تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 449 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 4487

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO - || آرشیو شماره 1 ||

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

سئوال :
    من ديشب COMODO INTERNET SECURITY رو نصب كردم. بعد گذاشتم آپديت بشه. اعلام كرد كه 104 مگ آپديت داره. وسط آپديت تقريبا 50 مگ آپديت شده بود كه خود بخود ديسكانكت شد و ديدم نوشته آپديت انجام شده و ورژن آپديت هم 1 است. خواستم ببينم درست آپديت شده يا نه؟
    برای اینکه متوجه بشید دیتابیس آنتی ویروس COMODO کامل و بدون مشکل آپدیت شده یا نه این کار رو بکنید.

CIS را باز کنید و از بالا برید به قسمت More
    در آنجا بر روی About کلیک کنید تا هم نسخه ای که استفاده میکنید معلوم بشه و هم دیتابیسی که ازش استفاده میکنید.

برای مقایسه دیتابیس آنتی ویروس شما با آخرین دیتابیسی که در سایت کمودو وجود داره میتونید سایت زیر رو باز کنید و شماره دیتابیس را در آنجا ببینید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. 17 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال edi2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    hogwarts

پيش فرض

دوست عزیز من اون تاپیک بالایی یعنی cloud رو dsn سرورم کردم
    میشه برای کومودو هم همین کار رو کنم؟
    کدوم تو این زمینه بهتر هستن؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

دوست عزیز من اون تاپیک بالایی یعنی cloud رو dsn سرورم کردم
    میشه برای کومودو هم همین کار رو کنم؟
    کدوم تو این زمینه بهتر هستن؟

دوست عزیز لطفا پست های قبلی رو بخونید.

من در این پست

کد:
    و همچنین این پست

کد:

توضیح دادم که کدوم بهتره و چرا از dns server کمودو استفاده نکنیم.

اما باز هم اگر خیلی دلتون میخواد که از DNS Server کمودو استفاده کنید خب مشکلی ندارید بجاش اونو استفاده کنید اما نمیشه از 2 تا DNS Server بطور همزمان با هم استفاده کرد. تصمیمتون رو بگیرید و یکیش را انتخاب کنید.

5. 4 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

فرق DNS Server های Norton, ClearCloud و COMODO چیست؟

در زیر من نموداری رو براتون پیدا کردم که فرق بین این DNS Server ها را از لحاظ قدرت دفاعی فایروال نسبت به هم نشون میده. توجه داشته باشید که در این نمودار قدرت تشخیص Malware ها بکار برده نشده و فقط از لحاظ قدرت دفاعی مانند جواب دادن به پینگ های دریافتی جهت لو رفتن آنلاین بودن طرف و غیره با هم مقایسه شده.

همانطور که در نمودار هم معلومه ClearCloud قابلیت دفع و پاسخگویی External Ping و DNSSEC Security را با هم داره در حالیکه بقیه فقط یکی از این 2 تا را دارند و هر دو را با هم ندارند.

برای اینکه متوجه بشید که هم این نمودار و تست های انجام شده درسته و هم برای اینکه بفهمید DNS Server ی که الان دارید استفاده میکنید از لحاظ قدرت دفاعی در چه حدی قرار داره و اصلا کار میکنه یا نه میتونید سایت تخصصی تست فایروال ها را که برای همین منظور وجود دارد را باز کنید.

کد:
    بعد صفحۀ باز شده را پایین بیارید تا میرسید به قسمتی که نوشته Initiate Standard DNS Spoofability Test بعد روش کلیک کنید و صبر کنید تا نتیجه را بهتون بگه.

هر چند که نتیجۀ همه قسمت ها باید Excellent یعنی بسیار عالی باشه اما نتیجه ای که بدرد ما میخوره و میخواهیم بدونیم که Norton, Comodo و یا ClearCloud فرقشون در چی هست, نتیجۀ قسمت DNS Nameserver Access Details هست. یعنی همون قسمتی که نتایج مربوط به External Ping نشون داده میشه.

اگر به اطلاعات بیشتری در مورد تست و یا قسمت هایی که تست بر روش انجام شده احتیاج داشتید در همان صفحۀ تست و بعد از اعلام نتیجه تمام اطلاعات وجود داره. میتونید مطالعه کنید تا فرقهاشون رو بفهمید.

موفق باشید.

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

مهران جان شما با تنظیم شخصی کمودو که الان دارید چند شد امتیازتون ؟

کد:
    ممنون

8. این کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

مهران جان شما با تنظیم شخصی کمودو که الان دارید چند شد امتیازتون ؟

کد:
    ممنون
    عکسشو در همون پست مربوط به تست گذاشتم عزیز.

340
    و 330 در شرایطی

10. 2 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alone_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

مهران خان یه سوال:(ببخشید اگه تکراریه)
    DNS Server چیه؟
    روی چه سروری تنظیمش کنم؟

ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

مهران خان یه سوال:(ببخشید اگه تکراریه)
    DNS Server چیه؟
    روی چه سروری تنظیمش کنم؟

ممنون
    به زبان ساده و عمومی DNS Server یعنی دفترچه تلفن. حتما تا حالا دفتر چه تلفن یا داشتید و یا دیدید. شما وقتی دنبال اسم کسی میگردی میتونی شماره تلفن اون شخص رو بر اساس اسمی که داره پیدا کنی. الان هم Domain Name System که لغت کامل DNS است یک بانک اطلاعاتی حاوی کامپیوتر های میزبان نشانی های IP مربوط به اونهاست. به همین دلیل وقتی شما از DNS Server مربوط به ClearCloud یا بقیه استفاده میکنید یعنی در اصل شما از بانک اطلاعاتی شرکت Sunbelt که آدرس و آی پی آدرسهای سایت های آلوده را در خود دارد استفاده میکنید و در نتیجه به طور مثال با وارد شدن به سایت Kurdistan.com این سایت در بانک اطلاعاتی ClearCloud جستجو میشود و اگر سایت آلوده ای نبود آنوقت اجازۀ باز شدن در کامپیوتر شما را از طریق هر مرورگری خواهد داشت.

برای استفاده کردن از DNS Server هم پیشنهاد من استفاده از ClearCloud است که در پست زیر کامل در موردش توضیح دادم.

کد:
    Last edited by M E H R A N; 27-09-2010 at 22:52.

13. 7 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من همین الان کومودو اینترنت سکوریتی رو نصب کردم ، نیومده به مشکل برخوردم ،
    الان من یه کانکشن adsl رو سرور دارم که با ics ویندوز رو شبکه شر شده ، حالا رو سیستم سرور وقتی با وی پی ان وصل میشوم دیگه رو سرور هیچ اینترنتی قابل دریافت نیست و ظاهرا dns رو کومودو بلاک کرده ... چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟؟؟ البته اینم بگم که من این مشکل رو روی کسپر 2011 هم داشتم ، ولی رو Avast و norton , panda این مشکل وجود نداشت ...
    Last edited by soheilsh; 27-09-2010 at 23:53.

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

من همین الان کومودو اینترنت سکوریتی رو نصب کردم ، نیومده به مشکل برخوردم ،
    الان من یه کانکشن adsl رو سرور دارم که با ics ویندوز رو شبکه شر شده ، حالا رو سیستم سرور وقتی با وی پی ان وصل میشوم دیگه رو سرور هیچ اینترنتی قابل دریافت نیست و ظاهرا dns رو کومودو بلاک کرده ... چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟؟؟ البته اینم بگم که من این مشکل رو روی کسپر 2011 هم داشتم ، ولی رو Avast و norton , panda این مشکل وجود نداشت ...

کانشکن هایی رو که در مسیر Firewall>> Network Security Policy >> Network Zones وجود دارن رو Remove کن و بعد از OK کردن پنجره های باز شده سریع کامپیوتر رو ریستارت کن. قبل از ریستارت کردن هر پیغامی که کمودو بهت نشون داد Ignore یا Cancel یا X کن تا تنظیماتی تغییر نکنه.

بعد از ریستارت کردن کامپیوتر وقتی پیغام مربوط به کانشکن شما از طرف کمودو نشون داده شد, جایی رو که بهتون نشون دادم انتخاب میکیند و بعد OK میکنی.

اگر مشکلت حل شد که هیچی, وگرنه میری به مسیری که در زیر نشون دادم و با توجه به توضیحاتی که قبلا در مورد بهترین تنظیمات برای CIS گفتم این قسمت را انتخاب میکنی. انتخاب که کردی پنجره هایی برات باز میشه که همه چی معلومه و حتما میدونی باید چی رو وارد کنی

16. 7 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •