تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 19 اولاول ... 5678910111213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 186

نام تاپيک: تیم ملی فوتبال ایــــــــران (اخبار و حواشی)

آخر فروم باز vorojax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آنجا که دل خوشست....

پيش فرض

نام:على
    سمت:سرمربى تيم ملى
    نام خانوادگى: دايى
    هدف:جام جهانى۲۰۱۰

دوباره اسطوره شو

سعيد زاهديان
    Saeed Zahedian

على دايى با قامتى استوار و چهره اى مصمم در رختكن كمپ تيم هاى ملى را باز مى كند و به ياد آن روزهاى رويايى، مثل پيش قراول ها بيرون مى آيد؛ اين يعنى يك حركت پرقدرت به سوى جام جهانى ۲۰۱۰ آفريقاى جنوبى. حركتى كه على دايى سكاندار آن است؛ على دايى كه در فوتبال ايران نماد سختكوشى، افتخار و فتح قله هاى رفيع و بلند است.
    آن روز كه ۶۰ هزار تماشاگر برافروخته در ورزشگاه آزادى سرگردان دنبال يك فرشته نجات مى گشتند و ناخودآگاه نام على دايى را فرياد زدند؛ نمى دانيم در ذهن كدام شير پاك خورده اى جرقه اى خورد كه على دايى بايد به تيم ملى بازگردد؛ ديروز در شرايطى كه همه چيز حول پيروزى پرسپوليس و شكست سپاهان مى چرخيد و افكار عمومى كلافه و سردرگم ديگر علاقه به تعقيب مسائل تيم ملى نداشت به يكباره خبرگزارى جمهورى اسلامى ايران (ايرنا) همه را شگفت زده كرد: «على دايى سرمربى تيم ملى ايران شد.»
    على دايى به تيم ملى باز مى گردد و دوباره وسط زمين چمن كمپ تيم هاى ملى راه مى رود البته اين بار با كاريزمايى متفاوت و روحياتى تازه كه محصول چند ماه مربيگرى او است. دايى به تيم ملى بازگشته و شايد اين مهمترين اتفاق سال باشد.
    مردى كه پس از اتفاقات ناخوشايند جام جهانى ۲۰۰۶ به شكلى تلخ و غمبار با تيم ملى ايران وداع كرد، چقدر زود اعتبار از دست رفته اش را احيا كرد و در رقابت با ساير مربيان، برنده اين مسابقه بزرگ شد. بازگشت دايى به تيم ملى ايران اتفاق مهمى است و مى تواند سرآغاز يك تحول وسيع در فوتبال ملى ايران باشد. امروز پس از انتخاب على دايى به عنوان سرمربى تيم ملى، پرسش هاى فراوانى در ذهن ما نقش مى بندد. اول اينكه كادر فنى تيم ملى متشكل از چه افرادى است و چه كسانى قرار است على دايى را در انجام اين مسؤوليت بزرگ همراهى كنند؟
    اما پرسش هاى محتومى هم وجود دارد؛ اينكه على دايى در توافق با مسؤولان فدراسيون فوتبال اختيار تام گرفته است و على كفاشيان هم پس از انتخاب او به صراحت اعلام مى كند كه دايى اختيار تام دارد. آيا دايى سلايق خود را در همين اردوى اول اعمال مى كند؟ آيا تحولى اساسى در راه است و از اين پس شاهد حضور دانه درشت ها در تيم ملى نخواهيم بود؟

تعامل دايى با كريمى، هاشميان و البته مهدوى كيا در تيم ملى چگونه است و آيا با ورود على دايى به تيم ملى، چالش هاى تازه اى شروع مى شود؟
    به هرحال حتما كميته تيم هاى ملى و هيات رييسه فدراسيون فوتبال با درنظر گرفتن تمام جوانب و داشتن آمادگى لازم انگشت خود را روى نام على دايى گذاشته اند.
    على دايى كه پيش از اين بى قرار به نظر مى رسيد و هرگاه تحت فشار قرار مى گرفت، واكنش هاى تندى از خود بروز مى داد، پس از يك سال و نيم مربيگرى در عرصه باشگاهى كمى آرام شده است؛ آيا او توان مقابله با انتقادات ريز و درشت و البته نامعقول را دارد يا مى داند كه مربيگرى در تيم ملى شرايط خاص خود را مى طلبد.
    به هرحال على دايى پس از ۱۰ سال حضور در تيم ملى و به عنوان مردى كه روزهاى سرد و گرم كمپ را تجربه كرده است، حتما مى داند از امروز دوباره در كانون توجهات قرار مى گيرد و براى رسيدن به موفقيت بايد صبور باشد. چيزى كه بيش از هر چيز ما را اميدوار مى كند، نام على دايى است كه هيچگاه در هيچ ميدانى بى انگيزه نبوده و مظهر تلاش و سختكوشى است. چيزى كه امروز تيم ملى ما به شدت نيازمند آن است تا با اسطوره اى به نام على دايى به جام جهانى ۲۰۱۰ برود.
    منبع:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز vorojax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آنجا که دل خوشست....

پيش فرض

کد:
    تیم ملی فوتبال ایــــــــران (اخبار و حواشی)
    ----------------------
    سلام قبلا یه تایپیک در مورد تیم ملی زده بودم.

آخر فروم باز MoJtaBa.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

کد:
    تیم ملی فوتبال ایــــــــران (اخبار و حواشی)
    ----------------------
    سلام قبلا یه تایپیک در مورد تیم ملی زده بودم.
    شرمنده بنده ندیده بودم

از مدیران کمک گرفتم که نامش شده این شما ببخش

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

سعی میکنم به آقای بابک بگم که اشتب شده

حـــــرفـه ای Honradez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام. شرمنده.

تا چند ساعت دیگر تاپیک مجتبی جان با این تاپیک ادغام خواهد شد.

از دوست خوبم vorojax هم معذرت میخوام.

موفق باشید.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

كفاشيان: حضور همزمان دايى در تيم ملى و سايپا، موقت است </SPAN>
    تهران IranSport.Net - رئيس فدراسيون فوتبال گفت: حضور همزمان على دايى در تيم ملى و سايپا به صورت موقت خواهد بود. «على كفاشيان» اظهار كرد: ما با باشگاه سايپا و على دايى مذاكرات لازم را انجام داده ايم. در حال حاضر و با توجه به اينكه سايپا درگير رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا است تا انتخاب سرمربى جديد سايپا، على دايى به صورت همزمان در تيم ملى و سايپا كار خواهد كرد. وى افزود: پس از اين كه باشگاه سايپا سرمربى جديدش را انتخاب كرد، دايى تنها در تيم ملى فعاليت خواهد كرد اما تا پيش از آن زمان و واگذارى مسئوليتش به مربى ديگرى، به غير از اين كه در سايپا كار مى كند، بر روى تيم ملى و بازى هاى تيم ملى در رقابت هاى مقدماتى هم متمركز خواهد شد

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

دایی : اعتقاد به شایسته سالاری دارم

14 اسفند 1386 07:28
    علی دایی سرمربی تیم ملی فوتبال كشورمان اعلام كرد در تیم ملی فوتبال ایران شایسته سالاری است و به بازیكن سالاری هیچ اعتقادی ندارم.
    به گزارش شبكه خبر ، علی دایی درخصوص حضور بازیكنان در تیم ملی گفت : انگیزه باعث می شود كه تمام یك تیم به سوی یك هدف مشخص كه همان گل زدن است حركت كند و این باعث پیروزی برای مجموعه یك تیم می شود.

سرمربی تیم ملی كشورمان افزود : فوتبال كشورمان دارای
    بازیكنان خوبی است كه می توان جایگزین لژیونرهای نا آماده شوند و یك بازیكن لژیونر در صورت نا آماده بودن ، نباید به صرف لژیونر بودن خیالش از حضور در تركیب اصلی راحت باشد .

دایی درباره انتخاب دستیارانش نیز گفت : سعی دارم تا یكشنبه هفته آینده دستیارانم را معرفی كنم ، ضمن آنكه نیم نگاهی به مربیان خوب ایرانی خواهم داشت احتمال حضور دستیاران خارجی را هم برای خود رد نمی كنم.

وی همچنین در خصوص انتخاب خود به عنوان سرمربی تیم ملی گفت : قبل از سفرم به سوئیس با آقای كفاشیان صحبتهای داشتیم و من هم اعلام كرده بودم كه هر كمكی از دستم بر می آید انجام خواهم داد و اگر از من در كادر تیم ملی دعوت شود فقط به عنوان سرمربی در كنار تیم حضور خواهم داشت .

دایی افزود : قبل از اعلام اسامی 5 مربی یكی از مشاوران آقای كفاشیان در گفتگو تلفنی و به صورت دوستانه برنامه كلی از من گرفت ولی جزء مربیانی كه به طور مستقیم برنامه داده بودند، نبودم.

سرمربی تیم ملی ادامه داد :صبح دوشنبه آقای كفاشیان با من تماس گرفت و خواست همدیگر را ببینیم و مذاكرات ما تا ساعت 14 ادامه داشت و من از رئیس فدراسیون درخواست اختیارات تام داشتم كه مورد موافقت قرار گرفت و من هم سرمربیگری تیم ملی كشورم را پذیرفتم .

var currentImageIndex = 0; var imagesCount = 0; function CreateSlideShow() { imagesCount = images.length; ShowImage(0); } function CreateNav() { var nav = document.getElementById("slideshowNav"); nav.innerHTML = ""; if(imagesCount == 1) { nav.style.display = 'none'; return; } var prev = CreateNavLink((currentImageIndex == 0) ? imagesCount - 1 : currentImageIndex - 1); prev.innerHTML = ""; next.className = "next"; nav.appendChild(next); } function CreateNavLink(index) { var lnk = document.createElement("a"); lnk.innerHTML = index + 1; lnk.href = "javascript:ShowImage(" + index + ");"; return lnk; } function ShowImage(index) { var tmbImage = document.getElementById("thumbImage"); currentImageIndex = index; CreateNav(); var slideDesc = document.getElementById("slideshowDesc"); tmbImage.src = thumbs[index]; //tmbImage.alt = titles[index]; tmbImage.style.display = 'block'; slideDesc.innerHTML = descs[index]; } function ToggleFullscreen() { return false; }

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

رحمان رضايى: ما بازيكنان قديمى مى توانيم بيشترين كمك را به «دايى» بكنيم </SPAN>
    تهران IranSport.Net - مدافع ايرانى ليورنو گفت: على دايى بهترين گزينه براى سرمربيگرى تيم ملى بود. «رحمان رضايى» اظهار كرد: به نظرم فدراسيون فوتبال بهترين انتخاب را انجام داد. دايى لياقت سرمربيگرى تيم ملى را داشت و اطمينان دارم با «دايى» مى توانيم موفق شويم. دايى سال ها در فوتبال اروپا بازى كرده و به دانش فوتبال روز دنيا آشناست. من از انتخاب دايى خوشحالم و هر كارى كه بتوانم براى موفقيت تيم ملى با او انجام خواهم داد. رضايى در پاسخ به اين اظهارنظر كه گفته مى شود برخى از بازيكنان بزرگ تيم ملى با حضور «دايى» در تيم ملى مشكل دارند گفت: قطعا اين چنين نيست و دايى مى تواند روى كمك بازيكنان با تجربه تيم ملى حساب كند. بر عكس شايعه اى كه وجود دارد به نظر من ،۵ ۶ بازيكن قديمى تيم با توجه به رفاقت ديرينه اى كه با دايى داشته اند، مى توانند بيشترين كمك را به او بكنند. هر چه باشد، دايى چند سال در كنار ما در تيم ملى بازى كرده و اين موضوع كار او را براى موفقيت در تيم ملى هموارتر مى كند. رضايى تأكيد كرد: اطمينان دارم كه تيم ملى با دايى مى تواند موفق شود و به جام جهانى هم صعود كند. وى افزود: اگر دايى صلاح ديد و مرا به تيم ملى دعوت كرد، بدون كوچكترين مكثى به ايران خواهم آمد و تلاش خواهم كرد كه جواب خوبى به اعتماد دايى و تيم ملى بدهم اما در هر صورت نيز براى تيم ملى آرزوى موفقيت مى كنم.

تاريخ مخابره پيام:سه شنبه 14 اسفند 1386

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

دايي: لازم باشد با هاشميان و رضايي تماس مي‌گيرم</SPAN>
    تهران IranSport.Net - علي دايي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت : چنانچه لازم باشد براي موفقيت تيم ملي فوتبال كشورمان با وحيد هاشميان و رحمان رضايي نيز تماس مي‌گيرم. در بحث تيم ملي موضوع كشور و مليت و كسب افتخار مطرح است. به همين دليل ديدگاههاي من نيز ملي و به دور از هرنوع مسائل شخصي خواهد بود. وي در پاسخ به اين سئوال كه وحيد هاشميان و رحمان رضايي دو تن از بازيكنان كشورمان از حضور در تيم ملي عذر خواستند، آيا احتمال دارد از آنان دعوت مجدد بعمل بياوريد، گفت : اگر لازم باشد و براي موفقيت تيم ملي مفيد تشخيص داده شود با آنان تماس گرفته و تشويق به حضور در تيم ملي خواهم كرد.

دايي افزود: هرگونه برخورد احتمالي ناشي از اتفاقات گذشته را كه شايد بين من و بازيكنان وجود داشته در همان زمان باقي گذاشتم و تسري به امروز داده نخواهد شد.

وي در مورد انتخاب دستيارانش گفت : به طور قطع ترجيح مي‌دهم از دستياران خارجي كه در خارج از كشور با آنان كار كرده‌ام استفاده كنم، البته تيم ملي دستيار داخلي هم خواهد داشت.

دايي تصريح كرد : اسامي دستياران خود را به زودي اعلام مي‌كنم تا تمرينات تيم ملي آغاز شود.

وي در خصوص لژيونرهاي تيم ملي ادامه داد: تيم ملي عرصه حضور تمام بازيكنان مستعد و شايسته است و چنانچه لژيونرهاي ايراني در خارج عملكرد مناسبي داشته باشند به طور حتم به تيم ملي دعوت مي‌شوند.

سرمربي جديد تيم ملي افزود: من به تنهايي نمي‌توانم موفق باشم، مطمئن باشيد براي انتخاب بازيكنان و كادر فني از نظرات كارشناسان و پيشكسوتان استفاده خواهم كرد.

وي ادامه داد: رسانه‌هاي جمعي و گروهي هم بايد علي دايي را در تيم ملي ياري كنند تا نتايج خوبي كسب كند.

سرمربي تيم ملي ايران تاكيد كرد: در تيم ملي موفق خواهم شد، چرا كه موفقيت را دوست دارم و براي رسيدن به آن تمام سعي و تلاش خود را خواهم كرد.

وي با ابراز خرسندي از قبول اين سمت افزود: آرزوي قلبي من خدمت به تيم ملي است و بدانيد شرايط آنرا به خوبي درك مي‌كنم.

وي در پايان گفت : با هيچ بازيكني مشكلي ندارم و از تمام توان خود براي موفقيت تيم ملي استفاده مي‌كنم، تيم ملي مسئله شخصي نيست و متعلق به همه است.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

دايى: دستيارانم را خودم انتخاب مى كنم </SPAN>
    تهران IranSport.Net - على دايى سرمربى تيم فوتبال سايپا كه به تازگى از سوى فدراسيون حكم سرمربيگرى در تيم ملى نيز را دريافت كرده است، در گفت وگويى تازه نكاتى را در رابطه با حضورش در تيم ملى مطرح كرد. دايى در ابتداى صحبت هايش با ابراز خشنودى از اين انتخاب اظهار داشت: من يا هر كس ديگرى كه در اين پست انتخاب مى شديم وظيفه اى جزء خدمت به تيم ملى نداريم. هدف من هم جزء اين نيست و براى موفقيت تيم ملى كشورم تمام تلاشم را مى كنم.كاپيتان اسبق تيم ملى فوتبال كشورمان در رابطه با برنامه هايش براى تيم ملى گفت: پس از اين انتخاب تمام برنامه هايم را به فدراسيون ارائه دادم و طبق همان برنامه پيش مى روم. اولويت برنامه هاى من نتيجه گيرى در ديدار پيش رو مقابل كويت است و پيروزى در اين بازى بيش از هر چيزى براى من حائز اهميت است. ذهنم را روى اين ديدار متمركز كرده ام و اميدوار به نتيجه گيرى هستم. سرمربى تيم ملى فوتبال كشورمان انتخاب دستيارانش را با اختيار خودش دانست و خاطر نشان كرد: با فدراسيون صحبت كرده ام و آنها براى انتخاب دستيار، بازيكن وتمامى نفرات به من اختيار تام داده اند.دايى در پاسخ به اين سؤال مبنى بر قطع يا ادامه همكارى با سايپا اظهار داشت: به هيچ وجه سايپا را رها نمى كنم و تا آخر راه در كنار اين تيم مى مانم. سايپا براى حضور موفق در آسيا به من نياز دارد و با توجه به تعهدى كه به اين تيم دارم سايپا را در كنار تيم ملى همراهى مى كنم.وى افزود: سعى مى كنم انرژى خود را بيشتر كنم تا بتوانم هر ۲ تيم را با موفقيت اداره كنم. مهمترين مسأله براى من حضور موفق به همراه سايپا وتيم ملى در عرصه بين المللى است.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •