تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 16 اولاول ... 5678910111213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 157

نام تاپيک: بهترین گرافیک با بودجه ی 100

آخر فروم باز MicroSystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اولا یه چیزی رو من بگم اینکه اینجا قرار نیست کسی به خاطر حرفی که میزنه بره میز محاکمه و من هم نظرمو گفتم و به این تجربیاتم هم اعتقاد کامل دارم چون با چشمان خودم دیدم و لمس کردم و کاری هم به حرف های دیگران ندارم.

من با گیگابایت حال میکنم چون کارش درسته.حالا حال کردن یعنی اینکه شما وقتی 4 تا گرافیک یک مدل رو تست میکنی و میبینی که تعداد فریمی که از گیگابایت میگیری به طور عجیب بیشتره اونوقت میفهمی یک فرقی بینشون هست و این میشه حال کردن من.

من اصلا کاری به منبع و دلایل فنی و برهان ندارم, من اون چیزی که خودم دیدم رو برای شما گفتم و دلیلی نیستش که شما هم حتما قبول کنید و فکر کنم اینقدر تعصب و اینجور چیزا دارین که اگه من هرچی بگم بازم از توش یه چیزی در میارید.

اینو هم من گرافیکشو تست کردم و به قدری این آشغال بود که از پولی که براش داده بودم داشتم موهای سرمو میکندم.
    یک 8500gt بایوستار گرفتم و تعداد فریمی که ازش میگرفتم با 7300gt گیگابایت برابری میکرد تازه وقتی 7300 رو اور میکنم قدرتش از اور کردن 8500 بیشتر میشد.
    خيلي جالبه ولي اصلا منطقي نيست.
    قدرت يك كارت با برند تغيير نميكنه مگر اينكه اوركلاك كرده باشه.
    درمورد دوم هم حتما گرافيكه مشكل داشه.

وجداني جاي وحيدركس اينجا خاليه والا پاسخي بهت ميداد دندان شكن اين حرف رو اون قبلا زده بود. من رد يا تائيد نميكنم.
    " آواژنگ واسه اينكه قيمت تمام شده كارتهاش ارزونتر در بياد با كارخونه هاي درجه 3-4 قرارداد ميبنده"

2. 5 کاربر از MicroSystem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MicroSystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

بابا یکی جوابمون رو بده...
    هرچند من 4670 با برند گیگابایت رو انتخاب کردم...اما بازم به سوالم جواب بدین:

چه برند هایی خوب نیستند؟
    اون بالا جواب شما رو دادم

4. این کاربر از MicroSystem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

وجداني جاي وحيدركس اينجا خاليه والا پاسخي بهت ميداد دندان شكن اين حرف رو اون قبلا زده بود. من رد يا تائيد نميكنم.
    " آواژنگ واسه اينكه قيمت تمام شده كارتهاش ارزونتر در بياد با كارخونه هاي درجه 3-4 قرارداد ميبنده"
    اون عزیز رو نمی شناسم ولی هیچ چیزی بدون دلیل و مدرک پذیرفتنی نیست!(از جنبه حقوقی!)

خب من فکر می کنم بهتره که بحث همینجا تموم بشه!!!

>>>جنگ برند ها تمومی نداره!

6. 2 کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mostafa NBA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

چند تا از تستهايي رو كه گرفتي ميشه بذاري ؟!‌ اين بطور عجيب هم توضيح لازم داره !‌
    تست چیو بزارم, من برای خودم تست کردم یعنی هر قطعه ای که میگیرم رو رو سیستم خودم تست میکنم مخصوصا گرافیک.

فعلا که اینطور شده, بعدشم با این حرف شما پس مقایسه بین برندها الکیه دیگه ؟!

این خبر رو از کجا شنیدی و دیدی؟؟؟؟؟؟؟ معتبر ترین شرکت وارد کننده قطعات در ایرانی و تقلب !

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

سلام.

آقا قبول نی.عکس قشنگای گیگا رو نذاشتید.
    تازه رو 4670 از تکنولوژی Ultra Durable 2 برای کاهش دما و افزایش طول عمر استفاده شده.

مگه قدرت گرافیک به خوشکلیشه؟؟؟؟ مگه می خوای باهاش بری سینما ؟؟؟
    من اونو مثال زدم برای اینکه جفت اون گرافیک ها در سطخ بالا هستند و نیاز به کولینگ قوی دارند! وگرن شما برو 4670 اچ آی اس iceq ببین اون حوشکل تره یا این یا کلاب تری 3 ؟؟؟
    اصلا شما برو تو سری های انویدیا کلا سری 9800 یا 8800 یا ..... ببین کدوم شرکت برای قطعاتش از کولین بهتر یا هزینه بیشتری کرده؟ گیگا فقط داره پول اسمشو می خوره! همین و بس!

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

اولا یه چیزی رو من بگم اینکه اینجا قرار نیست کسی به خاطر حرفی که میزنه بره میز محاکمه و من هم نظرمو گفتم و به این تجربیاتم هم اعتقاد کامل دارم چون با چشمان خودم دیدم و لمس کردم و کاری هم به حرف های دیگران ندارم.

من با گیگابایت حال میکنم چون کارش درسته.حالا حال کردن یعنی اینکه شما وقتی 4 تا گرافیک یک مدل رو تست میکنی و میبینی که تعداد فریمی که از گیگابایت میگیری به طور عجیب بیشتره اونوقت میفهمی یک فرقی بینشون هست و این میشه حال کردن من.

من اصلا کاری به منبع و دلایل فنی و برهان ندارم, من اون چیزی که خودم دیدم رو برای شما گفتم و دلیلی نیستش که شما هم حتما قبول کنید و فکر کنم اینقدر تعصب و اینجور چیزا دارین که اگه من هرچی بگم بازم از توش یه چیزی در میارید.

اینو هم من گرافیکشو تست کردم و به قدری این آشغال بود که از پولی که براش داده بودم داشتم موهای سرمو میکندم.
    یک 8500gt بایوستار گرفتم و تعداد فریمی که ازش میگرفتم با 7300gt گیگابایت برابری میکرد تازه وقتی 7300 رو اور میکنم قدرتش از اور کردن 8500 بیشتر میشد.
    میشه چند تا خودت تست کنی بزاری؟
    وقتی که 4 تا گرافیک همه چیزشون (ااز لحاظ فنی )مساویه چه دلیلی داره که یکی دیگه برتر باشه؟
    بعدش شما تشخیص 4 فرم رو از کجا میدی والا اگه 7 تا فرم اینور اونو بشه من نی فهمم! اصلا 4 فرم تفاوت رو نمیشه تشخیص داد! مگر با برنامه ها و بنچ مارک ها!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

ممنون...ما رفتیم برند گیگابایته رو بخریم...البته 4 ماه دیگه!

11. این کاربر از کاربر_P30W بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

چرا گیگا بابا گیگا علکی گرونه نخری یه وقت پولت هدر دادی!

آخر فروم باز Mostafa NBA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

میشه چند تا خودت تست کنی بزاری؟
    وقتی که 4 تا گرافیک همه چیزشون (ااز لحاظ فنی )مساویه چه دلیلی داره که یکی دیگه برتر باشه؟
    بعدش شما تشخیص 4 فرم رو از کجا میدی والا اگه 7 تا فرم اینور اونو بشه من نی فهمم! اصلا 4 فرم تفاوت رو نمیشه تشخیص داد! مگر با برنامه ها و بنچ مارک ها!
    من نه فروشنده ام و نه گنده ی گیگابایت و نه متعصب آواژنگ و گیگابایت. من به طور تقریبی ماهی یک سیستم میبندم و هر سیستمی که میبندم گرافیکشو روی سیستم خودم تست میکنم.الان من چطوری تست کنم؟؟؟

شما از یک بازی نمیتونی تفاوت 4 فریم رو متوجه شی؟؟؟ منظورم با برنامه Fraps هستش و همچنین بنچ مارک خود بازی.

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

نه والا ! اینقدر فرم ها در حال تغییر هستش که ما نمی دونیم باید بازی کنیم بعدش اون فرم هایی که دادن در یک صحنه در یک درگری خاص یا در مر حله های متفاوت؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •