تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 23 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 228

نام تاپيک: بــازی‌های مــورد انتــظار ۲۰۱٣

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

شاید یه کم دیر شده باشه ولی به نظرم از امشب ، Quote Of The Night رو از بین پست های جدیدی که هر شب اضافه میشه انتخاب کنیم جالب میشه.

برنده امشب رو هم من انتخاب می کنم ، نوید با این نظر در مورد DMC:

نوید : کافیه دمو رو بازی کنید تا متوجه بشید با یه بازی عالی طرفید. همه چیز خوبه. گیم پلی گرافیک موزیک و صداگذاری و.... اینایی هم که به ظاهر دانته گیر میدن میخوان خیلی خاص و اُلد اسکول جلوه بدن خودشون رو!
    ...

اتفاقا تقریبا یک سال گذشته فقط با PC بازی کردم و تازه 1 ماهه دوباره کنسول هام رو گرفتم نشونم
    اینکه هنوز وقت نکردم gears of war 3 رو بازی کنم
    پیمان عزیز البته همین که میگی ما قبول می کنیم ولی خب دادن نمره ی تک به امثال The Witness ، Amnesia ، Arma II ، Wasteland 2 ، SimCity ، DayZ ، Command & Conquer ، Total War: Rome II و ... که انحصاری پی سی هستند یه کم گول زنندست : دی
    البته هر کس سلیقه ای داره و کاملا قابل احترامه ، منم قصدم بیشتر شوخی بود.

2. 12 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قیافه وحید وقتی بیاد ببینه Dragon Age III بین 20 تا نیس, بسی دیدنیه. همگی کمتر از اون نمره دادیم... زنده مون نمیزاره!
    شانس اوردین که پست اون رو من نزدم وگرنه به قول حامد خین و خین ریزی به راه می افتاد!
    من مطمئنم اگه بازی به جای DA نام ME روش بود و مثل الان هیچ ویدئویی از بازی نیومده بود و حتی سبکش یه چیز دیگه مثل MMORPG بود ، هم بازی امتیازش بالاتر میشد ...

حالا بازی های startegy به کنار که اصلا سبکش دچار بدی احوال میکنه من رو و دوست ندارم

اما

اوه اوه این planet VS zombies چی بوده بازیش که فقط من کم دادم اونم با این سطح اختلاف ؟
    کلا پدرام از طرفی تو داری توی 5 دادن به بازی ها رکورد می زنی و از طرفی هم آرمین توی 10 دادن به بازی ها !
    Total War و امتیاز 5؟! هر چه قدر هم نسبت به بازی های استراتژی اشتیاقت کم باشه دیگه اسم همچین بازی هایی خود به خود همچین امتیازهایی رو به دور می کنه
    امیدوارم حداقل به اون یکی بازی استراتژی مورد علاقم بالاتر داده باشی
    البته من خودم الان به خاطر همین امتیاز تقریبا مشابه تو که به The Last of Us و GTA دادم کمی عذاب وجدان گرفتم و همین طور تعجب می کنم چه طور جزو 20 تا قرار گرفتن!

+

چند تا نکته:

1- به 20 تا بازی برسیم دیگه احتمالا باید فقط و فقط امتیاز 10 از آرمین ببینیم : دی

2- قربانی بعدی توسط پدرام به نظرتون کدوم بازیه؟ حتی بازی هایی مثل بایوشاک هم به شدت احساس خطر کردن : دی

3- با توجه به سلیقه ها احساس میشه که کسانی مثل من که به سبک هایی مثل نقش آفرینی و استراتژی خیلی علاقه دارن در این جمع یکمی غریبن و کلا اکثر افراد به شوتر بیشتر علاقه دارن و شرط می بندم اگه فرضا COD آنونس شده بود و هیچ اطلاعات هم ازش نیومده بود الان حتما جزو 5 بازی برتر قرار می گرفت : دی

4- پارسال یادمه Journey یه امتیاز خیلی پایین و تخیلی داشت همین طور Dishonored هم فکر می کنم یه امتیاز 4 داشت که آرمین داده بود! یعنی باز هم تاریخ تکرار میشه؟! : دی (کلا نمی دونم چرا همه جا اسم آرمین هست! : دی)

5- شایان پستش خیلی جالب و فان بود (مثل همون آواتار فان قدیمیش : دی) ولی مطمئنا جلوتر که بریم که به خصوص در بازی های 11 تا 20 که جی تی ای در اون قرار داره ، در مورد نظرات خودش هم کلی از این موارد رو میشه اورد : دی

6- و نکته آخر اینه که امشب طی صحبت هایی که توی یاهو با هومان داشتم تونستم از زبونش بالاخره بازی اول رو بیرون کشیدم:

محتوای مخفی: And The Winner Is... 
    Crysis 3

دلیل هومان هم ظاهرا این بوده که به خاطر سیستم 2000 دلاری که دستو پا کرده دیگه به شدت به بازی های با گرافیک بالا علاقه پیدا کرده و کلا زندگیش شده این بازی ها و به خاطر همین طی اقدامی انتهاری همه امتیاز ها حتی امتیاز 5 پدرام رو هم به 10 تبدیل کرده تا این بازی اول بشه!
    البته در شرایط عادی مطمئنا هیچ کسی الان نمی تونه بازی های بعدی رو به ترتیب بگه و اگه فکر می کنید مثلا کسانی می تونن الان اون پست ها رو ببینن سخت در اشتباهید و هیچ کسی حتی خود ادمین ها هم نمی تونن پستای بعدی رو ببینن و کلا هومان از سیستم فوق پیشرفته استفاده کرده!

4. 9 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amin 2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    خونمون دیگه!!!

پيش فرض

وحیدی نمی دونم چرا بچه ها نمره نمیدن ، بابا ولخرج باشین عزیزان اقا جدی من خودم دارم شک میکنم به چه بازی هایی 10 دادم ، به قوله شایان کاش به top10 ام حداقل 10 داده باشم
    +
    همین الانم از من اشتیاقمو به
    Dishonored بخوان همون 5- 6 میدم دیگه
    خوب خوشمان نیامده چه کنیم در ضمن حرف مرد یکیست
    +
    اون اواتار ماهی زشته شایانو میگی ؟ GTA اول نشه با شایان کودتا می کنیم ، there will be blood
    +
    اون سیستم کو ، اونو به من نیشان بده اول ! من نمیدونم اصن ، کی crysis و اول می کنه ؟ ... شما میکنی ؟هومان کیه اصن اونو به من نیشان بده

6. 6 کاربر از amin 2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

سلامی دوباره به ترول خوران تاپیک. از اونجایی که قسمت قبل ظاهرا به جای ناراحت کردن دوستان، اون ها رو خوشحال کرد، حالا قصد دارم با تمام قوا همه را با خاک یکسان کنم و با تانک از روشون رد شم! به هیچ کسم رحم نمیکنم لطفا تلاش نکنین
    اسم این قسمت رو گزاشتم Armin: Madness Return امیدوارم از خواندن این مطلب اعصابتون خورد بشه و تو دلتون تا جایی که جا داره به من بگین «کصافط»
    30
    DmC

محمد :
    امیدوارم خاطرات دبیرستانم با این بازی خراب نمیشه.
    - چجوری مامانت بهت اجازه میداد بازی +17 بازی کنی؟
    محسن:
    : Capcom May Cry دي يا شكلك لبخند.
    - Ninja Theory ؟ لبخند؟ سازنده؟ ناشر؟
    حامد :
    ولی هنوز با دانته چفت نشدم
    - عاشق بازی با کلماتت هستم، اصلا دایره‌ی لغتم هر روز بزرگتر میشه!
    مسعود :‌
    برا من مهم نیست دانته کچله یا سیگار میکشه.

- باشه دیگه حالا چون سیگار میکشه برای تو مهم نیست، امان از سیگاری جماعت

نوید :
    اینایی هم که به ظاهر دانته گیر میدن میخوان خیلی خاص و اُلد اسکول جلوه بدن خودشون رو!
    - من از همون اولم میدونستم که Old School و خاص هستم، لازم نبود گوشزد کنی
    جالبه با این همه نمایش جدید و این همه پیشرفت و دمو، همه نمراتشون یا اضافه شده یا همونجور مونده، اما نمره‌ی محمد 2 تا کم شده! احتمالا پیشرفت بازی محمد رو به خاطرات دبیرستانش برگردونده تا قورت دادن بازی! (رجوع شود به نمره‌ی 10 سال پیش )

29
    به یاد من باش

مسلما مخاطب شخصیت اصلی آرمین هست، بدجوری عاشقش شده! آرمین هم کم نزاشته یک 10 کرده تو موهای طرف!
    حسین :
    باشه به يادتم! فقط به خاطر اينكه سايبر پانكي : دي
    - اوه اوه الان آرمین غیرتی میشه...
    پیمان :
    ip جدید که دیدن موی آن من را یاد assassins و deus ex انداخت.
    - باز بگین P30 بده... بچه‌ها با دیدن موی طرف سبک بازی رو تشخیص میدن، کجای کارین
    پدرام :
    شاید به خاطر اسم Capcom شاید به خاطر سبک بازی و گرافیکش
    - اتفاقا به خاطر اسم Capcom هم که شده باید یدونه از اون 5های طلاییت میدادی
    28
    گیاهان در مقابل زامبی‌های 2

و بله! 3ویمن 10 آرمین به رتبه‌ی 28 الحاق میگردد! فکر کنم از این به بعد به همه 10 بده، چون هنوز به تاپ 10ش هم نرسیدیم!!
    حامد :
    این بار به جای مایکل جکسون، پیتبال رو میبرن داخل بازی
    - خوب... آخه... پیتبل... مایکل؟... رقص ؟... ربط؟... رپ؟... لاتین؟ = حامد Logic
    آها ببخشید، منظورش نژاد سگ بوده حتمی!

پدرام : 5
    - باز که برگشتی! دست از سره کچل زامبی‌ها هم بر نمیداری؟ 5؟

27
    C&C

محمد :
    خاطرات زیادی با نسخه های قبلیش دارم
    - همون خاطرات دبیرستان رو میگه
    حامد :
    بعد سال ها انتظار واقعا یک جنرالز 2 به شدت میچسبه
    -
    اولش نام تجاری جنرالز 2 رو داریم ولی بعدش مطلع میشیم که تگ جنرالز 2 حذف شده
    مسعود
    :بی صبرانه منتظر نبرد با ژنرال های چینی هستم.
    - آخه عزیزه من، لباس زیرتم چینی هست، اینا اینقدر دارن بهت لطف میکنند تو میخوای بترکونیشون حالا؟ پس اون عربا اونجا دسته بیلن؟
    26
    TES به MMO تبدیل میشود

آخه آرمین، تو که همینجوری 10هاتو ول میدی وسط، بیا حداقل یک کامنت بزن بچه‌ها شاد شن.
    تو چی محسن؟ ناسلامتی اولین 9ت هستا (به افتخارش)
    نامردا فقط 2 تا کامنت؟ خوب الان من چجوری ترول کنم؟ چرا منو تو این وضعیت قرار میدین؟

25
    دوره و زمونه‌ی اژدها : بازگشت حسین به ریشه‌ها

حسین :
    ميشه بين درگون ايج 1 و 2! هيچ وقت نميتونن مثل نسخه اول بسازنش چونEA بالاسرشونه!
    -همون یکشم حسین EA بالا سرش بودا... 8.5 میدی بعد اگه دوباره از جلو فروشگاه رد شدی بازی رو نخریدی، نمرت رو میکنم تو حلقت، Remember Me
    حامد :
    بهتر بود در همون ریشه ها باقی میموند
    - Hmmm
    وحید :
    شماره دوم با تغییر شکلی که داشت خیلی عالی از کار درنیومد.
    - دقت کنین، خیلی عالی نشد، احتمالا همون عالی شده ! Go home vahid, you’re drunk
    24
    Total war : Rome 2

مراد :
    يكي از ستونهاي اصلیش هم همين بازيه.....
    - Total War ستون استراتژی هست (به کتاب الهی بازی‌های ویدئویی رجوع شود)
    واستا ببینم، چجوری شد Total War رتبش اینقدر پایین... پدرااااااااااام، دوباره؟ من در این لحظات ملکوتی لقب تام چیک P30World رو به تو اهدا میکنم. باشد که رستگار شوید

23
    Rainbow 6: Patriots

آرمین :
    هنوز هیچی ازش نمیدونیم جز یه CG
    - اصلا اسم بازی داره به آرمین اشاره میکنه! من موندم تو که هیچی نمیدونی همینجوری دوره همی یه 10 دیگه دادی خوشحال شیم دیگه... گربه‌های منم از این حرکاتت دارن تعجب میکنن!
    مراد :
    من اگه جای ubi بودم
    - آرزو بر جوانان عیب نیست...
    حامد :
    یک مزیتی که عناوین تام مدلی داره اینه که اون مدل اصلی خودشون رو حفظ کردن
    - چی؟!! چی شد؟ مدل موی تام؟ حفظ اصالت؟ اسپلینتر سل؟
    آرین :‌
    تریلری که ازش منتشر شد با اینکه خود بازی نبود
    - دقت کنین In-Game هم نه‌ها، اصلا خودش نبود، یک چیز دیگه بود، یک تام مدل دیگه بود...
    مسعود :‌
    همیشه این سری برای جذابیت خیلی زیادی داشته.
    - به جانه خودم فاصله‌ی دکمه‌ی "م" با دکمه‌ی "ی" 6 تا دکمه هست! Not sure if trolling or spelling problem
    مهدی :
    حدس میزنم کارگروه این بازی کارشون رو خوب بلدند....
    - د همینجاست که اشتباه میکنی دیگه، اون میشه سرکارگر، سرپرستی چیزی...
    خلاصه‌ی نظرات مثبت نوید : (فرمول کلیش همینه، شما فقط عدد رو بزارید، جواب رو میگیرید)
    گیم پلیشو دوست داشتم. تریلرشو دوست داشتم. همیشه این سری رو دوست داشتم.
    در آخرم مهر تایید خودشو میزنه : به بازی امید دارم

22
    تام مدلی : لیست سیاه

بالاخره اولین 10 آرمین که تو تاپ 10ش هم بود! 9 تا بازی دیگه هست که هنوز 10هاشو ندیدیم!
    محمد :
    به نظرم با هیاهوی زیادی منتشر بشه، حداقل تو ایران...............
    - قضیه چیه؟ احتمالا یک مرحله باید یک بنده خدایی رو به قتل برسونیم.
    آرمین :
    سم فیشر عزیز که دری هم صحبت میکنه واقعا دیدنیه ! کادر سازنده AC هم بازی رو میسازن که باعث میشه بیشتر منتظرش باشم
    - اوه... آرمین ما رو گرفتی؟ همون اول میگفتی از کشور همسایه اومدی! از اون بالا کفتر میای... یکباره آرمین میای... (برا خرید خونه یا چیزی اگه به مشکلی برخورد کردی به من بگو من یکی رو تو سفارت میشناسم)
    مراد :
    مورد عجيب بنجامين باتن اسم شماره جديد اسپلينتر سل هست
    - باز خوبه تو 40 سالگی پیر نشده (اصلا به MGS4 اشاره نمیکنم، نه اصلا)
    هومان :
    وقتی سم فیشر, اکسیر جوونی می‌خوره!
    Havas - جوونی هست دیگه...
    حامد :
    همه چی در این سری تغییر کرده و تغییر دوبلر سام واقعا برام مثل یک شک بود
    - حامد مگه این بازی تام مدلی نبود؟ پس چی شد اصالتش؟

مهدی :
    مخصوصا با قول ubi برای بازگشت به ریشه ها امید زیادی به این بازی هست...
    - تام مدلی اسپلینتر سل : Origins
    پدرام
    :اما هر چجی باشه اینم یکی از فرانچایز هایی هست که همیشه دنبالش میکردم
    - منظورش اینکه هر چلغوزی باشه، اونو همیشه دنبال میکنم
    راستی اولین 10 سعید رو هم شاهد بودیم! مرسی آقا سعید

21
    فضای مرده 3

حسین :
    يه بازي ديگه كه ميخواد پا تو كفش بازيهاي ديگه بكنه! ازش نا اميدم
    - نکه یک سری بازی‌ها اصلا پاشونو تو کفش بازی‌های دیگه نکردن... (از اثرات جرمی هست)
    حامد :
    احساس می کنم دیگر ترسی نخواهیم دید
    - قبول کن حامد هرچی بازی ترسناک دادم بهت بازی نکردی، بیا و اعتراف کن که با اکشن DS حال میکردی...
    مسعود :
    سیاست های جذب حداکثری EA هم کار این بازی رو از المان های عاطفی و احساسی به شوتر و مولتی پلیر رسوند.
    - اوه اوه اوه بست کامنت اور!! اوه ویت...
    همیشه این سری رو به خاطر تنهایی ظالمانش در فضا دوس داشتم.
    ادبیاتیک کامنت اور!!! یعنی المان‌های عاطفی بازی بخوردت! اصلا لامسب اون جنازه‌ها خیلی لطیف و عاطفی و پر از احساسات ملیح بودن!
    پدرام
    :مسائل فنی عالی
    - پدرام، این فصل امتحانات هم رو نمراتت تاثیر گذاشته هم تو کامنت‌هات! فکر کنم یک امتحان 5ای چیزی شدی (شایدم اصلا درس نمیخونی؟)
    بله!!! سعید دومین 10شم میده و پشت سر هم! ترکوندی آقا سعید
    نکات جالب هم نمیخواد همه چی واضح هست فقط بیشترین نظرات رو ما در DS3 شاهد بودیم. تام چیک هم یادمون نره انشالله تو 10 تای بعدی دوباره میبینیمش
    راستی یک عکس از نمودار نمره دادن آرین درست کردم :

به خاطر لرزش دست عذر خواهی میکنم، از اثرات سختی زندگی هست!
    Still waiting for Shahab
    Last edited by 779; 22-01-2013 at 02:01.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mobham69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    خودم هم نمیدونم ...

پيش فرض

عرض سلام و خسته نباشید خدمت گیمر های گل
    ما هم لیست خودمون رو آماده کردیم :
    Dark souls 2
    GTA V
    Splinter cell :Black list
    Crysis 3
    Tomb Raider
    Dead space 3
    Watch dogs

9. 7 کاربر از Mobham69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amin 2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    خونمون دیگه!!!

پيش فرض

سم این قسمت رو گزاشتم Armin: Madness Return امیدوارم از خواندن این مطلب اعصابتون خورد بشه و تو دلتون تا جایی که جا داره به من بگین «کصافط»
    شایان یعنی بی نظیری تو اسم اون ماهیه چی بود ؟!
    - باشه دیگه حالا چون سیگار میکشه برای تو مهم نیست، امان از سیگاری جماعت
    یعنی چی ! حامد ! ناظر انجمن باید الگو باشه عزیز من ! اقا من اعتراض دارم ، حامد چی میزنی حالا کلک ؟
    مسلما مخاطب شخصیت اصلی آرمین هست، بدجوری عاشقش شده! آرمین هم کم نزاشته یک 10 کرده تو موهای طرف!
    - اوه اوه الان آرمین غیرتی میشه...
    شایان ، الان با احساسات من بازی کردی حالا نظرت چیه این خوبه نامزدیو به هم بزنم ، موشکل ندارم من حسین !
    آخه آرمین، تو که همینجوری 10هاتو ول میدی وسط، بیا حداقل یک کامنت بزن بچه‌ها شاد شن.
    من میدونستم اینجوری میشه ( لحن این رفیق ناامیده ی گالیور خوانده شود ) دست دست شله شله تکون بده کمرو ، بله با شمام ، بچه ها شاد شدین ؟ نشنیدم صدا ، رو اونی که ته سالنی خوش حال شدی الان ؟
    - دقت کنین، خیلی عالی نشد، احتمالا همون عالی شده ! Go home vahid, you’re drunk
    HA HA HA He HE HE وحید بیا پاسخ گو باش ، وحید که ترول میگرفتی صفحه پیش ، دیدی ترول شایان چجوری وحید گرفت ؟ ( من باید شاعر میشدم استعدادم هدر رفته )
    +
    - اصلا اسم بازی داره به آرمین اشاره میکنه! من موندم تو که هیچی نمیدونی همینجوری دوره همی یه 10 دیگه دادی خوشحال شیم دیگه... گربه‌های منم از این حرکاتت دارن تعجب میکنن!
    شایان اسم بازی خیلی ابهت داره ، یه بار غلیظ تلفظ کن ... اهان ... اهان ... دیدی ؟
    +
    - اوه... آرمین ما رو گرفتی؟ همون اول میگفتی از کشور همسایه اومدی! از اون بالا کفتر میای... یکباره آرمین میای... (برا خرید خونه یا چیزی اگه به مشکلی برخورد کردی به من بگو من یکی رو تو سفارت میشناسم)
    داداااااش ، کوجا بودی تا الان ؟
    +
    شایان نمودارت بی نظیره ، واقعا تحسین برانگیزه ، افرین
    +
    پ.ن :
    اون ماهیه یک رازه
    شایان خودت اعتراف کن حوصله زیر و رو کردن پیغام بازدیدکننده های پارسالتو ندارم
    +
    کاش ناظر انجمن بود! بابا مسعود رو میگم من :‌ )))) مدیر انجمن : ))
    وای بر من ! از همین تریبون از حامد عذر خواهی کرده و سوال خود را از مسعود مطرح میکنم ( مسعود تو چرا ؟ تو آیدل خیلی از بچه های فرومی ، چرا ؟ )
    +
    شایان ولی میگن معتاد مجرم نیست ، بیماره
    +
    پ.ن 2:
    دیگه با این کامنت رسما قبرمون رو کندی!! تموم شد، 1 سال بن شدیم
    کجای کاری ! من تازه به کله کچل گواردیولا و دو تا خوره ی بایرن هم گیر دادم باشد که امرزیده شویم ، شایان پاشو بساط جمع کن در بریم
    Last edited by amin 2010; 22-01-2013 at 03:11.

11. 8 کاربر از amin 2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

شایان یعنی بی نظیری تو اسم اون ماهیه چی بود ؟!
    اون ماهیه یک رازه

یعنی چی ! حامد ! ناظر انجمن باید الگو باشه عزیز من ! اقا من اعتراض دارم ، حامد چی میزنی حالا کلک ؟
    کاش ناظر انجمن بود! بابا مسعود رو میگم من :‌ )))) مدیر انجمن : ))

شایان ولی میگن معتاد مجرم نیست ، بیماره
    دیگه با این کامنت رسما قبرمون رو کندی!! تموم شد، 1 سال بن شدیم
    Last edited by 779; 22-01-2013 at 02:57.

13. 6 کاربر از 779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

این 10 تا انصافا عالی بودن. و به قول بچه ها لیست 20 تاپ بعدی واقعا سطح کار رو برد بالا خیلی هم برد بالا یک احسنت مشت به همگی. ( جلوتر کار دارم باهاتون : دی )
    برا این که سعید هم غم الود نشه یک قبل کوچولو از طرف من

+

ولی یک سوال..تا الان هر کی اومده و تاپهاشو بیان کرده اثری از این TWD:e2 تو تاپهاش نبود پس این چجوری تا الان تحمل کرده رفته بین 20 تا...؟ من که حالشو جا اوردم
    حتما ارمین 10 داده

+
    رکورد نمره 10 رو ارمین زد : دی
    این همه 10 دادی عزیز من به GTA هم که عشقته 10 دادی بعد چطوری معیاربندی کردی

+

- عاشق بازی با کلماتت هستم، اصلا دایره‌ی لغتم هر روز بزرگتر میشه!
    من از سال 2014 هستش که گیمر شدم اولد اسکول گیمر هم نیستم دموش رو بازی نکردم ولی نسخه اصلی خود بازی رو تجربه کردم و تموم کردم شخصیتی که توش بود همه کس بود فقط دانته نبود اما بازیش خیلی خوب بود

- قبول کن حامد هرچی بازی ترسناک دادم بهت بازی نکردی، بیا و اعتراف کن که با اکشن DS حال میکردی...
    با اجازه سعید : دی
    قسمت دومش که ترسی نداشت برا من ولی قسمت اول حرف نداشت

- حامد مگه این بازی تام مدلی نبود؟ پس چی شد اصالتش؟
    اقا منظورم این بود که تام چون کارهای تاکتیک محوری نظامی رو به خوبی تو بازی احیا میکنه برا همین گفتم

- باز خوبه تو 40 سالگی پیر نشده (اصلا به MGS4 اشاره نمیکنم، نه اصلا)
    مرد مومن مراد که داستان متال گیر رو میدونه با اون سر پیر شدن اسنیک اشاره می کنی
    یکی هم باید بیابیم کارهای تو رو ترول کنه

+

اينم 7 بازي مورد انتظار من با املاي اذيت كننده

7. Ainavletsac: Sdrol fo Wodahs 2
    6. Rats Sraw 3131
    5. Ortem: Tsal Thgil
    4. Bmot Rediar
    3. Dnarg Tfeht Otua V
    2. Kcohsoib: Etinifni
    1. Eht Tsal fo Su
    املات کاملا واضحه همون شماره اول خودش املای بقیه رو کامل میکنه

+
    اقا این قدر به پدرام گیر ندید ای کسانی که گیر دادید اماده باشید که گیر خواهم داد منبع:صفحه 9 پست شماره ... انجمن p30 : دی

+
    شایان و ارمین دیگه بعدا نیایید بگید واسته بشم تا بن نشید ها : دی تنها کاری که از دستم بر میاد اینه که انفرادی نرید سیاه چال بهتره
    سعی می کنم تا هفته ای دو تا کمپوت سیب براتون بفرستم سفارش کردم تا دو تا پتو گلبافت میرسونم دستتون
    Last edited by Layken; 22-01-2013 at 04:45.

15. 12 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

یعنی شایان خدا لعنتت نکنه اول صبحی پاچیدم از خنده D:
    خوشم میاد خودت حساب کار دستت اومده به کامنت های من کاری نداری زیاد D:

ولی اون نمودارت تو حلقم خداییش! (خورشیدشم تو لوز المعدم)

همه سازنده ها خیلی هم خوب هستن! دوشواری نداریم اصلاً! همه بازی ها هم یکه یکن !

17. 10 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

یعنی شایان خدا لعنتت نکنه اول صبحی پاچیدم از خنده D:
    خوشم میاد خودت حساب کار دستت اومده به کامنت های من کاری نداری زیاد D:

ولی اون نمودارت تو حلقم خداییش! (خورشیدشم تو لوز المعدم)

همه سازنده ها خیلی هم خوب هستن! دوشواری نداریم اصلاً! همه بازی ها هم یکه یکن !
    اتفاقا به نظرم تو از همه بدتر ترول شدی، اگه به یکی 2 تا کامنت دیگران گیر دادم، کلا نمرات تورو زیر سوال بردم : )))

مرد مومن مراد که داستان متال گیر رو میدونه با اون سر پیر شدن اسنیک اشاره می کنی
    یکی هم باید بیابیم کارهای تو رو ترول کنه
    گیر داده میگن هی جوون میشه! الان تام کروز رو ببین، 50 سالشه از برج دوبی بالا میره
    اون MGS طرف رو سر 40 سالگی پیر میکنند (خودم میدونم داستان، اما ترول تروله دیگه )
    البته احتمال هست اصلیت Snake از قزاقستان باشه ( اشاره به مادر Borat : )))
    Last edited by 779; 22-01-2013 at 16:10.

19. 7 کاربر از 779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •