تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 11 اولاول ... 567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 105

نام تاپيک: کامپیوتر رو برای دانلود 24 ساعته روشن نذارید!!! - بهترین محصول اومد !!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اگر مصرف 30 وات از نظر شما خوب باشه با 200 تومن میتونید یه mini itx case بگیرید. که باهاش میتونید کلی کار انجام بدید.
    يك لينك ميشه ازش بزاري اون هايي كه من ديدم حدود 60 تومن هست
    ممنون
    Last edited by Amir_Niknam; 09-10-2010 at 13:26.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

يك لينك ميشه ازش بزاري اون هايي كه من ديدم حدود 60 تومن هست
    ممنون
    محدود به مدل خاصی نمیشه کلا یک سیستم mini itx بخواهید جمع کنید با هارد 500 و رم 1 گیگ تقریبا حدود 200 تومن در میاد.در عوض هم مصرفش کمه هم صداش کمه هم اینکه xp رو راحت جواب میده هر کاری دوست داشتید می تونید باهاش بکنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوستان محصول جديد كه قايليت هاي مشابه اين روتر رو داشته باشه نيموده
    يكي از دوستام از دبي ميخواد بياد اونجا به قيمت 45 تومن همين روتر رو گير آورده گفتم بهش چند روز صبر كن تا يكم تحقيق كنم بعد خبرت ميكنم
    از اينجا نميشه خريد اين نوع محصولات كه مخاطبشون كمه قيمت هاي عجيب دارند من تو نت حدود 110 پيدا كردم البته تو بازار قيمت نكردم ولي بعيده از 45 تومن ارزون تر باشه
    راستي اين روتر گفته شده بود فقط با مودم هاي ASUS كار ميكنه آيا اين صحت داره ؟
    در ضمن كارائي دانلودش رو ميخواستم از اونهايي كه خريدند و مدتي استفاده كردند بپرسم ؟

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

آخرین پست این تاپیک مربوط به 122 روز قبل است و جزو تاپیک های قدیمی انجمن محسوب میشود!
    دوستان الان کسی قیمت های جدید اینا رو داره؟

آخر فروم باز LordMMD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوستان الان کسی قیمت های جدید اینا رو داره؟
    ۸۰ تومن میتونی پیداش کنی

6. این کاربر از LordMMD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

کسی داره بتونه بگه بردش چقدره؟ چون آنتنش اینترنال هست.

داره خودمونی میشه ah.hooman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام بچه ها
    براتون یه پیشنهاد خیلی بهتر دارم. اگه به فکر مصرف برقید میتونید یه کار خیلی بهتر بکنید. من به خاطر وقت و تنبلی تو تایپ نمیتونم کامل توضیح بدم ولی براتون منبع میگذارم خودتون دنبال کنید. البته به کسانی که اطلاعات درباره تجهیزات شبکه و لینوکس اصلا ندارند توصیه نمیکنم چون ممکن هست روترتون رو خراب کنید.

تا حالا چندین فریمور متن باز بر پایه لینوکس برای روترها ارائه شده که به تجربه من dd-wrt از همه بهتره تو سایت خود این dd-wrt اموزش نصب بر روی انواع مختلف روتر اموزش داده شده پس از این قسمت عبور میکنم.
    در مورد سخت افزار روتر این فریم ور از برند های مختلفی پشتیبانی میکند (بسته به سخت افزار با امکانات مختلف) ولی باز تجربه شخصی من asus rt-n16 این روتر دارای سی پی broad com ~500 mhz و 128mb ram و 32mb rom هست که فکر میکنم بهترین سخت افزار هست برای کار ما، من خودم این روتر رو با گارانتی پارس ارتباط 155000t خریدم که تا حالا باید ارزون تر هم شده باشه(بعضی منابع میگن این روتر پایدار نیست ولی من خودم مشکلی نداشتم).
    خود این فریم ور دارای امکانات استثنایی هست که من خودم نمونه این امکانات رو تو هیچ کدوم از روترهای کلاس home/small office ندیدم ولی بغیر از این شما یک سیستم عامل لینوکس دارید هر چی دوست دارید روش نصب کنید ftp server, vpn server, web server, کلاینت تورنت ،مدیریت دانلود و هر چی که دیگه دوست داشتید.
    برای خود من این کار تجربه جالبی بود اگه اطلاعات کمی تو این زمینه دارید حتما توصیه میکنم این کار رو انجام بدید به قول سایت خودش روتر 100 دلاریتون رو تبدیل به روتر 1000 دلاری میکنه .من درباره این نرم افزار اطلاعاتی ندادم چون تو سایت خودش همه چی هست هم ویکی داره هم فروم. امیدوارم به دردتون بخوره.
    Last edited by ah.hooman; 28-08-2011 at 20:45.

9. 2 کاربر از ah.hooman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

12

اتفاقا همین امروز تمامی جواب سوالات شما مشخص شد !
    اقا غریبه 63 رو فرستادم یه سری گزارش بگیره تا یه جاهایی یه چیزایی دستگیرمون شده و بازهم بیشتر متوجه میشیم اخه این وسیله تنهای وسیله ای هست که توی بازار پیدا میشه و برندهای دیگه تا حال همچین چیزی رو بیرون ندادند ! و چون بار اول هست ما هم خوب به قیمت خراب شدن وسیله نمیتونیم ازش گزارش بگیریم
    ولی بزودی همه چیز رو خواهم گفت و در تاپیک اول مثل همیشه درج میکنم
    منتظر باشید

ولی در مورد جواب سئوال شما که گفتید از رپیدشیر میگیره یا نه.
    ببینی من با اکانت پرمیوم دانلود نکردم ! ولی اگر سیستم رپیدشیر طوری باشه که بتونید با IP از اون دانلود کنید مشکلی نیست و دانلود میکنه ولی اگر اساس کارش با لینکهاس غیر مستقیم باشه خیر اصلا نمیتونه دانلود کنه
    فقط لینک مستقیم و تورنت میگیره
    و در ضمن با سرعتهای 128 به مشکل میخوره
    دوست عزیزم اقای غریبه 63 میگن که توی تورنت با سرعت 128 گیر میکنه و اذیت میکنه خلاصه خیلی سرعتش کمه ولی توی بقیه لینکها من جمله لینکهای مستقیم از لیچرها هیچ مشکلی نداره و مثل برق با سرعت واقعی همون 14-15 که سرویس 128 میده دانلود میکنه.
    در مورد بقیه موارد باید بزارید که گزارش تکمیل بشه .
    ضمنا اون مورد اموزشی هم که توی تاپیک اول گذاشتم باز هم باید ویرایش بشه چون به یک نکات جدیدی هم رسیدیم
    میتوینن 10-20 تا لینک هم به این دستگاه بدید ولی اگر سرعت به 0 برسه ( مصلا سرویس 128 اینجوریه ) دیگه فقط یک لینک رو ادامه میده ولی این وسیله رو با سرت 3 مگ توی یک شرکت تست کردند که نتیجه رضایت بخش بوده و مثلا مثل IDM که به هر لینک دست کم 30 کیلو اختصاص میده این دستگاه هم دانلود مسترش همین قدرت رو داره و به هرلینک 30 تا میده در صورتی که سرویستون بالای 2-3 مگ باشه .!!!! و میتونین چندتا دانلود بزارید و یه شرب روی دانلود باشه
    در این صورت هم با توجه به سابقه اینرتنت پر سرعت شخصی که خودم داشتم تورنت هم مشکلی نخواهد داشت. به شرط سیدر خوب و جوندار !! نه یک سیدر پشمکی !

در مورد اون سئوال اخر که شب بزارید صبح خاموش بشه نه همچین چیزی که الارم داشته باشه یا حالت استندبای بره نداره ولی در یکی از سایتها که میچرخیدم دیدم که یک اسکریپت بصورت دستی برایش نوشته شده که میتونید از راه دور شات داونش کنین(( یعنی روتر و هاردی که بهش وصل میشه اتوماتیک خاموش میشه )) ولی خوب من توصیه نمیکنم که این اسکریپت رو استفاده کنید چرا که یه چیز دستی سازیه و ممکنه به سیستم عامل دستگاه اسیب برسونه .
    دقیقا مثل اسپورت کردن ماشین که ممکنه مضر باشه !
    ولی دیگه فعلا از سیستم روشن گذاشتن بهتره
    من هم تا وقتی که مطمئن نشم هیچ وقت این وسیله رو تهیه نمیکنم منتظرم اقای غریبه که لطف کردند و این ریسک رو به جون خریدند و این وسیله رو تهیه کردند گزارش نهایی رو بدهند که اگر این تست اخر هم ok بشه من حرفهای ایشون رو مستند درج میکنم و دیگه تصمیم گیری خرید با دوستان خواهد بود .

جا داره همینجا هم از غریبه 63 عزیز تشکر کنم که توی این مدت کلی زحمت کشید و بزودی هم یه مطلب مهم در مورد این وسیله رو اماده میکنیم و در پست اول تاپیک میزاریم
    زیاد دور نیست طبق صحبتی که خودشون فرمودند 3 روز اینده گزارش نهایی رو به من میدهند.
    پس فعلا منتظر باشید.
    N13U هم یک چیزی مثل اینه.ولی کی داره؟؟؟

آخر فروم باز mohsen_1363's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    طبرستان

پيش فرض

کسی اطلاعات جدیدی نداره؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

کسی اطلاعات جدیدی نداره؟
    یک ورژن جدید ازش اومده که فکر نکنم تو ایران بیاد.

13. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •