپا در تاریخ از درجه سختی دومین بود، ولی من نتیجه نمی تونم بگیرم که فرضا رئال اگه 0-2 باخته بود نمی تونست برگرده چون رئال هم تیمیه که قدرت انجام چنین کاری رو داره. برای همین نمیشه با دید شهودی و شرایط تیم ها و ... حدس زد که اگه رئال و بارسا در جای همدیگه قرار می گرفتن چه اتفاقی می افتاد.

تنها چیزی رو که میشه حدس زد، مقایسه ای از نحوه بازی تیم هاست مثلا نظر من این بوده که اگه پارسال بارسا با بایرن و رئال با چلسی بازی می کرد فینال الکلاسیکو رو میدیدیم چون بر اساس بازی چلسی و بایرن، رئال نسبت به بارسا شانس بیشتری برای برد چلسی داشت و بارسا نسبت به رئال شانس بیشتری برای برد بایرن. من همچین نتیجه فنی ای هم نمی تونم بگیرم که بارسا شانس کمتری نسبت به رئال در بردن یونایتد فرگوسن داشت، یا بارسا شانس کمتری در صعود از اون گروه.

پ.ن. قرعه های قبلی صرفا شانس نبوده. اگه رئال با یونایتد بازی کرد یادمون نره به خاطر این بود که در گروهش دوم شد و مجبور بود با یکی از تیم های اول بازی کنه، حالا درسته که گروه سختی داشت ولی اگه در این گروه سخت اول می شد در مرحله قبل با یکی از تیم های دوم باید بازی می کرد که همگی ساده تر از یونایتد بودند، و بارسا هم با اینکه در گروهش اول شد ولی تقریبا سخت ترین قرعه بین تیم های دوم بهش خورد. باز هم نتیجه خاصی از این نمیشه گرفت، راه برای قهرمانی برای همه تیم ها همواره و همونطور که قبلا هم گفتم تیمی که ادعای قهرمانی و بهترین بودن رو داره نمی تونه از قرعه سخت خودش یا ساده دیگران شاکی باشه.

یک جمله رو از میان یک متن در نیارید، نکته حرف من چیز دیگه ای بود.

2. 7 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت SIMTAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

فقط میشه برای سایت گل تاسف خورد
    بدون اشاره به پنالتی بارسا از آفسایدی حرف زده که معلوم نیست چرا این تصویری که داره اینقدر با تصویر و فیلم بازی متفاوته
    من اصلا عادت به پست دادن ندارم.من فقط اومدم اینجا از شما یاد بگیرم . چون وقتی پست هاتون رو میخونم احساس میکنم به معلومات فوتبالیم اضافه میشه.با اینکه احساس میکنم از یکی دوتا پستم ناراحت شدی ولی اون رو بذار به حساب عصابنیتم و اینکه وقتی چیزی نگفتم یعنی اشتاباهاتم رو پذیرفتم . هدفم از دیدن انجمن ورزش فقط این بود فقط بتونم زیر پست های مفید شما تشکر بزنم.آقای زاهدی سایت گل یه سایت مردمی هست و این گزارشی که شما گذاشتی متعلق به هیچ یک از نویسنده های سایت گل نیست و موضع سایت گل و سردبیرش هم به حساب نمیاد.یه گزارش کاملا که مشخص هست متعلق به یه مورنیو فن هست و با همون منطق معروف مورینیویی به بررسی اشتباهات داوری پرداخته!یه ضرب المثل مورینیویی هست که میگه : ((فقط))اونچه که به ضرر تیمت رخ میده به خاطر بسپار...

برای همین هست که مورینیو همیشه اخراج پپه و گل هیگواین رو یادش هست اما هرگز گل اسکولز رو یادش نیست!(اسکولز گلی زد که آفساید اعلام شد در حالیکه تمام مدافعان پورتو آفساید رو پر کرده بودن!!)

برای همین هست آقای خاص هرگز سال 2010 و بازی های اینتر مقابل چلسی و بارسا رو به یاد نمیاره.راستی مورینیو تا حالا از اخراج آندراده مقابل پورتو چیزی گفته؟؟

کارلو گارگانزه:“مورینیو حافظه یک فیل را دارد، اما به شکلی گزینش گرانه از آن استفاده می کند و هر خاطره ای را بازگو نمی کند”

وقتی میگه گزارش داوری یعنی باید تمام اشتباهات و سوت های مشکوک رو بررسی کنه نه صرفا بررسی یه گل مشکوک(که هنوز هم به قطعیت نمیشه گفت آفساید ) ولی مثلا پنالتی- اخراج روی پدرو دقیقه 10 کاملا قطعی و واضح بود.این همون منطق معروف مورینیویی هست!!
    شما هروقت دیدی یه مقاله ای تو این سایت کار شد که احساس میکنی داره به شعور مخاطب توهین میشه تو اون مقاله و یه جورایی شعور مخاطب رو دست کم فرض کرده باید به عنوان یک طرفدار بارسا که قلم بی نهایت قوی داره جوابیه ای به اون مقاله صادر کنی.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی به هرحال باید قبول کینم وجدان رسانه ای چیزیه که سردبیران این سایت ندارن وگرنه نباید هر مقاله ای روی سایت کار کنن!حالا جالب اینجاست!مقاله رو ویرایش کردن و یه لینک پایین گذاشتن و نوشتن: این این تصویر با وضوح بالاتری آفساید را نشان می‌دهد! این لینکی هست که یکی از هوادارای بارسا تو قسمت کامنت های سایت گل گذاشته و به عنوان سندی برای افساید نبودن گل ِ مسی ازش استفاده کرده!لینکی که خودش از بازی ظبط شده اسکرین شات گرفته.حالا سایت گل همون لینک رو تو گزارش اضافه کرده و گفته این تصویر نشان می دهد گل آفساید نبوده! قضاوتش دیگه به عهده ی شما...!

کلا بعضی از مقالاتی که تو این سایت میاد در حد یه وبلاگ هواداری هم نیست!!

4. 12 کاربر از SIMTAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز LeBron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من همچین حدسی نمی زنم متاسفانه. هیچ دلیل منطقی و فوتبالی هم نمی بینم که فکر کنم شانس صعود بارسا از اون گروه کمتر از رئال بوده، یا اینکه شانس بارسا جلوی یونایتد کمتر از رئال بوده همونطور که دلیلی نمی بینم که فکر کنم اگه رئال جای بارسا بود شانس کمتر یا بیشتری داشت برای رسیدن به این مرحله.

تیم هایی در سطح رئال و بارسای فعلی قابلیت انجام هر کاری رو دارن، همین برگشتن بعد از باخت مقابل میلان در تاریخ باشگاه های اروپا در تاریخ از درجه سختی دومین بود، ولی من نتیجه نمی تونم بگیرم که فرضا رئال اگه 0-2 باخته بود نمی تونست برگرده چون رئال هم تیمیه که قدرت انجام چنین کاری رو داره. برای همین نمیشه با دید شهودی و شرایط تیم ها و ... حدس زد که اگه رئال و بارسا در جای همدیگه قرار می گرفتن چه اتفاقی می افتاد.

تنها چیزی رو که میشه حدس زد، مقایسه ای از نحوه بازی تیم هاست مثلا نظر من این بوده که اگه پارسال بارسا با بایرن و رئال با چلسی بازی می کرد فینال الکلاسیکو رو میدیدیم چون بر اساس بازی چلسی و بایرن، رئال نسبت به بارسا شانس بیشتری برای برد چلسی داشت و بارسا نسبت به رئال شانس بیشتری برای برد بایرن. من همچین نتیجه فنی ای هم نمی تونم بگیرم که بارسا شانس کمتری نسبت به رئال در بردن یونایتد فرگوسن داشت، یا بارسا شانس کمتری در صعود از اون گروه.
    چون دلیل منطقی و قوتبالی برای نتیجه گیری از این نوع بحث ها وجود نداره. (منظور من هم همینه و به همین خاطر از کلمه حدس -که نوعی احتماله- استفاده کردم) و هر کسی یه استدلال شهودی برای اثبات حرفش داره که کلا قابل استناد نیست. واضج تر بخوام بگم، موضوع اینه که طبق بازی هایی که این فصل از بارسا دیدیم به نظر نمیاد تحت شرایط برابر (که کلا چیز محالیه) میتونست اجرایی مثل رئال داشته باشه... ولی نمیشه این حرف رو اثبات یا رد کرد. این فقط یه نظر طرفدارانه س و اونقدر مهم نیست که نیاز به بحث داشته باشه.
    این مقایسه در مجموع غیر منطقیه و فقط میشه با شانس، حدس، گمان و... راجع بهش نظر داد (مثل مقایسه زیدان و پیرلو!). منظور شما رو هم متوجهم.
    ----

بی ربط: طرفدارها (به خصوص طرفدارای ایرانی) موقع بحثهای فوتبالی بیش از حد حالت دفاعی میگیرن.
    Last edited by LeBron; 16-03-2013 at 04:47.

6. 6 کاربر از LeBron بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من اصلا عادت به پست دادن ندارم.من فقط اومدم اینجا از شما یاد بگیرم . چون وقتی پست هاتون رو میخونم احساس میکنم به معلومات فوتبالیم اضافه میشه.با اینکه احساس میکنم از یکی دوتا پستم ناراحت شدی ولی اون رو بذار به حساب عصابنیتم و اینکه وقتی چیزی نگفتم یعنی اشتاباهاتم رو پذیرفتم . هدفم از دیدن انجمن ورزش فقط این بود فقط بتونم زیر پست های مفید شما تشکر بزنم.آقای زاهدی سایت گل یه سایت مردمی هست و این گزارشی که شما گذاشتی متعلق به هیچ یک از نویسنده های سایت گل نیست و موضع سایت گل و سردبیرش هم به حساب نمیاد.یه گزارش کاملا که مشخص هست متعلق به یه مورنیو فن هست و با همون منطق معروف مورینیویی به بررسی اشتباهات داوری پرداخته!یه ضرب المثل مورینیویی هست که میگه : ((فقط))اونچه که به ضرر تیمت رخ میده به خاطر بسپار...

برای همین هست که مورینیو همیشه اخراج پپه و گل هیگواین رو یادش هست اما هرگز گل اسکولز رو یادش نیست!(اسکولز گلی زد که آفساید اعلام شد در حالیکه تمام مدافعان پورتو آفساید رو پر کرده بودن!!)

برای همین هست آقای خاص هرگز سال 2010 و بازی های اینتر مقابل چلسی و بارسا رو به یاد نمیاره.راستی مورینیو تا حالا از اخراج آندراده مقابل پورتو چیزی گفته؟؟

کارلو گارگانزه:“مورینیو حافظه یک فیل را دارد، اما به شکلی گزینش گرانه از آن استفاده می کند و هر خاطره ای را بازگو نمی کند”

وقتی میگه گزارش داوری یعنی باید تمام اشتباهات و سوت های مشکوک رو بررسی کنه نه صرفا بررسی یه گل مشکوک(که هنوز هم به قطعیت نمیشه گفت آفساید ) ولی مثلا پنالتی- اخراج روی پدرو دقیقه 10 کاملا قطعی و واضح بود.این همون منطق معروف مورینیویی هست!!
    شما هروقت دیدی یه مقاله ای تو این سایت کار شد که احساس میکنی داره به شعور مخاطب توهین میشه تو اون مقاله و یه جورایی شعور مخاطب رو دست کم فرض کرده باید به عنوان یک طرفدار بارسا که قلم بی نهایت قوی داره جوابیه ای به اون مقاله صادر کنی.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی به هرحال باید قبول کینم وجدان رسانه ای چیزیه که سردبیران این سایت ندارن وگرنه نباید هر مقاله ای روی سایت کار کنن!حالا جالب اینجاست!مقاله رو ویرایش کردن و یه لینک پایین گذاشتن و نوشتن: این این تصویر با وضوح بالاتری آفساید را نشان می‌دهد! این لینکی هست که یکی از هوادارای بارسا تو قسمت کامنت های سایت گل گذاشته و به عنوان سندی برای افساید نبودن گل ِ مسی ازش استفاده کرده!لینکی که خودش از بازی ظبط شده اسکرین شات گرفته.حالا سایت گل همون لینک رو تو گزارش اضافه کرده و گفته این تصویر نشان می دهد گل آفساید نبوده! قضاوتش دیگه به عهده ی شما...!

کلا بعضی از مقالاتی که تو این سایت میاد در حد یه وبلاگ هواداری هم نیست!!
    ممنون دوست من لطف داری

فقط در مورد جمله بولد شده
    به نظر من آفت یک رسانه افتادن به دام جمله ای جذاب یعنی مردمی شدنه

یک رسانه در خروجی خودش باید به مخاطبش فکر کنه اما در ذات و ذهن خودش باید تخصصی به مسائل نگاه کنه
    در واقع برای یک رسانه شرایط ایده آل اینه که مخاطب موقع نوشتن حضور نداشته باشه اما موقع خوندن و دادن نظرش آزادانه باشه و حرفش رو بزنه
    در کل من هم اعتراف میکنم موقع خوندن این مطلب عصبانی بودم

چون دلیل منطقی و قوتبالی برای نتیجه گیری از این نوع بحث ها وجود نداره. (منظور من هم همینه و به همین خاطر از کلمه حدس -که نوعی احتماله- استفاده کردم) و هر کسی یه استدلال شهودی برای اثبات حرفش داره که کلا قابل استناد نیست. واضج تر بخوام بگم، موضوع اینه که طبق بازی هایی که این فصل از بارسا دیدیم به نظر نمیاد تحت شرایط برابر (که کلا چیز محالیه) میتونست اجرایی مثل رئال داشته باشه... ولی نمیشه این حرف رو اثبات یا رد کرد. این فقط یه نظر طرفدارانه س و اونقدر مهم نیست که نیاز به بحث داشته باشه.
    این مقایسه در مجموع غیر منطقیه و فقط میشه با شانس، حدس، گمان و... راجع بهش نظر داد (مثل مقایسه زیدان و پیرلو!). منظور شما رو هم متوجهم.
    دوست من اگر بحث گروه رئال هست
    فکر میکنم همه متوجه شدن که سیتی و آژاکس صرفا نامی از یک قهرمان به همراه داشتن
    اشتباه رسانه ها همیشه اینه که بر اساس نامها گروه مرگ رو تعیین میکنن اما اغلب اوقات بعد از شروع مسابقات مشخص میشه گروه دیگه ای هست که بازیهاش بسیار سخت و نزدیکه
    از طرفی رئال اون موقع یک دهم رئال فعلی هم نبود از هر نظری با این حال تونست بالا بیاد
    خود این مسئله نشون میده سیتی و آزاکس از جهات مختلف آمادگی رقابت پایاپای رو نداشتن

پی نوشت: این تاپیک مربوط به مرحله بعدی لیگ قهرمانان هست اما انگار اکثر بحثهاش از مراحل قبل استخراج میشه

8. 10 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ahadpoolghahat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوست من اگر بحث گروه رئال هست
    فکر میکنم همه متوجه شدن که سیتی و آژاکس صرفا نامی از یک قهرمان به همراه داشتن
    اشتباه رسانه ها همیشه اینه که بر اساس نامها گروه مرگ رو تعیین میکنن اما اغلب اوقات بعد از شروع مسابقات مشخص میشه گروه دیگه ای هست که بازیهاش بسیار سخت و نزدیکه
    از طرفی رئال اون موقع یک دهم رئال فعلی هم نبود از هر نظری با این حال تونست بالا بیاد
    خود این مسئله نشون میده سیتی و آزاکس از جهات مختلف آمادگی رقابت پایاپای رو نداشتن
    پی نوشت: این تاپیک مربوط به مرحله بعدی لیگ قهرمانان هست اما انگار اکثر بحثهاش از مراحل قبل استخراج میشه
    دوست عزیز شما از کجا نتیجه میگیری رئال اون موقع یک دهم الانم نبود خدا میدونه........!!!

شما بازی رفت رئال با منچسترسیتی رو یادتون بیارین که توی بالاترین سطح ممکن برگزار شد،اون موقع میفهمین گروه مرگ یعنی چی.....

من سیتی در ضعیف ترین روزهاشم براحتی یه سروگردن از بنفیکا و سلتیک( که رفت و برگشت 5تا از یووه خورد!!!) و اسپارتاک(!!!) بالاتره..... دورتموند به عنوان قهرمان آلمان و آژاکس به عنوان قهرمان هلند بکنار........

اون موقع شما میگی از گروه مرگ فقط یه اسم باقی مونده بود.......جالبه.........

10. 10 کاربر از ahadpoolghahat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

چند صفحه همش رئال و بارسا..بدون اینکه این ۲ تیم امسال توی لیگ قهرمانان روبرو بشن پست های فرسایشی و جنگ لفظی ها شروع شده..بابا خسته شدیم!!

در مورد قرعه کشی:تنها بازی نون و آب دار بازی بایرن-یووه و تا حددوی بارسا-psg هست بقیه بازی های جهت خالی نبودن عریضه اس!!
    پانوشت:میلان بدجوری پر پر شد
    Last edited by H A M A S; 17-03-2013 at 20:26.

12. 16 کاربر از H A M A S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

به یاده گذشته و پنالتی به یاد ماندنی هانس یورگ بوت به بوفون در تورین . باز هم پیروز خواهیم بود
    Last edited by Actros; 17-03-2013 at 18:09.

14. 7 کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arash-king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

همونطور که بزرگان 2 باشگاه بایرن مونیخ و یووه مانند بکن بائر ، پاول ندود ، لوتار متیوس و خود آنتونیو کونته گفتن ، بازی کاملا غیر قابل پیش بینی ه و هیچ کدوم از 2 تیم را نمیشه از الان بر تیم حریف برتر دونست ! ولی یووه از لحاظ بار روانی نسبت به حریف آلمانی خودش در موقعیت بهتری قرار داره ! تابحال 6 بار جلوی همدیگه قرار گرفتن که 3 پیروزی سهم یووه بوده و 2 پیروزی سهم بایرن و 1 بازی هم مساوی شده و اینکه یووه تو 5 بازی متوالی این فصل لیگ قهرمانان گل نخورده و یکی از 2 تیمی است که تا اینجای کار متحمل شکست نشده ! این موضوعات خودش میتونه به تیم خیلی کمک کنه ......

16. 3 کاربر از arash-king بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

چند صفحه همش رئال و بارسا..بدون اینکه این ۲ تیم امسال توی لیگ قهرمانان روبرو بشن پست های فرسایشی و جنگ لفظی ها شروع شده..بابا خسته شدیم!!
    حرف شما کاملا درسته
    بحثهای کاملا بیهوده ای که متاسفانه من هم درونشون سهیم بودم
    من از طرف خودم از طرفدارای سایر تیمها عذرخواهی میکنم
    Last edited by گرافيكار; 17-03-2013 at 19:02.

18. 8 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ahadpoolghahat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

حرفتون درسته....این بحث ها بی نتیجه هستن......

منم اگه سر طرفدارای تیمای دیگه رو درد آوردم ، از طرف خودم عذر خواهی میکنم......

20. 2 کاربر از ahadpoolghahat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •