تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 11 اولاول ... 567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 101

نام تاپيک: میخوام ببینم این الگوریتمی که نوشتم چند مرده حلاجه ...

داره خودمونی میشه tactools's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

شرمنده fire-wizard عزیز من هیچ موقع بی احترامی نکردم و شما هم از حقیقت نباید فرار کنی
    من هیچ کونه ادعایی نسبت که کرک کردن ندارم و تازه کارم ولی دیگه این سوتی پاین نمی دم در ضمن منتظر کرک می شما هستم جناب فقط پک نشده باشه
    و از کرک همون که با کمک دوستان همین فرم کامپوننت های خودم رو خودم کرک می کنم بسمه بیشتر از این از یاد گرفتن کرک نمی خام

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    Last edited by tactools; 24-02-2008 at 18:19.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام ...

باشه سعی میکنم تا شب اماده کنم CrackMe رو ... سعی میکنم با پکر خاصی پکش نکنم ....

فقط !!! منظورتون از اون لینکها چی بود ؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr.reCoder's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Binary Land

1

اولا: انشا الله که هیچ کدورتی بین ما دوستان پیش نیومده باشه.
    دوم: اگه کسی نظری داد، نظر هرکس در اینجا فقط جنبه ی انتقاد مثبت و پیشنهاد رو داره!

سوما: fire-wizard جان شما خیلی لطف داری!

چهارما: دیگه هیچی همین دیگه!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

اینم یک Crack Me دیگه برای دوستان علاقه مند ....

لینک دانلود

کد:
    اگه کرک شد یک پیغام رو نمایش میده و .... در غیر این صورت هیچ اتفاقی نمیوفته ...

منتظرم ...
    Last edited by fire-wizard; 26-02-2008 at 17:22.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان کرکر .. اقای ( Mr.reCoder ) اقای ( tactools ) ... مگه منتظر Crack Me نبودین ؟؟؟

اگه تونستین که به احتمال زیاد میتونید خوب کرکش کنید تا من یک فکر چاره ی دیگه بکنم .. اگر هم نشد که بگید حداقل قویترش کنم از اینی که هستش ....

منتظرم دوستای گلم ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه SadeghPM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

این قدر توی کرک میات بی جنبه بازی در نیار!!! چرا برنامتون سیستم رو ری استارت میکنه؟ نمی تونستین به جاش از یه پیغام مبنی بر اینکه فایل آنپک شده بزاری ؟ یا اصلا برنامه بسته بشه؟
    شما کرک می گذاشتین یا چیزی طلب کاری؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوست عزیز -- این برنامه برای مقابله با کرک هست درسته یا نه ؟؟؟ خوب پس باید در اون از هر گونه نفوذ احتمالی جلوگیری کرد درسته یا نه ؟؟؟ گفتین پک نکنم منم پک نکردم و فقط با Upx حجمش رو کم کردم ...

دلیل اینکه سیستم رو ریستارت میکنه اینه که دیگه افرادی مثل اقای X نیاد و کدهای برنامه ی من رو پاک کنه و کدهای خودش رو بریزه توش ... پس باید به من هم حق بدید و فقط با دریدن نرم افزار فکر نکنید ... در ضمن نسخه های قبلی هم بعضیاشون همینجوری بود ... پس چرا دوستای دیگه که کرک کردن اعتراض نکردن ؟؟؟

به هر حال منتظر کرک هستم. ...

داره خودمونی میشه tactools's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

fire-wizard عزیز این روزا حذف و اضافه بود سرم شلوغ بود فکر نکنم سخت باشه مفتی که نمی شه کار کرد جناب یه جایزه بزارید روش کار می کنم قول میدم خودم واست دخلشو بیارم از رستارت کردنش هم واحمه ای ندارم ولی می ترسم باز از رو نری ببین فکر کنم باید کل فروم جمع بشن فقط کرک می شما رو کرک کنن باشه خیالی نیست شما تضمین کنید اخریه من خودم می زنمش

اگه نباشه جاش خالی می مونه SadeghPM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

در ضمن نسخه های قبلی هم بعضیاشون همینجوری بود .
    خودتون جواب خودتون رو دادین !!!خب دیدید که نسخه های قبلی هم کرک شدن به این نتیجه نرسیدین که فایده ای نداره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

به علت اینکه این یکی کرک می ساختارش رو تغییر داده بودم نصبت به قبلیا گفتم بزارمش اینجا ببینم بازم مثل قبلی کرک میشه یا نه ... در ضمن هیچ کدوم از Crack Me ها رو یادم نمیاد شما یا بقیه دوستای کرکرتون کرک کرده باشین ... تنها کسی که Crack Me های من رو کرک میکرد اقای Mr.Recoder بودش درسته یا نه ؟

و من یادم نمیاد Mr.Recoder گله ای در رابطه با اونها کرده باشه ... بدون شک Mr.Recoder یکی از قویترین کرکرها ی موجود در این انجمن هستش ....

شما هم فکر نکنید که من نیازی به کرک کردن Crack Me های خودم دارم ... تنها مقصود من بالا بردن امنیت و جلوگیری از دزدیده شدن نرم افزارام هستش .... شما هم مجبورت نکردم که کرکش کنی ... کسایی که میخاون قدرتشون رو ثابت کنن میتونن این تاپیک رو دنبال کنن نه کسانی که فقط با حرفاشون باعث میشن من این همه تایپ کنم .... پس بهتره اگه میخوایین حرفای بی ربط بزنید و تاپیک رو با حاشیه بکشید اصلا هیچ پستی نزنید و باعث رنجوندن دیگران نشین ...

با تشکر از دوستان ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •