تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 39 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 384

نام تاپيک: آموزش گام به گام پريمير در اينجا (فقط آموزش را قرار دهيد )

کاربر فعال انجمن میکس و مونتاژ Hossein_nasa62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

با سلام خدمت آقا حسین
    از اینکه این آموزش رو گذاشتید خیلی ممنونم.من قبلاً از این نوع نرم افزارهای میکس استفاده می کردم و الان هم استفاده می کنم.حسین جان یک سوال برام پیش اومده در پریمیر پرو7.0 .شما گفتید برای سیو کردن و همچنین انتقال کل پروژه از یک کامپیوتر به کامپیوتر بعدی از گزینده project- manegr project استفاده می کنیم اما در این ورژن نیست.اگه میشه بگین کدوم قسمت برم ؟آخه دارم روی یک مراسم حنابندان کار می کنم و کامپیوتر من سرعتش پایینتره و می خوام به کامپیوتر برادرم انتقال دهم.
    متشکر
    سلام دوست عزيز

اولا شما لطف داريد
    دوما من نسخه 7 روي كامپيوترم نسب نيست ولي اين كار ها رو انجا م بده ببين ميتوني اين كار رو انجام بدي

1- به مسیرProject → Utilites → Project +Trimmerمی رویم .

2- آیتم Create Trrimmer Batch List را انتخاب می کنیم .

3- آیتم Copy Trimmer Source Files را انتخاب می کنیم تا کپی های جدید از فایل اصلی وجود ساخته شود .

4- دکمه ی Create Project را کلیک کنید .

5- نام و محل ذخیره ی پروژه ی جدید را مشخص کنید . این پروژه در یک پوشه ی دیگر باید ذخیره شود ؛ Save کنید .

موفق باشيد

در آغاز فعالیت civil engineer1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

از راهنماییتون ممنون.اما اینا توی این ورژن نیستن و تمام منوها رو هم دیدم اما نبودن.ناچار شدم دوباره درست کنم.
    راستی اون آموزش نسخه پرو که بصورت pdf هستش دانلود نمیشه .لطفا لینک دیگری بدید

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

از راهنماییتون ممنون.اما اینا توی این ورژن نیستن و تمام منوها رو هم دیدم اما نبودن.ناچار شدم دوباره درست کنم.
    راستی اون آموزش نسخه پرو که بصورت pdf هستش دانلود نمیشه .لطفا لینک دیگری بدید
    سلام
    لينك قبلي سالم بود
    ولي من دوباره آپلود كردم
    موفق باشيد

داره خودمونی میشه jinn's king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    INFERNO

پيش فرض چطوري سيو كنم

سلام
    دوستان عزيز به من بگين كه چطوري مي تونم به روش ادمي زادي پروژم و صادر كنم با يه فرمت خوب يعني هم با كيفيت باشه و هم كم حجم
    با يكي از روش هاي سيو كردن آخر سر يه فايل چهار دقثيقه اي با اشغال كردن حدود سه و نيم گيگا بايت ذخيره شد كيفيت خيلي بالا بود ولي با اين حجم بدرد نمي خوره
    بعد از اينكه فرمت شو عوض كردم كيفيت پائين بود
    حالا يه روش صحيح با صادر شدن سريع يعني زود سيو شه و با كيفيت بالا به من معرفي كنين
    اين همه زحمت كشيدم حالا نمي تونم سيو كنم
    ظلم نه!

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام
    دوستان عزيز به من بگين كه چطوري مي تونم به روش ادمي زادي پروژم و صادر كنم با يه فرمت خوب يعني هم با كيفيت باشه و هم كم حجم
    با يكي از روش هاي سيو كردن آخر سر يه فايل چهار دقثيقه اي با اشغال كردن حدود سه و نيم گيگا بايت ذخيره شد كيفيت خيلي بالا بود ولي با اين حجم بدرد نمي خوره
    بعد از اينكه فرمت شو عوض كردم كيفيت پائين بود
    حالا يه روش صحيح با صادر شدن سريع يعني زود سيو شه و با كيفيت بالا به من معرفي كنين
    اين همه زحمت كشيدم حالا نمي تونم سيو كنم
    ظلم نه!
    سلام
    به اينجا مراجعه كن شايد به يك نتيجه اي بررسي
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعد در ضمن دوستان سوالاتشون رو در تاپيك مسائل و مشكلات پريمير مطرح كنند

با تشكر
    Last edited by Hossein_nasa62; 13-03-2008 at 01:29.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام دوستان

بعد از يك وقفه آموزش رو پي ميگيريم

Transition

اضافه کردن Transition ها (Adding a Transition)

برای آنکه در انتهای فیلمی به صورت زیباتر وارد فیلم بعدی شویم ، در پنجره ی تایم لاین می بایست از افکتهای ترنزیشن استفاده کرد .
    وارد پنجره ی Effects می شویم ، Video Transition را باز کرده ،

وارد پوشه ی Slide شده و گزینه ی Slide را انتخاب می کنیم .
    با کشیدن (درگ کردن) دستور Slide ، مابین دو فیلم آن را رها می کنیم . دقت کنید علامتی که مابین فیلمها ظاهر می شود ، نشانه ی آن است که نیمی از این افکت در انتهای فیلم اول و نیمی دیگر در ابتدای فیلم دوم قرار دارد .

نکته :

اگر دو تکه فیلم در پنجره ی تایم لاین روی هم قرار داشته باشند ، ترنزیشن ما با علامتی که در کنار فیلم بالایی است ، دیده می شود که نشانگر آن است که این دستور تنها در ابتدای فیلم قرار می گیرد و به فیلم زیر آن ارجح است .

پس از رها کردن دستور Slide ما بین فیلمها ، پنجره ای باز می شود که نشان دهنده ی تکرار فریمها می باشد ، که آن را Ok می کنیم .

برای تنظیم کردن ترنزیشن ، با دو بار کلیک کردن روی آن در پنجره ی تایم لاین ، تنظیمات آن در پنجره ی Effect Controls ظاهر می شود .

وجود پنجره ی تعیین جهت ، نشان دهنده ی آن است که می توانیم از هر طرف به طور دلخواه حرکت ترنزیشن را تنظیم کنیم .

Duration موجود در پنجره ی Effect Control نشانگر مقدار زمان این دستور می باشد .

Alignment در پنجره ی Effect Control تعیین می کند که ترنزیشن در کدام قسمت از فیلم قرار بگیرد و دارای 3 قسمت است :

1 ــ Center at Cut : ترنزیشن مابین دو فیلم قرار می گیرد .
    2 ــ Start at Cut : ترنزیشن در ابتدای فیلم دوم قرار می گیرد .
    3 ــ End at Cut : ترنزیشن در انتهای فیلم اول قرار می گیرد .

Show Actual Sources

با تیک زدن این گزینه به جای A و B در پیش نمایش ، تصاویری که ترنزیشن روی آنها قرار گرفته ، ظاهر می شود .

Border Width

این گزینه مقدار ضخامت رنگی را که در گزینه ی Border Color برای نمایش در لبه ی فیلم انتخاب می کنیم ، تعیین می کند .

Reverse

این دستور موجب می شود که حرکت ترنزیشن در فیلمها حالت عکس پیدا کند .

Curtain

در پنجره ی Effects ، Video Transition را باز کرده و وارد پوشه ی 3D Motion می شویم .
    Curtain Transition را گرفته و مابین فیلم های موجود در تایم لاین قرار می دهیم .
    برای تنظیم کردن این افکت ، می توانیم در پنجره ی Effect Control وارد شده و تنظیمات را انجام دهیم .
    گزینه ی Reverse جهت معکوس کردن حرکت Effect می باشد .

Center Peel

این ترنزیشن را در دو پوشه می توانیم مشاهده کنیم .
    1 ــ در پوشه ی Gpu Transition
    2 ــ در پوشه ی Page Peel

نکته :

فرق بین ترنزیشن 1 و 2 این است که در ترنزیشن اول ، فیلم به صورت برگه از وسط باز می شود ، اما در ترنزیشن دوم ، باز شدن فیلم از وسط به صورت لوله ای شکل است .

7. این کاربر از Hossein_nasa62 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام خدمت دوستان

ادامه Transition

Tree – D Transition

با مراجعه به پوشه ی Special Effect در Video Transition ، گزینه ی Tree – D را انتخاب کرده و به روی فیلم قرار می دهیم .

نکته :

دقت داشته باشید این نوع ترنزیشن فقط و فقط در انتهای فیلمی که مورد نظرتان است قرار می گیرد و مابین دو فیلم قرار نمی گیرد . برای آنکه این ترنزیشن را در وسط و یا ابتدای فیلم بعدی قرار دهیم ، باید در پنجره ی Effect Control آن را تنظیم کنیم .

در تنظیمات این نوع ترنزیشن در افکت کنترل ، گزینه ی Alignment ، قسمت Start at cut را انتخاب می کنیم و ترنزیشن در ابتدای فیلم بعدی قرار می گیرد . به این دلیل که موجب Image کردن فریم نهایی فیلمی که ترنزیشن را در ابتدا به روی آن قرار داده ایم شده و میکس کردن آن همراه با رنگهای مختلف در فیلم بعد می شود .

Cross Dissolve

این ترنزیشن معمولا در آغاز و پایان فیلم قرار می گیرد . در ابتدای فیلم موجب آغاز کردن آن از صحنه ی تاریک به صحنه ی باز می شود و در انتهای فیلم موجب به پایان رسیدن فیلم از صحنه ی باز به صحنه ی تاریک می شود . البته می توان از آن در بین دو فیلم نیز استفاده کرد .

نکته : برای آنکه بخواهیم میزان ترنزیشن تغذیه شده به فیلم را از نظر زمانی کم و یا زیاد کنیم ف باید ابزار Selection Tool را در جعبه ی ابزار انتخاب کرده و در پنجره ی تایم لاین در انتهای ترنزیشن که با علامت مخصوص Selection Tool مشخص می شود ، این ترنزیشن را کم و یا زیاد کنیم . (با کشیدن ترنزیشن به سمت راست زمان ترنزیشن زیاد می شود.)

Page Roll Transition

این نوع ترنزیشن به صورت Roll مانند ، از فیلم اول به دوم می رود .
    برای آنکه جهت حرکت Roll را تغییر دهیم ، در پنجره ی Effect Control با علامت فلش هایی که در پنجره ی مانیتور Effect Control در چهار طرف آن دیده می شود ، می توانیم جهت حرکت این ترنزیشن را تغییر دهیم .

Zoom Trails Transition

این نوع ترنزیشن در پوشه ی Zoom Bin می باشد که با گرفتن آن و قرار دادن در بین دو فیلم موجب می شود که به صورت Zoom in و یا Zoom out فیلمها نغییر کنند .

برای آنکه جهت زوم را از وسط پنجره ی Program به گوشه ها و یا به هر طرفی که مورد نظرمان است حرکت دهیم ، با مراجعه به پنجره ی Effect Control می توانیم این کار را انجام دهیم . بدین صورت که در مانیتور Start پنجره ی Effect Controls دایره ای مشاهده می کنیم که با تغییر دادن جهت آن حرکت Zoom به آن سمت تغییر پیدا می کند .

نکته : برای آنکه حرکت Zoom ما به صورت out باشد ، یعنی از داخل فیلم به بیرون حرکت کند ، با تیک زدن گزینه ی Reverse این کار امکان پذیر می باشد .

گزینه ی Custom در پنجره ی افکت کنترل ، در Zoom Trails Transition تعیین کننده ی تعداد صفحاتی است که در Zoom ایجاد می شود . با کلیک کردن روی Custom ، پنجره ای باز می شود که می توانیم تعداد صفحات Zoom را به صورت دلخواه تعیین کنیم .

Iris Round Transition

این نوع ترنزیشن در پوشه ی Iris Bin قرار دارد و با گرفتن آن و قرار دادن در بین دو فیلم می توان آن را اعمال نمود .
    با تنظیم این ترنزیشن در پنجره ی افکت کنترل ، می توانیم به دور حرکت این ترنزیشن ، هاله ای رنگی ایجاد کنیم .
    با ایجاد هاله به دور ترنزیشن ، در پنجره ی افکت کنترل ، کلمه ی Border Color اجازه می دهد که رنگ دور ترنزیشن را تعیین کنیم .

با فشردن رنگ مشکی که روبروی Border Color دیده می شود ، پنجره ی رنگها را باز می کنیم و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کرده و Ok می کنیم . اگر بخواهیم رنگی از داخل صحنه انتخاب کنیم ، با کلیک کردن علامت Eyedropper Tool در کنار Icon انتخاب رنگ و حرکت دادن این ابزار در پنجره ی مانیتور افکت کنترل ، در قسمتی که رنگ مورد نظرمان وجود دارد ف می توان رنگ را انتخاب کرد .
    پس از انجام این مراحل برای ضخامت دادن هاله ی رنگی به دور ترنزیشن در قسمت Border Width ، عدد روبروی آن را مقداری زیاد می کنیم که پس از انجام این عمل مشاهده می کنید که هاله ای به دور ترنزیشن در پنجره ی پروگرام دیده می شود .

چنانچه بخواهیم حرکت این ترنزیشن را در هنگام Zoom in و Zoom out تغییر دهیم ، علامت دایره ای را که در مانیتور Start موجود در پنجره ی افکت کنترل می باشد ، به سمت دلخواه خود حرکت داده و در جایی که علامت را قرار داده اید ، عمل Zoom به همان مکان هدف گیری می شود .
    حرکت Zoom در این ترنزیشن ، از بیرون به سمت داخل ، با تیک زدن کلمه ی Reverse امکان پذیر می باشد .

موفق باشيد

9. این کاربر از Hossein_nasa62 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mahdi_Co_1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    بندرانزلی

پيش فرض سوال در مورد پريمير

سلام

من چطور ميتونم سرعت جابه جا شدن عكسها رو در پريمير با آهنگ تنظيم كنم يعني با زيرو بم آهنگ عكسها عوض بشن يا با هر بم آهنگ يك عكس عوض شه و با بم ديگه عكس بعدي بياد

اگه كمكم كنيد ممنون ميشم.
    Last edited by Mahdi_Co_1368; 30-04-2008 at 14:21.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام

من چطور ميتونم سرعت جابه جا شدن عكسها رو در پريمير با آهنگ تنظيم كنم يعني با زيرو بم آهنگ عكسها عوض بشن يا با هر بم آهنگ يك عكس عوض شه و با بم ديگه عكس بعدي بياد

اگه كمكم كنيد ممنون ميشم.
    سلام
    سوال تون رو در اين بخش مطرح كنيد

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با تشكر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض مشکل در نمایش فیلم درقسمت program پنجره مونیتور

لطفا اگه امکان داره یه راهنمایی بکنین
    من وقتی کلیپ رو وارد timeline میکنم و رو دکمه play قسمت program پنجره مونیتور کلیک میکنم تا به نمایش در بیاد فیلم با سرعت متفاوتی و نه به روانی فیلم اصلی نمایش داده میشه مشکل کار از کجاست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •