تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 13 اولاول ... 5678910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 126

نام تاپيک: راه اندازی DLNA سرور به کمک نرم افزار متن باز PS3 Media Server

اگه نباشه جاش خالی می مونه xdvbxkaomx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام دوستان من در مورد این برنامه یه سئوالی برام پیش اومده من تا اونجایی که میدونم DLNA برای شیر کردن فایلهای مدیا رو تلوزیون کاربرد داره مثلا من چند فورمت مختلف فایل ویدئویی و عکس و آهنگ که رو هارد سیستم دارم رو میتونم با استفاده از امکان DLNA و از طریق شبکه ( بی سیم یا با سیم ) از طریق خود تلوزیون پخش کنم مثل اینکه اون فایلها رو با فلش به تی وی وصل کردم با همون کیفیت پخش میکنه و من چند برنامه رو هم تست کردم همشون اینجوری بوده ولی در مورد زیرنویس فارسی که در باره این برنامه بحثش شده چطور تی وی زیرنویس فارسی رو پخش میکنه یعنی تنظیماتش چیه از طریق خود تی وی باید تنظیم بشه یا این برنامه بطور ساده تر بگم آیا راهی هست من زمانی که یه فیلم رو تو پی سی با زیرنویس فارسی پخش میکنم دقیقا اون تصویر رو بوسیله DLNA رو تی وی داشته باشم ؟ مثلا بوسیله KMPlayer من میتونم موقع پخش فیلم زیرنویس فارسی رو هم پخش کنم و رنگ خود زیرنویس و حاشیه اون و صد البته فونت زیرنویس رو به دلخواه خودم تغییر بدم و در بهترین حالت پخش زیرنویس که برای خودم انتخاب میکنم اونو پخش کنم حالا آیا راهی برای پخش فیلم در این موقع از طریق DLNA روی تی وی هست ؟ البته میدونم که از طریق خروجی HDMI کارت گرافیک میشه اینکار رو کرد ولی من مشکلم اینه که فاصله پی سی تا تی وی بیشتر از 15 متره و نمیشه با کابل HDMI اونا رو به هم وصل کرد حالا خواهش میکنم یکی بیاد جواب بده آیا راهی هست بوسیله اینگونه نرم افزارها موقع پخش فیلم تو پی سی و بعد از اعمال تنظیمات دلخواه برای زیرنویس دقیقا اون تصویر رو تو تی وی داشت ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    من یه مشکل عجیب دارم من آخرین ورژن ps3 یعنی 1.70 رو نصب کردم به همراه آخرین ورژن مدیا کدک و برنامه جاوا
    مشکل من اینجاست که زیر نویس فارسی فایل های mkv رو نشون نمیده اما اگه فایل divx باشه با زیرنویس فارسی مشکلی نداره
    دوستان لطفا راهنمایی کنند کجای کار من اشکال داره ؟؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام دوستان
    من کامپیوترم را با این برنامه با تی وی شبکه کردم.
    یه مشکل عجیب دارم اگه دوستان کمک کنن منون میشم.
    وقتی از تی وی فایل های flv را اجرا میکنم مثل فایل صوتی پغش میشه واصلآ تصویر نداره.
    یعنی انگار فایل صوتی باشه با پلیر صوتی تی وی پخش میشه!!!!!!
    ممنون.....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوستان یکی تنظیمات این برنامه ی ps3 media server رو با عکس بذاره دوباره ممنون میشم موندیم چجوری تنظیماتشو انجام بدیم . من تلوزیونم رو که سونی هست با کابل به مودم وصل کردم و کامپیوترم رو هم با وای فای به مودم وصل کردم ( از طریق usb wifi ) برنامه پس اس تری مدیا سرور رو باز که میکنم نمیدونم چجوری باید تنظیمات آی پیشو و بقیه تنظیمات مورد نیازش رو انجام بدم . خواهشاً یکی کمک کنه
    Last edited by majid-jjjj; 26-10-2012 at 22:24.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

فکر کنم مدیران این بخش ها سالی یکبار اگه وقت کنن یه سری به تاپیک ها می زنند !

آخر فروم باز Firebirds's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام دوستان روز به خير:
    ايا از دوستاني كه اين led 57000 رو دارن با روشي كه تو كاتالوگ دستگاه هست تونستن با DLNA كار كنن؟
    توي كاتالوگش اسم 2 تا برنامه هست به نام nero4 , plex media server كه تو كاتالوگ نوشته شده اونو تو سيستم نصب كنيد فايل ها رو به اشتراك بذاريد از LED در قسمت smart share اون رو انتخاب كنيد و فايل هاي share shode رو ببينيد
    ولي من ديشب هر كاري كردم نتونستم اونو راه بندازم ارتباط كامپيوتر و LED با كابل شبكه ADSL هست كه به مودم ZYXEL روي يكي از پورت ها وصل شده
    ارتباط اينترنت به LED برقرار شده باهاش نرم افزار LED رو بروز رساني ميكنم اخبار رو ميخونم و... ولي زماني كه ميرم رو Smart share اصلا برنامه nero4 , plex media server رو نداره و نميشناسه
    خواهش ميكنم اگه تجربه اي دارين كمكم كنيد
    يا علي-اديب
    این برنامه هر کدام مشکلی در پخش زیر نویس فارسی دارند

سلام دوستان چند سال پیش مدل LA40b580 سامسونگ رو گرفتم میخواستم بدونم چطوری میتونم از طریق DLNA که ماردبرد سیستم من داره باهاش فیلم ببینم؟ چه دستگاهی باید بخرم که با کیفیت عالی پخش بکنه؟ آیا خوده سامسونگ همچین دستگاهی داره؟ فکر کنم به این دستگاه ها وایرلس ترنسمیتر میگن
    DLNA یک پرتوکل است و فارق از سخت افزار شماست اگر شرکت مورد حق استفاده از این پرتوکل را روی دستگاه ای که دارید به شما داده باشید میتوانید با استفاده از این پرتوکل از طریق شبکه به مدیا های خود دست رسی داشته باشید.

سلام

مودم Dlink 2730u که سرعتش 150Mbps هست یابه عبارتی مودمهای دارای سرعت 150Mbps جوابگوی این ترانسفر هستندیا اینکه حتما باید مودمی باسرعت 300Mbps تهیه کرد؟
    ارتباطات سیمی توصیه میگردد. ولی معمولا پهنای باند 100 Mbps برای انتقال اکثر فایل ها کافی خواهد بود.

کسی میدونه چجوری میشه روی این برنامه یوتیوب فعال کرد چون مثل این که براش پلاگین هست
    از سایت اصلی پیگیری کنید این مورد را ( البته این نکته را هم در نظر بگیرید که کل ارتباط شما باید بدون ف ی ل تر باشد. )

سلام دوستان من در مورد این برنامه یه سئوالی برام پیش اومده من تا اونجایی که میدونم DLNA برای شیر کردن فایلهای مدیا رو تلوزیون کاربرد داره مثلا من چند فورمت مختلف فایل ویدئویی و عکس و آهنگ که رو هارد سیستم دارم رو میتونم با استفاده از امکان DLNA و از طریق شبکه ( بی سیم یا با سیم ) از طریق خود تلوزیون پخش کنم مثل اینکه اون فایلها رو با فلش به تی وی وصل کردم با همون کیفیت پخش میکنه و من چند برنامه رو هم تست کردم همشون اینجوری بوده ولی در مورد زیرنویس فارسی که در باره این برنامه بحثش شده چطور تی وی زیرنویس فارسی رو پخش میکنه یعنی تنظیماتش چیه از طریق خود تی وی باید تنظیم بشه یا این برنامه بطور ساده تر بگم آیا راهی هست من زمانی که یه فیلم رو تو پی سی با زیرنویس فارسی پخش میکنم دقیقا اون تصویر رو بوسیله DLNA رو تی وی داشته باشم ؟ مثلا بوسیله KMPlayer من میتونم موقع پخش فیلم زیرنویس فارسی رو هم پخش کنم و رنگ خود زیرنویس و حاشیه اون و صد البته فونت زیرنویس رو به دلخواه خودم تغییر بدم و در بهترین حالت پخش زیرنویس که برای خودم انتخاب میکنم اونو پخش کنم حالا آیا راهی برای پخش فیلم در این موقع از طریق DLNA روی تی وی هست ؟ البته میدونم که از طریق خروجی HDMI کارت گرافیک میشه اینکار رو کرد ولی من مشکلم اینه که فاصله پی سی تا تی وی بیشتر از 15 متره و نمیشه با کابل HDMI اونا رو به هم وصل کرد حالا خواهش میکنم یکی بیاد جواب بده آیا راهی هست بوسیله اینگونه نرم افزارها موقع پخش فیلم تو پی سی و بعد از اعمال تنظیمات دلخواه برای زیرنویس دقیقا اون تصویر رو تو تی وی داشت ؟
    بله با توجه به عکس این امکان هست.

دوستان یکی تنظیمات این برنامه ی ps3 media server رو با عکس بذاره دوباره ممنون میشم موندیم چجوری تنظیماتشو انجام بدیم . من تلوزیونم رو که سونی هست با کابل به مودم وصل کردم و کامپیوترم رو هم با وای فای به مودم وصل کردم ( از طریق usb wifi ) برنامه پس اس تری مدیا سرور رو باز که میکنم نمیدونم چجوری باید تنظیمات آی پیشو و بقیه تنظیمات مورد نیازش رو انجام بدم . خواهشاً یکی کمک کنه
    عکس دوباره آپلود شد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
    من یه مشکل عجیب دارم من آخرین ورژن ps3 یعنی 1.70 رو نصب کردم به همراه آخرین ورژن مدیا کدک و برنامه جاوا
    مشکل من اینجاست که زیر نویس فارسی فایل های mkv رو نشون نمیده اما اگه فایل divx باشه با زیرنویس فارسی مشکلی نداره
    دوستان لطفا راهنمایی کنند کجای کار من اشکال داره ؟؟
    ممنون
    با توجه به عکس دوباره امتحان کنید.

سلام دوستان
    من کامپیوترم را با این برنامه با تی وی شبکه کردم.
    یه مشکل عجیب دارم اگه دوستان کمک کنن منون میشم.
    وقتی از تی وی فایل های flv را اجرا میکنم مثل فایل صوتی پغش میشه واصلآ تصویر نداره.
    یعنی انگار فایل صوتی باشه با پلیر صوتی تی وی پخش میشه!!!!!!
    ممنون.....
    فایل flv خود را به یک کدک دیگر مثل Mpeg 4 کانورت کنید.
    Last edited by Firebirds; 07-11-2012 at 14:32.

7. 2 کاربر از Firebirds بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوست عزیز ممنون بابت پاسخگوییت . اما من منظورم تنظیمات General Configuration هست میخوام رو حالت اتوماتیک خودش ست بشه با تلوزیونم آیپیش . هرکار میکنم نمیشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

بچه ها این dlna چه سیستم جالبیه.اونو رو به راحتی و بدون هیچ مشکلی راه انداختم.فایلهای mkv,flv.dat...همه رو پخش میکنه با زیرنویس فارسی هم هیچ مشکلی ندارم.ممنون

آخر فروم باز behii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    من این برنامه رو نصب کردم و روی تلویزیون سونی درست هم کار کرد یعنی زیرنویس فارسی رو نشون داد اما یه مشکلی داره این که وقتی فیلم 720p مثلا می ذارم یکم تیکه تیکه میشه بعضی موقع ها
    به نظرتون مشکل از اینه که ارتباط وایرلسه ؟ یا مشکله دیگه ایه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhs_837's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

دوست عزیز این دو قسمت که با فلش قرمز رنگ مشخص کردی ، برای من غیرفعال است و نمیتونم تغییرشون بدم.مشکل از کجاست؟هر دو ورژن 1.7 و 1.51 رو نصب کردم باز هم همین مشکل رو دارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •