تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 674 اولاول ... 56789101112131959109509 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 6731

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2011

اگه نباشه جاش خالی می مونه pc_hex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    GONBAD

پيش فرض

برای کامپیوتر کی میاد؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زیر خط فقر

پيش فرض

برای کامپیوتر کی میاد؟؟
    November 2010

اگه نباشه جاش خالی می مونه Konami_Pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    قلبــــ عـــشقمــ

پيش فرض

اتفاقا نسخه 2010 هم انچنان بد نبود چون کد بازی تغییرات زیادی کرده بود یکم کار داشت تا ما عادت کنیم اتقاقا ما هر روز 2010 رو هنوز هم بازی میکنیم اونم با چه شوقی pes 2009 که بس الکی بود راحت بود خیلی زود دل زد میکرد ادم رو ولی 2010 چیز دیگه ای بود برای طرفداری فوتبال واقعی تر من مطمئنم و ایمان دارم به کار کونامی برای نسخه 2010 که میدونم با تجربه سال پیش یک چیز توپی در میاد با توجه اینکه اگه فیفا هم بخواد برای pc امسال نکست بزنه کونامی 100 درصد کارش دقیقتر میشه

4. 2 کاربر از Konami_Pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 4039's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

اتفاقا نسخه 2010 هم انچنان بد نبود چون کد بازی تغییرات زیادی کرده بود یکم کار داشت تا ما عادت کنیم اتقاقا ما هر روز 2010 رو هنوز هم بازی میکنیم اونم با چه شوقی pes 2009 که بس الکی بود راحت بود خیلی زود دل زد میکرد ادم رو ولی 2010 چیز دیگه ای بود برای طرفداری فوتبال واقعی تر من مطمئنم و ایمان دارم به کار کونامی برای نسخه 2010 که میدونم با تجربه سال پیش یک چیز توپی در میاد با توجه اینکه اگه فیفا هم بخواد برای pc امسال نکست بزنه کونامی 100 درصد کارش دقیقتر میشه

کسی نمیگه این نسخه نسبت به نسخه قبل ضعیف تره اصلا سایتهای بازی به این نسخه نمره بیشتری نسبت به نسخه قبل دادن ( هر چند که نقدهاشون کم ضعف و بی ایراد هم نیست ) .
    بحث سر اینه که کونامی برای این نسخه خیلی وعده داد و کلی تبلیغ کرد اما به بیشتر وعده هاش عمل نکرد .
    اگه بخوایم نسخه 2010رو با 2009 مقایسه کنیم . بطور خلاصه میشه به این موارد اشاره کرد :

- پیشرفتهای خوبی که در گرافیک این نسخه صورت گرفته که مهمترین اونها استفاده از موتور جدید گرافیک و بکارگیری فن آوری نور پردازی داینامیکه .
    - همینطور بخش آنلاین بازی با توجه به استفاده از سرور قدرتمند سونی نسبت به نسخه های قبل ( نکست جن ) وضعیت بسیار بهتری پیدا کرده .
    - گیم پلی بازی تقریبا همون گیم پلی نسخه 2009 هستش اما خیلی از باگهای نسخه قبل برطرف شده مثل دیواره های نامرئی در زمان پرتاپ اوتها , تکلهای خود به خود بازیکنان , فریز شدن بازیکنان بعد از زدن ضربات کاشته , توی سر توپ زدنها و .... . جالبه توی لیگی که ما قبل عید راه انداخته بودیم خیلی از بازیها مساوی میشد و یا بعضا بچه ها بازیشونو واگذار میکردن علت این مساله اینه که توی این نسخه باگ خاصی برای گلزنی وجود نداره ( مواردی از قبیل سرعت دریبل زنی بالا رو من با تعدیل stat ها تنظیم کردم هرچند که اینها جزء باگ حساب نمیشه ) .البته اینو اضافه کنم که داوری توی این نسخه شدیدا افت کرده .
    - به روز کردن تاکتیکها و اضافه کردن بخش اسلایدر ها و همینطور بخش کارتهای بازیکنان هم از پیشرفتهای ملموس و جذاب این نسخه به حساب میاد .
    - علاوه بر اینها روی بسیاری از موارد جزئی کار شده مثلا سیستم پنالتی واقعی تر شده . توی نسخه قبل تقریبا تمام پنالتیها گل میشد اما اینجا اگه گیمر درست شوت و زاویه رو تنظیم نکنه و یا دروازه بان مسیر رو درست تشخیص بده توپ به گل تبدیل نمیشه . متاسفانه داوری ضعیف بازی , سیستم خوب پنالتی رو توی این بازی تحت الشعاع قرار داده و ما بندرت شاهد گرفتن پنالتی از سوی داور هستیم .
    از جمله موارد دیگه نفس نفس زدن مضحک بازیکنان توی نسخه قبل بود که کلا از این نسخه حذف شده . همچنین انیمیشن ها جدیدی ( حدود 300 انیمیشن ) به بازی اضافه شده . همینطور حرکت 360 درجه هرچند که در عمل شاید زیاد کاربردی نباشه اما به زیبایی و طبیعی شدن حرکات کمک زیادی کرده . همینطور استفاده گسترده از آهنگهای لایسنس شده . توجه به امکانات حاشیه ای کنار زمین و .....
    کارهایی هم توی بخش مستر لیگ صورت گرفته و البته چند ایراد رو هم توی این بخش شاهدیم اما توی این بخش پیشرفتها و اصلاحیات بیشتر از نواقصه .
    Last edited by 4039; 27-04-2010 at 18:19.

6. 8 کاربر از 4039 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dr_shahrooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این یارو و این sea bass از این اراجیف زیاد میگن باور نکنینا
    حیف که اینجا محیط عمومیه و الا..... :|

8. این کاربر از dr_shahrooz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

سلام حسین جان.یادته پارسال میگفتی توی یکی از همین سایتها گیمرها میتونن برن نظرات و پیشنهاداتشون رو برای نسخه 2010 بگن تا اونهایی که منطقی تره و بیشتر توجه شده ،در نسخه نهایی اعمال بشه...
    امسال کونامی نمی خواد از گیمرها نظرخواهی کنه؟جایی نیست که آمار گرفته بشه تا بیشترین توقع از نسخه 2011 مشخص بشه که در چه مورد یا مواردیه؟چون الان خیلی از نظرات مشابهه:گزارش بازی،داوری،پیشرفتها و ترانسفرهای مستر لیگ...
    اگه بشه کونامی رو متقاعد کرد روی این چیزها کار کنه خیلی خوب میشه ...

10. این کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

سلام حسین جان.یادته پارسال میگفتی توی یکی از همین سایتها گیمرها میتونن برن نظرات و پیشنهاداتشون رو برای نسخه 2010 بگن تا اونهایی که منطقی تره و بیشتر توجه شده ،در نسخه نهایی اعمال بشه...
    امسال کونامی نمی خواد از گیمرها نظرخواهی کنه؟جایی نیست که آمار گرفته بشه تا بیشترین توقع از نسخه 2011 مشخص بشه که در چه مورد یا مواردیه؟چون الان خیلی از نظرات مشابهه:گزارش بازی،داوری،پیشرفتها و ترانسفرهای مستر لیگ...
    اگه بشه کونامی رو متقاعد کرد روی این چیزها کار کنه خیلی خوب میشه ...
    آره سایت pesfan دات کامه . این سایت جزء سه سایتیه که زیر نظر کونامی فعالیت میکنه و مسابقات رسمی pes همه ساله بصورت رسمی و با جوایز نفیس توی همین سایت برگزار میشه .
    اینم لینک مستقیم بخش نظرات کاربران . اگه خاطرم باشه هر پیشنهادی که بیش از 500 رای بهش داده باشه رو کونامی مورد توجه قرار میده :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این تصویر بیشترین و آخرین نظرات و آراء کاربران :

دروازه بانها بطور کامل باز سازی بشند .
    باگهای فیزیکی بازی ( توی هم رفتن دست و پای بازیکنان )
    ارتقاء هوش مصنوعی مدافعین
    ثبت و نوشتن زننده گل و دقیقه ای که گل به ثمر رسیده در پایین صفحه زمانیکه گلی به ثمر میرسه
    مصدومیت دروازه بانها توی بازی وجود داشته باشه
    نکات مثبتی که توی نسخه های قبل وجود داشته و حذف شده مجددا به بازی برگرده ( یادش بخیر توی سری کارنت ما آوانتاژ داشتیم , توی ورزشگاه فن ها آتیش بازی راه مینداختن , فیر پلی داشتیم , همزمان تا 10 نفر میتونستن توی یک تیم بازی کنن و ..... )
    موتور بازی عوض بشه تا شاهد تداخل دست و پای بازیکنان توی هم نباشیم .
    گزارش اسم بازیکنان و باشگاهها توسط گزارشگر در ابتدای بازی
    برگشت بازیکنان خطوط میانی به عقب برای کمک به مدافعین
    پرتاپ اوت سریع

یادمه پارسال در صدر آراء این موارد بود که توی نسخه 2010 کونامی اکثرشون رو درست کرد :
    مورد اول دیواره نامرئی در زمان پرتاپ اوت
    یک مورد فریز شدن بازیکنان بعد از زدن ضربات شروع مجدد
    در اختیار گرفتن کنترل دروازه بان مثل بقیه بازیکنان
    و چند مورد دیگه که یادم نیست .
    Last edited by 4039; 29-04-2010 at 21:07.

12. 8 کاربر از 4039 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mehdi.ss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Q O M بیوگرافی،نام:مهدی

پيش فرض

حسین جان با این مطالبی که شما نوشتی انگار فقط ما ایرانی ها مشکل داوری داشتیم
    هیچ اسمی از داوری نیومده !

14. 6 کاربر از Mehdi.ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

حسین جان با این مطالبی که شما نوشتی انگار فقط ما ایرانی ها مشکل داوری داشتیم
    هیچ اسمی از داوری نیومده !
    واقعا هم که جالبه !

من الات رفتم توی تاپیک مربوط به نظر سنجی در مورد برگردوندن مواردی که از نسخه های قبل حذف شده . این سوال برای همه مطرح بود که چرا کونامی این کار رو میکنه .
    موارد حذف شده یکی دوتا هم نیستن واقعا افسوس میخورم که کونامی بجای پیشرفت توی این نسل با ارائه اولین نسخه از نکست جن ( نسخه 2008 ) افت شدیدی کرد و توی نسخه های بعدی فقط داره ضعفهاشو ترمیم میکنه که تازه برگرده به سالهای اقتدار خودش توی نسل کارنت .
    اینها بخشی از مواردی هستن که توی این نسل از بازی حذف شدن :

- مود مربوط به مسابقات جام جهانی
    - مود World Tour
    - بخش سناریو
    - مود مربوط به تمرینات Challenge Training ( من بیشتر مهارتمو توی این بازی از این بخش بدست آوردم یادش بخیر )
    - تمرین توی مود مستر لیگ
    - فروشگاه بازی
    - توانایی بازی کردن بجای تیم کامپیوتر توی تورنمنتها
    -افکتهای مختلف در شرایط گوناگون . مثلا وقتی یک بازیکن مصدوم میشد بعد از اینکه میومد توی زمین بانداژ ی رو پاش قرار داشت . یا وقتی که بارون میومد زمانیکه بازیکنان به زمین میخوردن لباس و شورت ورزشیشون کثیف میشد .
    - توی مسابقات دوستانه میشد بازی رفت و برگشت انجام داد و توی بازیهای رفت و برگشت گلهای زده شده توی خونه حریف محاسبه میشد .
    - انتخاب زاویه دوربین
    - انتخاب ترکیب شورت و لباس اول و دوم
    - گیمر هر جام یا کاپیو که میبرد به ویترین افتخاراتش اضافه میشد این جامها توی یک بخش بنام Cup Gallery
    قرار میگرفت .
    - آپشنی وجود داشت که گیمر میتونست تمام ورزشگاهها رو از زوایای مختلف دوربین بررسی کنه . این دوربین حتی اطلاعات مفیدی در مورد ورزشگاهها برای گیمر ارائه میداد .
    - بارش برف
    - توی بخش ادیت بازی گزینه های بیشتری برای بازیکن وجود داشت مثل نک وارمر ( گرمکن گردن) همونی که توتی توی هوای سرد استفاده میکنه و...
    - وجود چنتهای خاص برای بازیهای خارج از خانه و فن هایی که همیشه توی هر ورزشگاهی تیمو همراهی میکردن .
    - گیمر میتونست کفش ورزشی مورد نظر خودشو طراحی و ویرایش کنه . همینطور ویرایش فونتها و رنگهای بخش خارجی فونتها .
    -وقتی شما دکمه توقف رو در حین بازی میزدید اطلاعات زننده گل و پاس دهنده به همراه دقیقه به ثمر رسیدن گل ارائه میشد .
    - درجه سختی 6 ستاره
    - انتخاب یک نیمه از زمین با پرتاپ سکه
    - انتخاب داور توسط گیمر قبل شروع بازی
    - آتش بازی طرفدارن و فن های بازی توی ورزشگاه
    -وجود آوانتاژ در داوری بازی
    - بازی جوانمردانه یا همون فیر پلی
    - و موارد جزئی زیادی مثل انتخاب رندومی ترکیب , اطلاعاتی از بازی در ریپلیها مثل درجه سختی و زمان بازی , بهترین بازیکن زمین و امتیاز این بازیکن .

این موارد هم وجود داشت که البته توی نسخه 2010 مجددا اضافه شدن :
    - مود کامیونیتی
    - رتبه بندی تیمها در جام یوف توی مستر لیگ
    - other team برای اضافه کردن تیمهای دلخواه
    - کنترل دستی دروازه بان
    - تور دروازه های مختلف در ورزشگاههای گوناگون

یک خبری رو هم بدم ظاهرا امسال تیمی از BLUE SKY در ساخت این نسخه مشارکت خواهند داشت .
    Last edited by 4039; 30-04-2010 at 11:17.

16. 10 کاربر از 4039 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hacpdvp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

وقتی نسخه 2010 اومد من با توجه به تغییراتی که تو کنترل بازی و دینامیک بازی به وجود اومده بود ازش خوشم نمیومد
    ولی بعدا که بهش عادت کردم دیدم واقعا طبیعی تر شده من که قبلا با دوستام 2009 رو بازی میکردم بازی هامون گل زیاد داشت تو یه بازی یه نفری 10 ،12 تا گل میزدبم سرعت بازی هم واقعا زیادی بالا بود ولی حالا مشخصه های مثل قدرت بدنی و غیره بازیکنان تاثیر بیشتری تو بازی داره فقط سرعت و Atack بازیکن مهم نیس نسخه PS3 بازی 2009 که واقعا پر باگ بود یکی از بدترین بازی های PES بود که بازی کرد بودم البت نسخه 2009 XBOX خیلی بهتر بود اونقدر باگ نداشت (نسخه PC رو زیاد بازی نکردم)
    شاید وقتی نسخه 2011 ریلیز بش خیلیا از تغییراتی که توش دادن خوششون نیاد ولی بعد از مدتی بازی متوجه میشن که بازی بهتر شده
    من که خودم دوس دارم بخش Game Plan بازی پیشرفت زیادی بکنه تاکتیک پذیری بازی بیشتر بشه مثلا بشه مشخص کرد وقتی تو حمله توپ رو از دست میدی آرایش تیمی از چه حالتی به چه حالتی در بیاد یا بازیکنا برگردن و دفاع کنن یا یارگیری بهتر بشه و چند تا بازیکن رو رو یه بازکن قفل کنی
    اینجوری از مخت هم بیشتر استفاده میکنی و فکر میکنی مثل مورینیو شدی
    مربی هم کنار زمین میومد و به بازیکنا راهنمایی میکرد هم چی میشد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •