تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 28 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 280

نام تاپيک: آینده برنامه نویسان || (چه زبانی یاد بگیریم + از کجا شروع کنیم) * (WPF,WP7,Silverlight) چیست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

به نظر من الان بهترین زبان php هست چون بیشترین درامد رو داره و اینده خوبی هم داره

آخر فروم باز MaSoUd555's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام بچه ها
    اساتید یکی میتونه اینو معنی کنه ؟
    WinRT is Replacing Win32

جایگزینی برای win32!!! یعنی دیگه با win32 API نمیشه برنامه نوشت ؟!

من زبانم خوب نیست اینم متن کامله!!!!!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینجارم نگاه کنید !!!

کد:

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

11

بنام خدا.
    سلام و وقت بخیر.
    در هر صورت منم سعی میکنم دیگه این بحثها رو ادامه ندم، چون حرفهایی که باید زده بشه، زده شد و بیش از این تکرار مکررات میشه.
    حرفهایی که زده شد رو بیشتر دوستان توی دانشگاه توسط استادهاشون شنیدن و هنوز هم میشنوند.
    من میترسم از صحبتاتون نقل کنم و پاسخ بدم.چون این طور که معلومه دوستان بهشون بر میخوره.
    با عرض پوزش.
    فقط یکی رو نقل میکنم که گفتید مدرک بیاریم خدمتتون.باشد.البته این مورد اصلاً گفتن نداشتا:
    این مطلب مال پارسال میباشد:
    کد:
    امسال:
    کد:
    و
    کد:
    --------------------------------------------------------------------------------------
    دوستانی که سوال کردند کمی وقت و فرصت به ما بدهند چون من باید کمی تحقیق کنم بهتون جواب بدم بعضی سوالاتون سخت هست.
    سلام بچه ها
    اساتید یکی میتونه اینو معنی کنه ؟
    WinRT is Replacing Win32
    در طی پست های تاپیک به این مطلب پاسخ داده شده.حتی در پست اول.
    کل سیستم ویندوز تغیییر خواهد کرد اما برنامه نویسی XAML و یکی از زبان های سی شارپ و وی بی و سی پلاس پلاس تغییر نخواهد کرد حتی دات نت.فقط کمی از امکانات دات نت برداشته شده و چیزهای جدید جایگزین شده اند.
    بدرود.

4. 3 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

سلام

میشه یکی این تیکه از خصوصیات برنامه های مترو استایل رو توضیح بده.یعنی این تیکه عکس دقیق چی میگه؟

توی یکی از پست های دوستان مطلب مربوطه اشاره به پاسخ سوال شما کرده است:
    کد:
    تمامی توابع API گرافیکی و داده ای و ... از بین خواهد رفت و WinRT جای آن را خواهد گرفت.
    نكته اینجاست كه این تنها یك تغییر نام نیست، بلكه هدف اصلی "تغییر كامل API ویندوز" می‌باشد، و در آینده HTML5 و یك فریم ورک جدید به نام WinRT (مخفف Windows Runtime) جایگزین چارچوب فعلی خواهد شد. البته Syntax زبانهای ویژه مایكروسافت (C# و VB) حفظ گشته و برای توسعه در API جدید استفاده خواهند شد (این هم مثلا دلگرمی برای برنامه‌نویسان)!

6. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

با سلام
    خواهشا یکی از اساتید به سوال من جواب بده.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    و با تشکر از دوستان به خاطر زدن این پست
    متاسفانه تو دانشگاه های ایران از زبانهای جدید هیچ حرفی به میون نمیاد . چرا ؟ نمیدونم.
    من دانشجوی رشته کنترل هستم تو دانشگاه زبان c++ رو پاس کردم و کمی اشنایی دارم, چون به برنامه نویسی علاقه دارم خواستم ادامه بدم و شروع کنم به یادگیری برنامه نویسی و دوباره c++ شروع کردم (1 ماه) اما با دیدن این پست کمی دلسرد شدم نسبت به این زبان (از نظر اینده نگری) از یکی از اساتید که سوال کردم سی شارپ رو پیشنهاد کرد. خواهشن اساتید راهنمایی کنن من بی خیال c++ شم و برم سراغ سی شارپ ؟ یا در کل از کجا شروع کنم ؟؟؟/؟؟؟؟
    سلام دوست عزیز.ما که هنوز استاد نشدیم.
    ولی اگه بسیاری از پست های این تاپیک رو خونده باشی متوجه بحث های دوستان خواهی شد.
    من به تجربه خودم به شما هرگز پیشنهاد کار با زبان های سال 1990 را نمیکنم.از جمله سی و جاوا و.... .
    اگر پست اول را خوانده باشید متوجه منظورم خواهید شد.
    اگر برنامه نویسی را فقط میخواهید پاس کنید به عنوان اینکه به جایی هم نمیرسید میتوانید همون سی و جاوا و پاسکال را ادامه دهید.
    در غیر اینصورت اگر علاقه دارید.بهتر است با یکی از زبان XAML سال 2011 که در پست اول تاپیک بهش اشاره شد استفاده کنید.
    موفق و سربلند باشید در پناه حق.
    یا علی.

9. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

11 دانلود مجموعه جامع آموزش تصویری سی شارپ 2010 (C# 2010)

سلام.
    دقت کنید این قسمت از آموزش های تصویری فقط مربوط به سی شارپ میشوند و شامل WPF نیستند.
    فعلاً آموزش های تصویریشو میذارم.همشون انگلیسی هستند ولی زیبا و روشن آموزش میدهند.

فصل اول: ارائه مقدمات

• Learn the advantages and architecture of the .NET Framework
    • Setup a development profile in Visual Studio .NET
    • View the code that Visual Studio generates and understand what it does

دانلود:
    کد:
    فصل دوم: انواع داده و متغیرها در سی شارپ

• Understand how to create variables and assign values
    • Explore operators and see how they can be used to change values and compare expressions

دانلود:
    کد:
    فصل سوم: استفاده از دات نت فریم ورک

• Using .NET Framework classes
    • Explore basic file IO operations
    • Learn how to work with strings

دانلود:
    کد:
    فصل چهارم: آشنایی با دستورات کنترلی در زبان سی شارپ 2010

• Making choices using conditional statements
    • Manage flow control using branching statements
    • Break out of loops when necessary

منبع و پسورد:
    کد:
    Last edited by عــــلی; 11-11-2011 at 12:22.

11. 5 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

11 دانلود فیلم آموزش جامع WPF در زبان برنامه نویسی C# 2010

سلام دوستان.
    آموزش های WPF زیاد هستند حالا من فعلاً این بخش رو میذارم برای مقمه کسانی که میخواهد شروع کنند کفایت میکند.

از زمان ظهور دات نت، با اولین نسخه آن یعنی دات نت فریم ورک 1.0 که همراه با ویژوال استودیو 2002 همراه بود، تا به امروز که شاهد نسخه 4 از این تکنولوژی می باشیم، تغییرات بسیاری در آن به وجود آمده است. افزوده شدن کلاس های جدید در غالب فایل های DLL ای که ما آن ها را دات نت اسمبلی می نامیم، همچنین اضافه شدن تکنولوژی های جدید به این مجموعه باعث گسترش کاربرد این مجموعه شده است.
    همزمان با ظهور نسخه 3.0 دات نت فریم ورک، تکنولوژی های جدیدی نیز به وجود آمد. این تکنولوژی ها، که بر خلاف تصور سطحی و ابتدایی بسیاری از برنامه نویسان در ابتدای ظهور آن ها، صرفا اضافه شدن تعدادی دات نت اسمبلی به دات نت اسمبلی های قبلی، تلقی می شد، تغییرات بسیاری را در امر برنامه نویسی دات نت به وجود آورد. WPF یکی از تکنولوژی هایی است که به همراه نسخه 3.0 دات نت فریم ورک توسط شرکت ماکروسافت معرفی شده است.
    WPF سر آغاز سه کلمه Windows Presentation Foundation می باشد. هر کسی که تا به حال در محیط های گرافیکی و یا به اصلاح برنامه نویسان، محیط های ویژوال، برنامه نویسی کرده باشد، یقینا با مفاهیم Windows Application ها که گاها به صورت مخفف WinApp نیز نامیده می شوند، آشنا می باشد. این نوع برنامه نویسی همزمان با ورود سیستم عامل های ویندوز در دنیای کامپیوتر شروع شد و روز به روز با به وجود آمدن زبان های متفاوت جایگاه محبوبتری نزد برنامه نویسان پیدا کرد. قدرت WPF در این است که اساس و پایه هر کنترلی مانند برنامه نویسی کلاسیک، بسته نیست و این شما هستید که به WPF خواهید گفت که متن روی کنترل را به چه صورتی طراحی کنید. یا پس زمینه کنترل یا کناره های آن را به آن صورتی که شما می گوئید طراحی کند.(پیسیلرنینگ) به همین منظور نیز دارای ابزارهای بسیار زیادی جهت کار برای طراحی کنترل های شما مهیا می کند. پیسیلرنینگ ابزارهایی مانند قلم مو های گرادیان با تعداد رنگ های نامحدود، انواع ابزار های گرافیکی برای ترسیم شکل دلخواه شما، امکان ایجاد افکت های بسیار زیبا و متنوع بر روی هر قسمتی از کنترل که بخواهید، وجود افکت های از پیش تعریف شده، امکان طراحی های 2 بعدی و نیز 3 بعدی، امکان ایجاد انیمیشن و بسیاری از امکانات دیگر که هر کدام به زیبا سازی اینترفیس برنامه شما کمک به سزایی خواهند کرد همچنین یکی از مهمترین اهداف WPF استفاده از GPU به جای CPU جهت انجام روتین های پیچیده گرافیکی می باشد که این امر باعث آزاد بودن CPU بوده که میتواند به پردازش های دیگر در سیستم رسیدگی کند.(پیسیلرنینگ)
    مجموعه آموزشی که در پیش روی شماست، یکی از جامع ترین و جدیدترین آموزش های موجود در زمینه WPF می باشد. این مجموعه آموزشی، محصولی از موسسه آموزشی AppDev می باشد که به مدت زمان تقریبی 16 ساعت، عرضه گشته است. این مجموعه دارای شانزده فصل است که انشاءالله در چهار ولوم بر روی وب سایت قرار خواهد گرفت.

قسمت اول:
    آشنایی با WPF :
    آشنایی با Windows Presentation Foundation و کاربردهای آن
    مقایسه برنامه نویسی WPF با روش معمول رویه ای
    آشنایی با WPF Designer در Visual Studio 2010
    آموزش در مورد کنترل ها ( Controls ) و رخداد ها در WPF
    آموزش در رابطه با Layout ها در WPF :
    آشنایی با چگونگی کار Layout ها در WPF
    آموزش استفاده از Container های مختلف به منظور کنترل نمودن Layout
    آموزش چگونگی چینش و تعیین اندازه های Control Layout
    آموزش استفاده از کنترل های ساده WPF در #C:
    آموزش چگونگی استفاده از کنترل های Border , Button , Checkbox و Radio Button
    آموزش استفاده از کنترل Textbox و Password Textbox
    آموزش کار کردن با تاریخ / زمان بوسیله کنترل های DatePicker و Calendar
    آموزش استفاده از کنترل های Slider , ProgressBa و MediaElement
    آموزش استفاده از کنترل های پیشرفته WPF در #C :
    آموزش کنترل لیست
    آموزش افزون منو به برنامه های WPF نوشته شده با C#
    آموزش استفاده از کنترل هایی که به شما اجازه مرتب سازی بهتر محتوا را خواهند داد

دانلود:
    کد:

قسمت دوم:
    آموزش استایل بندی و دسترسی به منابع :
    آشنایی با منابع XAML
    آموزش در رابطه با سلسله مراتب منابع
    آموزش کارکردن با منابع بوسیله برنامه نویسی
    آموزش سازمان دهی منابع بوسیله Resource Dictionaries
    آموزش استفاده از XAML Styles
    آموزش اعمال پویای استایل ها
    آموزش کارکردن با ارث بری Style ها
    آموزش استفاده و برنامه نویسی امکانات راهبری ( Navigation ) در برنامه های WPF :
    آشنایی با امکانات راهبری در WPF
    آموزش ساخت برنامه های(پیسیلرنینگ) کاربردی مبتنی بر صفحه که بتوانند از Navigation پشتیبانی نمایند
    آموزش یادگیری چگونگی Navigation بوسیله XAML
    آموزش چگونگی ساخت یک XAML Browser
    آموزش در رابطه با مقید سازی :
    آموزش مقید سازی Object ها به منابع داده
    آموزش استفاده از Convertor
    آموزش استفاده از Template به منظور تغییر دادن Layout داده های Bind شده
    آموزش کارکردن با داده ها در WPF :
    آموزش برقراری ارتباط و کار با دیتابیس های SQL Server در برنامه های کاربردی WPF نوشته شده با #C
    آموزش ساخت فرم های متصل به دیتابیس برای کار بر روی داده های دیتابیس
    آموزش نمایش داده ها از جداول پایگاه داده

دانلود:
    کد:

قسمت سوم:
    آموزش استفاده از کنترل های پیشرفته کار با داده ها :
    آموزش استفاده از GridView و ListView به منظور نمایش داده ها
    آموزش استفاده از DataGrid به منظور نمایش داده ها
    آموزش ویرایش داده ها از طریق کنترل DataGrid
    آموزش رسم اشکال مختلف :
    آموزش دستورات رسم اشکال ساده مانند : خط ، دایره ، مربع ، مستطیل و اشکال چندضلعی
    آموزش افزودن خطوط و اتصالات
    آموزش کارکردن با مسیرها
    آموزش کار با براش ها و تغییر دادن شکل بوسیله آن ها :
    آموزش کارکردن با Brush های Solid , Gradient و Image
    آموزش استفاده از امکان شفافیت دادن به ظاهر فرم ها
    مروری بر امکانات توکار تغییر شکل دادن
    آموزش افکت بازتاب نور و استفاده از Opacity Mask
    آموزش Deployment ( انتشار دادن ) برنامه های کاربردی WPF تولید شده بوسیله #Visual C :
    آموزش Deploy نمودن برنامه های تولیدی (پیسیلرنینگ) بوسیله امکان ClickOnce نرم افزار Visual Studio
    آموزش انتشار یک برنامه به صورت XAML
    آموزش انتشار دادن برنامه به صورت XAML Browser

دانلود:
    کد:

قسمت چهارم(آخر):
    آموزش استفاده از Expression Blend به منظور غنی سازی ظاهر برنامه های کاربردی :
    مقایسه ای بین توانمندی های دو نرم افزار Visual Studio و Expression Blend
    آموزش در رابطه با رابط کاربری تولید برنامه در Expression Blend
    آموزش در رابطه با پانل های طراحی این نرم افزار
    آموزش استفاده ترکیبی از نرم افزار های Visual Studio و Expression Blend
    Create resources and set up element-to-element binding in Expression Blend
    آموزش استفاده از افکت های حرکتی در برنامه های کاربردی WPF :
    آشنایی با چگونگی عملکرد انیمیشن در برنامه های XAML
    آشنایی با مفاهیم Animation , storyboard و Trigger Objects
    آموزش شروع به انیمیشن سازی بوسیله کد نویسی
    آموزش کار کردن با DoubleAnimation, ColorAnimation, and PointAnimation objects
    آشنایی با خصوصیات کلاس های انیمیشن
    آموزش آزمودن توابع مختلف
    آموزش استفاده از Expression Blend به منظور ساخت انیمیشن ها
    آموزش کار کردن با داده ها از طریق WCF Data Services :
    آموزش چگونگی ساخت WCF Data Services
    آموزش فراخوانی WCF Data Services از طریق برنامه های کاربردی Silverlight
    مروری بر (پیسیلرنینگ)چگونگی ویرایش داده ها از طریق WCF Data Services
    آموزش ارتباطات متقابل با Windows Forms :
    آموزش نوشتن برنامه های کاربردی که هر دو نوع فرم WPF و Windows Forms
    آشنایی با چگونگی استفاده از کنترل های WPF در Windows Forms و استفاده از کنترل های Windows Formsدر برنامه های WPF

دانلود:
    کد:

پسورد و منبع:
    کد:

13. 7 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای eAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Node.js

پيش فرض

حرفهایی که زده شد رو بیشتر دوستان توی دانشگاه توسط استادهاشون شنیدن و هنوز هم میشنوند.
    اگر یکی پیدا بشه که بگه حرفهای من رو توسط استادهاش شنیده باشه، من کلا زیپ دهنمو میکشم!
    اگر استادی دارید که بهتون گفته برنامه بنویسید که توی App Store بتونید ثبتش کنید و از اون طریق کسب درآمد کنید باید کلاه تون رو بندازید هوا، چون همچین استادایی کم پیدا میشن.
    من میترسم از صحبتاتون نقل کنم و پاسخ بدم.چون این طور که معلومه دوستان بهشون بر میخوره.
    من از اینکه اطلاعات نادرستی مطرح بشه، و اونطور که واقعا هست نباشه، یکجورایی از کوزه در میرم، ولی بهم بر نمیخوره! ولی گویا برعکسش بیشتر صادقه همونطور که مشاهده کردیم و شاید دوباره مشاهده کنیم...
    من کسی نیستم که اگر اشتباه کنه بازم روی اشتباهش بخاطر اینکه ضایع نشه پافشاری کنه. دیگه حداقل اینقدر تجربه دارم تا خوب رو از بد تشخیص بدم و همچنین به جرأت میتونم بگم که تجربه من در شرکت کردن بحثهای مشابه میشه گفت بیشتر از بقیه دوستانی که در این تاپیک شرکت کردن هست. و با بحثها و موضوعاتی که در این تاپیک شما مطرح کردید کم و بیش قبلا شنیدم... (در اکثر فروم ها و نه فقط p30world)

من اگر واقعا بهم ثابت بشه که دارم اشتباه میکنم، میام و اعتراف میکنم که اشتباه کردم، چون هدفم فقط یادگیریه و در یادگیری اگر حقیر هم بشی در مقابل چیزی که یادگرفتی هیچه ( حدیث و حکایت در اینمورد زیاد داریم ولی متاسفانه در حال حاضر حضور ذهن ندارم.)

لطفاً تعصبات را بذارید کنار من به شخصه عادت کردم هرچی مایکروسافت بگه بگم چشم.
    اینو دوستانه دارم میگم، تا زمانی که خودتون رو محدود به یک چیزی کنید هیچوقت پیشرفت نمیکنید! و از این بابت واقعا" متاسفم.
    این راههایی که شما دارید می روید(!) خود من هم یک زمانهایی رفتم و حتی تعصب من نسبت به مایکروسافت حتی از شما هم بیشتر بود، البته تا زمانی که با محیطهای دیگه آشنا نشده بودم و خودم رو از محدود بودن خارج کردم.
    ولی الان خدا رو شکر، روی هیچ شرکتی/سیستم عاملی/و... تعصب ندارم، پس سعی میکنم با تمای موارد خودم رو وفق بدم.

بابای

15. 2 کاربر از eAmin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

سلام.
    اگر یکی پیدا بشه که بگه حرفهای من رو توسط استادهاش شنیده باشه،
    کار درستی نیست.
    من از اینکه اطلاعات نادرستی مطرح بشه، و اونطور که واقعا هست نباشه، یکجورایی از کوزه در میرم، ولی بهم بر نمیخوره! ولی گویا برعکسش بیشتر صادقه همونطور که مشاهده کردیم و شاید دوباره مشاهده کنیم...
    شما بفرمایید کدوم اطلاعات من نادرست هستند.
    از طرفی شما به حرفهای من کاملاً سطحی نگاه میکنید.
    مثلاً همینی که الان گفتید:
    اینو دوستانه دارم میگم، تا زمانی که خودتون رو محدود به یک چیزی کنید هیچوقت پیشرفت نمیکنید! و از این بابت واقعا" متاسفم.
    شما از کجا میدونید که من حرفم این بوده که فقط روی ویندوز یا محصولات مایکروسافت مانور میدم و خواهم داد؟
    من طرف کسی رو میگیرم که بیشترین طرفدار رو داره.بهت قول میدم اگه شرکت های اپل و گوگل کاربرانشون زیاد بشه و بیشتر از ماکروسافت بشه من خودم اولین کسی هستم که میرم سراغشون.
    چون من برنامه نویس دنبال مشتری برای بازار کارم میگردم نه اینکه خودمو مشغول چهارتا شرکت آمریکایی کنم که کلی تحریم برای کشورم از نظر های زیادی انجام دادند.
    این راههایی که شما دارید می روید(!) خود من هم یک زمانهایی رفتم و حتی تعصب من نسبت به مایکروسافت حتی از شما هم بیشتر بود، البته تا زمانی که با محیطهای دیگه آشنا نشده بودم و خودم رو از محدود بودن خارج کردم.
    ولی الان خدا رو شکر، روی هیچ شرکتی/سیستم عاملی/و... تعصب ندارم، پس سعی میکنم با تمای موارد خودم رو وفق بدم.
    به نظر میاید برنامه نویسی تحت وب انجام میدهید.اگر اینطور باشد باید عرض کنم هیچکدام از حرفهایتان نمیتوان برای یک برنامه نویس APP در نظر گرفت چون برنامه نویسی وب بسیار متفاوت است و سیستم عامل تنها از طریق برنامه نویسی ویندوز میتوان کسب در آمد ایده آل کرد.برای همین من روی ویندوز تاکید دارم...

17. 2 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •