تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 72 اولاول ... 56789101112131959 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 716

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه اينترميلان : F.C. Inter Milan News

آخر فروم باز Ali Pacino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    021

پيش فرض

خیلی جالبه 4-1 اینتر تا دقیقه 30 نیمه دوم جلو بود فقط اولای نیمه دوم زلاتان که یه گل زده بود تعویض شد فکر کنم مصدوم شد امیدوارم جدی نباشه
    پیشاپیش تبریک می گم این پیروزی رو فقط بدیش اینه که با این نتایج مانچو موندنی می شه

حـــــرفـه ای sudotux's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض تبریک تبریک تبریک

نتیجه نهایی

با ۱۴ امتیاز به تنهایی در صدر جدول قرار گرفتیم. فقط حیف که با این نتیجه مانچینی موندنی میشه ( من عاشق مورینیو هستم )

آخر فروم باز fery joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

منم تبریک میگم.......رو رو توی المپیک رم له کردیم.......

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

ایول روشون کم شد
    بابا مگه مانچو چه شه که شما ها همه میخوان اخراجش کنند؟
    یه چیز دیگه الان که پست 82 رو خوندم میبینم که رم یه اخراجی هم داده اونم در نیمه اول پس زیاد کار شاقی نکرده(ولی خدایش حال کردم انتقام پارسال گرفته شد )

حـــــرفـه ای sudotux's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض

راستی پیراهن اینتر چرا عوض شده ؟ شبیه پیراهن تیم ملی انگلیس شده

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

این پیراهن دوم اینتر هست

اولیش به همون شکل نراتزوری هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAMANN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    برره

پيش فرض

اینتر برد!اونم چه بردنی !!!! گربه رو دم حجله کشتیم!!!
    اینتر می تونست 6 تا گلم بزنه!حیف زلاتان مصدوم شد.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    برره

پيش فرض

--------------------------------------------------------------------------------

كرسپو: مورينيو فوتبال ايتاليا را لذت بخش مي‌كند

"كرسپو" مهاجم تيم ملي آرژانتين معتقد است كه آمدن "ژوزه مورينيو" به ايتاليا لذت‌بخش خواهد بود.
    به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، هرنان كرسپو گفت: مربيگري مورينيو در يكي از باشگاه‌هاي ايتاليا براي او دوست داشتني خواهد بود، چون اين كار به ارتقا سطح نمايش فوتبال در سري A منجر خواهد شد.
    كرسپو در اين باره اظهار داشت: مورينيو دوست داشتني است؛ اگر او به ايتاليا بيايد ما خوشحال خواهيم شد. ورود او بسيار مهم است، چون او شخصيت خوبي دارد.
    مهاجم تيم اينتر ادامه داد: او ايتاليا را دوست دارد؛ مورينيو به ايتاليا مي‌آيد اما، نمي‌دانم به چه تيمي؛ و من او را به عنوان مربي خيلي دوست دارم. مورينيو همه چيز را به هيجان وا مي‌دارد. فكر مي‌كنم درست مانند بازيكنان بزرگ ما بايد به مربيان بزرگ نيز دست يابيم تا به ايتاليا بيايند.

================================================== =======

آدريانو از رئيس اينتر تشكر كرد

آدريانو مهاجم برزيلي تيم اينتر گفت: برخلاف شايعات موجود هيچ مشكلي ندارم و در آرامش كامل بسر مي برم.
    به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از پايگاه خبري اسپورت نيوز؛ آدريانو مهاجم برزيلي اينتر گفت: من از موراتي رئيس باشگاه اينتر بخاطر صحبتهايي كه كرد تشكر مي كنم، برخلاف شايعات موجود بايد بگويم كه درشرايط كاملاً ايده ال بوده و هيچ مشكلي ندارم و از اينكه توانسته ام نظر مساعد مانچيني را جلب كنم خوشحال هستم.
    وي افزود : من هم مثل رئيس باشگاه اينتر معتقد هستم كه بزودي مي توانم جواز حضور در ليگ قهرمانان را بدست آورده و براي اينتر گلزني كنم حتي با مربي تيم هم مشكل ندارم و شايعات موجود همه دروغ است من به تازگي با وي صحبت كرده ام و رضايت خود را از من اعلام داشته است.//
    ================================================== ======

منچيني: ابراهيموويچ به زودي مهاجمي دست نيافتني مي‌شود

روبرتو منچيني، سرمربي اينتر معتقد است زلاتان ابراهيموويچ به زودي به مهاجمي دست نيافتني تبديل خواهد شد.

به گزارش سرويس فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران ايپنا، منچيني به دنبال 2 بار گلزني ستاره سوئدي خط حمله تيمش در بازي چهارشنبه نراتزوري‌ها مقابل سمپدوريا، در جمع خبرنگاران گفت: ابراهيموويچ درست در زماني كه مي‌بايست دروازه حريف باز مي شد، اين كار را انجام داد و 2 بار گل زد. البته با توجه به تكنيك بالا و قدرت بدني وي، اين گل‌ها امري غيرطبيعي و دور از انتظار نيست. لازم است تأكيد كنم اگر ابراهيموويچ به خود باوري برسد و روز به روز بهتر شود، روزي مي‌رسد كه او هر موقع كه اراده كند، گل بزند.
    به زودي او مي‌تواند نه تنها يك گل بلكه 2 تا 3 گل در هر بازي به ثمر برساند.

================================================== =========

اعتراض رسمي سرمربي اينتر
    مانچيني: فيگو را موراتي نگه داشته است
    خبرگزاري فارس: سرمربي اينتر ميلان گفت: از ديد من رئيس باشگاه، فيگو را نگه داشته و نمي‌خواهد ضرر مالي كند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از گازتا دلو اسپورت، روبرتو مانچيني اظهار داشت: اصراري براي ماندن فيگو ندارم؛ البته بازيكن با تجربه اي است و گاهي فوق العاده كار مي كند؛ اما هميشه در خدمت تيم نيست.
    وي ادامه داد: موراتي نمي خواهد با اخراج فيگو، تمام پول وي را يكجا پرداخت كند. به اين جهت، قصد دارد هر طور شده وي را حفظ كند و اين اصلا درست نيست.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    برره

پيش فرض

رم - اینتر : از نگاه روزنامه ها

رم و اینتر ، یک بازی حساس که هم برای امتیاز و هم برای هثیت باشگاه خود میجنگند ... حال این بازی از نگاه روزنامه های ایتالیایی چگونه ارزیابی شده است !!!

گاتزتا دلواسپورت :

مطلب اصلى روزنامه گاتزتا دلواسپورت ايتاليا به بازى امشب رم - اينتر و نظرسنجى از مربيان سرى A درباره برنده اين مسابقه اختصاص دارد. در اين نظرسنجى رم تيم برنده شناخته شده است. درگيرى در بازى ناپولى و بازى اين تيم پشت درهاى بسته و نامه هواداران به مناسبت تولد توتى از ديگر مطالب اين روزنامه است.

فوتبال ایتالیا :
    ماهنامه فوتبال ايتاليا كه به زبان انگليسى منتشر مى شود، در جديدترين شماره خود مطلبى ويژه درباره لوييس فيگو و تبعات ابقاى اين ستاره پرتغالى در اينترميلان دارد و مصاحبه اى با وى نيز در اين شماره به چاپ رسيده است. اين نشريه به ياد ۱۷ سال پيش و زمانى كه سالواتوره اسكيلاچى آقاى گل جام جهانى ايتاليا شد، مطلبى اختصاصى و جديد درباره حال و روز فعلى وى نيز دارد.

داره خودمونی میشه barca_ms_lovexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

عالی بود, انشالاه همین جوری ادامه بده و دوباره قهرمان سری A بشه
    وضع زلاتان چه جوریه؟ مصدومیتش جدی نیست که؟!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •